Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
[VLN] Vilniaus šviesoforai
Collapse
X
-
Manau saknryžoje paregulaivus šviesoforus, su juostomis kiek pakeitus viskas pagerėtų. O ką daryti su posukių į Kalnėnus, net nežinau. Uždrausti posukį ir kreiptį per apsisukimus? Naujas viadukas? Kokie dar sprendimai?
-
Parašė Creatium Rodyti pranešimąIš komentarų panašu, kad problema yra šviesoforo reguliavime.
Gal dar sustatys kokius daviklius, gal dar neperdavė reguliavimo, nes statybos fomaliai nebaigtos?
Komentuoti:
-
Iš komentarų panašu, kad problema yra šviesoforo reguliavime.
- 3 patinka
Komentuoti:
-
Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
Sutinku, su laikinais žiedais, veiksmas vykdavo kur kas greičiau lyginant su srautais prieš rekonstrukciją ir dabar. Bent jau kryptimi Žirnių g-Šalčininkai ir atvirkščiai
Norint galima buvo iš viso nereguliuojamą dešinįjį posūkį suprojektuoti (pėsčiųjų ten mažai). Ne tokie ten dideli srautai kaip gali pasirodyti iš kamščio.
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Parašė Aleksio Rodyti pranešimąO visai neseniai pora nedidelių žiedų puikiai sutvarkydavo visus srautus. Ir jų statyba kainavo ne tiek brangiai.
Komentuoti:
-
O visai neseniai pora nedidelių žiedų puikiai sutvarkydavo visus srautus. Ir jų statyba kainavo ne tiek brangiai.
- 5 patinka
Komentuoti:
-
Važiavau tris kartus, Minsko link, visus kartus tarp 16-18 h, viaduko neprivažiavus sustojau, dėl į Kalnėnus sukančio srauto iš Minsko pl. (kuris kaip supratau yra pdidėjęs po Juodojo kelio šviesoforų įrengimo).
Žodžiu šiandien nuo Ikea išsukimo iki Kalnėnų nusukimo važiavau apie 20 -25 min. Nuoširdžiai nežinau, ką ta rekonstrukcija išsprendė.
Juodojo kelio sankryžos rekonstrukcija, viaduko į Kalnėnus nebūvimas ir Liepkalnio sankryžos kairysis nusūkimas yra EPIC FAIL.
O rugsėjis prasideda dar tik rytoj..
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Kaip tik nufotkinau kaip klostosi situacija važiuojant Minsko link.
Tas dešinys posūkis išbalansuoja vairuotojus jau nuo Porshe centro. Išbalansavimas vyksta dėl to, kad neaišku ir nesimato kokia situacija yra su eismu pakilus kiek aukščiau, tai yra nuvažiavimu nuo IKEA link Minsko. Antra juosta važiuojantys ir planuojantys sukti dešiniau, tikisi persirikiuoti už IKEA viaduko, o ten jau stovi eilė ir prasideda blaškymasis, kas ir matosi nuotraukoje, kad arčiau tunelio jau tuščia.
Kitaip tariant, situacija nepasikeitė, lyginant prieš rekonstrukciją, kaip stovėjau nuo Porshe, taip ir stoviu. Pirminė išvada: "kažkas ne taip" su tuo dešiniu posūkiu ir užvažiavimu ant sankryžos.
- 2 patinka
Komentuoti:
-
Parašė Sula Rodyti pranešimąMano pastebėjimai po "grandiozinės" rekonstrukcijos. Viena kryptimi kamščiai pasidarė didesni nei buvo. Tai nuo IKEA link Liepkalnio gatvės.
Kiek suprantu, šviesoforas neatsižvelgia į srautus (kitomis kryptimis beveik tuščia, degant žaliam signalui). Piko metu trukdo nesąmoningai suprojektuotas kakliukas, kai iš viso neįmanoma įvažiuoti. į dešiniąją juostą.
Greičiau gaunasi važiuoti tiesiai Minsko plentu ir ten apsisukti.
Komentuoti:
-
Mano pastebėjimai po "grandiozinės" rekonstrukcijos. Viena kryptimi kamščiai pasidarė didesni nei buvo. Tai nuo IKEA link Liepkalnio gatvės.
Kiek suprantu, šviesoforas neatsižvelgia į srautus (kitomis kryptimis beveik tuščia, degant žaliam signalui). Piko metu trukdo nesąmoningai suprojektuotas kakliukas, kai iš viso neįmanoma įvažiuoti. į dešiniąją juostą.
Greičiau gaunasi važiuoti tiesiai Minsko plentu ir ten apsisukti.
- 2 patinka
Komentuoti:
-
V. Pociūno g. ir Pilaitės pr. sankryža, pėsčiųjų šviesoforas. Kuriuo tikėti?
Faktiškai, kairysis yra skirtas kertantiems Pilaitės pr. (mėlynas punktyras) iki salelės (žalias apvadas), o dešinysis - jau nuo tos salelės kertantiems išvažiavimą iš Pociūno g. (rožinė linija) į Pilaitės pr. Pilaitės kryptimi. Raudonu punktyru apvesta abiejų šviesoforų vieta.
- 2 patinka
Komentuoti:
-
Parašė index Rodyti pranešimą
Na, kalniukas fiziškai priverstų šviesoforą pamatyti. O šviesoforą perstūmus greičiausiai dar ir kameros reiktų, nes vis tiek neretai pasitaikys "labai skubančių ir tegul nelandžioja kėgliai į greitkelį".
Antra - toje vietoje per dieną kalnelio "pagamintos" stabdžių trinkelių dulkės ir išskirtas CO2 svers kiek ir praeinantys pėstieji.
Iškelt į posūkio/salelės pradžią ir padaryt su rodyklėm, nes kitaip tiesiai važiuojančius pradės klaidinti.
Komentuoti:
-
Parašė KEdas Rodyti pranešimą
Kokie dar kalniukai įvažiuojant į A kat. gatvę? Kalniukai tam neskirtose vietose turbūt yra tautinis išradimas. Saugesnėse šalyse jie naudojami beveik išimtinai tik 30kmh gatvėse, t.y. ten, kur nėra sunkiojo transporto.
Čia reikia arba naikinti šviesoforą (pėstieji padėkotų), arba jį perkelti taip, kad matytųsi dar prieš nusukant ir iki perėjos liktų didesnis atstumas.
Komentuoti:
-
Parašė dsanto Rodyti pranešimąTaip, kalniukai irgi padėtų. Bet kairįjį šviesoforą tikrai reikia pasukti į atvažiuojančius.
Čia reikia arba naikinti šviesoforą (pėstieji padėkotų), arba jį perkelti taip, kad matytųsi dar prieš nusukant ir iki perėjos liktų didesnis atstumas.
- 2 patinka
Komentuoti:
-
Ok, panaikinsime galimybę pasukti į dešinę iš Žalgirio gatvės į GV ir viskas bus OK (tuo pačiu bus likviduota problema "kas ką turi praleisti užsukant į RIMI").
Komentuoti:
-
Parašė dsanto Rodyti pranešimąKelių šviesoforų įrengimo taisyklės:
34. Jeigu dešiniojo posūkio juostas nuo kitų eismo juostų skiria trikampė salelė, šiam posūkiui atskiras transporto šviesoforas su rodyklėmis reikalingas, kai:
34.1. yra dvi ar daugiau dešiniajam posūkiui skirtų eismo juostų;
34.2. vyksta intensyvus pėsčiųjų ir transporto priemonių eismas.
43. Kai dešiniojo posūkio juosta yra atskirta nuo kitų eismo juostų trikampe salele, posūkiui į dešinę gali būti įrengiamas tik kelio ženklas „Duoti kelią“. Šiuo atveju reikia patikrinti, ar tai bus saugu per trikampę salelę judantiems pėstiesiems ir dviratininkams, ypač jeigu yra didelis į dešinę sukančių transporto priemonių intensyvumas arba jeigu transporto priemonių posūkis į dešinę yra pernelyg sklandus (galimas didelis jų greitis).Parašė dsanto Rodyti pranešimąŠviesoforų įrengimo taisyklės:
100. Įprastinėje situacijoje transporto šviesoforų signalai turi būti matomi 35 m (80 m) atstumu, kai leistinas greitis yra 50 km/h (70 km/h). Kelio savininkas (valdytojas) privalo užtikrinti, kad šviesoforų neužstotų kelio ženklai, apšvietimo atramos, medžiai ir pan.
34.2 punktas. Kas tai yra "intensyvus eismas"? 100, 200, 1000 automobilių?
43 punktas. Jeigu dešiniojo posūkio juosta atskirta nuo kitų eismo juostų trikampe salele ir yra greitėjimo juosta, būtina įrengti šviesoforą? Nes ženklas "Duoti kelią" tokiu atveju negali būti statomas. "Didelis sukančių intensyvumas", "pernelyg sklandus", "didelis greitis" - per daug neapibrėžtumų kaip taisyklėms.
100 punktas. Įprastinė situacija - kokia ji? O kokia neįprastinė? O jeigu neįprastinė, kokie tada atstumų ir greičių rodikliai?
Komentuoti:
-
Šviesoforų įrengimo taisyklės:
100. Įprastinėje situacijoje transporto šviesoforų signalai turi būti matomi 35 m (80 m) atstumu, kai leistinas greitis yra 50 km/h (70 km/h). Kelio savininkas (valdytojas) privalo užtikrinti, kad šviesoforų neužstotų kelio ženklai, apšvietimo atramos, medžiai ir pan.
Tiesa, iki 2019 m. spalio 31 d. galiojo trumpesnė versija, bet ji irgi įpareigoja užtikrinti matomumą.
101. Įprastinėje situacijoje šviesoforų signalai turi būti matomi 35 m (80 m) atstumu, kai leistinasis greitis yra 50 km/h (70 km/h).
Komentuoti:
-
Tik pasukus dešinį švieoforą, juo pradėtų vadovautis dviratininkai, nes šviesoforas stovi tako dešinėje. Dviratininkas „įskristų” ir tik tada pastebėtų, jog jam dar vienas šviesoforas dviratinis. Taisyklės sako, reikia vadovautis transportiniais šviesoforais, jei nėra atskirų, o atskiri pasimatytų tik „jau pasinaudojus transportiniu”.
Tą stop juostą atitraukčiau, kur nuotraukos fotografuotojo automobilis ir šviesoforus išvis dar žymiai anksčiau kabinčiau (ant geležinės arkos viršuj ir ant stulpo dešinėj). Galima ir skiriamąją siaurą salelę įsūdyt ištisinės vietoj, kad visiškai eliminuot nelegelius įsukimus:
Parašė John Rodyti pranešimą
- 1 patinka
Komentuoti:
Komentuoti: