Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
[VLN] Vilniaus šaligatviai ir pėsčiųjų takai
Collapse
X
-
Gerai, kad laiku pastebėjome klaidą ir laiku perduota jiems. Dabar nors urbanistikos forumuose rodyk.Parašė liudasbar Rodyti pranešimą
Atsižvelgė, voila!
- 9 patinka
Komentuoti:
-
-
https://tvarkaumiesta.lt/pranesimai/453938Parašė dondc Rodyti pranešimąKas gyvenat šalia, galit pasiprašyt Tvarkau miesto, kad pratęstų šaligatvį. Kol darbai vyksta labai tikėtina atsižvelgs.
Neseniai dėl 1 kv. m. sutariau su darbų vykdytojais kitame šaligatvyje. Nurodė pranešt VMS'ui, sakau kam ta biurokratija, nusivedžiau gyvai parodyt pirštu į broką, susigėdo, tai pažadėjo perdaryt, nors realiai tik atnaujino dangą pagal seną situaciją.
Dėkojame už pranešimą. Sutinkame su Jūsų pastabomis. Darbai bus pakoreguoti taip, kad takas ties perėja būtų sujungtas su sustojimo danga.
- 6 patinka
Komentuoti:
-
https://tvarkaumiesta.lt/pranesimai/453938Parašė dondc Rodyti pranešimągalit pasiprašyt Tvarkau miesto, kad pratęstų šaligatvį. Kol darbai vyksta labai tikėtina atsižvelgs.
- 8 patinka
Komentuoti:
-
Ties ta vieta didžiausia tragedija yra perteklinio asfalto klodas, kuris dabar yra išbraižytas įstrižomis linijomis, ir pilnai galėjo būti patogus šaligatvis, su pakankamai vietos ir pėstiesiems, ir stulpui, ir eismui.Parašė spekas Rodyti pranešimą
Pranešimas:
Atsakymas:
VMS kraustosi iš proto.
Naujas kreipimasis:
- 14 patinka
Komentuoti:
-
Nuoroda į priešistorę
Pranešimas:
Atsakymas:Ką tik paklotas šaligatvis ties Kosciuškos 36, ir naujas troleibusų kontaktinio tinklo stulpas pastatytas ties viduriu šaligatvio. Taip pat dar ir kitas stulpas šalia - prie perėjos - papildomai blokuoja šaligatvį. Deja, šioje vietoje pėstieji beveik neturi kaip praeiti, kaip pravažiuoti su vaikų vežimėliu. Prašau imtis sprendimų atblokuoti šaligatvį ir kad pėstieji turėtų ne mažesnį nei 1,5 pločio šaligatvį praeiti. Dėkoju.
VMS kraustosi iš proto.Paaiškiname, kad T. Kosciuškos g. atliktas paprastasis remontas, kurio metu buvo atnaujinta pėsčiųjų tako ir gatvės važiuojamosios dalies danga nekeičiant pločio. Pakartotinai teikiame atsakymą, kad nurodytoje vietoje auga medis ir krūmai, o siekiant juos išsaugoti šaligatvio įrengimas vietoje krūmų nėra planuojamas, nes tokiu atveju reikėtų šalinti ir šalia augantį medį. Viešojo transporto atramos vieta parinkta atsižvelgus į požemines inžinerines komunikacijas. Ateityje vykdant gatvės kapitalinį remontą arba rekonstrukciją (kai keičiamas gatvės plotis), vertinsime galimybę perkelti tiek viešojo transporto, tiek apšvietimo atramas ir įrengti platesnį šaligatvį. Atsiprašome už nepatogumus.
Atsakingas padalinys
Infrastruktūros grupė
Naujas kreipimasis:
Tokio briedo seniai nesu skaitęs, o VMS briedo esu daug prisikaitęs. Apie jokį medį ir krūmus net nėra kalbama tad nežinau su kokiais vaiduokliais ar kitu pasauliu kalbatės. Ties nupjautu medžiu - matosi foto ir komunikacijų brėžinyje - yra vietos KT stulpui perstatyti - tą ir padarykit. Ačiū
- 9 patinka
Komentuoti:
-
O is ko sprendziat kad ten masina priparkuota, o ne stovi stabdi nuspaudus ir laukia kol pasikels pozeminio parkingo vartai?
- 2 patinka
Komentuoti:
-
Ne, leidimo dar lyg ir neturi. Naujas projektas, tai turėtų eit per visas procedūras. Manau greitu metu pasirodys projektiniai.
Komentuoti:
-
Šiaip, verta būtų pabandyti parašyti kad ir pačiai vyr. architektei. Nežinau, kaip, ir ar išvis, ji reaguoja į individualių projektų skundus, bet kažkada esu parašęs dėl kai kurių bendresnių problemų ir, mano nustebimui, sulaukiau gana išsamaus atsakymo ir problemos pripažinimo.Paskutinis taisė John; 2025.09.08, 21:56.
- 4 patinka
Komentuoti:
-
Gerbiamieji, kaip sustabdyti tokią nesąmonę (Latvių g. 9)? Aš suprantu, čia tik paveiksliukas kol kas, bet nuo to viskas ir prasideda. CityNow pažymėta "Etapas: Gautas statybos leidimas", ar tai tiesa?
1. Nupieštas nuleistas bortas įvažiavimui nors dabar yra ištisinis šaligatvis, be to panašu, kad ne tik įvažiavimui, bet ir amžinam šaligatvio užparkavimui per visą sklypo plotį.
2. Ta mašina, krūmai ir šviestuvai nupiešti už sklypo ribų.
3. Realiai gretimas pastatas case in point tokio "urban planavimo" pasėkmių - nelegaliai užgrobta žemė kažkieno asmeniniam parkingui ant šaligatvio.
- 17 patinka
Komentuoti:
-
Reikėtų pripažinti, kad knisti vis tik pradėjai tamsta, dar ir su bandymais "pajuokauti":Parašė Romas Rodyti pranešimąJei kas nors knisą protą, savo chamiškumu tai tamsta.
Pats pateikei informaciją apie dviračių taką. Pasirodo, esi ne itin patikimas šaltinis ir dar su toksiško charakterio ypatumais.
Parašė Romas Rodyti pranešimąNuo tų apykvailių paišymų tas inžinerinis įrenginys netaps šaligatviu.
Teks arba perkelti pranešimus apie dvirtakį į dvirtakių temą arba konstatuoti, kad moderatoriai išėjo švęsti ilgojo savaitgalio.Bent jau man tai tikrai nebuvo aišku, kas ten bus (kaip ir rašiau), ir kai bus daugiau info, bus perkelta arba ne. Tai taip ir bus padaryta, jei reikės. Būtų prašymas ateity turėti daugiau kantrybės.Parašė Romas Rodyti pranešimąGal paklausk savo geriausio draugo - jis prieš porą savaičių žinojo, nors dabar bando atsižegnoti paišydamas visokius memus.
Labai keista, kad neaišku, kas ten bus.
Statant Vilniuje koki nors stadioną natūralu, kad jo vietoje atsiranda ne stadionas, o krateris.
Tačiau pradėti darbus 1 km atkarpoje ir nežinoti kas gausis - tai kažkas naujo net Vilniuje.
- 4 patinka
Komentuoti:
-
Jei kas nors knisą protą, savo chamiškumu tai tamsta.
Pats pateikei informaciją apie dviračių taką. Pasirodo, esi ne itin patikimas šaltinis ir dar su toksiško charakterio ypatumais.
Komentuoti:
-
Šaltinis bent jau nekniso smegenų kur ką iškeltiParašė Romas Rodyti pranešimą/\ Užmiršai pacituoti pradinį šaltinį
Komentuoti:
-
/\ Užmiršai pacituoti pradinį šaltinį
Parašė Ignalina Rodyti pranešimąMan kaip tik panašiau į dviračių taką, kuris ir buvo planuotas.
Komentuoti:
-
Nežinau, ar tikėti nuotraukomis, ar ekspertų nuomone.Parašė Vinecko Rodyti pranešimąŽvalgų gatvėje įrengia šaligatvį.
Parašė Romas Rodyti pranešimąČia turbūt dviračių takas.
Apie juos yra kita tema
https://www.miestai.net/forumas/foru...61#post2215472
- 3 patinka
Komentuoti:
-
Parašiau į tvarkaumiesta
(Vanduo jau pradžiūvęs, būna daugiau.)Pavasario g remonto atlikto 2024 metais brokas. Prašau suremontuoti, kad vanduo nesikauptų ir nubėgtų. Dėkoju.
- 3 patinka
Komentuoti:
-
Kaip yra sujungta šių metalinių(?) plokščių vertikali dalis su horizontalia? Virinta taškiniu būdu? Jei taip, nesistebėkit jei po keleto metų lūš, nes taškai rūdija greitai ir praranda integralumą. Esu matęs kaip tokios ploštės sulūžo po metų kelių nuo įrengimo dėl taškų surūdijimo. Jeigu ploštė pvz lenkta tada viskas turi būti gerai.
O šiaip, asfaltas naujas, bortai ir šaligatviai nauji - būtų tiesiog įrengę bortus kokia 20 cm į asfalto pusę, su jais tokiu būdu būtų apėmę šulinius ir tada ši diskusija net nebūtų įvykus, jau nekalbant kiek jie darbo sau prisidarė ir užprogrmavo problemas ateičiai.Paskutinis taisė spekas; 2025.08.24, 16:31.
- 4 patinka
Komentuoti:
Komentuoti: