Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • digital
    replied
    Na jei jau vokiečiai netinka, įdomu, kokioje Švedijoje ar Danijoje pastatęs savo grabą ant žolės tai jau turbūt negautum "donoso"? Nes ten donosčikų nėra?

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Tokiu puikiu oru nelabai bus kada diskutuoti, bet pabandyk sukurti.

    Komentuoti:


  • Stadionas
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Kas gi atsitiko, kad vidurnaktį pačiam staiga parūpo šioje temoje ne Kristupo0220 ar Pompadu, o mano nuomonė apie kažkokį vokietį.

    Ši diskusija turėtų būti ne infrastruktūros, o kitoje skiltyje.
    Ar tai vienas bandymas patrolinti, ar pasiūlymas kitoje skiltyje kurti atskirą temą apie slidžią ribą tarp atsakingo piliečio ir skundaliaus / stukačiaus / donosčiko / cutragerio?

    Puikiu oru diskutuoti tokia tema nėra laiko, bet pati mintis gana įdomi.
    Medžiagos skundimo temai iš Lietuvos, Vokietijos ir iš aplinkinių šalių yra daugiau nei pakankamai.

    Vokietijoje skundimo tradicijos yra ilgaamžės - ne veltui labai stiprią infomatorių bazę turėjo represinės struktūros.
    Nemokysiu, kap gūglinti pagal raktinius žodžius Verräter, Zuträger, Spitzel ar Zubläser + Stasi ar Gestapo.
    Galima gūglinti ir Ordnung ist Ordnung + Parkierung
    Būtų gražu, jei pats ir pradėtum tokią temą.
    Šiaip reiktu temos, tarybiniai žmonės neprisitaikę prie demokratinės ir kapitalistinės visuomenes.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    digital Gestapas ir Stasi vykdo vairuotojų genocydą

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    ​​ Romas , ką jūs apie tai?
    Kas gi atsitiko, kad vidurnaktį pačiam staiga parūpo šioje temoje ne Kristupo0220 ar Pompadu, o mano nuomonė apie kažkokį vokietį.

    Ši diskusija turėtų būti ne infrastruktūros, o kitoje skiltyje.
    Ar tai vienas bandymas patrolinti, ar pasiūlymas kitoje skiltyje kurti atskirą temą apie slidžią ribą tarp atsakingo piliečio ir skundaliaus / stukačiaus / donosčiko / cutragerio?

    Puikiu oru diskutuoti tokia tema nėra laiko, bet pati mintis gana įdomi.
    Medžiagos skundimo temai iš Lietuvos, Vokietijos ir iš aplinkinių šalių yra daugiau nei pakankamai.

    Vokietijoje skundimo tradicijos yra ilgaamžės - ne veltui labai stiprią infomatorių bazę turėjo represinės struktūros.
    Nemokysiu, kap gūglinti pagal raktinius žodžius Verräter, Zuträger, Spitzel ar Zubläser + Stasi ar Gestapo.
    Galima gūglinti ir Ordnung ist Ordnung + Parkierung
    Būtų gražu, jei pats ir pradėtum tokią temą.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Romas , ką jūs apie tai?

    Komentuoti:


  • Babaras
    replied
    Kaip ten sakoma? Reikia šlubo vokiečio, kad būtų tvarka. Šis šaunus jaunuolis, medicinos studentas, uniformuotas ryškiaspalve tvarkdario ir teisingumo vykdytojo uniforma, per metus praneša virš 4000 parkingo pažeidimų. Kas nesuprantat vokiškai, prašom įsijungti vokiškus titrus ir pasidaryti automatinį vertimą, kuris plius minus esmę išverčia:

    Komentuoti:


  • KEdas
    replied
    Kristupas0220 , gaila, kad visiškai nesuprantate nei kaip el. parašas veikia, nei kam jis reikalingas.
    Ir ne, „patobulinta“ epolicija.lt policininkams niekuo nepatogesnė, nei pati pirmoji jos versija. El. paštu gauti pranešimai jų irgi neturėtų varginti, nes priešingu atveju policija paskelbtų daugiau, nei 1 el. pašto adresą korespondencijai.
    Turint tiek milijonų epolicijos kūrimui tikrai nėra sunku pasidaryti el. laiškų registravimo ir išrūšiavimo sistemą. Pati eplicija.lt juk irgi niekaip nepadeda struktūruoti priimamos informacijos, kad skiriant nuobaudas atsirastų automatizavimas. Ten viskas krenta į vientisą šiukšlynėlį nepriklausomai nuo to, kiek varnelių ir mygtukų suspaudo pranešėjas.

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Parašė KEdas Rodyti pranešimą

    Turėtų užtekti, bet prirašius kodėl save laikote nukentėjusiuoju, tikrai nebus blogiau.
    Kai pradėjau reikalauti mane pripažinti nukentėjusiuoju, buvo daug reikalavimų tiksliai nurodyti kaip nukentėjau, cituoti CK, tad teko šiek išplėsti sakinius, kad tokių užklausų sumažėtų.
    N.B. Tikrai nerekomenduoju naudoti epolicija.lt, nes jis „patobulintas“ vieninteliu tikslu – kad gaišinti ir atgrasyti pranešėjus.
    El parašas kainuoja keliolika eurų 2 metams, tad tikrai tai yra pinigus ir laiką taupantis sprendimas.
    O man net ir patobulintoje epolicijoje lig šiol viskas atrodo paprasta. Kaip tik visi tie žingsniai praeinami tam, kad tyrėjui kiltų kuo mažiau neaiškumo dėl pažeidimo aplinkybių. Policija pasitikiu labiau nei tvarkaumiesta. Daug sudėtingiau atrodo išsiaiškinti, kaip pasidaryti tuos susikonfigūravimus - vis tiek gaištamas laikas pildant visokias piligramas, laukiant atsakymo. Tipo, tuomet siunti el. paštu *info@policija.lt, kuris šiaip jau yra skirtas konsultacijoms apie policijos veiklą, gaišini konsultantes, kad jos, gavusios tavo laišką su patvirtinimu, kad tavo emailas yra "surištas" su tavo asmens kodu, persiųstų tyrėjui, kuris jau atsiųs automatinį atsakymą, kuriuos tamsta vadinate šiukšlėmis. Juk aš savo el. paštą ir taip esu nurodęs toje pačioje epolicijos platformoje, skiltyje "Mano kontaktai". Jei atsiųsčiau jiems nuotraukas kaip jūs policijai info tipo el. paštu, tai mano pareiškimo jau nenagrinėtų, nes mano el. paštas nėra sukonfigūruotas per elektroninis.lt platformą, nors pagal mano pašto adresą nesunkiai galėtų atsekti, kad aš iš tikrųjų esu aš.

    * - Beje, tuo policijos info paštu matyt atsakinėja ne tyrėjai, patys dirbantys su įv. bylomis, o konsultantai, kurie smulkiau pakomentuoti policijos reakcijos į konkrečius pranešimus iš savo patirties (pvz. ar dovanos įmetimas pažįstamui pro langą nebus jo būsto neliečiamumo pažeidimas), atsakyti nesugebėjo.

    Komentuoti:


  • KEdas
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

    su asmens tapatybės kortele irgi gauni parašą, tik sertifikatų naujinimas yra dykas.
    Su ID kortele negaunate galimybės KVALIFIKUOTU el parašu pasirašyti el. pašto. RC sertifikatas yra vienintelis, kuris leidžia be papildomų veiksmų pasirašinėti KIEKVIENĄ išsiunčiamą el. laišką ir reikalauti, kad toks el. laiškas būtų pripažintas kaip tinkamai įteiktas dokumentas.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė KEdas Rodyti pranešimą

    Turėtų užtekti, bet prirašius kodėl save laikote nukentėjusiuoju, tikrai nebus blogiau.
    Kai pradėjau reikalauti mane pripažinti nukentėjusiuoju, buvo daug reikalavimų tiksliai nurodyti kaip nukentėjau, cituoti CK, tad teko šiek išplėsti sakinius, kad tokių užklausų sumažėtų.
    N.B. Tikrai nerekomenduoju naudoti epolicija.lt, nes jis „patobulintas“ vieninteliu tikslu – kad gaišinti ir atgrasyti pranešėjus.
    El parašas kainuoja keliolika eurų 2 metams, tad tikrai tai yra pinigus ir laiką taupantis sprendimas.
    https://www.elektroninis.lt/lt/isigyti/nid-505
    Click image for larger version

Name:	2024-03-02_18-50.png
Views:	185
Size:	45,7 kB
ID:	2114761
    su asmens tapatybės kortele irgi gauni parašą, tik sertifikatų naujinimas yra dykas.

    Komentuoti:


  • KEdas
    replied
    Parašė Babaras Rodyti pranešimą
    O pildant per epolicija.lt, neužtenka pažymėti punktą „Nukentėjau pats“? Ar reikia aprašyme papildomai paaiškinti, kodėl reikia laikyti save nukentėjusiu?
    Turėtų užtekti, bet prirašius kodėl save laikote nukentėjusiuoju, tikrai nebus blogiau.
    Kai pradėjau reikalauti mane pripažinti nukentėjusiuoju, buvo daug reikalavimų tiksliai nurodyti kaip nukentėjau, cituoti CK, tad teko šiek išplėsti sakinius, kad tokių užklausų sumažėtų.
    N.B. Tikrai nerekomenduoju naudoti epolicija.lt, nes jis „patobulintas“ vieninteliu tikslu – kad gaišinti ir atgrasyti pranešėjus.
    El parašas kainuoja keliolika eurų 2 metams, tad tikrai tai yra pinigus ir laiką taupantis sprendimas.
    https://www.elektroninis.lt/lt/isigyti/nid-505
    Click image for larger version

Name:	2024-03-02_18-50.png
Views:	185
Size:	45,7 kB
ID:	2114761

    Komentuoti:


  • Babaras
    replied
    O pildant per epolicija.lt, neužtenka pažymėti punktą „Nukentėjau pats“? Ar reikia aprašyme papildomai paaiškinti, kodėl reikia laikyti save nukentėjusiu?

    Komentuoti:


  • KEdas
    replied
    Parašė thomcius Rodyti pranešimą
    tiesa o kaip galima sužinoti apie galutinį pranešimo ("skundimo", "stukalinimo") sprendimą? Aš matau tik "Pradėta administracinio nusižengimo teisena", bet tai nereiškia, kad pažeidėjas nubaustas, ar reiškia? Jeigu būtų nenubaustas, būtų atmesta, ar koks sprendimas?

    O Jūs mokate skaityti ar tik rašyti? Norint sužinoti sprendimą reikia pasiskelbti nukentėjusiu, nes tik tuo atveju tampate bylos šalimi ir PRIVALOMAI siunčiamas sprendimas apie bylos nutraukimą.
    Prašymas pripažinti nukentėjusiuoju atrodo taip:
    Skundžiu KET pažeidėjus bei prašau mane byloje pripažinti nukentėjusiuoju, nes patyriau tiek turtinę (gaišau laiką siųsdamas pranešimą apie padarytą pažeidimą), tiek neturtinę žalą (nėra malonu matyti savanaudiškais tikslais pažeidinėjamas visuotinai priimtas bendrabūvio normas).
    Jei mato reikalą skirti baudą, ateina štai toks pranešimas.
    Informuojame, kad Vilniaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo užregistruotas Jūsų pranešimas, dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimų reg. Nr.: 10-AP-1334.
    Pagal minėtą pranešimą dėl nusižengimų, numatytų Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 straipsnyje „Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas“, pradėta administracinio nusižengimo teisena.
    Eduardas Kriščiūnas nepripažintas nukentėjusiuoju, nes pastarasis turi ryšį su administraciniu nusižengimu tik dėl to, kad jį užfiksavo. Tam, kad asmuo būtų pripažintas nukentėjusiuoju, bet kokios jam kilusios žalos atsiradimą turi įtakoti pats administracinio teisės pažeidimo (nusižengimo) padarymas (Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo nutartys bylose Nr. N-575-8575/2010, N-575-3030-10).
    Fiziniam asmeniui neturtinė žala padaroma fizinio ir dvasinio pobūdžio pakenkimais, kurie sukelia kančias ir išgyvenimus (Kasacinio teismo nutartis civilinėje byloje Nr. 3K-3-4/2014), neturtinė žala nėra bet koks, net menkiausio laipsnio asmeniui padarytas neigiamas poveikis; jis turi sukelti ne vienkartinius ar trumpalaikius išgyvenimus ar emocijas arba sudaryti kliūtis, kurios nėra sudėtingos ar nesunkiai įveikiamos (kasacinio teismo nutartis civilinėje byloje Nr. 3K-3-337/2006).
    Europos Žmogaus Teisių Teismas, gindamas Konvencijoje įtvirtintas žmogau teises, yra konstatavęs, kad teisės pažeidimo pripažinimas savaime yra pakankama ir teisinga satisfakcija už patirtą skriaudą (L. L. v. France, no. 7508/02, judgment of 10 October 2006, § 52).
    Rekomenduojame informaciją apie padarytus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, nereikalaujančius operatyvaus policijos reagavimo, pranešti naudojant savitarnos portalą www.epolicija.lt, kuriame yra prieinama informacija apie pranešimo nagrinėjimo eigą, bei institucijos, įstaigos ar pareigūno priimtą sprendimą.

    Komentuoti:


  • Babaras
    replied
    Parašė spekas Rodyti pranešimą

    Ką daryti? - biurokratus nafik į šoną ir parkavimo baudavimą perduoti privačiam sektoriui kai už kiekvieną baudą / nutempiną gauna komisinius. Dar komisinius galima įvesti ir eiliniams pranešėjams. Visas šitas dešimtmečius besitęsiantis bezpridėlas baigtųsi greitai.
    Laukiam nesulaukiam tavo ir kitų forumiečių veiklos šiame fronte.

    Komentuoti:


  • spekas
    replied
    Kai kurie diskusijos dalyviai komplikuojate paprastą reikalą lygioje vietoje. O yra maždaug taip:

    Parkavimo tarnybos nedirba.
    Parkuojama bet kur bet kaip.
    Jei tarnybos dirbtų - nebūtų jūsų, kaip įvardijate, stukalinimo.
    Ką daryti? - biurokratus nafik į šoną ir parkavimo baudavimą perduoti privačiam sektoriui kai už kiekvieną baudą / nutempiną gauna komisinius. Dar komisinius galima įvesti ir eiliniams pranešėjams. Visas šitas dešimtmečius besitęsiantis bezpridėlas baigtųsi greitai.

    Komentuoti:


  • Pompadu
    replied
    Tai va, sakiau, kad puldinėjot ne tuos taikinius be reikalo, tik iš nevaldomų emocijų, ir gyrėt patyčiojišką, pravardžiuojantį turinį.
    Paskutinis taisė Pompadu; 2024.03.02, 10:57.

    Komentuoti:


  • Knope
    replied
    Parašė Pompadu Rodyti pranešimą

    Pritariu jums 100%.
    Sunku mums čia susišnekėti, nors jaučiu, kad iš esmės sutartume Parkavimas draudžiamose vietose yra didelė problema ir čia gali raportuot, ir raportuot. Tas pranešimų skaičius užkliuvo, nes, na, kone kas valandą raportuojama, pasirodė keista. O gal ką ne taip supratau? Aišku, jei žmogus nori ir gali, ir jei sistema apdoroja tokį intensyvumą - tai ok, pirmyn. Šiaip, mano reakcija buvo labiau į kito komentatoriaus leksiką. Ai, gal negaiškim laiko, užverskim šitą bylą.

    Komentuoti:


  • Pompadu
    replied
    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

    Atsiprašau, ką? "Šiek tiek neadekvatų pranešimų skaičių"? Palyginus su pažeidimų kiekiu, tai reikėtų klonuoti KEdą, ir ne kartą, kad situacija nors kiek pagerėtų.
    Ir kaip suprasti paskutinį išsireiškimą? Vieni turi teisę diskutuoti, kiti ne? Pagal tokią pačią logiką, kai Romas padarys kažką konkretaus sprendžiant parkavimo problemas (verkimas forume nesiskaito), tada tegul ir apsireiškia su stukačių epitetais.
    Pritariu jums 100%.

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Parašė Knope Rodyti pranešimą

    Ne, atsakymas ne Romui, o tau. Rašinėji akivaizdžius dalykus plius chamo tonas. Romas atkreipė demėsį į šiek tiek neadekvatų pranešimų skaičių. P.S. kai būsi padaręs turinio prasme šiam Forumui tiek, kiek Romas, apsireikšk vėl. Hau.
    Atsiprašau, ką? "Šiek tiek neadekvatų pranešimų skaičių"? Palyginus su pažeidimų kiekiu, tai reikėtų klonuoti KEdą, ir ne kartą, kad situacija nors kiek pagerėtų.
    Ir kaip suprasti paskutinį išsireiškimą? Vieni turi teisę diskutuoti, kiti ne? Pagal tokią pačią logiką, kai Romas padarys kažką konkretaus sprendžiant parkavimo problemas (verkimas forume nesiskaito), tada tegul ir apsireiškia su stukačių epitetais.

    Komentuoti:

Working...
X