Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Šiaurinė gatvė Vilniuje. Pašilaičiai-Šeškinė-Žirmūnai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Riedutis
    replied
    Parašė spekas Rodyti pranešimą

    Aš kalbu ne apie popierinį variantą, o apie realaus darbo atlikimą realybėje - pvz gauni atlyginimą (dalį nuo sąmatos) už šaligatvio nutiesimą kai jis priduodamas atlikus kokybės ekspertizę ir tt..
    Tai aš tavo ketinimus puikiai suprantu, tiesiog realybėje būtų taip, kaip jau rašiau. O kas nuspręstų, kas yra "realus" darbas? Kaip Romos laikais, surinktume vietinius gyventojus į rajono centrinę aikštę, ir balso pritarimu/nepritarimu balsuotume? Ar paskirtume kitą biudžetininką, kad ateitų ir "pavizuotų", jog atlikti darbai tikrai yra "projektas", o ne, tarkime, "remontas"?
    Kadangi kalba eina apie biudžetininkus, galbūt veiktų, jei būtų paruoštas 542 lapų sąrašas-techninė specifikacija, kas gali būti laikoma "projektu"? Pvz., 50 metrų šaligatvio atkarpos nutiesimas ir pridavimas; bet jau nebe 49 metrų nutiesimas ir pridavimas? Reikia nutiesti 600 metrų atkarpą? Ne. Reikia nutiesti 12 atkarpų po 50 metrų, nes reikia "surinkti" projektų.

    Nesuprask neteisingai, aš tikrai norėčiau, kad biudžetininkai mano sumokėtus mokesčius efektyviai naudotų. Tiesiog nereikia nuvertinti tinginių kūrybingumo ir gebėjimo imituoti darbo, kad ir kokias griežtas taisykles jiems nustatytum.

    Komentuoti:


  • spekas
    replied
    Parašė Riedutis Rodyti pranešimą

    Naivu įsivaizduoti, kad tai pagerintų realią situaciją. Prisigalvotų, pradėtų ir pabaigtų "šimtus" projektų, ir viskas būtų taip pat, kaip yra.
    Aš kalbu ne apie popierinį variantą, o apie realaus darbo atlikimą realybėje - pvz gauni atlyginimą (dalį nuo sąmatos) už šaligatvio nutiesimą kai jis priduodamas atlikus kokybės ekspertizę ir tt..

    Komentuoti:


  • Riedutis
    replied
    Parašė spekas Rodyti pranešimą

    Mano galva, pirmiausia ką aš padaryčiau gavęs galimybę, tai panaikinčiau bene visas fiksuotas algas ir atlyginimai būtų procentas nuo pabaigto projekto.
    Naivu įsivaizduoti, kad tai pagerintų realią situaciją. Prisigalvotų, pradėtų ir pabaigtų "šimtus" projektų, ir viskas būtų taip pat, kaip yra.

    Komentuoti:


  • spekas
    replied
    Parašė Kristisz Rodyti pranešimą

    Kiek moki, tą ir gauni. Kol nebus mokami rinkos atlyginimai viešajame sektoriuje, tol toks lygis ir bus. Naivu tikėtis kad atsiras pakankamai stiprių altruistų, kurie aukotų savo galimą uždirbti atlyginimą ir eitų dirbti iš idėjos, ypač kai didžioji dalis kolegų būtų tie, kurie dirba savivaldybėje tik dėl to, kad kitur tokio atlyginimo negautų arba reikėtų dirbti sunkiau. Kiek iš forumo narių aplikavo į pozicijas savivaldybėje ir jos įstaigose? Turbūt retas kuris, nes dauguma turi geriau apmokamus darbus ir atlyginimo nesimažintų.
    Mano galva, pirmiausia ką aš padaryčiau gavęs galimybę, tai panaikinčiau bene visas fiksuotas algas ir atlyginimai būtų procentas nuo pabaigto projekto.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė Kristisz Rodyti pranešimą

    Kiek moki, tą ir gauni. Kol nebus mokami rinkos atlyginimai viešajame sektoriuje, tol toks lygis ir bus. Naivu tikėtis kad atsiras pakankamai stiprių altruistų, kurie aukotų savo galimą uždirbti atlyginimą ir eitų dirbti iš idėjos, ypač kai didžioji dalis kolegų būtų tie, kurie dirba savivaldybėje tik dėl to, kad kitur tokio atlyginimo negautų arba reikėtų dirbti sunkiau. Kiek iš forumo narių aplikavo į pozicijas savivaldybėje ir jos įstaigose? Turbūt retas kuris, nes dauguma turi geriau apmokamus darbus ir atlyginimo nesimažintų.
    Pažįstamas po universiteto ten gavo pirmą darbą, dar prie Zuoko. Pabėgo, kai tik galėjo, net tik dėl algos, bet ir dėl darbinės atmosferos. Sakė labiausiai valdžios mėgstamas žaidimas - audringo darbo imitacija.

    Komentuoti:


  • Kristisz
    replied
    Parašė spekas Rodyti pranešimą
    Aš taip pat Eduardo piktį suprantu - esu ne vienus metus bendravęs su skirtingais VMS skyriais ir su VMS susijusia įstaiga, tai man žinokit norisi kai kuriuos paimti už pakarpos ir įkišti į Vilnios šaltą vandenį. Gal tai padėtų atsigauti? Gal tai nors kiek sumažintų piktybišką didelį kenkimą? Šiaip esu ramus ir taikus žmogus, man konfliktai yra antitezė mano pasaulėžiūrai ir mane išvesti iš kantrybės reikia gerai pasistengti, bet VMS sugeba iki ribos privesti : ). Vien jau ši aplinkybė man yra protu sunkiai suvokiama, kad reikia ,,kaltis'' su darbuotojais, kuriuos samdai dirbti (mokėdamas mokesčius), už juos atlieki nemažai jų darbo nemokamai, jie tau akis drasko ir atsisako laikytis savo pačių sukurtų gairių (pvz šaligatvių teisingo įrengimo)...
    Kiek moki, tą ir gauni. Kol nebus mokami rinkos atlyginimai viešajame sektoriuje, tol toks lygis ir bus. Naivu tikėtis kad atsiras pakankamai stiprių altruistų, kurie aukotų savo galimą uždirbti atlyginimą ir eitų dirbti iš idėjos, ypač kai didžioji dalis kolegų būtų tie, kurie dirba savivaldybėje tik dėl to, kad kitur tokio atlyginimo negautų arba reikėtų dirbti sunkiau. Kiek iš forumo narių aplikavo į pozicijas savivaldybėje ir jos įstaigose? Turbūt retas kuris, nes dauguma turi geriau apmokamus darbus ir atlyginimo nesimažintų.

    Komentuoti:


  • Donidavu
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą

    Nebus jos. Gi pranešė žmogus, kad byla jau teisme. Tai su didele tikimybe stabdys projektą.
    Labai gerai, nes kauniečiai ir klaipėdiečiai jau galėjo likti be anekdotų apie vilniečių neįgalumą pasibaigti infrastrukturinius projektus.
    Dar būtų gerai, kad teismas nac. stadioną, Smalinės g. ir Kareivių g. sustabdytų, nes šunų šikdinimo arealas spartokai traukiasi. Plius nereikia iš likusios Lietuvos atimti malonumo pasijuokti iš Vilniaus.
    Vilniečiai turėtų didžiuotis labiausiai išvystyta savo savybe - žlugdyti projektus.
    Paskutinis taisė Donidavu; 2023.01.21, 18:58.

    Komentuoti:


  • spekas
    replied
    Aš taip pat Eduardo piktį suprantu - esu ne vienus metus bendravęs su skirtingais VMS skyriais ir su VMS susijusia įstaiga, tai man žinokit norisi kai kuriuos paimti už pakarpos ir įkišti į Vilnios šaltą vandenį. Gal tai padėtų atsigauti? Gal tai nors kiek sumažintų piktybišką didelį kenkimą? Šiaip esu ramus ir taikus žmogus, man konfliktai yra antitezė mano pasaulėžiūrai ir mane išvesti iš kantrybės reikia gerai pasistengti, bet VMS sugeba iki ribos privesti : ). Vien jau ši aplinkybė man yra protu sunkiai suvokiama, kad reikia ,,kaltis'' su darbuotojais, kuriuos samdai dirbti (mokėdamas mokesčius), už juos atlieki nemažai jų darbo nemokamai, jie tau akis drasko ir atsisako laikytis savo pačių sukurtų gairių (pvz šaligatvių teisingo įrengimo)...

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Nebus jos. Gi pranešė žmogus, kad byla jau teisme. Tai su didele tikimybe stabdys projektą.
    Talibanas linijiniame parke augins aguonas ir šikdins šunis

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė Harlem
    Kaimieciai uzteks diskutuoti.gal jau nutieskit ta gatve.o simasiu uz jo seklidziu ir i taurage istemti
    Nebus jos. Gi pranešė žmogus, kad byla jau teisme. Tai su didele tikimybe stabdys projektą.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė evil Rodyti pranešimą

    Nes nedraudžiama - šalia šviesoforo parašyta, kad per mirksinčią raudoną galima važiuoti prieš tai sustojus. Šitas visada stebina kaip amerikonai sugeba taip greit perskaityt tas visas taisykles kurios prie kas antro šviesoforo ar sankryžos yra skirtingos.
    Na video jie nesustoją, o šiaip tai bloga praktika pratinti vairuotojus važiuoti per raudoną.

    Niekas ten neskaito, tiesiog jeigu nemato policininko prie sankryžos - važiuoja kaip išmano.

    Komentuoti:


  • evil
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Nice visi per raudoną važiuoja.
    Nes nedraudžiama - šalia šviesoforo parašyta, kad per mirksinčią raudoną galima važiuoti prieš tai sustojus. Šitas visada stebina kaip amerikonai sugeba taip greit perskaityt tas visas taisykles kurios prie kas antro šviesoforo ar sankryžos yra skirtingos.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė sauletasmiestas Rodyti pranešimą

    Ukmergės, Laisvės ir Justiniškių sankryžose dar reikia ir HAWK perėjas įrengt. Vėliavėlės pėstiesiams irgi nepamaišytų.
    Nice visi per raudoną važiuoja.

    Komentuoti:


  • sauletasmiestas
    replied
    Parašė Kaid Rodyti pranešimą
    Kaip turėtų atrodyti "išsvajota" Pakalnio ir Remigijaus gatvė pritaikyta visiems:


    Kaip ji atrodytų įgyvendinus šiuo metu pateiktą projektą:
    Click image for larger version Name:	Capture.JPG Views:	0 Size:	249,7 kB ID:	2024256
    Ukmergės, Laisvės ir Justiniškių sankryžose dar reikia ir HAWK perėjas įrengt. Vėliavėlės pėstiesiams irgi nepamaišytų.

    Komentuoti:


  • Kaid
    replied
    Kaip turėtų atrodyti "išsvajota" Pakalnio ir Remigijaus gatvė pritaikyta visiems:


    Kaip ji atrodytų įgyvendinus šiuo metu pateiktą projektą:
    Click image for larger version  Name:	Capture.JPG Views:	0 Size:	249,7 kB ID:	2024256

    Komentuoti:


  • Robyla
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    Šiaip dėl estakadų poreikio nereiktų labai pergyventi, nes jei paaiškės, kad tikrai reikia (pavyzdžiui, jei kada nors bus nuspręsta tręšti tramvajų ar daryti realų VT prioritetą) tunelį ar estakadą bus galima pastatyti ir vėliau. O kol kas darys bent jau paprastą gatvę, kas yra realistiškas kompromisas.
    Su tais "vėliau" ir šiuolakine VMS reikėtų nedėti jokių vilčių, kad kažkada, ateityje, labai reikiant (kas yra "labai reikiant"?), šitie viadukai išvys dienos šviesą. GV trečias etapas su "Pedagoginiu" - labai reikia? Išvydo šviesą? NE. Šimašius, atidarydamas VA trečią etapą stovėjo ant Ukmergės ir ML gatvės sankirtos ir sakė: "taip, yra klaidų su šiuo transporto mazgu, bet ateityje (kiek ta ateitis turi tęstis?) bus galima pataisyti". Praėjo 8 metai, ar labai reikia pataisyti? Mano galva neišvengiamai. Pataisė? NE. Nu gal dar biški vėliau.

    Čia ne priekaištas, tik pastaba, o Šiaurinė kokia bus, bus geriau nei dabar. Esminė tokių gatvių funkcija - išskirstyti srautus, ko taip pat trūksta kitose miesto dalyse, pvz. Pilaitės ir Grigiškių, Nemenčinės pl. ir Žaliųjų ežerų g. ar kažkur netoliese.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė KEdas Rodyti pranešimą

    Tik informuoju, kad šiandien teismas galų gale priėmė skundą dėl SLD naikinimo ir naujo PAV poreikio.
    Ačiū Dievui, nebus to monstro statybų.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė KEdas Rodyti pranešimą

    Dėkui už supratimą.
    Gali susidaryti įspūdis, kad čia apie Š gatvę nediskutuoju, tačiau yra ne visai taip. Tiesiog neketinu diskutuoti su Arunasx, RamasN, abruo, Romas ir kitais, kurie kartoja tą pačią mantrą nekreipdami dėmesio į argumentus arba vartoja epitetus. Nematau galimybių ir prasmės su jais rungtyniauti, nes toje srityje jie yra neabejotinai kietesni.
    Apie Š gatvės projektą jau senokai parašiau savo nuomonę ir kol kas nebuvo priežasčių ją pakeisti.
    Tik informuoju, kad šiandien teismas galų gale priėmė skundą dėl SLD naikinimo ir naujo PAV poreikio.
    Tai ir nebus priežasčių pakeisti nuomonės, nes jūs kartojate ta pačią mantrą nekreipdamas dėmesio į argumentus arba vartojate epitetus.

    Komentuoti:


  • KEdas
    replied
    Parašė MindesAcc Rodyti pranešimą

    As siaip visiskai sutinku kaip Eduardas bendrauja su sitais degradais. Nes jau istisus desimtmecius sitos slapios mazgotes suda mala, atsimazina, ir iki siol nesugeba padaryti kokybisku infrastrukturos darbu nors ir yra proga daryti viska nuo nulio. Kol rimtai nepagriebsi situ debilu uz kaklo ir nesutrinsi ju snukiu i ju sudo kruva, jie nieko kito nedarys. Tik gaila kad Eduardas yra vienintelis zmogus kuris labai stengesi istaisyti sitas nesamones.
    Dėkui už supratimą.
    Gali susidaryti įspūdis, kad čia apie Š gatvę nediskutuoju, tačiau yra ne visai taip. Tiesiog neketinu diskutuoti su Arunasx, RamasN, abruo, Romas ir kitais, kurie kartoja tą pačią mantrą nekreipdami dėmesio į argumentus arba vartoja epitetus. Nematau galimybių ir prasmės su jais rungtyniauti, nes toje srityje jie yra neabejotinai kietesni.
    Apie Š gatvės projektą jau senokai parašiau savo nuomonę ir kol kas nebuvo priežasčių ją pakeisti.
    Tik informuoju, kad šiandien teismas galų gale priėmė skundą dėl SLD naikinimo ir naujo PAV poreikio.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    KEdas dažnai būna piktas, bet kai koks viešosios tvarkos skyrius (true story, ir ne kartą) pranešus apie akivaizdžią problemą ar pažeidimą sako "ar jums trukdo?" ir panašiai visuose VMS lygiuose, tai gali baigtis kantrybė. VMS neprofesionalumas, aplaidumas, piktybiškas išsisukinėjimas ir melavimas peržengia bet kokias sveiko proto ribas. Tai kad yra tokių žmonių, kurie visvien tai viešina ir juos kvestionuoja, yra labai gerai.
    Siūlau aiškiai atskirti pastangas pagerinti kokius dviračių takus ar automobilių parkavimą nuo talibaniškų pastangų sužlugdyti labai reikalingą projektą. Kitaip negalima pavadinti aiškų siūlymą įsteigti "linijinį parką" vietoje Šiaurinės gatvės teikiant laviną bet kokių pastabų bei kvailų išvedžiojimų. Todėl siūlau persikelti į atitinkamą temą ir nekliedėti čia.

    Komentuoti:

Working...
X