Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie žiedines sankryžas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Lettered
    replied
    Parašė Kaid Rodyti pranešimą

    Absolučiai nieko nemoraliziuoju. Ironija reikia irgi mokėti suprasti
    Kas moralizuoja, tai tie, kurie sako, kad projektuotojai ir meras kaltas, bet tik ne vairuotojai, kurie nesilaiko KET.
    Lengviausia kažką kaltinti, kai infrastruktūra bloga, kažkodėl Paupio, Verkių ar Lvovo žiede nuo pat atidarymo nebuvo jokio chaoso.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
    Kažką labiau iškilesnio ten nepavyktų padaryti, nes autobusai netilps.
    Gali padaryti panašiai kaip Lvovo g., reikalui esant didesnės transporto priemonės gali užvažiuoti, bet bent visiems aišku, kad yra žiedas, dabar čia jį matys ir žinos tik kasdien pro čia važiuojantys.

    Komentuoti:


  • Mettal
    replied
    Kažką labiau iškilesnio ten nepavyktų padaryti, nes autobusai netilps.

    Komentuoti:


  • Kaid
    replied
    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

    Oj, kokie mes kieti moralizuotojai. Jūsų paties įkeltas video rodo, absoliuti dauguma vairuotojų buvusiu pagrindiniu keliu važiuoja taip pat. Tai tiesiog galite pasidžiaugti, kad Jūs vienas iš to nedaugelio nebukų. O tokiems bukenoms, kaip aš, būtų daug saugiau padaryti šiek tiek pastebimiau, ypač sankryžoje, kur iš pagrindinio kelio keičiama į šalutinį.
    Absolučiai nieko nemoraliziuoju. Ironija reikia irgi mokėti suprasti
    Kas moralizuoja, tai tie, kurie sako, kad projektuotojai ir meras kaltas, bet tik ne vairuotojai, kurie nesilaiko KET.

    Komentuoti:


  • MikasRidikas
    replied
    Parašė Kaid Rodyti pranešimą

    Tai, kad būtų labai aišku, gal kaip darželinukam darom?
    Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	373
Size:	70,2 kB
ID:	1923742
    Oj, kokie mes kieti moralizuotojai. Jūsų paties įkeltas video rodo, absoliuti dauguma vairuotojų buvusiu pagrindiniu keliu važiuoja taip pat. Tai tiesiog galite pasidžiaugti, kad Jūs vienas iš to nedaugelio nebukų. O tokiems bukenoms, kaip aš, būtų daug saugiau padaryti šiek tiek pastebimiau, ypač sankryžoje, kur iš pagrindinio kelio keičiama į šalutinį.

    Komentuoti:


  • Kaid
    replied
    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

    Nieko nepadarysi, aš bukas vairuotojas

    Mano įspūdis važiuojant šiandien ryte - važiuoju paskui kitą automobilį buvusiu pagrindiniu keliu ir nesuku sau galvos. Žiedo ženklo, aišku, nepastebėjau (čia jau mano kaltė). Bet matau sankryžą, įvažiuoju į ją - žiūriu, kažkoks ratukas nupieštas vidury sankryžos. Pasimatė tik užvažiavus ant jos. wtf? Jie gal juokauja su tokia nesąmone?
    Tai, kad būtų labai aišku, gal kaip darželinukam darom?
    Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	373
Size:	70,2 kB
ID:	1923742

    Komentuoti:


  • Valiukas
    replied
    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

    Nieko nepadarysi, aš bukas vairuotojas

    Mano įspūdis važiuojant šiandien ryte - važiuoju paskui kitą automobilį buvusiu pagrindiniu keliu ir nesuku sau galvos. Žiedo ženklo, aišku, nepastebėjau (čia jau mano kaltė). Bet matau sankryžą, įvažiuoju į ją - žiūriu, kažkoks ratukas nupieštas vidury sankryžos. Pasimatė tik užvažiavus ant jos. wtf? Jie gal juokauja su tokia nesąmone?
    Nu tai žioplys esat. Nes man pirmą kartą ten važiuojant nekilo nei menkiausios abejonės, kad įvažiuoju į žiedą.

    Komentuoti:


  • MikasRidikas
    replied
    Parašė Kaid Rodyti pranešimą
    Grasinantis pranešimas iš 15min.lt...
    Mano galva čia vairuotojų bukumas...
    Nieko nepadarysi, aš bukas vairuotojas

    Mano įspūdis važiuojant šiandien ryte - važiuoju paskui kitą automobilį buvusiu pagrindiniu keliu ir nesuku sau galvos. Žiedo ženklo, aišku, nepastebėjau (čia jau mano kaltė). Bet matau sankryžą, įvažiuoju į ją - žiūriu, kažkoks ratukas nupieštas vidury sankryžos. Pasimatė tik užvažiavus ant jos. wtf? Jie gal juokauja su tokia nesąmone?

    Komentuoti:


  • Kaid
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Vanagupėje (Palangos Vytauto g. gale) važiavau prieš mėnesį. Ten vis dėlto yra kažkokie iškilimai ir skiriasi dangos. Nė minutei nekilo abejonių, kad ten yra žiedinė sankryža.

    Gal būtų galima surasti tų žiedinių sankryžų nuotraukas.
    Kyla įtarimų, kad Naugarduko - Vytenio g. žiedinė sankryža yra unikali. Ji gali būti antra pagal absurdiskumą Lietuvos žiedinė sankryža (Nr.1 prizas kol kas lieka Veisiejuose).
    ir kuom ji tokia absurdiška? Kad vidinė žiedo dalis iš horizontalaus ženklinimo padaryta?

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Parašė acetonas Rodyti pranešimą
    Palangoje Vytauto g., Klaipėdoje Joniškės gatvėje ir NET Plungėje Rietavo g. yra panašūs žiedai ir kažkaip visi ten sugeba važinėti pagal taisyklės.
    Vanagupėje (Palangos Vytauto g. gale) važiavau prieš mėnesį. Ten vis dėlto yra kažkokie iškilimai ir skiriasi dangos. Nė minutei nekilo abejonių, kad ten yra žiedinė sankryža.

    Gal būtų galima surasti tų žiedinių sankryžų nuotraukas.
    Kyla įtarimų, kad Naugarduko - Vytenio g. žiedinė sankryža yra unikali. Ji gali būti antra pagal absurdiskumą Lietuvos žiedinė sankryža (Nr.1 prizas kol kas lieka Veisiejuose).

    Komentuoti:


  • acetonas
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Nieks nesako kad vairuotojai teisūs - į ženklus reikia visada žiūrėti.

    Kas gerai veikia Vanagupėje (Palangoje pakraštyje) ir Plungėje, ne visada tinka Vilniui. Projektuotojai neatsižvelgė į eismo intensyvumą, kuris Vilniuje skiriasi nuo Vanagupės.
    Šiuo atveju eismo organizatoriai nepasitengė, kad būtų aiškiai informuota apie pokyčius.
    Chaosas kilo ne dėl eismo intensyvumo, o dėl to kad vieni vairuotojai iš įpročio važiuoja taip tarsi ten ir toliau būtu keturšalė sąnkryža, kai kiti bando važiuoti kaip žiedinėje sąnkryžoje.

    Komentuoti:


  • tajus2
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Jei būtų vienas kitas pažeidėjas, tuomet kalti vien vairuotojai. Jei yra masiškai pažeidinėjamos taisyklės, labiau kalti projektuotojai ir Vilniaus m. eismo organizatoriai.

    Žiedinė sankryža vizualiai neįžiūrima, jos viduryje nėra jokių ženklų ar išskirtinumo.
    Pakabintas kelio ženklas, tačiau dauguma iš įpratimo žiūri į eismą, kaip prašokti tą sankryžą (ypač iš šalutinio kelio), ne skanuoja pasikeitimus kažkur aukštai pakabintuose ženkluose.
    Pagal chaosą galima tikėtis, jog jokių įspėjamųjų ženklų apie pasikeitusį eismo organizavimą niekas nesivargino pakabinti.
    Retai pritariu Romui, bet šįkart iš tikro. Masiškas pažeidinėjimas rodo prastą projektavimą.

    Buvo nueita pigiausiu keliu.

    Negi trūko vietos padaryti kaip čia: https://www.google.com/maps/@54.7219.../data=!3m1!1e3

    O jeigu trūko vietos, tai reiškia vargu ar čia žiedui tinkama vieta.
    Paskutinis taisė tajus2; 2021.10.27, 13:42.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Parašė acetonas Rodyti pranešimą
    Palangoje Vytauto g., Klaipėdoje Joniškės gatvėje ir net Plungėje Rietavo g. yra panašūs žiedai ir kažkaip visi ten sugeba važinėti pagal taisyklės.
    Nieks nesako kad vairuotojai teisūs - į ženklus reikia visada žiūrėti.

    Kas gerai veikia Vanagupėje (Palangoje pakraštyje) ir Plungėje, ne visada tinka Vilniui. Projektuotojai neatsižvelgė į eismo intensyvumą, kuris Vilniuje skiriasi nuo Vanagupės.
    Šiuo atveju eismo organizatoriai nepasitengė, kad būtų aiškiai informuota apie pokyčius.

    Komentuoti:


  • acetonas
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Jei būtų vienas kitas pažeidėjas, tuomet kalti vien vairuotojai. Jei yra masiškai pažeidinėjamos taisyklės, labiau kalti projektuotojai ir Vilniaus m. eismo organizatoriai.

    Žiedinė sankryža vizualiai neįžiūrima, jos viduryje nėra jokių ženklų ar išskirtinumo.
    Pakabintas kelio ženklas, tačiau dauguma iš įpratimo žiūri į eismą, kaip prašokti tą sankryžą (ypač iš šalutinio kelio), ne skanuoja pasikeitimus kažkur aukštai pakabintuose ženkluose.
    Pagal chaosą galima tikėtis, jog jokių įspėjamųjų ženklų apie pasikeitusį eismo organizavimą niekas nesivargino pakabinti.
    Palangoje Vytauto g., Klaipėdoje Joniškės gatvėje ir NET Plungėje Rietavo g. yra panašūs žiedai ir kažkaip visi ten sugeba važinėti pagal taisyklės.

    Komentuoti:


  • Diim4iik
    replied
    Infrastruktura reikia daryti normaliai, o ne šita parodija i žieda. Čia tas pats kas padaryt siaurinima prieš peščiuju perėje vien linijom ir sakyt kad viskas gerai.

    Komentuoti:


  • vėkas
    replied
    Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą

    Negali kaltinti vairuotojų - ypač, kai tai yra naujovė. Būtų padarę bent iš trinkelių žiedą ir visos problemos būtų išspręstos.
    Juokais>> Vairuotojų kaltint negali niekada - gatvėse vien nepakaltinami
    Ar tikrai?
    Taisyklės juk nesikeitė - ištisinės linijos negalima kirsti nepriklausomai nuo dažymo šviežumo, ženklus taip pat stebėti ir jų laikytis privalu.
    Šita istorija daugiau apie tai kokios išvados daromos iš šių kelių nedėmesingų vairuotojų daromų klaidų, nei apie pačias klaidas ar ką nors kitą

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Parašė Kaid Rodyti pranešimą
    Mano galva čia vairuotojų bukumas...
    Naugarduko - Vytenio g. sankryža
    ​​​​​​http://www.facebook.com/gazas.lt/vid...3619550080819/
    Jei būtų vienas kitas pažeidėjas, tuomet kalti vien vairuotojai. Jei yra masiškai pažeidinėjamos taisyklės, labiau kalti projektuotojai ir Vilniaus m. eismo organizatoriai.

    Žiedinė sankryža vizualiai neįžiūrima, jos viduryje nėra jokių ženklų ar išskirtinumo.
    Pakabintas kelio ženklas, tačiau dauguma iš įpratimo žiūri į eismą, kaip prašokti tą sankryžą (ypač iš šalutinio kelio), ne skanuoja pasikeitimus kažkur aukštai pakabintuose ženkluose.
    Pagal chaosą galima tikėtis, jog jokių įspėjamųjų ženklų apie pasikeitusį eismo organizavimą niekas nesivargino pakabinti.

    Komentuoti:


  • Ciurlionis
    replied
    Parašė Kaid Rodyti pranešimą
    Grasinantis pranešimas iš 15min.lt...
    Mano galva čia vairuotojų bukumas...

    Naugarduko - Vytenio g. sankryža

    ​​​​​​http://www.facebook.com/gazas.lt/vid...3619550080819/
    Negali kaltinti vairuotojų - ypač, kai tai yra naujovė. Būtų padarę bent iš trinkelių žiedą ir visos problemos būtų išspręstos.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Kaid Rodyti pranešimą
    Grasinantis pranešimas iš 15min.lt...
    Mano galva čia vairuotojų bukumas...

    Tai negu čia galutinis žiedo variantas? Nebus kažko pan.?

    Komentuoti:


  • Valiukas
    replied
    Parašė Kaid Rodyti pranešimą
    Grasinantis pranešimas iš 15min.lt...
    Mano galva čia vairuotojų bukumas...

    Per vidurį to žiedo statyt policiją ir kiekvienam po protokolą už taisyklių nesilaikymą. Jei kitaip nesugeba

    Komentuoti:

Working...
X