Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • TrippleA
    replied
    Parašė ifl Rodyti pranešimą

    Na tai puiku, dėl kažkokio didelio renginio galimai gali tekti pavažiuoti iki Rygos su RB.
    Cia jau tikrai neblogas dvasinins cuckoldizmas.

    Komentuoti:


  • Sklansky
    replied
    As noreciau, kad tokie renginiai Lietuvoje vyktu.

    Komentuoti:


  • ifl
    replied
    Parašė Sklansky Rodyti pranešimą
    Geda, spaudimas Lietuvai, pazoras.

    O, jei rimtai, dideliem renginiam didziausio stadiono Baltijos salyse statusas gali tureti reiksmes, dar kai Ryga yra ir lengviau pasiekiama oru bei vandeniu.
    Na tai puiku, dėl kažkokio didelio renginio galimai gali tekti pavažiuoti iki Rygos su RB.

    Komentuoti:


  • Sklansky
    replied
    Geda, spaudimas Lietuvai, pazoras.

    O, jei rimtai, dideliem renginiam didziausio stadiono Baltijos salyse statusas gali tureti reiksmes, dar kai Ryga yra ir lengviau pasiekiama oru bei vandeniu.

    Komentuoti:


  • ifl
    replied
    Parašė Sklansky Rodyti pranešimą
    Taip ir jauciau, kad netrukus islys Ryga su savo stadionu. Ir pretenduos skaiciumi buti didziausi Baltijos salyse.

    https://madeinvilnius.lt/verslas/nek...a-50-milijonu/
    Ir? Koks skirtumas? Straipsnyje rašo, kad Latvija vienintelė šalis Europoje neturinti 4 kategorijos stadiono.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Sklansky Rodyti pranešimą
    Taip ir jauciau, kad netrukus islys Ryga su savo stadionu. Ir pretenduos skaiciumi buti didziausi Baltijos salyse.

    https://madeinvilnius.lt/verslas/nek...a-50-milijonu/
    Truputį klaidinga antraštė, lyg dabar turėtų didelį stadioną. Dabartinis jų stadionas kaip mūsų Liepkalnio, tai logiška, kad tokio dydžio miestui reikia truputį didesnio.

    Komentuoti:


  • Sklansky
    replied
    Taip ir jauciau, kad netrukus islys Ryga su savo stadionu. Ir pretenduos skaiciumi buti didziausi Baltijos salyse.

    https://madeinvilnius.lt/verslas/nek...a-50-milijonu/

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė ttttt Rodyti pranešimą

    "Aš visada buvau nuomonės, kad mums reikia kašio arenų. Bet paskutinius 10 metų pažiūrėjus rezultatus supratau, kad Lietuvai reikia nugriaut Žalgirio ir ASG arenas, nes pilnai užtenka ir Panevėžio su Klaipėda."
    Kam reikia, tas tegul ir statosi krepšinio arenas. Miestui prioritetas turėtų būti vieša infrastruktūra, o ne pramogos ar komercinių klubų poreikių tenkinimas.
    Paskutinis taisė Lettered; 2024.03.22, 09:23.

    Komentuoti:


  • ttttt
    replied
    Parašė alchsh Rodyti pranešimą
    Aš visada buvau nuomonės ,kad mums reikia stadiono. Bet vakar pažiūrėjus rungtynes supratau kad Lietuvai pilnai užtenka ir Kauno.
    "Aš visada buvau nuomonės, kad mums reikia kašio arenų. Bet paskutinius 10 metų pažiūrėjus rezultatus supratau, kad Lietuvai reikia nugriaut Žalgirio ir ASG arenas, nes pilnai užtenka ir Panevėžio su Klaipėda."

    Komentuoti:


  • alchsh
    replied
    Aš visada buvau nuomonės ,kad mums reikia stadiono. Bet vakar pažiūrėjus rungtynes supratau kad Lietuvai pilnai užtenka ir Kauno.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Aha, man irgi nelabai buvo panašu, kad "VPT pralaimėjo bylą dėl procedūrinių pažeidimų".

    Komentuoti:


  • Perfect
    replied
    Parašė KEdas Rodyti pranešimą

    Neklaidink. VPT pralaimėjo bylą dėl procedūrinių pažeidimų, bet tai neįrodo, kad čia – koncesija. VPT tiesiog nebeginčijo esminio klausimo.
    ----

    Teisėjų kolegija nustatė, kad VPT netinkamai taikė koncesijos teisėtumo vertinimui aktualias teisės normas, neatliko visapusiškos ginčo koncesijos projekto teisinių santykių analizės, todėl netinkamai atliko teisinį nustatytų faktų vertinimą (kvalifikavimą)“, – rašoma teismo pranešime. Tačiau tai nereiškia, kad VPT negali priimti kitos vertinimo išvados, kuri atitiktų teisės normų reikalavimus, tai spręsti palikta pačiai tarnybai.
    Tai nėra procedūronės klaidos. Procedūrinės klaidos pavyzdys yra ne pagal nustatytą tvarką pateiktas vertinimas, t. y. pavėluotai arba netinkamai informuojant adresatą.

    Teismo nutaryje konstatuojamas netinkamas teisės aktų taikymas, todėl ir VPT vertinimo išvada buvo klaidingai grindžiama. O VPT neskundė, greičiausiai todėl, kad neturėjo argumentų.

    Teismo išvadoje taip pat sakoma, kad VPT gali ginčyti KITUS sutarties punktus, bet ir tai nebuvo padaryta, nes matyt, kad VPT nerado prie ko prikibti.

    Komentuoti:


  • Agas
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Avulis daugiau sąžinės turi nei politikai.
    Sąžinė čia ne prie ko. Jis tiesiog labai gerai moka skaičiuoti pinigus.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Agas Rodyti pranešimą
    Pats Avulis pasakė, jog jei nebus VPT pritarimo, jokiu statybų nebus. Tad VPT vertinimas yra lygiai tiek pat svarbus kiek ir EK.
    Avulis daugiau sąžinės turi nei politikai.

    Komentuoti:


  • KEdas
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą

    VPT jau pralaimėjo vieną teismą dėl šios sutarties. Jeigu turit kitą nuomonę - niekas nedraudžia asmeniškai kreiptis į teismą ar į institucijas.
    Neklaidink. VPT pralaimėjo bylą dėl procedūrinių pažeidimų, bet tai neįrodo, kad čia – koncesija. VPT tiesiog nebeginčijo esminio klausimo.
    ----

    Teisėjų kolegija nustatė, kad VPT netinkamai taikė koncesijos teisėtumo vertinimui aktualias teisės normas, neatliko visapusiškos ginčo koncesijos projekto teisinių santykių analizės, todėl netinkamai atliko teisinį nustatytų faktų vertinimą (kvalifikavimą)“, – rašoma teismo pranešime. Tačiau tai nereiškia, kad VPT negali priimti kitos vertinimo išvados, kuri atitiktų teisės normų reikalavimus, tai spręsti palikta pačiai tarnybai.

    Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/dar-vienas-zingsnis-nacionalinio-stadiono-link-teismas-paliko-galioti-sprendima-kad-viesuju-pirkimu-tarnyba-buvo-neteisi-56-1493352?utm_medium=copied
    ----

    Komentuoti:


  • vital7777
    replied
    Parašė Aizzeris Rodyti pranešimą
    Galėtu išskaidyti tą projektą ir pirmiausia pastatyti Stadioną. Daugelis sako, sako kad jis mums nereikalingas. Mano personalia nuomone, sostinė privalo turėti ir Stadioną (''olimpinį") ir krepšinio areną. Kad visi "finalai" vyktu sostinėje.
    Bus kaip Amerikoj! Visi finalai Vasingtone! Nors pala...

    Komentuoti:


  • Laure23
    replied
    Nafik to mamuto parko, iškirskit medžius ir statykit daugiabučius.

    Komentuoti:


  • Visdarlietus
    replied
    Akropolėnai, Užakropolis

    Komentuoti:


  • mag
    replied
    Parašė Dundorfas Rodyti pranešimą
    Kažkokią infrastruktūrą stadionio kraštuose ir aplink jį daro, ty dirba ekskavatoriai, triubas tiesia, tai jei nebus stadionio galima bus koki kvartaliuką "Vilniaus peizažai" ar "Stadionkiemis" pastatyti.
    "Akropolio ardai", "Akropolio terasos" ar "Arkropolio sodai"

    Komentuoti:


  • Aizzeris
    replied
    Galėtu išskaidyti tą projektą ir pirmiausia pastatyti Stadioną. Daugelis sako, sako kad jis mums nereikalingas. Mano personalia nuomone, sostinė privalo turėti ir Stadioną (''olimpinį") ir krepšinio areną. Kad visi "finalai" vyktu sostinėje.

    Komentuoti:

Working...
X