Žirmūnuose prekybos centro pastatą norima rekonstruoti į svečių namus su butais
https://madeinvilnius.lt/verslas/sta...mus-su-butais/
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Žirmūnai - projektai ir statybų eiga
Collapse
X
-
Bėda kad nelabai net tas pastatas turės vietos pasireikšti, kai užstatys Žirmūnų/Kareivių g. kampus. Gretimame LB sklype bus 9 a. perimetrinis užstatymas, kuris blokuos visą vaizdą nuo sankryžos apačioje. Hannerio dėžutės irgi neatrodo ypatingai, anksčiau ten buvo kažkokie Autoūkio gamykliniai pastatai. Iš kitos pusės, sakyčiau kad daugiaukštis prie McDonaldsų tikrai neatrodo prastai. Man kaip prie tos sankryžos užaugusiam negadina vaizdo. Labiau erzina Kareivių g., kuri ne gatvė, o kone autostrados pločio koridorius, jos raudonosios linijos taip toli nuo tikrosios gatvės kad ten tikrai jokio miestiško vaizdo neįmanoma išspausti.
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Šiuo atveju išsiskyrimas iš aplinkos yra didžiulis pliusas, kadangi ta aplinka yra labai prasta. Ta sovietinė dalis yra dar so so, bent jau galima suprasti kodėl ji tokia yra, bet tai, kas pastatyta per paskutinius 10-15 metų ir dar tik suprojektuota aplink yra tiesiog siaubingi miesto planavimo ir architektūros pavyzdžiai. Šitas pastatas bus vienintelis kokybiškos architektūros pavyzdys visame tame rajone.
- 7 patinka
Komentuoti:
-
Gal aš kažko nebesuprantu, bet man šitas pastatas tagiškas, be idėjs, konteksto tūrio, visiškai iškrntantis iš aplnkos ir neatspindintis viso banko koncepto idėjos.
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Seimas dežėje bjaurioje kaip Brežnevo dantų protezai, Vyriausybė - buvusiose CK rūmuose, kurie remonto nematė nuo Griškevičiaus laikų. Dabar dar LB įkiš į ufonautų atvykimo terminalą.
Vilniuje yra pakankamai istorinių pastatų, bet ne, reikia pasirodyti moderniems.
- 1 patinka
Komentuoti:
-
BNS 2022.10.14
Lietuvos banko pastatų Žirmūnuose rekonstrukcija kainuos iki 50 mln. eurų
Lietuvos bankas (LB) netrukus ketina skelbti maždaug 40–50 mln. eurų banko pastatų sostinės Žirmūnų mikrorajone rekonstrukcijos rangovo konkursą. Atnaujinus pastatus čia įsikurs centrinio banko pagrindinė būstinė.
LB valdyba pritarė centrinio banko pastatų rekonstrukcijos darbų pirkimui, penktadienį pranešė bankas.
Pasak jo, 40 proc. projekto kainos sudaro grynųjų pinigų tvarkymo patalpų rekonstrukcija, be to, demontuojama dalis dviejų pastatų bei bus statomas administracinis pastatas.
2021 metų pabaigoje gavus Vilniaus savivaldybės leidimą rekonstruoti pastatus LB skelbė ieškosiąs, kaip sumažinti iki 40 mln. eurų dėl smarkiai pabrangusių statybinių medžiagų išaugusią sąmatą. LB valdyba tuomet inicijavo techninio projekto keitimą.
Naujos LB būstinės pastatą projektavo konkursą laimėjusi architektų komanda „Cloud architektai“, ji prižiūrės, kaip vykdymas projektas.

https://www.lrt.lt/naujienos/verslas...ki-50-mln-euru
Komentuoti:
-
Lietuvos banko pastatas 2022 m. rugpjūčio 30 d. 8 val. 55 min.
Ta pati vieta tą pačią dieną 17 val. 35 min.
- 8 patinka
Komentuoti:
-
Lietuvos banko pastatas 2022 m. rugpjūčio 26 d.Parašė Romas Rodyti pranešimąVZ.LT 2022.08.23
Lietuvos bankas griauna pastatus sostinės Žirmūnuose
Komentuoti:
-
Gal naujo pastato statytojai įvykdo papildomas priemones kažkokias apsaugai nuo degalinės?
Komentuoti:
-
Šiaip labai smagu, kad jį stato, bet matant tai kyla toks klausimas: anksčiau teko matyt, kad neleidžia statyt degalinių šalia pastatų, nes belekaip nesaugu ir tą draudžia begalė visokių reguliavimų, reikalavimų ir t.t. O tai gaunas, kad jeigu statai atvirkščiai, tai yra pastatą prie degalinės, o ne degalinę prie pastato - viskas ok, saugu ir nėra jokių problemų?
Komentuoti:
-
VZ.LT 2022.08.23
Lietuvos bankas griauna pastatus sostinės Žirmūnuose
Lietuvos bankas Vilniaus Žirmūnuose griauna nebenaudojamus pastatus, vietoj kurių turėtų iškilti naujoji būstinė.

Pastarosios techninis projektas dar koreguojamas.
1.74 ha ploto sklype Žirmūnų g. 151 tarp griaunamų pastatų didžiausias yra 5.900 kv. m ploto bankas, pastatytas 1983 m. Iš viso sklype yra penki pastatai, visi jie priklauso Lietuvos bankui. Čia esančias banko kasas numatoma palikti.
Praėjusių metų pabaigoje institucija dėl pabrangusių statybų inicijavo techninio projekto korekcijas, tačiau kaip VŽ informavo Gintarė Mierkienė, Lietuvos banko komunikacijos skyriaus vadovė, šiuo metu naujo statybų leidimo vis dar nėra – tebesitęsia techninio projekto ekspertizė.
„Iš projektuotojų pateiktos informacijos matyti, kad vien metalo armatūra ir šiltinimo medžiagos per 2021 m. pabrango 100%, plieno gaminiai – daugiau nei 50%, aliuminio fasadų konstrukcijos – daugiau nei 30%, – dar praėjusiais metais skelbė bankas. – Siekdama geriausio tokiomis aplinkybėmis įmanomo kainos ir kokybės santykio, banko valdyba inicijuoja techninio projekto keitimą, kad būtų sumažinta preliminari projektuotojų apskaičiuota projekto kaina“.
Pernai skelbta, kad projektuotojų apskaičiuota preliminari objekto sąmata tuomet siekė apie 40 mln. Eur.
https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...nes-zirmunuose
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Teko matyti japonturistinantisParašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
Širdys durelėse paplitę Dzūkijoje, paveldėta iš Mažosios Lietuvos, Prūsijos/Vokietijos įtaka. Praktiškai neįmanoma, nors ir Voroneže gali doleriais atsiskaityti, kartais nesuderinami dalykai būna visai greta.
Komentuoti:
-
Širdys durelėse paplitę Dzūkijoje, paveldėta iš Mažosios Lietuvos, Prūsijos/Vokietijos įtaka. Praktiškai neįmanoma, nors ir Voroneže gali doleriais atsiskaityti, kartais nesuderinami dalykai būna visai greta.Parašė mantasm Rodyti pranešimą
Aukso puodai būna tik Šnipiškėse paveldo trobelėse su durimis su širdelėmis.
Komentuoti:
-
Aukso puodai būna tik Šnipiškėse paveldo trobelėse su durimis su širdelėmis.Parašė Sula Rodyti pranešimą
Su galimybe rasti aukso puodą
- 3 patinka
Komentuoti:
-
Su galimybe rasti aukso puodąParašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimąLoftus! Banko loftai! Depozitų terasos! Gyvenk kaip bankininkas!
- 2 patinka
Komentuoti:
-
Loftus! Banko loftai! Depozitų terasos! Gyvenk kaip bankininkas!
- 9 patinka
Komentuoti:
-
Lietuvos banko būsimoji centrinė būstinė 2022 m. rugpjūčio 12 d.
- 3 patinka
Komentuoti:
Komentuoti: