Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus senamiesčio eismo organizavimas ir gatvių tvarkymas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Agas
    replied
    Parašė acetonas Rodyti pranešimą

    Tai granitinis bordiūras kainuoja 5 kartus daugiau. Per visą Pylimo gatvę kainos skirtumas gaunasi ne toks ir mažas 130 tūkst. VS 26 tūkst.
    Panašiai kaip VIršuliškių gatvėje, ten kažkaip rado lėšų granitiniams

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė acetonas Rodyti pranešimą

    Tai granitinis bordiūras kainuoja 5 kartus daugiau. Per visą Pylimo gatvę kainos skirtumas gaunasi ne toks ir mažas 130 tūkst. VS 26 tūkst.
    Bet ilgalaikėj perspektyvoj tarnauja n kartų ilgiau. Kita vertus per 4m kadenciją nepasijaus...

    Komentuoti:


  • acetonas
    replied
    Parašė KEdas Rodyti pranešimą

    Aš tai žagtelėjau sužinojęs, kad bendroje darbų sąmatoje paties granitinio bordiūro kaina nėra tokia didelė: 55 vs 11 eurų už metrą.
    Tai granitinis bordiūras kainuoja 5 kartus daugiau. Per visą Pylimo gatvę kainos skirtumas gaunasi ne toks ir mažas 130 tūkst. VS 26 tūkst.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Prieš kiek daugiau nei mėnesį VMS vykdė granitinių bortų užpirkimą: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/No...ls/2023-674929

    Komentuoti:


  • KEdas
    replied
    Parašė R.D. Rodyti pranešimą
    Net žaktelėjau pamatęs Žygimantų g. granitinius bordiurus. Neįtikėtina net, kad tai įmanoma įpirkti ir padaryti Vilniuje.
    Aš tai žagtelėjau sužinojęs, kad bendroje darbų sąmatoje paties granitinio bordiūro kaina nėra tokia didelė: 55 vs 11 eurų už metrą.

    Komentuoti:


  • R.D.
    replied
    Net žaktelėjau pamatęs Žygimantų g. granitinius bordiurus. Neįtikėtina net, kad tai įmanoma įpirkti ir padaryti Vilniuje.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Manau Žygimantų granitą pafinansavo to NT skersai gatvę vystytojas. VMS vafliai sėdi ant vystytojų padsoso malonės.

    Komentuoti:


  • Robyla
    replied
    Užkas, nesimatys . Nedės gi kaip Žygimantų g. kokybiškų. O šiaip labai keista, kokiais kriterijais vadovaujantis, parenką bordiūrų tipą, granitinį ar paprastą betoninį. Kodėl Žygimantų granitas, o čia ne, nors praktiškai senamiestis.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Kokybė

    Click image for larger version

Name:	Borto kokybe1.jpg
Views:	527
Size:	732,4 kB
ID:	2056295

    Komentuoti:


  • vaidasp
    replied
    Parašė Agas Rodyti pranešimą

    Va šito bairio ir aš nesupratau - kuo Viršuliškių gatvė tokia ypatinga, kad ten dėti granitinius bortus? :o
    Ji labiausiai primena pakilimo taką. Gal čia leisis kas privačiu lėktuvėliu per summitą.

    Komentuoti:


  • Robyla
    replied
    Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

    Gal yra naujienų iš Pylimo g, gal visgi nuėmė bortus pries klojant paskutinį sluoksnį?
    Yra naujienų:

    https://www.miestai.net/forumas/foru...94#post2056094

    Komentuoti:


  • vaidasp
    replied
    Parašė dondc Rodyti pranešimą
    ↑ Ties Reformatų st. Seimo link keičia bortus.
    Ar man vaidenasi, ar visi dabar geičiami bortai bus granitiniai?

    Komentuoti:


  • dondc
    replied
    ↑ Ties Reformatų st. Seimo link keičia bortus.

    Komentuoti:


  • SoulMulticast
    replied
    Parašė ttttt Rodyti pranešimą

    Na debilų debilai, tiesiog trūksta žodžių... Absoliutus bukaprotiškumas. Vietoje normalaus, apgalvoto, išankstinio planavimo mano ir visų jūsų pinigai yra švaistomi veltui, su vienintele nauda - mero reputacijos gerinimas tarp "avtamabilystų" ir kitų silpnapročių.

    Maža to, kad dar bent 10-15 metų įtvirtinamos tos sovietinės infrastruktūros klaidos, tai jų net normaliai suremontuot nesugeba ir paskui iš naujo tvarkys tas visas kliurkas visą kadenciją ir vėl investuos milijonus... Tikiuos balsavę už jį džiaugiatės savo pasirinkimu ir to pasekmėm
    Gal yra naujienų iš Pylimo g, gal visgi nuėmė bortus pries klojant paskutinį sluoksnį?

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Ramiai. Galėjo pažymėt kaip asfaltuojamą tik dėl to, kad tingėjo kurt naujas kategorijas atskiroms dangos rūšims.
    Kad visur iki šiol darė asfaltą, net ten, kur grindinys buvo.

    Komentuoti:


  • Agas
    replied
    Parašė sleader Rodyti pranešimą

    Spėčiau toks planas ir buvo, kad ilgai nelaikyti gatvės su nufrezuota danga, tai paklojo apatinį a/b sluoksnį ir dabar tvarko bortus.
    Tik aišku topas, kad čia deda betoninius bortus. Vat Viršuliškių g. ties ledo arena, kur tą gatvę reikėtų siaurinti, kažkaip sugalvojo sudėtį granitinius bortus kur to visai nereikia, o centre sugebama išstenėti tik trupančius betoninius...
    Va šito bairio ir aš nesupratau - kuo Viršuliškių gatvė tokia ypatinga, kad ten dėti granitinius bortus? :o

    Komentuoti:


  • Robyla
    replied
    Parašė sleader Rodyti pranešimą

    Spėčiau toks planas ir buvo, kad ilgai nelaikyti gatvės su nufrezuota danga, tai paklojo apatinį a/b sluoksnį ir dabar tvarko bortus.
    Tik aišku topas, kad čia deda betoninius bortus. Vat Viršuliškių g. ties ledo arena, kur tą gatvę reikėtų siaurinti, kažkaip sugalvojo sudėtį granitinius bortus kur to visai nereikia, o centre sugebama išstenėti tik trupančius betoninius...
    Nufrezuotą laikė ilgiau nei dvi ar tris savaites, per tą laiką galėjo ir bordiūrus sudėti, nes dabar per kelias dienas ir išpjaustė, ir sudėjo.

    Komentuoti:


  • Maalinauskas
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Įdomus požiūris kai tvarkingos infrastruktūros reikia dėl pasirodymo prieš užsieniečius, o ne sau kasdien.
    Man rodos kad sugalvojot prisikabinti lygioje vietoje. Kur aš sakiau kad man nesvarbu tvarkinga infrastruktūra? Tiesiog prieš mėnesį draugas iš Minsko buvo atvažiavęs, tai kaip tik dėl šios vietos pakomentavo.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Maalinauskas Rodyti pranešimą

    Pagaliau. Jau net nepatogu prieš užsieniečius draugus buvo dėl to šaligatvio.
    Įdomus požiūris kai tvarkingos infrastruktūros reikia dėl pasirodymo prieš užsieniečius, o ne sau kasdien.

    Komentuoti:


  • sleader
    replied
    Parašė Robyla Rodyti pranešimą
    Jie gal forumą skaito, išpjovė naują asfaltą, keičia ištrupėjusius bordiūrus. Tik Grinda taip atvirkščiai moka.
    Spėčiau toks planas ir buvo, kad ilgai nelaikyti gatvės su nufrezuota danga, tai paklojo apatinį a/b sluoksnį ir dabar tvarko bortus.
    Tik aišku topas, kad čia deda betoninius bortus. Vat Viršuliškių g. ties ledo arena, kur tą gatvę reikėtų siaurinti, kažkaip sugalvojo sudėtį granitinius bortus kur to visai nereikia, o centre sugebama išstenėti tik trupančius betoninius...

    Komentuoti:

Working...
X