Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Elektriniai paspirtukai - darnus judumas ar stichinė nelaimė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Riedutis
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Tai paaiškint ką tomis rankytėmis ir kojytėmis daryti?
    Tau gal dar paaiškinti, kaip tualete nusilengvint? Su tavim šia tema kaip žirniais į sieną.
    Paskutinis taisė Riedutis; 2022.10.19, 19:02.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Riedutis Rodyti pranešimą

    Jau atsakiau - rankytėmis ir kojytėmis. O jei esi neįgalus - rašyk savivaldybei skundą.
    Tai paaiškint ką tomis rankytėmis ir kojytėmis daryti?

    Komentuoti:


  • Riedutis
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    KET reikalauja kad jeigu aš negaliu pašalinti kliūties privalau pranešti policijai ir policija privalo pašalinti.


    Tai matau neatsakysi į klausimą kaip pašalinti kliųtį.
    Jau atsakiau - rankytėmis ir kojytėmis. O jei esi neįgalus - rašyk savivaldybei skundą.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Įdomu ar savo pačių naglai išstatytus paspirdukus irgi perstatinės.

    Komentuoti:


  • dondc
    replied
    Kovai su netvarkingai statomais elektriniais paspirtukais „Bolt“ įkūrė specialią tarnybą
    https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/...cialia-tarnyba
    Naujoji tarnyba, specialiai žymėtais automobiliais nuolat patruliuosianti Vilniaus ir Kauno gatvėse, ne tik perstatys netvarkingai gyventojų paliktus paspirtukus, bet ir aiškinsis aplinkybes su pačiais paspirtukininkais. Esant pasikartojantiems atvejams, žadama blokuoti tvarkos nepaisančiųjų prieigą prie „Bolt“. <...>

    „Bolt Patrol“ tarnyba skirtingais formatais veikia ir kitų šalių miestuose, kur populiarūs žalieji el. paspirtukai. Pavyzdžiui, Estijos ir Portugalijos sostinėse.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė gerietis Rodyti pranešimą

    KET reikalauja kad tu pašalintum kliūtį. Policija savivaldybei darbo neperdavė, nes ji jo ir neturėjo.
    KET reikalauja kad jeigu aš negaliu pašalinti kliūties privalau pranešti policijai ir policija privalo pašalinti.
    Parašė Riedutis Rodyti pranešimą

    Apsimetinėji durnium?
    Tai matau neatsakysi į klausimą kaip pašalinti kliųtį.

    Komentuoti:


  • gerietis
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Savivaldybė važinės šalinti kliūtis? Policija perdavė jai tą darbą?
    KET reikalauja kad tu pašalintum kliūtį. Policija savivaldybei darbo neperdavė, nes ji jo ir neturėjo.

    Komentuoti:


  • Riedutis
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Savivaldybė važinės šalinti kliūtis? Policija perdavė jai tą darbą?
    Apsimetinėji durnium?

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Riedutis Rodyti pranešimą

    Ar specialiai ignoruoji, ką rašau?
    Pasakoju detaliai: rašyk savivaldybei/seniūnijai.
    Savivaldybė važinės šalinti kliūtis? Policija perdavė jai tą darbą?

    Komentuoti:


  • Riedutis
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
    Papasakokite detaliau kaip tai daryti??
    Su BOLTu aptarinėti net pradėti neverta kol jie nepajus problemos per savo kišenę.
    Ar specialiai ignoruoji, ką rašau?
    Pasakoju detaliai: rašyk savivaldybei/seniūnijai.

    Komentuoti:


  • dondc
    replied
    Šiandien pamačiau ko nematęs: BOLT paspirtukas paliktas lokaliai siaurintoje gatvės atkarpoje (važiuojamojoje dalyje), nesilaikant 5 m iki kiemo įvažiavimo, kur dar vyksta autobusų VT eismas. Visgi gražiai, palei pat bortą.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą

    Visi yra nusikaltėliai
    Ne, tik tie kurie daro pažeidimus. Bet aš suprantu, lietuviai yra neįpratę laikytis įstatymų.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Ant vejos palikti negalima, jūs darote pažeidimą.


    Papasakokite detaliau kaip tai daryti? Ar jūs irgi kaip Sula siūlote tiesiog pačiam pažeidimus daryti?
    Visi yra nusikaltėliai

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą

    Kažkoks keistas klausimas.
    Esu ne kartą patraukęs paspirtukus (berods vien tik BOLT ). Dažniausiai tiesiog ant (ar beveik ant) vejos.
    Ant vejos palikti negalima, jūs darote pažeidimą.
    Parašė Riedutis Rodyti pranešimą

    Rankyčių ir kojyčių pagalba.

    Vienas "negali patraukti paspirtuko, nes rankas susipurvins"; kitas įsivaizduoja, kad policija turi prisistatyti ir paspirtukus nuo kelio patraukti.

    Pats kaip neišmanantis šiuo klausimu pridursiu - mano manymu tokie dalykai yra sprendžiami politiškai. Rašyk savo rajono seniūnams, VMS, ir tegul jie politiškai tokius dalykus su Boltu aptaria. Čia yra absoliučiai ne policijos reikalas.
    Papasakokite detaliau kaip tai daryti? Ar jūs irgi kaip Sula siūlote tiesiog pačiam pažeidimus daryti?

    Su BOLTu aptarinėti net pradėti neverta kol jie nepajus problemos per savo kišenę.

    Komentuoti:


  • Riedutis
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Kaip siūlytumėte šalinti kliūti - paspirtuką ant šaligatvio?
    Rankyčių ir kojyčių pagalba.

    Vienas "negali patraukti paspirtuko, nes rankas susipurvins"; kitas įsivaizduoja, kad policija turi prisistatyti ir paspirtukus nuo kelio patraukti.

    Pats kaip neišmanantis šiuo klausimu pridursiu - mano manymu tokie dalykai yra sprendžiami politiškai. Rašyk savo rajono seniūnams, VMS, ir tegul jie politiškai tokius dalykus su Boltu aptaria. Čia yra absoliučiai ne policijos reikalas.
    Paskutinis taisė Riedutis; 2022.10.17, 14:09.

    Komentuoti:


  • gerietis
    replied
    Parašė dondc Rodyti pranešimą

    Įstatymas apibrėžia, kas yra „galėti pašalinti kliūtį“? Jei aš einu su reikalais, pvz. susitikti su žmonėmis, į kolektyvinį darbą kur reikės spausti rankas sveikinantis, dirbti su įranga ir pan., aš negaliu pašalinti kliūties, nes ji purvina.
    Jei pilietis vaikšto ten kur yra rizika rasti kliūtį ant kelio, jis turėtų būti pasiruošęs ir apsirūpinęs būtinomis priemonėmis (darbinės pirštinės ir pan.), priešingu atveju turėtų būti baudžiamas už nuskalstamą aplaidumą.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Kaip siūlytumėte šalinti kliūti - paspirtuką ant šaligatvio?
    Kažkoks keistas klausimas.
    Esu ne kartą patraukęs paspirtukus (berods vien tik BOLT ). Dažniausiai tiesiog ant (ar beveik ant) vejos.

    Komentuoti:


  • dondc
    replied
    Parašė thomcius Rodyti pranešimą

    Tai kelių taisyklės sako, kad pastebėjęs asmuo turi pašalinti, reiškiasi tu, o jei negali to padaryti, nemanau kad patraukti paspirtuko negali, tada pranešti policijai kuri surastų kas gali pašalinti kliūtį kurios negalėjo pašalinti pranešėjas.
    Įstatymas apibrėžia, kas yra „galėti pašalinti kliūtį“? Jei aš einu su reikalais, pvz. susitikti su žmonėmis, į kolektyvinį darbą kur reikės spausti rankas sveikinantis, dirbti su įranga ir pan., aš negaliu pašalinti kliūties, nes ji purvina. Paspirtukas sunkus, ratai blokuoti, tai norint numesti už kelio ribų, reiktų kelti už apačios, kur yra purviniausia. Toliau tęsiant kelionę viešuoju transportu irgi negalima būti purvinu (purvinomis rankomis), nes tą numato vežimo / važiavimo taisyklės. Nebūtina būti distrofiku, šiuo atveju negalėjimas pašalinti kliūties yra dėl socialinių priežasčių.

    Lygiai taip pat mašinų vairuotojai pamatę paspirtuką ant dviračių tako privalėtų stoti su avariniu, kol nepašalins. Jei nevyksta į susitimą ir jie gi VT toliau nevažiuos, tai savo mašiną gali vairuoti ir purvinomis rankomis – išsivalys cheminiu vėliau.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė thomcius Rodyti pranešimą

    Tai kelių taisyklės sako, kad pastebėjęs asmuo turi pašalinti, reiškiasi tu, o jei negali to padaryti, nemanau kad patraukti paspirtuko negali, tada pranešti policijai kuri surastų kas gali pašalinti kliūtį kurios negalėjo pašalinti pranešėjas.
    Kaip siūlytumėte šalinti kliūti - paspirtuką ant šaligatvio?

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė thomcius Rodyti pranešimą

    Tai kelių taisyklės sako, kad pastebėjęs asmuo turi pašalinti, reiškiasi tu, o jei negali to padaryti, nemanau kad patraukti paspirtuko negali, tada pranešti policijai kuri surastų kas gali pašalinti kliūtį kurios negalėjo pašalinti pranešėjas.
    Visiškai teisingai. Žinau net atvejį kai policija nubaudė vairuotoją, nepašalinusį kliūties nuo kelio.
    Bet su paspirtukais IMHO kiek kitas atvejis.

    Komentuoti:

Working...
X