Parašė Little_man
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Dyzeliniai traukiniai ir automotrisės Lietuvoje
Collapse
X
-
Tai laikinai gi, iki elektrifikacijos. Nors Vilnius -- Klaipėda maršrutui irgi gal būtų tinkamesnių riedmenų.
-
Kai buvo maršrutas Vilnius - Mažeikiai, LG automotrisių dar neturėjo. Automotrisę (tikriausiai PESA 620M) tikriausiai pamatyti papuolė maršrute Radviliškis-Šiauliai-Mažeikiai.Parašė Little_man Rodyti pranešimągražus daiktas, tačiau niekaip nesuvokiu kaip priemiesčio traukinys gali važinėti tarptautiniu maršrutu, kas per genijai LG sėdi? Nejau negalėjo normalaus traukinio nusipirkti? Čia taip pat kaip automotristė važiuoja maršrutu Vilnius Mažeikiai ( buvo tikrai toks).
Maršrutas Vilnius-Mažeikiai išnyko kartu naktinio traukinio Vilnius-Klaipėda išnykimu.
Komentuoti:
-
Tai kiek suprantu tai ir žadėjo šituos paleisti į Klaipėdą, kartais atrodo jog LG daro viską, kad atsikratytų keleivių, o ne juos pritrauktų. užpernai per Jūros šventę, tiek į tiek iš KLP buvo neįmanoma traukiniu išvažiuoti, nes tie genijai nesugebėjo poros vagonų prijungti prie sąstato, tai netilpo visi į traukinį.
Komentuoti:
-
Maršrutu Vilnius-Mažeikiai važiuodavo normalus keleivinis traukinys su klasinio tipo vagonais.Parašė Little_man Rodyti pranešimągražus daiktas, tačiau niekaip nesuvokiu kaip priemiesčio traukinys gali važinėti tarptautiniu maršrutu, kas per genijai LG sėdi? Nejau negalėjo normalaus traukinio nusipirkti? Čia taip pat kaip automotristė važiuoja maršrutu Vilnius Mažeikiai ( buvo tikrai toks).
Komentuoti:
-
Formaliai jame 2 klasė. Nors sėdynės nelabai patogios ir nelabai atitinka 2 klasę, o bagažo lentynose jokių didesnių lagaminų ir tašių nepasidėsi. Būtų kur kas blogiau, jei juos paleistų iš Vilniaus į Klaipėdą.
Čia yra pora sėdynių nuotraukų.
https://www.facebook.com/media/set/?...2160165&type=3
Lentynos tokios pat kaip ir 620M.Paskutinis taisė Al1; 2013.07.16, 10:49.
Komentuoti:
-
gražus daiktas, tačiau niekaip nesuvokiu kaip priemiesčio traukinys gali važinėti tarptautiniu maršrutu, kas per genijai LG sėdi? Nejau negalėjo normalaus traukinio nusipirkti? Čia taip pat kaip automotristė važiuoja maršrutu Vilnius Mažeikiai ( buvo tikrai toks).
Komentuoti:
-
Kad traukinių eismo taisyklėse (jei taip galima pavadinti) lyg ir yra punktas, kuris keleiviniam traukniui draudžia išvykti iš stoties anksčiau laiko, nustatyto tvarkaraštyje. Bent sovietinėse PTE toks buvo.Parašė Al1 Rodyti pranešimąO kam atskiras grafikas? Galėjo pastovėti Ignalinoje ir grįžus prisikabinti. Tvarkaraščio pokytis minimalus - 5 min. grįžtant į Vilnių. Tuo tikslu iš Turmanto galėjo išvykti 5 min. anksčiau, o nuo Ignalinos esamu grafiku.
Žinoma, tas antras traukinys tikrai galėjo atsikabinti Ignalinoje ir, problemų traukinių eismui nesukeldamas, grįžti savistoviai (trauknių eismas tarp Naujosios Vilnios ir Ignalinos nėra intensyvus), o gal būt susikabinęs su kitu Ignalina-Vilnius (tokių yra). Pagaliau Ignalinoje susikabinti su kitu, grįžtančiu iš Turmanto, didele gaišatimi nebūtų ir iki Vilniaus grafiką pavyti turėtų pavykti (jis dabar nėra toks įtemptas).
Komentuoti:
-
O stabdžių bandymas?Parašė Al1 Rodyti pranešimąO kam atskiras grafikas? Galėjo pastovėti Ignalinoje ir grįžus prisikabinti. Tvarkaraščio pokytis minimalus - 5 min. grįžtant į Vilnių. Tuo tikslu iš Turmanto galėjo išvykti 5 min. anksčiau, o nuo Ignalinos esamu grafiku.
Komentuoti:
-
O kam atskiras grafikas? Galėjo pastovėti Ignalinoje ir grįžus prisikabinti. Tvarkaraščio pokytis minimalus - 5 min. grįžtant į Vilnių. Tuo tikslu iš Turmanto galėjo išvykti 5 min. anksčiau, o nuo Ignalinos esamu grafiku.
Komentuoti:
-
O kam daryti maneurus Ignalinoje, po to atskiru grafiku vaziuoti atgal i Vilniu? Paprasciau dvigubu visa marsruta vaziuoti.Parašė Al1 Rodyti pranešimąTai kodėl Visagine? Turėjo atsikabinti Ignalinoje.
Komentuoti:
-
Vaikus vežė į Ignalinos poilsio stovyklą.Parašė Al1 Rodyti pranešimąĮdomu, kokia proga?
Komentuoti:

Komentuoti: