Parašė udrius
Rodyti pranešimą
Čia tamsta tikrai to pats nesuprantate ar kitus visiškais durniais laikote ir kalbate, bei čia rašote dalykus be jokios logikos?
Apie tai, kad Latvija dėka traukinio sulaukė daugiau turistų
(....)
Apie kokius turistus iš Latvijos svaigstame?
(....)
Apie kokius turistus iš Latvijos svaigstame?
Iš Rygos galima atvažiuoti penktadienį vakare. O šiaip tai kalbama jog reikia ir priešinga kryptimi važiuojančio traukinio, bet kaip sakoma - tą riboja riedmenų trūkumas. Todėl logiška, kad dabar važiuojama kaip lietuviams patogiau, o ne kaip latviams patogiau būtų aplankyti Vilnių ar Kauną.
Apie perkamus traukinius. Viskas labai gražu, tačiau kaip nusiteikę aptarnauti linijas Kaunas - Kybartai, Šeštokai, Vilnius - Turmantas, Klaipėda - Šilutė?
Kadangi niekas nėra iš grupės organizavę grupinės kelionės traukiniu atsakau: pabandykite nupirkti 30 bilietų traukiniu. O 40? Beje, ar žinote, kiek sėdimų vietų yra pirmoje klasėje? Sėkmės perkant!
Ir koks skirtumas perkant tarp pvz. 4 ir 30 bilietų? Katik telefone pabandžiau ir uztrukau iki 10 min nupirkti 30 žmonių bilietą. Ilgiausiai užtruko kol visus persodinau vieną šalia kito. Jeigu nekeisti vietų, tai ten minutės reikalas nusipirkti, lygiai kaip ir perkant vieną bilietą.

Komentuoti: