Šiandien man važiuojant į Vilnių, Paneriuose įlipo du vyrai ir atsisėdo netoli manęs. Vienas iš jų kažkiek susijęs su elektrifikacija.
Kitas jo paklausė, tai kada bus baigta elektrifikacija, tai jam atsakė kad elektrifikacija praktiškai jau baigta, liko tik derinimo lyginmo darbai, kurie tikriausiai iki pavasario bus baigti.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Geležinkelių elektrifikacija Lietuvoje
Collapse
X
-
Nebus.
Kaip rašoma forume http://forum.railwayz.info/viewtopic...t=4&start=4425, jau greitai bus montuojama neutralus įdėklas ant sienos su Baltarusija.Paskutinis taisė Al1; 2016.12.07, 11:05.
Komentuoti:
-
Neseniai pasivažinėjau traukiniu iki Kenos. Tai beveik visur atrodo, kad jau baigta. Darbai vyko tik N. Vilnioje ir Kenoje. Bet jau visi keliai po kontaktiniu laidu, darbai eina į pabaigą. Beje, Kenoje dirba "Gargždų geležinkelio" TGM6V-0053 - stumdo elektrifikuotojų platformą su bokšteliu ir pantografu.Paskutinis taisė Al1; 2016.12.07, 08:19.
Komentuoti:
-
LG paskelbė konkursą prekinio elektrovežio parinkimo studijai atlikti ir konsultacijoms. Iš viso studijai atlikti skiriama 70 dienų, o kartu su grįžtamuoju ryšiu su LG (tarpiniai derinimai ir informacijos apsikeitimas) - 100 dienų išeina.
Taip pat paskelbtas konkursas Valčiūnų ir Vaidotų kelynų pertvarkymui rengiantis elektrifikacijai.Paskutinis taisė Al1; 2016.11.05, 10:17.
Komentuoti:
-
Jo, panašu, kad Naujojoje Vilnioje visi elektrifikavimo darbai jau baigti:
Varis dar visai "šviežias":
Komentuoti:
-
Nuo rytojaus atnaujnamas elektrinių traukinų susisiekimas su N. Vilnia.

litrail.lt
Komentuoti:
-
Pieš tris savaites nuvažiavau į Keną traukiniu. Kenoje, Kyviškėse, N. Vilnioje dar daug kelių, įskaitant ir pagrindinius, buvo ne po laidu. Intensyviausiai darbai tuomet vyko N. Vilnioje. Žodžiu, gal iki Naujų Metų ir užbaigs. Dabar pirmiausiai skubinasi su N. Vilnia, nes reikia atnaujinti el. traukinių eismą. O paskui Kyviškės ir Kena. Suomių traukinys tik vienas, tai persiplėšti negali.
Komentuoti:
-
Elektrinių traukinių nevažiavimas iki N. Vilnios dar pratęstas iki spalio 17 d.
Komentuoti:
-
Pagal tvarkaraštį iki 09 20 traukinių dar nebusParašė Zorro
Komentuoti:
-
Gal kas turetu kokios atnaujintos infortmacijos ar foto - kaip elektrifikuojamas ruozas nuo NV iki BR. Kokia dabar situacija?
Komentuoti:
-
Pradėjo jau ir laidų laikiklius kabinti (ties viaduku per S.Batoro g.):
Komentuoti:
-
Viskas daroma lygiagrečiai. Jei daroma. Bet kartais daroma ir nelygiaigrečiai. Ir ne dėl to, kad Baltarusija. Pas mus irgi taip būna. Pas mus linijos iki Vaidotų elektrifikaciją reikėjo daryti kartu su tuo ruožu, kuris dabar elektrifikuojamas.
Komentuoti:
-
Pastatyti stulpus ir pakabinti laidus virš bėgių - pusė darbo. Baltarusijoje reikia dar statyti naujas elektros pastotes, tiesti iki jų elektros perdavimo linijas.Parašė Vilnius Rodyti pranešimąTai sprendžiant pagal nuotraukas, tai iki šių metų pabaigos galėtų pabaigt kabint laidus
jei jau Kyviškėse baigti darbai, tai gal ir baltarusiai greitai užkabins link Gudagojaus. Tik keista, kad tampyt pradėtų tik kitų metų pabaigoje 
Komentuoti:
-
Tai sprendžiant pagal nuotraukas, tai iki šių metų pabaigos galėtų pabaigt kabint laidus
jei jau Kyviškėse baigti darbai, tai gal ir baltarusiai greitai užkabins link Gudagojaus. Tik keista, kad tampyt pradėtų tik kitų metų pabaigoje
Komentuoti:


Komentuoti: