Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Miestų palyginimai, diskusijos apie miestų užstatymo tipus, aukštingumą, įvaizdį

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė dondc Rodyti pranešimą
    Pakeliui į parduotuvę / iš mokyklos galma ir raumenį pakočiot, kad nebūt lepšiu. Didžiojoj g. nei niekur aplink to nepadarysi, nebent leistis į duobę prie Neries mokyklos, prie to apleisto pastato / bomžyno.
    Dabar net šitos galimybės nebeliko, mokyklos kiemas aptvertas.
    Lietuva visiems.

    Comment


      Parašė abruo Rodyti pranešimą

      Dabar net šitos galimybės nebeliko, mokyklos kiemas aptvertas.
      O neprivalo mokyklų kiemai būti atrakinti po pamokų? Aplinkui mane esančios mokyklos atrakintos, daug žmonių eina pasportuoti.

      Comment


        Tiesą sakant, nežinau, kaip ten yra, bet pro automobilių aikštelę įeiti kaip kad anksčiau, nebeliko galimybės, nes yra tik automatiniai vartai automobiliams. Paprastų vartelių nėra. Gal būna atrakinti vartai prie S. Nėries paminklo arba galima praeiti pro mokyklos vidų, nežinau.
        Lietuva visiems.

        Comment


          Parašė ifl Rodyti pranešimą
          Feeling welcome:

          Click image for larger version

Name:	221013145719-04-capitaspring-singapore-skyscraper.jpg
Views:	648
Size:	355,6 kB
ID:	2105885
          Gražus renderis, bet welcome nebent automobiliui, kuris ten apačioje dešinėje į garažą įvažinėja, žmogui būti ten vietos nelabai yra.
          Flickr

          Comment


            Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

            Rusiškas pavyzdys yra vientisa iš pastatų sudaryta masyvi siena kuri apsupą tam tikrą teritorija. Nehiperbolozuodamas galiu pasakyt, kad vienas iš baisiausių pastatų kurį esu matęs. Jeigu manai, kad coffee innas ir keli medžiai ten kažką gelbetų viskas tvarkoj. Aš taip nemanau.
            Ta pati vieta, kitaip nufotografuota:

            Click image for larger version  Name:	image_139942.jpg Views:	4 Size:	1,09 MB ID:	2106371

            Ar tikrai jau taip blogai?

            Comment


              Net tikintis, kad už nugaros nėra dar vienos tokios sienos - toks biški kvadratinės saulės jausmas.

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                Gražus renderis, bet welcome nebent automobiliui, kuris ten apačioje dešinėje į garažą įvažinėja, žmogui būti ten vietos nelabai yra.
                Va ne renderis:
                Click image for larger version

Name:	Untitled.jpg
Views:	312
Size:	373,3 kB
ID:	2106379

                Comment


                  Parašė ifl Rodyti pranešimą

                  Va ne renderis:
                  Click image for larger version  Name:	Untitled.jpg Views:	1 Size:	373,3 kB ID:	2106379
                  Gražus apsodintas želdiniais įvažiavimas į požeminį garažą, nieko daugiau welcome. Žmonėms šiaip natūraliai nelabai patinka būti tamsiose, klaustrofobiškose erdvėse.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė ifl Rodyti pranešimą

                    Ta pati vieta, kitaip nufotografuota:

                    Ar tikrai jau taip blogai?
                    "Blogai" yra per švelniai pasakyta

                    Comment


                      Parašė ifl Rodyti pranešimą
                      Ar tikrai jau taip blogai?
                      Nepadeda net gi toks kadras. Norisi kuo greičiau iš šios erdvės pasišalinti.
                      Šiaip psichologiškai įdomu būti ten, kur matydamas kažką įdomaus už kampo (pastato dalis), kitame gale skvero ar pan. nori prieiti ir pažiūrėti iš arčiau. Čia kai esi įrėmintas tarp kažkokių ekranų plynėje, kurioje viskas apžvelgiama iš vieno taško, nori kuo greičiau iš čia dingt ir neatsisukti.

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                        Gražus apsodintas želdiniais įvažiavimas į požeminį garažą, nieko daugiau welcome. Žmonėms šiaip natūraliai nelabai patinka būti tamsiose, klaustrofobiškose erdvėse.
                        Click image for larger version

Name:	Screenshot 2024-01-25 152209.jpg
Views:	258
Size:	351,4 kB
ID:	2106410

                        Comment


                          Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

                          "Blogai" yra per švelniai pasakyta
                          Man blogai yra suburbija. Šitie pastatai jums kelia psichologinį diskomfortą, o man eismo kamščiai kelia road rage. Renkuosi diskomfortą.

                          Comment


                            Parašė ifl Rodyti pranešimą

                            Ta pati vieta, kitaip nufotografuota:

                            Ar tikrai jau taip blogai?
                            Beveik blogai.

                            Comment


                              Parašė ifl Rodyti pranešimą

                              Man blogai yra suburbija. Šitie pastatai jums kelia psichologinį diskomfortą, o man eismo kamščiai kelia road rage. Renkuosi diskomfortą.
                              Jei sėdi kamščiuose gyvendamas suburbijoje - nemoki gyvent suburbijoje O anam pastate vargu ar įmanoma išmokt gyvent.

                              Comment


                                Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                Jei sėdi kamščiuose gyvendamas suburbijoje - nemoki gyvent suburbijoje O anam pastate vargu ar įmanoma išmokt gyvent.
                                Suburberiai sukuria kamščius man net negyvenant ten, nekalbant jau apie tai, kas būtų, jei ten tektų gyvent ir važinėt į centrą.

                                Comment


                                  Parašė ifl Rodyti pranešimą

                                  Suburberiai sukuria kamščius man net negyvenant ten, nekalbant jau apie tai, kas būtų, jei ten tektų gyvent ir važinėt į centrą.
                                  Jei nepatinka kamščiai reiškia reikia kraustytis gyventi į kaimą.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                    Jei nepatinka kamščiai reiškia reikia kraustytis gyventi į kaimą.
                                    Ne, reiktų statyt daugiaaukščius ir draust suburbanitams įvažinėti į miestą nuosavais automobiliais.

                                    Comment


                                      Parašė ifl Rodyti pranešimą

                                      Suburberiai sukuria kamščius man net negyvenant ten, nekalbant jau apie tai, kas būtų, jei ten tektų gyvent ir važinėt į centrą.
                                      Aha, o karoliniškių, šeškinių ir centriuko gyventojai nekuria

                                      Comment


                                        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                        Aha, o karoliniškių, šeškinių ir centriuko gyventojai nekuria
                                        Daug mažiau, nes šie rajonai buvo tvarkingai suplanuoti su mokyklomis, darželiais, poliklinikomis, prekybcentriais ir kt. nei plyno lauko kaimai miesto ir užmiesčio teritorijose.

                                        Comment


                                          Parašė ifl Rodyti pranešimą
                                          Ne, reiktų statyt daugiaaukščius ir draust suburbanitams įvažinėti į miestą nuosavais automobiliais.
                                          Manau paprasčiau jums išsikelti gyventi į kaimą.
                                          ​​​​
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X