Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Dar klausydamas tą laidos "Oplia" muzikėlę prieš akis regėdavau traktorių T-16, kur priekyje ne variklis, bet tokia kaip dėžė susikrauti daiktams. Nes kaime vieną vakarą po tos laidos kaip tik to modelio traktorius atvažiavo vartyti šieno. Tas ūkininkas neturėjo kitų žemės ūkio padargų - tik vartytuvą. Visą kitą - samdydavo.

  oPlia- Apiplėšimas
  https://www.youtube.com/watch?v=aE0QH3jF6bU

  Comment


   tokios laidos nesu mates. Ar tas storas jau nemires?

   Comment


    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    tokios laidos nesu mates. Ar tas storas jau nemires?
    Jo, miręs.
    Gal kas nors galite patarti kokią nors formalią priežastį dėl ko tektų apsilankyti savo buvusioje mokykloje, kur baigiau 12 klasę? Na apsilankyti vien dėl apsilankymo, kaip darydavo kai kurie buvę mokiniai, su gėlėm pas buvusią auklėtoją kažkaip atrodytų ne mano madoms ir nyku, nes nieko nenuveikiau, neturiu kuo pasidalinti, kad įstojau į kokį Harvardą ar pan. Na kažko su dokumentais, arba su kokia nors byla susipažinti ar dar kuo? Kas nors gali būti? Atestatą jau atsiėmiau praėjus metams po baigimo, kuomet jo paprašė kariuomenė, kai bandžiau eiti kaip savanoris, nors jau po gydymosi dūrkėj, tai žinojau, kad nepaims manęs ten. Tuomet nuėjęs tarsi su "svarbia" priežastimi, visai užsukčiau pas kai kurias mokytojas pasidalinti ką išdarinėj(a)u. Atsimenu su chemike tai aš ją kartais taip užšnekindavau, kad visą pamoką prašnekėdavom nieko nedarydami - kai jai pasakiau, kad noriu įteikti tam klasiokui voką su pinigais - ji tiesiai pasakė - "Kristupai, nebūk durnas!"

    Comment


     gudriai tu ten su ta kariuomene suzaidei

     Comment


      as jau 13 metu nedirbu, bet 2 pakopoje pas mane daugiau pinigu sukaupta, negu pas zmona, kuri dirba visa gyvenima

      Comment


       O tai galite ką nors pasiūlyti, su kokiu reikalu apsilankyti mokykloje? Taip be tikslo, kaip kiti, nejauku man pačiam, esu labai formalus žmogus, nemėgstu tokių neformalių santykių. Bet jei va atėjus su kokia svarbia priežastimi, tuomet visai pakalbinčiau kai kuriuos mokytojus. Mane traukia sužinoti, kas per dalykas yra mokinio byla ir kokie duomenys jose kaupiami, kodėl baigus mokyklą mums jų neatidavė.

       Comment


        del mokyklos tai nezinau. Gal pas koki drauga ten, jei turi

        Comment


         Tai kad praeitais metais baigė paskutinė abiturientų laida, su kuria dar vaikščiojome tais pačiais koridoriais tuo pačiu metu. Šiųmetinių dvyliktokų jau nebežinau, jau nekalbant apie mažesnes klases. Tiesa, kai aš žengiau į paskutinius mokslo metus, mūsų gimnazija vėl pradėjo rinkti pirmokėlius, dabar jie jau penktokai, bet abejoju ar kuris nors mane prisimins. Be to, su draugu geriau susitikinėčiau už mokyklos ribų, nes budinti gali išprašyti. Reikia užeiti su tokiu tikslu, kad užėjimas į vidų būtų neišvengiamas, pvz. į raštinę.

         Comment


          nebus tokios priezasties

          Comment


           Parašė liutass Rodyti pranešimą
           nebus tokios priezasties
           Tai va galvoju parašyti į raštinę, paklausti, ar tebesaugote mano kaip mokinio, bylą ir ar galėčiau su ja susipažinti. Nes baigus mokyklą niekas mums tų bylų į rankas neatidavė.

           Comment


            nezinau ar is viso tokios bylos yra

            Comment


             Yra, yra, kažkada kažką nugirdau, kad "įrašys į bylą" ar pan. tik nieko konkrečiau - kas dar jose saugoma, kiek laiko ar pan.

             Comment


              tai jei tokios bylos istikruju buvo, tai, be abejo, privalo jas tau grazinti. O kam jiems reikalingos jos, kai mokinio jau nebera? Ir vieta uzima, ir siaip, kam?

              Comment


               Parašė liutass Rodyti pranešimą
               tai jei tokios bylos istikruju buvo, tai, be abejo, privalo jas tau grazinti. O kam jiems reikalingos jos, kai mokinio jau nebera? Ir vieta uzima, ir siaip, kam?
               Į pirmą savo mokyklą, kurioje praleidau pirmus 8 metus, parašęs gavau atsakymą, jog bylos saugomos iki 3 metų po baigimo, kas reiškia, kad mano byla seniai sunaikinta. O štai pažymiai saugomi 50 metų. T.y. jei liutass šiandien sumąstytų stoti į kokią profkę (mokytis niekada ne per anksti ir ne per vėlu), tai jei nuo jūsų baigimo dar nepraėjo 50 metų, jūsų pažymius, kuriuos reiktų pateikti stojant, taip pat dar atkapstytų. Vienas pažįstamas autobuso vairuotojas prieš keletą metų taip sugalvojo įgyti papildomą statybininko profesiją, tai jam irgi reikėjo tų pažymių - kadangi nuo mokyklos baigimo jam dar nepraėjo 50 metų, jo mokymosi duomenis taip pat rado.

               Comment


                tai pazymiai atestate surasyti, kri as turiu. O tas mokyklos bylas sunaikina? Neatiduoda i VSD?

                Comment


                 Dar kartą sakau - pažymiai saugomi 50 metų mokykloje, o bylas praėjus 3 metams po tavo išėjimo - sunaikina.

                 Comment


                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                  Dar kartą sakau - pažymiai saugomi 50 metų mokykloje, o bylas praėjus 3 metams po tavo išėjimo - sunaikina.
                  bet tai teisiu pazeidimas naikinti tas bylas. Turi grazinti. Gal ten smeizto apie tave prirasyta, galetum paduoti i teisma

                  Comment


                   Tai vat sunaikina ir viskas, šmeižto nebėra, jei toks ir buvo. Pažymiai ir mokinio byla - 2 visiška skirtingi dalykai. O Pabaigus pasaugo tuos 3 metus gal tam, kad jei pvz. padarysi kokį sunkų nusikaltimą, policijai ir teismams prireiks įrodymų papildomai, pvz. tavo charakteristikų, koks buvai mokinys ar pan. Pvz. jei mokykloje turėjai daug nuobaudų, būdavai nuolatinis VGK svečias, tai nenuostabu, kad išėjęs į platųjį pasaulį toliau esi linkęs nusikalsti. O pažymius tai saugo greičiausiai todėl, kad tikrai jei bandysi kažkur įstoti...

                   Comment


                    nu jo, gal ir as kokiu 70metu sugalvosiu dar stoti kur nors.

                    Comment


                     O dėl VSD ar Seimo NSGK... Tai aš taip įsivaizduoju, kad duodamas interviu, kiekvienas jo vadas ar narys, turėtų pradėti nuo žodžių "...to toto, saugumo nacionalinio, to to to... valstybingumo, kurio mums reikia, kurio mums trūksta taip" arba būdamas ketvirtokas, įkvėptas žinios apie esperanto - dirbtinę kalbą, buvau pradėjęs kurti savo kalbą, bet tų užrašų greičiausiai jau neturiu. Buvau ir sugalvojęs mažos šalies, kurioje ta kalba vartojama, pavadinimą ir tikslią vietą, bei tai, kad jai vadovauja nuo galvos iki kojų juoda abaja pasirengusi moteris, rodanti tik veidą - Elena Jausvė Šabach, kuri, kaip prezidentė, kiekvieną savo kalbą ar interviu, kaip ir dera kiekvienam šalies vadovui, pradėdavo nuo frazės "Šį šalis...", nesvarbu apie ką kalbama.

                     Comment

                     Working...
                     X