Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

    Na tai vistiek susivedi forumo adresą, ir atsidaręs iškart gali skaityti - o kad prisijungti, tai reikia susivesti prisijungimo duomenis. Va jūsų pranešimą irgi perskaičiau neprisijungęs, bet kai pamačiau, kad yra ką atrašyti, prisijungiau.
    Prisijungiant, gali naudoti funkciją „Prisimink mane!“. Tada tavo prisijungimo sesijos sausainėlis galioja ilgą laiką ir automatiškai nepašalinamas tau išjungus naršyklę.

    Comment


      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

      Na tai vistiek susivedi forumo adresą, ir atsidaręs iškart gali skaityti - o kad prisijungti, tai reikia susivesti prisijungimo duomenis. Va jūsų pranešimą irgi perskaičiau neprisijungęs, bet kai pamačiau, kad yra ką atrašyti, prisijungiau.
      Forumas automatiškai prijungia kai sugrįžtu. Atsijunginėti ir prisijunginėti yra papildomas darbas.

      Comment


        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

        Forumas automatiškai prijungia kai sugrįžtu. Atsijunginėti ir prisijunginėti yra papildomas darbas.
        O ką manote apie žmogaus persekiojimą, kaip apie reiškinį? Nekartosiu daug kartų savo asmeninės situacijos, kuri išdiskutuota su kitu forumo nariu, tačiau ar mano atveju, jūsų akimis, būtų pakankamai pagrindo kreiptis į teisėsaugą, kaip nukentėjusiam? Koks čia nukentėjimas, kai aš net neidavau artyn prie žmogaus, neužstodavau jam kelio neduodamas praeiti, netgi nekalbindavau, o tik stovėdavau iš tolėliau, nelįsdamas į akis atvirai. Bet per daug irgi nesislėpdavau, jei labai norėjo, tikrai turėjo ir galėjo mane atpažinti (greičiausiai ir atpažino, gal tik apsimesdavo, kad manęs nemato).

        Comment


          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

          O ką manote apie žmogaus persekiojimą, kaip apie reiškinį? Nekartosiu daug kartų savo asmeninės situacijos, kuri išdiskutuota su kitu forumo nariu, tačiau ar mano atveju, jūsų akimis, būtų pakankamai pagrindo kreiptis į teisėsaugą, kaip nukentėjusiam? Koks čia nukentėjimas, kai aš net neidavau artyn prie žmogaus, neužstodavau jam kelio neduodamas praeiti, netgi nekalbindavau, o tik stovėdavau iš tolėliau, nelįsdamas į akis atvirai. Bet per daug irgi nesislėpdavau, jei labai norėjo, tikrai turėjo ir galėjo mane atpažinti (greičiausiai ir atpažino, gal tik apsimesdavo, kad manęs nemato).
          Čia KEdas, matyt, galėtų tau plačiau atsakyti į šį klausimą, nes jis dažnai susiduria su tokiomis situacijomis, kai dėl žmonių persekiojimo jam grasinama teismais ar iškviečiama policija :


          Comment


            Filmuoti ir fotografuoti galima, bet viešinti internete tikrai negalima veidų, taigi šitas video iš tikro pažeidžia įstatymą.

            Comment


              Tiek kuk`o, tiek Medinio Strazdo aptariamos situacijos gan nukrypsta nuo maniškės. Aš ne tai kad nefilmuoju iš toli, aš tik stebiu, net neprieidamas prie žmogaus iš arti. Jei žmogus itin susikaupęs ar užsikasęs savais rūpesčiais, kitąkart gali net nesuprasti, kad yra stebimas, nes aš kaip tik tai darydavau itin subtiliai. Bet va vienam tokiam jau šitokio mano elgesio užtenka, kad pagrasinti policijomis.

              Comment


                Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                Filmuoti ir fotografuoti galima, bet viešinti internete tikrai negalima veidų, taigi šitas video iš tikro pažeidžia įstatymą.
                Čia kuriais atvejais ir pagal kokio įstatymo kurį straipsnį negalima viešinti veidų?

                Comment


                  Bet tai kaip kiauliškas tas Rokas Jokubaitis šiandien - skriaudė savo buvusią komandą, savo gimtosios šalies. Tiesa, jis pats kilęs iš Mažeikių, gal todėl taip negražiai įsmeigė tą tritaškį nejausdamas jokių sentimentų Kaunui, kuomet Barca pirmavo 82:78 ir Žalgiriui dar kirbėjo viltis išlyginti ar net persverti rezultatą, bet tas Jokubaičių Rokulis, tas nedorėlis tik klankt tinklelį jo tritaškis ir jau skamba sirena, kuri kaip koks pagalbos šauksmas - Kazys Maksvytis prašo minutės pertraukėlės. Tas momentas, kuomet varžovų žaidėjas pataiko tritaškį, o tuomet pralaiminčios komandos treneris priėjęs prie sekretoriato parodo žemyn nukreipto delno ir iš apačios į jį "duriančio" piršto kombinaciją, nuskamba ta sirena, skelbianti apie time-outą. Kaip bjauru - varžovai džiaugiasi susidauždami pilvais, pasišokinėdami, o kiti liūdi nusiminę, treneris ant jų šaukia. ta apie minutės pertraukėlę skambanti sirena - tai lyg mažo vaiko verksmas: "Mamyte, padėk, mane nuskriaudė - įmetė mano komandai taiklų metimą ir mano komanda tapo dar arčiau pralaimėjimo link. Neiškentęs tokios nevilties imsiu galvoti apie suicidą". O pavardė Maksvytis tai man nelabai asocijuojasi su Maskva (nebent netyčia perskaitai ne taip). Man Maks Vytis tai galėtų reikšti Maksimum Nuvytęs, t.y. lyg kokia seniai nelaistyta gėlė, kuri nuvytusi visai ant max. Na arba Lietuvos valstybės sibolis - Maksimum Vytis - t.y. tikras lietuviškas patriot.

                  Comment


                    Atsimenu tokį protingą nutikimą berods iš 7 klasės. Per biologijos pamoką, mokytoja Danguolė klausia klausimo, iš praeitos pamokos medžiagos temos:
                    - Kas augalams suteikia žalią spalvą?

                    Ir, atrodo, lyg ir buvo daugiau žinančių ir keliančių rankas, bet mokytoja nukrypsta į protingiausią klasės mokinę, varančią vienais dešimtukais - Dominyką:

                    - Dominyka, prašau?
                    - Chlorofilas - ramiu, užtikrintu balsu sako toji moksliukė.

                    Dar kažkada atsimenu, ta pati biologijos mokytoja mums visiems, girdint pačiai Dominykai sakė "Ji jums visiems turi būti pavyzdyyyyyys!"

                    Comment


                      Parašė kuk Rodyti pranešimą

                      Čia kuriais atvejais ir pagal kokio įstatymo kurį straipsnį negalima viešinti veidų?
                      Civilinis kodeksas:
                      2.22 straipsnis. Teisė į atvaizdą

                      1. Fizinio asmens nuotrauka (jos dalis), portretas ar kitoks atvaizdas gali būti atgaminami, parduodami, demonstruojami, spausdinami, taip pat pats asmuo gali būti fotografuojamas tik jo sutikimu. Po asmens mirties tokį sutikimą gali duoti jo sutuoktinis, tėvai ar vaikai.

                      2. Asmens sutikimo nereikia, jeigu šie veiksmai yra susiję su visuomenine asmens veikla, jo tarnybine padėtimi, teisėsaugos institucijų reikalavimu arba jeigu fotografuojama viešoje vietoje. Tačiau asmens nuotraukos (jos dalies), padarytos šiais atvejais, negalima demonstruoti, atgaminti ar parduoti, jeigu tai pažemintų asmens garbę, orumą ar dalykinę reputaciją.

                      3. Fizinis asmuo, kurio teisė į atvaizdą buvo pažeista, turi teisę teismo tvarka reikalauti nutraukti tokius veiksmus bei atlyginti turtinę ir neturtinę žalą. Po asmens mirties tokį ieškinį turi teisę pareikšti jo sutuoktinis, vaikai ir tėvai.

                      Comment


                        Va čia ir yra tos ratlankių skylės, kurių itin didelio diametro-atitinkamai mažo skaičiaus santykis daro gėdą prieš užsieniečius. Čia Fabijoniškėse, L. Giros - Gedvydžių gatvių sankryžoje. Sakau, dar kokiais 2012-aisiais galėdavai pamatyti troleibusą, pas kurį maždaug tokio pat baisumo ratlankiai. Kuo skylių diametras mažesnis - tuo jų daugiau jų atitinkamai juosia ratlankio kraštus, o tokios didelės skylės, kurios, ratui besisukant, skleidžia nematomą (o kartais gal ir girdimą garsą), kuris skambėtų maždaug pliur pliur pliur pliur - tokie ratlankiai atsiduoda sovietmečiu. Nes kiek matau tų laikų nuotraukas, tuo laikotarpiu kone visų transporto priemonių ratlankiuose būdavo kokios 4-5 didelės skylės, kas atrodo tikrai kraupiai. Geriau jau daug mažesnių, kaip kad yra dabar.
                        Attached Files

                        Comment


                          Yra norinčių pašnekėti apie Voneguto romaną?

                          Comment


                            Įdomu, kada bus atšalintas liutass (pvz. Aleksio nepašalintas išbuvo vos 1 dieną - rekordas, ane), bet net ir atšalintas jis nelabai turės ką pakomentuoti į tokį dalyką, kaip pvz. praėjusį penktadienį važiavau 12 maršruto troleibusu, kurio garažinis numeris - 1592. Specialiai laukiau jo valandą, kad įsėsčiau būtent į jį, jis darbo d. dirba pastoviai šiuo maršrutu pertraukiamu grafikus. Jį vairuoja toks įdomios išvaizdos žmogus - pradžiai nesuprasdavau, ar ten vyras, ar moteris. Bet kažkada ant kortelės, pakabinamos ant kaklo, buvo užrašyta, kažkoks Aleksandras... Riabkovas... o gal Nevzorovas koks. Beje, kažkuri viena iš šių pavardžių yra kažkokio opozicionieriaus, ar ne? Liūtuii galiu tik patvirtinti, kad tai kaip įrodymas, kad Vilniuje viešąjį transportą vairuoja "vien rusai". Bet kelionė su šiuo garažiniu numeriu mane tiesiogine to žodžio prasme, nuskraidino į 2011 m. rugpjūčio 2-ąją pusę - jau pirmoje stotelėje, kuomet jis kiek trūktelėjo pasislinkdamas į priekį, kuomet užriaumojo jo galinės ašies reduktorius (kurio garsas kiek neįprastas), man mintyse iškart suskambo grupės "Mango" daina "Jaunystė" , kurią dažnai girdėdavau skambant būtent mano minėtų metų rugpjūtį. Tačiau nesu tikras, ar tikrai tą 2011 m. mėnesį tas 1592, tuomet dar buvęs apklijuotas su "Daewoo" reklama, tikrai poilsio dienomis dirbo 11 maršrute.

                            Comment


                              Gal yra galimybė "atšalinti" liutass su galimybe jam reikštis tik Šiaip nesąmonėse ir kliedesiuose? Kristupo gaila...

                              Comment


                                Gal yra išmanančių genetiką ir anatomiją - kodėl kone visos šiltuoju metų laiku (kuris jau prasidėjo) gatvėje matomos merginos yra *patumšalietės*?

                                * - Patumšalių akiniais aš vadinu akinius nuo saulės, taigi patumšaliečiai - žmonės, nešiojantys tuos tamsius akinius. Pastebiu, kad jaunos (kokių 20-35 m. moterys kone visos vaikšto su tais niauktais akiniais, o vat vyrai - kažkaip mažiau. Gal moterų akys jautresnės saulės spinduliams ar kokia čia priežastis? Praktiškai nemačiau nė vienos jaunos, kuri būtų be jų.
                                * - kodėl būtent taip? Ogi todėl, kad artėjant 2017 metų vasarai, kuomet išvažinėjęs visą Vilniaus miestą ir priemiestį, ruošiausi įžengti į tolimojo susisiekimo maršrutus, buvau nusimatęs važiuoti į Skuodą, tuo reisu, kur iš Vilniaus stoties išvyksta 6:20 (dabar berods 10 minučių paankstintas), tai viena to maršruto stotelių yra Telšių r. esantis Patumšalių (Rūdupių) kaimas. O prie ko čia akiniai nuo Saulės? Kažkodėl buvau įsitikinęs, kad vasarą, kaip tik tokiu paros metu tekant saulei, ji švies į mūsų pusę ir vairuotojas bus užsidėjęs tuos akinius.
                                Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.05.03, 21:16. Priežastis: pataisyta klaida

                                Comment


                                  Šiuo metu laiku saulė ilgą laiką šviečia žemu kampu, todėl akina.

                                  Comment


                                    "Ginklais galinga yra ir šlove išgarsėjusi žemė
                                    Čia plačiuose laukuose, per kuriuos Lietuva nusidriekusi
                                    Motina derlių skalsių ir gentis, įgudusi kariauti
                                    "

                                    Čia citata berods iš 11 klasės pradžioje per lietuvių k. pamoką eito renesanso kurso, kuomet gvildenome J. Radvano "Radviliadą", tai mokytoja buvo uždavusi namų darbams atmintinai šitą išmokti. Bet kitą pamoką to paklausė tik vienos mokinės - Redos K. O aš taip plėšiausi, taip laužiausi, bet va įsikaliau į galvą visam gyvenimui. Ir panašu, kad veltui.

                                    Comment


                                      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                      Civilinis kodeksas:

                                      2. Asmens sutikimo nereikia, jeigu šie veiksmai yra susiję su visuomenine asmens veikla, jo tarnybine padėtimi, teisėsaugos institucijų reikalavimu arba jeigu fotografuojama viešoje vietoje. Tačiau asmens nuotraukos (jos dalies), padarytos šiais atvejais, negalima demonstruoti, atgaminti ar parduoti, jeigu tai pažemintų asmens garbę, orumą ar dalykinę reputaciją.
                                      Tai jeigu nufotografuoji gatvę su praeiviais ir publikuoji nuotrauką internete, civilinis kodeksas bus pažeistas tik jeigu jie įrodys, kad nuotrauka pažemino garbę/orumą/dalykinę reputaciją ir/arba jie žodžiu pasakys, kad nenori būti fotografuojami?

                                      – Ar be asmens sutikimo galima jį fotografuoti gatvėje, klube?

                                      – Viešoje vietoje, pvz., gatvėje, galima fotografuoti, filmuoti ir be praeivių sutikimo, o šių nuotraukų viešinimas nelaikytinas asmens teisės į atvaizdą pažeidimu. Tačiau net ir viešoje vietoje padaryta asmens fotografija, vaizdo įrašas negali žeminti jo garbės ir orumo ar kenkti dalykinei reputacijai. Taigi, jei tai nėra pateisinama viešuoju interesu, kompromituojančios nuotraukos, net jei jos padarytos viešoje vietoje, negali būti platinamos.

                                      Kalbant apie vaizdo fiksavimo viešoje vietoje galimas neigiamas pasekmes, svarbu atsižvelgti į tai, kad vaikai yra viena labiausiai socialiai pažeidžiamų visuomenės grupių, todėl patartina nefotografuoti vaikų be tėvų, globėjų ar kitų jiems atstovaujančių asmenų sutikimo. Tuo atveju, jei gatvėje yra fotografuojamas būrys žmonių, o tarp jų yra vaikas, atskiro sutikimo nereikia, tačiau jei darant nuotrauką visas dėmesys yra sufokusuotas į tą vaiką, tokiu atveju būtina gauti sutikimą.

                                      Atkreiptinas dėmesys, kad net ir viešoje vietoje esantis asmuo turi teisę išreikšti savo nenorą būti fotografuojamas ir jo valia turi būti gerbiama, nes būdamas viešoje vietoje jis nepraranda savo privatumo.
                                      https://gargzdai.lt/fotografiju-vies...ia-atsakomybe/
                                      O čia įdomiai. Net pats automobilis yra laikomas asmens duomenimis, o jų viešinimas be asmens sutikimo yra draudžiamas. Tai taip išeina, jeigu aš fotografuoju gatvę, kurioje važiuoja 20 automobilių, tai turiu susirinkti visų tų žmonių leidimus. O jeigu aš fotografuoju šaligatvį, kuriuo eina 20 žmonių, tai galiu laisvai nuotrauką su visais žmonių veidais publikuoti internete.

                                      – Viename internetiniame puslapyje labai populiaru dalintis nuotraukomis, kuriose užfiksuoti vairuotojų netaisyklingai pastatyti automobiliai. Nuotraukos keliamos neretušuojant automobilių valstybinių numerių. Ar tai leistina? Kokia atsakomybė gali grėsti?

                                      – Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas savo praktikoje pažymėjo, kad tokie duomenys, kaip automobilio valstybinis numeris, automobilio modelis, automobilio pagaminimo metai, yra laikytini asmens duomenimis, nes netiesiogiai gali būti siejami su konkrečiu asmeniu – atitinkamo automobilio savininku. Taigi nors nuotraukoje bus užfiksuotas ne pats asmuo, o jo automobilis ar automobilio valstybinis numeris, tai yra asmens duomenys ir jų viešinimas be asmens sutikimo yra draudžiamas. Kadangi vien nuotraukų skelbimas interneto tinklalapyje negali būti prilyginamas siekimui užfiksuoti ir atskleisti padarytą pažeidimą, asmeniui kreipusis į teismą, tikėtina, kad jo interesai bus ginami. Viskas priklauso nuo konkrečios situacijos aplinkybių vertinimo.
                                      100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

                                      Comment


                                        Parašė arturiux Rodyti pranešimą
                                        Gal yra galimybė "atšalinti" liutass su galimybe jam reikštis tik Šiaip nesąmonėse ir kliedesiuose? Kristupo gaila...
                                        Pritariu, kad atsižvelgiant į bendrą situaciją yra būtina kreiptis dėl amnestijos.
                                        Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                                        Comment


                                          Spėkite, kuo mane baugina toksai vaizdelis? Kas už kelių sekundžių nutiks (nutiko) su šia rožinstriuke moterimi? Ką rodo tokia stovėsena? (kalbu ne apie kūno padėtį, bet apie taip, kurioje vietoje ji stovi). Kad pamatęs taip stovintį žmogų, aš slepiuosi kur nors atokiau, kur manęs nematytų tiek taip stovintis žmogus, tiek kiti laukiantieji?
                                          Attached Files

                                          Comment

                                          Working...
                                          X