Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    as pirkciau tik kasoje, nes net nezinojau, kad galima pirkti pas vairuotoja ar internetu. Tiesa, nuo vaikystes nesu vaziaves, bet kiek pamenu, budavo taip, kad atvaziuoji i autobusu stoti, nusiperki kasoje bilieta ir eini i aikstele laukti autobuso.

    Comment


      Parašė liutass Rodyti pranešimą
      as pirkciau tik kasoje, nes net nezinojau, kad galima pirkti pas vairuotoja ar internetu. Tiesa, nuo vaikystes nesu vaziaves, bet kiek pamenu, budavo taip, kad atvaziuoji i autobusu stoti, nusiperki kasoje bilieta ir eini i aikstele laukti autobuso.
      Tai dauguma taip ir daro. Buvo toks vairuotojas Borovikovas, tai atsimenu, aprėkdavo keleivius, kurie stotyje, kur prekiaujama bilietais, ateidavo be jų ir pirkdavo iš jo. Tiesiog europietiškas XXI amžiaus aptarnavimas. Be to, kasoje taip pat dirba moterytės, su kuriomis galima pašnekėti, panašiai kaip darbo biržoje. Tiesa, turi praeiti kažkiek laiko, kad jos tave įsimintų. Pvz. Vilniaus AS visos kasininkė mane mintinai žinojo, tiesa, tarpmiestiniu nevažiavau virš 2 metų, nežinau kas pasikeitė. Dabar nuvykti į kitą miestą man jau kaip į kitą šalį.

      Comment


        o kodel dabar nebevaziuoji i kita miesta?

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą
          o kodel dabar nebevaziuoji i kita miesta?
          Daug priežasčių. Vienas vairuotojas, su kuriuo daugiausiai važinėjau, išėjo kitur (apie jį pasakojau savo kūrinyje), paskui buvo karantinas, vėliau nustojau nes ten kiekvienąkart reikia mokėti, o aš nusprendžiau pataupyti pinigus, kad leisti juos kitkam (ėmiau labiau gręžtis prie troleibusų - nuo jų ir prasidėjo mano kelionės), o dabar dar ir tie skelbimai. Įsivaizduok, išvažiuoji iš Vilniaus stoties, pamatai, kad kur nors prie Lazdynų ligoninės kabo skelbimas, o tu jau užmokėjai 30 eurų iki Skuodo, tai ką dabar daryt - paaukoti tuos pinigus, išlipant Gariūnuose ir grįžtant atgal jo plėšyti? Gera, jeigu pravažiuoji ir viskas tvarkoj. Tada tie skelbimai taip nerūpėjo dar. Turiu saugoti vartus prie namų, kad nieks neužstatytų išvažiavimo vilkikams...

          Comment


            Aa, nu tai kiti svarbesni reikalai atsirado. O tu ten ant gatvės vinuku primetyk, gal nestatys tada?

            Comment


              Jo, troleibusai gal net geriau, ypač tokie garažiniai numeriai, kaip 1555 ar 1133, kurių variklio riaumojimas - tarsi nektaras mano ausims.

              Comment


                Troleibusas turėtų būti tyliai, juk elektromobilis

                Comment


                  Man patinka tos senos Škodos, Kaune jau keli metai kaip tų nebelikę.
                  O dėl persekiojimo kriminalizavimo, tai vis tiek, tokiems atvejams, kur kas nors maniakiškai skambinėja kasdien, laukia prie namų, o sutikęs grasina papjauti, tokius tikrai reikia bausti ir drausminti, nes čia nėra taip, kad tik iš toli stebi - čia jau prieina ir ko nors prašinėja, kad jau tikrai yra laikytina lindimu į kito gyvenimą.

                  Comment


                    Gal ir man pradėt ką nors sekti?

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      Gal ir man pradėt ką nors sekti?
                      Jei tik yra tokie sielos troškimai. Aš pvz. Dezidos ar Herpijos, jau sakiau, nesekčiau, Nikandro - taip pat. Turiu jausti tam žmogui kažką panašaus į Stokholmo sindromą, na, vos ne subinlaižystę ar pan.

                      Comment


                        Blyn, neturiu tokiu po ranka. Mano amžiuje aplamai jau mažai bendraujama, ieškoma ramybės. Gal kada pasitaikys kas nors

                        Comment


                          O aš kažkada specialiai važiavau ne iki galinio punkto, bet iki tarpinio sustojimo - norėjau aplankyti Alytaus r. esantį Simną. Tai buvo Kūčių vakaras, nuėjęs prie ežero suvalgiau batonėlį užsigerdamas "Fanta", pasėdėjau ramiai, padariau nuotraukų ir atgal. Iš anksto kasoje paprašiau atgalinio bilieto, tad įlipęs parodžiau vairuotojui kasoje pirktą bilietą, taip neužgaišindamas jo su tais kasos aparatais. Tas sakė "Būčiau žinojęs, būčiau nestojęs". O kiti tai krapštosi tuos centūkus, pažymėjimus...
                          O tai kaip jūs galvojate, paprastose stotelėse žmonės įsigyja bilietus? Gi nepasodinsi kasininkės kiekvienoje stotelėje su 3 keleiviais per dieną?

                          Comment


                            Gal forume yra girtuoklių, kurie galės atsakyti į tokį klausimą - kuo skiriasi sąvokos "baras" ir "bravoras"?
                            liutass - yra tokia svetainė autobusubilietai.lt - čia galite tiek rasti grafikus, tiek - įsigyti bilietą. Tam, aišku, reikia turėti el. bankininkystę. Rekomenduotina atsispausdinti, nors kai kuriems vairuotojams užtenka ir pirkimo parodymo telefone.
                            O kad kažką sekti, reikia turėti talentą tam, pvz. kažkada per KK2 rodė tokį Lietuvoje gyvenantį italą Andre Zappa, kuris pasakojo, kad dirba seklio profesiją. Tiesiog žmogui tai turi būti duota. Juk pvz. aš paragintas staiga netapsiu geru žveju, jei manęs tai nešaukia? Dar jis žavėjosi Grybauskaite. Savaime suprantama, Italijoje po tokių gėdų kaip visokie Berlusconi, tai DG atrodo kaip gaivaus oro gurkšnis.

                            Comment


                              Baras tai vieta, kurioje i save žmonės pila alkoholį, o bravoras kur visą tą alkoholį gamina.

                              Comment



                                Parašė digital Rodyti pranešimą
                                Gal teko skaityti kolegos atsiminimus panašia tema? https://kliedesys.jimdofree.com/


                                O kaip galvojate, viskas kas aprašyta yra tikra, ar truputį pagražinta?
                                Beje, rašymo stilius kažkuo primena B. Sruogos "Dievų mišką", t.y. kuomet niūrūs įvykiai aprašomi su humoru.
                                liutass - o tai anksčiau vairuotojai išvis neprekiaudavo bilietais? Juk kasos yra tik autobusų stotyse, o stojama gi ir visokiuose miesteliuose ir kaimuose, kur įrengti kasą neįmanoma...

                                Comment


                                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą




                                  O kaip galvojate, viskas kas aprašyta yra tikra, ar truputį pagražinta?
                                  Beje, rašymo stilius kažkuo primena B. Sruogos "Dievų mišką", t.y. kuomet niūrūs įvykiai aprašomi su humoru.
                                  liutass - o tai anksčiau vairuotojai išvis neprekiaudavo bilietais? Juk kasos yra tik autobusų stotyse, o stojama gi ir visokiuose miesteliuose ir kaimuose, kur įrengti kasą neįmanoma...
                                  prekiaudavo visada, tik mano laikais, paemus keleivi kazkur tarpneje stotyje, kapeikas paimdavo, o bilietuko neduodavo

                                  Comment


                                    O ta daina "Aš tave myliu galbūt labiau nei tu mane" tai aš ją pirmąkart išgirdau 2010 m. vasarą per TV3 televiziją kaip anonsą, ir ją atliko būrys barzdotų vyrų (LVKR sirgalių), nes artėjo pasaulio krepšinio čempionatas Turkijoje, ir ta daina, kaip suprantu, buvo perdirbta taip, kad ta "meilė" tai ne žmogus, o krepšinio rinktinė. Ir tik beveik po 10 metų atsitiktinai naršydamas Youtube atradau, jog originalas - tai Džordanos Butkutės daina.

                                    Comment


                                      butkutei, turbut, kapeika nubyrejo uz ta reklama?

                                      Comment


                                        Galbūt. Aš kažkaip šitą dainą surišau su dar vienu įvykiu - kadangi ją pirmąkart išgirdau būdamas kaime, kur turėjau tradiciją kiekvieną šiokiadienį žiūrėti "Simpsonus", tai per reklamą ją ir nugirdau. O kaip tik tuo metu, pro trobos langą mačiau, kad kaip tik kitoje kelio pusėje dirbo traktorius - buvo atvažiavęs presuoti šieno į vadinamąsias kitkas tokiai Stasei N. Tuomet būdavo labai sudėtinga, kai vienu metu ir Simpsonai eina, o traktorius/kombainas gretimuose laukuose dirbdavo, tuomet lakstydavau kas minutę tai ten, tai ten. dabar aišku pirmenybę teikčiau tik žemės ūkio darbams pažiūrėti, nes jie nefilmuojami, o serijas surasti juk nesunku. Taigi kai išgirsdavau tą dainą vėliau, gal net jau ir sugrįžęs į Vilnių, iškart prisimindavau, kaip "Stasei presavo šieną". Lig šiol ir pamenu tą garsą, kaip dirba kitkinis šieno presas.

                                        Comment


                                          toks presas kaip per Nu pogodi? Kur vilkas presavo vistas, kopustus, malkas, o paskui ji pati supresavo ir toks senas chrienas suo sove jam i subine is druskinio sautuvo?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X