Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    isejau siandien is darbo birzos, palengvejo abiem pusem
    Aš kai buvau pradinukas, tai įsivaizdavau, kad užeini į tą kilnią įstaigą, ten kabinetuke sėdi toks kresnas ūsuotas dėdulė, kuris iš po stalčiaus ištraukia pluoštą banknotų, kurie surišti gumyte, kad neišsimėtytų, ir įduoda juos tau į rankas, nepaklausęs nei vardo, nei ar tau ta pašalpa priklauso. Tai pagal tai, kaip kalba ūsuoti storuliai, tai aš jau tada juos vadinau ne Darbo birža o Darbo būrza.

    Comment


      O iš to žodžių kratinio, kuri frazė yra viena eilutė iš Lenkijos himno?

      Comment


        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

        Aš kai buvau pradinukas, tai įsivaizdavau, kad užeini į tą kilnią įstaigą, ten kabinetuke sėdi toks kresnas ūsuotas dėdulė, kuris iš po stalčiaus ištraukia pluoštą banknotų, kurie surišti gumyte, kad neišsimėtytų, ir įduoda juos tau į rankas, nepaklausęs nei vardo, nei ar tau ta pašalpa priklauso. Tai pagal tai, kaip kalba ūsuoti storuliai, tai aš jau tada juos vadinau ne Darbo birža o Darbo būrza.
        Šiais laikais ten nedirba nei vienas vyras. 100% tik moterys ir merginos. Tai dar viena iš priežasčių, kodėl ten lankausi

        Del himno tai neturiu supratimo....

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą


          Del himno tai neturiu supratimo....
          Taigi
          Šachba-o, biėžėmi.

          Taisyklingai turėtų būti - Szablą odbierzemy.

          Comment


            Aš lenkų kalbos nei bum bum

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              Aš lenkų kalbos nei bum bum
              Tai aš irgi. Bet jūs kauniečiai, esat tikrai talentingi žmonės, kad vėl ir vėl išsirenkate tą Matijošaitį, nepaisant to, kad pastaruoju metu jis kritikuojamas dėl savo verslo ryšių vienoje šalyje...

              Comment


                Kad kritikuoja tik konservatoriai, o tai ypač stiprina mero pozicijas

                Comment


                  O ko tų konservatorių taip nieks nemėgsta, ką jie blogo padarė? Bet prajuokinote, kai pagal tuos mano aprašytus garsus pasakėte, jog čia konservatorių reitingas krenta...

                  Comment


                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                    O ko tų konservatorių taip nieks nemėgsta, ką jie blogo padarė? Bet prajuokinote, kai pagal tuos mano aprašytus garsus pasakėte, jog čia konservatorių reitingas krenta...
                    Kupčinskas toks Kaune buvo, tai mums jis konservatorių sinonimas

                    Comment


                      AšNeRobotas , paskaitykite, manau jums aktualu

                      Buvęs Kauno meras V.Šustauskas – ligoninėje: iki tualeto namuose nenuėjau

                      Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...2039864?copied

                      Comment


                        Parašė liutass Rodyti pranešimą

                        Kupčinskas toks Kaune buvo, tai mums jis konservatorių sinonimas
                        Jei sakote, kad pavardė Kupčinskas skamba taip, lyg čiaudėtų žmogus, tai man pavardė Bagdonas skamba taip, lyg mašina partrenkia žmogų.
                        Taip pat dar nuo 2 klasės kone kiekvienam Vilniaus troleibusui, kuomet pastoviai būdavo priskirti tie patys vairuotojai, esu kone su kiekvienu sumodeliavęs situaciją, kaip elgtųsi troleibuso vairuotojas, partrenkęs per gatvę einantį žmogų - ką sakytų, darytų ir pan. gal kažkada pasidalinsiu.

                        Comment


                          Būtų įdomu

                          Comment


                            RokasLT , o ką manote apie mane kaip apie žmogų? Manote, pakankamai gerai pažįstąs mane?

                            Comment


                              Parašė liutass Rodyti pranešimą
                              Būtų įdomu
                              O jei būtumėte Seimo narys, kaip būtumėte balsavęs dėl įstatymo, kuris numatė atsakomybę už neteisėtą žmogaus persekiojimą, sugriežtinimą?

                              Comment


                                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                RokasLT , o ką manote apie mane kaip apie žmogų? Manote, pakankamai gerai pažįstąs mane?
                                Negalvoju.

                                Comment


                                  O man Benkunskas skamba kaip metalinio puodo dangcio kritimas virtuvėje ant plyteliniu grindų
                                  Paskutinis taisė liutass; 2023.04.18, 18:24.

                                  Comment


                                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                                    O jei būtumėte Seimo narys, kaip būtumėte balsavęs dėl įstatymo, kuris numatė atsakomybę už neteisėtą žmogaus persekiojimą, sugriežtinimą?
                                    neskaiciau to sugrieztinimo aprasymo, bet tavo atveju tai tik pries, nes tai pazeidzia laisve buti kur nori ir kada nori.

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      O man Benkunskas skamba kaip metalinio puodo dankcio kritimas virtuvėje ant plyteliniu grindų
                                      Dangtis dengia, o ne denkia.

                                      Comment


                                        Parašė arturiux Rodyti pranešimą

                                        Dangtis dengia, o ne denkia.
                                        pakoreguota

                                        Comment


                                          Parašė liutass Rodyti pranešimą

                                          pakoreguota
                                          O jūs, jei važiuotumėte tolimojo susisiekimo (ne miesto) autobusu, tai kur įsigytumėte bilietuką - stoties kasose, internetu ar pas vairuotoją?
                                          P.S. Tik nepradėkite su tokiais ciniškais atsakymais, kaip vienas mano draugas - "Aš ten nebūčiau/nevažiuočiau" ir panašiai...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X