Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jokių kursų apie duomenų apsaugą neklausiau, o konservatoriai neparduos, bet atiduos

    Comment


      Parašė liutass Rodyti pranešimą
      Jokių kursų apie duomenų apsaugą neklausiau, o konservatoriai neparduos, bet atiduos
      Neatiduos, vatnyke. Juokauju. Taigi jų pavadinimo dalis "Tėvynės sąjunga" aiškiai sako, kad jie yra už Lietuvą, skirtingai nei visokie švenčionininkai.

      Comment


        Va dėl ko dar užkniso mane dar važinėjimas viešuoju transportu. Ta keleivių nekultūra, kuomet įlipę į dar apytuštę transporto priemonę sėdama ne arčiau lango, bet arčiau praėjimo, taip okupuojant vieną vietą - blokuojant galimybę kam nors atsisėsti į tą laisvą vietą arčiau lango. Nesuprantu - man kaip tik jaukiau yra sėdėti arčiau sienos (lango) - į jį atsirėmus galima ir nusnūsti. O sėsti arčiau praėjimo, tikrai nesuprantu koks patogumas. Gi kaip tik arčiau tavęs vaikšto, trinasi kiti keleiviai... Sėsk prie lango, jei norėsi išlipti - paprašysi ir praleis tave gi. Bet ne, ypač vidutinio amžiaus ir vyresnės tetulės mėgsta taip užsigrobti vieną vietikę.
        Attached Files

        Comment


          Girdejau lrt sake, kad viešame transporte randasi kokaino pedsaku ant tureklu

          Comment


            Tipo, visokie narkomanai važinėja ir palieka

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              Tipo, visokie narkomanai važinėja ir palieka
              O tai automobiliuose dar ne to randama... Kontrabanda, folijos, o kiek kai mašinoje važiuoja 2 vyrai, tai kalbėdami būtinai keikiasi. Aš eidamas per gatvę per pėsčiųjų perėją neretai pagalvoju, kiek daugybę kartų, perriedėdami gatve per tą mano einamą perėją, kiek vyrų yra nusikeikę automobilio salone. Net šlykštu eiti pasidaro...

              Comment


                Apie tai nieko nesakė

                Comment


                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                  Apie tai nieko nesakė
                  Apie ką nesakė? Beje, o įmanoma stipriai tvojus krepšinio kamuolį, numušti ant žemės tą arenos palubėse kabantį kvadratinės kubo formos ekraną (švieslentę)?

                  Comment


                    Žiūrėjau "Gariūnų mūšį". Tikrai tam turgui ir tai sankryžai, kaip himnas, puikiai tinka daina "Vėl, skalauja jūra krantą, vėl nusineša tave. Tu bespalvė jūros dovana! Vėl, sūpuoja jūroj bangos, vėl... aš sutinku tave, Tu jaunystės mano Palanga!".
                    Kodėl?
                    Taigi todėl, kad kone pusė (ar net dar daugiau) vilniečių, vykstančių atostogauti į Palangą, kerta būtent šią šviesoforinę sankryžą. Tai paskutinis šviesoforas Vilniaus mieste, kurį pravažiavus, gali lėkti visa autostrada be sustojimo iki pat Palangos. Na tik ties Klaipėda, kur yra tas Jakų žiedas, gal biški numeti gaziuko pedalą, bet kitaip tariant, tas Gariūnų šviesoforas palaimina kiekvieno, išvykstančio iš Vilniaus, kelionės tikslą. Kai visi turginiai su tiurmom ir terbom praeina, pajuda tranzitu vykstančios fūros ir lengvieji automobiliai, kuriais vilniečiai pasiskirstys po Lietuvos platybes. Ar tai būtų tas Kelmės r. esantis Petrališkės kaimas, kuriame 2007-ųjų kovą A. Jonaitienė įvykdė tą savo nusikaltimą, ar Kazį Maksvytį išauginę Darbėnai, ar sankausko taip nemėgstamas Kaunas, viskam iš Vilniaus pradžią duoda ne kas kitas, kaip Gariūnų šviesoforas. Tikrai atrodo didingai - užsidegė žalia, ir nestabdydamas gali nulėkti daugiau kaip 300 kilometrų be jokių svietaforų ar pėsčiųjų praleidinėjimo.
                    2018-2019 m. (12 klasė) stengiausi nuspėti, teisėtais būdais surinkti duomenis, kaip procentaliai pasiskirsto - kiek žmonių, norėdami iš Vilniaus nuvykti Kauno kryptimi renkasi Gariūnų g., o kiek - tą Savanorių prospektą, kur prie kiekvienos sankryžos/stotelės pilna šviesoforų, o kelio kokybė daug prastesnė.

                    Kai buvau 10-okas, po pamokų nuvažiavau ir gal 3 valandas stovėjau toje sankryžoje prie stotelės ir stebėjau tarpmiestinius autobusus bei vilkikus, su įvairių šalių numeriais, kertančius tą sankryžą. Vaizdelis tikrai įspūdingas. Tikrai nesigailiu atstovėjęs ten tiek laiko.

                    Comment


                      o dabar sluoja gariunus nuo zemes?

                      Comment


                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                        o dabar sluoja gariunus nuo zemes?
                        Kaip suprantu, tik nedidelę dalį, kuri stovi valstybinėje žemėje ir trukdo padaryti kažkokį žiedą. Beje, Gariūnai yra viena iš 2 oficialių stotelių Vilniaus mieste, kur galima išlipti atvykus nuo magistralės A1. Beje, gan ankstokai pasirodo rytiniai jūsų postai, kai aš pirmąjį parašau gal tik apie 12 valandą.

                        Comment


                          pirmu darbu atsikelus - parasyti posta

                          Comment


                            vakar truputi ziurejau Zalgiris, tai kai rode sirgalius, negalejau atsikratyti minties, kad daugelis is ju savo isvaizda labai panasus i ta, kazkada labai placiai reklamuota garsiausia Lietuvos veltedi.

                            Comment


                              Parašė liutass Rodyti pranešimą
                              vakar truputi ziurejau Zalgiris, tai kai rode sirgalius, negalejau atsikratyti minties, kad daugelis is ju savo isvaizda labai panasus i ta, kazkada labai placiai reklamuota garsiausia Lietuvos veltedi.
                              Kokį? Obelių Guminį gal? Ar Elektrėnų Girinį?

                              Comment


                                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                                Kokį? Obelių Guminį gal? Ar Elektrėnų Girinį?
                                nezinau, bet sita:

                                Comment


                                  O kas jis toks? Spėju, gal kažkoks žymus Ervydas Čekanavičius?
                                  O šiaip, kadangi daug keliavęs po Lietuvą su tolimojo susisiekimo autobusais, tai Rokiškio r. esančiuose Obeliuose būdavo toks veikėjas pastoviai mūvintis guminius batus, tai vairuotojas jį praminė Obelių Guminiu. Jis Rokiškio autobusų stotyje iš šiukšliadėžių susirinkdavo visus butelius, bet jų nepriduodavo, o veždavosi pas save namo atgal į Obelius. Matyt pats nemoka priduoti - tik surenka, o priduoda kažkas už jį. Jis sunkiai prašneka, kiek žinau, turi protinę negalią, pats užaugęs vaikų namuose. Vienas vairuotojas jį atsisakė vežti, nes anas per daug smirda.
                                  Kituose miestuose teko garbė pažinti daugiau keistuolių:
                                  Elektrėnų Girinis - toks su barzda, labai panašus į tą barzdotą LVKR sirgalių vadą Sėklą.
                                  Rokiškio Darbštusis - jo eisena labai greita, mosikuoja rankomis į šalis, greitai prakuičia visas šiukšliadėžes ir eina toliau, kaip koks maskvėnas.
                                  Rokiškio Mandagusis - vienąkart tas mano vairuotojas, apie kurį pasakojau "Forumiečių kūryboje", pats traukė tarą iš konteinerio, ir iš galo prieina tas Mandagusis ir sako kažką panašaus į "O laba diena, gero pasisekimo!"
                                  Kelmės Ubagas - nu ten vaizdelis tai nekoks. Pats žmogus gal dar ne pūvančiu veidu, bet elgiasi neadekvačiai - visi Kelmės autobusų stoties suoliukai užstatyti keliais maišais, pilnais ne tik depozitinės taros, bet ir kitokio šlamšto. Ten matyt žmogelis ant tiek nukvakęs, kad nelabai orientuojasi, ką taromatai priima, o ko ne. Prigrūsta visokių konservų indelių, pieno pakelių ir pan. Būna išeina, tuos maišus palieka, grįžta vėl...
                                  Biržų Dvasininkas - pravardę jam sugalvojau aš, už tai kad važinėja su ilgu paltu ant dviračio, o rankoje laiko pagalį, su kuriuo pakapsto visas dėžes.
                                  Utenos Idiotas - pastoviai trinasi stoties laukiamajame, padeda vaikams įsigyti cigarečių, kažkada kažkas jį sumušė, tai sėdėjo su mėlyne paaky. Sako, turįs sodo namelį kažkur už Utenos, kur naktį gulėdamas gali matyti žvaigždes (suprask - stogas kiauras), elektra, jo teigimu - nesutvarkyta. Žmogus turi 2 aukštuosius, bet anot vieno pažįstamo, proto - ne fontanai. Nedirba jau 20 metų. Eilę metų šneka, kaip nori būti vairuotoju, bet, bet. Kažką pasakojo, kad žolę ne šienauja, bet kasa su kastuvu, atseit sukasus, ilgiau neatauga.

                                  Comment


                                    Dėka šios temos šiandien sugrįžau į forumą. Ir mano pirmas postas skiriamas šiai temai.
                                    Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                                    Comment


                                      Parašė dr. Rodyti pranešimą
                                      Dėka šios temos šiandien sugrįžau į forumą. Ir mano pirmas postas skiriamas šiai temai.
                                      Sveikinu! Padėsite man kliedėti, prisidėdamas panašiomis mintimis ar tik atsakinėsite į klausimus, kaip liuTASS?

                                      Comment


                                        atsargiai, jis daktaras

                                        Comment


                                          Iš kur žinote? Tipo pagydys mane?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X