Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
    O ką manote apie tai, jog Turkijos krepšinio lygoje, kone pusė komandų vien iš Stambulo?
    Kur didžiausi pinigai vaikšto ir didžiulė metropolija stovi - ten ir daugiausiai klubų, pvz. Londonas turi 7 klubus iš 20 Premier lygoje: https://www.p1travel.com/blog/football-clubs-london/
    Paskutinis taisė RokasLT; 2023.04.15, 16:19.

    Comment


      Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

      Kur didžiausi pinigai vaikšto - ten ir daugiausiai klubų, pvz. Londonas turi 7 klubus iš 20 Premier lygoje: https://www.p1travel.com/blog/football-clubs-london/
      O pritariate mano teiginiui, kad kito asmens sekiojimas (kai tikslas yra ne pakenkti ar įbauginti, bet kai asmuo sekiojamas iš susižavėjimo juo), kad tai yra veiksmas, kylantis iš giliausių sielos troškimų? Suprantu, jei stovi prie pat namų durų ar mašinos durelių ir neduoda praeiti, bet kuomet stebi iš toli ir nesiima jokių ardomųjų veiksmų - kodėl gi ne, ar reikia bijoti?

      Comment


        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

        O pritariate mano teiginiui, kad kito asmens sekiojimas (kai tikslas yra ne pakenkti ar įbauginti, bet kai asmuo sekiojamas iš susižavėjimo juo), kad tai yra veiksmas, kylantis iš giliausių sielos troškimų? Suprantu, jei stovi prie pat namų durų ar mašinos durelių ir neduoda praeiti, bet kuomet stebi iš toli ir nesiima jokių ardomųjų veiksmų - kodėl gi ne, ar reikia bijoti?
        Čia nemanęs reikia klausti, nes pasirodo, aš turiu 3 proc. totoriško kraujo, tad su manimi jums ne kaip baigtųsi.
        Kitas žmogus turi turėti panašų fetišą kaip jūsų, kitaip gresia policija, ar dar kažkas baisiau.

        Comment


          Kas baisiau? Tokie tipiniai grasinimai, kaip "Įgrūsim į bagažinę ir išvežę į Nemenčinės miškus, pririšim prie kelmo" yra necivilizuoti. Už neteisėtą laisvės atėmimą jums patiems gresia įkalinimas ir dar didesnės bausmės, nei man už mano persekiojimus. Dar klausimas, kaip įrodyti, kad aš kažkur praeidavau, stovėdavau, laukdavau. Iš neteisės teisė nekyla.

          Comment


            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
            Kas baisiau? Tokie tipiniai grasinimai, kaip "Įgrūsim į bagažinę ir išvežę į Nemenčinės miškus, pririšim prie kelmo" yra necivilizuoti. Už neteisėtą laisvės atėmimą jums patiems gresia įkalinimas ir dar didesnės bausmės, nei man už mano persekiojimus. Dar klausimas, kaip įrodyti, kad aš kažkur praeidavau, stovėdavau, laukdavau. Iš neteisės teisė nekyla.
            Vienas toks buvo kai aš buvau 20 m., pasiūliau į snukį - ir dingo, tikriausiai padėjo, nes nuo 15 m. sportuoju.

            Comment


              Jūs irgi buvote sekamas? Padarykite konferenciją "Gerosios patirties sklaida. Persekiojimo patirtys".

              Comment


                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                Jūs irgi buvote sekamas? Padarykite konferenciją "Gerosios patirties sklaida. Persekiojimo patirtys".
                Sekė 2 min. Apie 40 m. diedas, grasinimo užteko.
                Ieškokite FETIŠO partnerio tokiam reikalui.

                Comment


                  O kaip susiskaiciuoti kiek kokio kraujo turi? Kur atlieka tokius skaiciavimus?

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                    O kaip susiskaiciuoti kiek kokio kraujo turi? Kur atlieka tokius skaiciavimus?
                    Yra testai, nusiperki už 100 Eur. ir turi.

                    Comment


                      Kur parduoda?

                      Comment


                        Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                        Yra testai, nusiperki už 100 Eur. ir turi.
                        O kaip testas gali parodyti tautybę?

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                          Kur parduoda?
                          Gariūnuose.

                          Comment


                            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                            O kaip testas gali parodyti tautybę?
                            Naudojama magija.

                            Comment


                              Gariunus dabar griauna, o magija nėra patikima.

                              Comment


                                Žiūrėjau NVŽR registrą, tai pagal BK 148-1 str. skirtingose Lietuvos vietose, pradėtas ne vienas IT. Galėtų bent paskelbti nuasmenintą informaciją kiekvieno nusižengimo/nusikaltimo už tokius rečiau pasitaikančius straipsniukus - tiesiog įdomu, kokios aplinkybės buvo nustatytos, ar sekiojimo braižas panašus į mano. Vieno sargo klausinėjau, tai sakė, jei stovi kaip medis ir neduoda praeiti, ką nors grasina - tuomet eiti į miliciją ir pareikšti protestą, bet jei stebi iš toli ir niekuo nekenkia - tegu stovi sau į sveikatą. Jeigu tau patinka to žmogaus darbo/gyvenamoji vieta dėl aplinkui esančios gamtos grožio, kodėl mano patekimas tenai turėtų būti dirbtinai stabdomas?

                                Comment


                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                  Gariunus dabar griauna, o magija nėra patikima.
                                  Lėkite kol nenugriovė. Magija visada patikima, ką nebandėte Magijos sūrelių?

                                  Comment


                                    Man labai keistai, kaip gejai iki siol nesikreipe i lygiu galimybiu komisija del krepsinio sokeju. Lietuvoje nemaciau sokanciu apsinuoginusiu vyru, tik moteris. Lesbietem gal ir tinka, bet kuom gejai nusikalto butu taip diskriminuojami?

                                    Comment


                                      Man, pavyzdžiui, eventualiai kyla klausimas: kokio kiekio kraujo reikia tautybės nustatymui. Jei tautybė gryna, tai dar dar, o jei ne?
                                      Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                                      Comment


                                        Gal sperma matavo gramais? Tikras lietuvis dave 97 gramus, o totoris pridejo 3 g.?

                                        Comment


                                          dar idomu tai, kad palaidojus zmogu, jo kaulai po zeme islieka dar labai daug metu. Kadangi jie islaiko savo struktura, tai atomai, is ko jie sudaryti, sukasi ir juda ikisiol, taip pat, kaip jie judejo ir zmogui gyvam esant. Tai taip iseina, kad dalis zmogaus (butent kaulu struktura) dar gyva islieka ilga laika?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X