Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
    Bet kai pagalvoji - kiekvienas žmogus dirba ir duoną valgo iš to, ką sugeba geriausiai. Viena kaimynystėje dirbanti ančiasnapė pūstalūpė blondė tau gerai paaiškins L linkio subtilybes, kitas, elektrotechnikos įmonės pardavimų vadybininkas Dovydas - kokį ateniuatorių tau geriau pasirinkti ir visokius ten USB...
    bet jie del pinigu dirba ar todel, kad jiems tai labai patinka, bet uz tai dar ir pinigus moka?

    Comment


      Tai taip, viskas dėl pinigų. O mano misija šioje planetoje - neatlygintinai pagelbėti visokias smulkmenas žmonėms - palaikyti duris, parodyti kelią... Bėda ta, kad tokia mano gyvenimo kryptis neatitinka valstybės gyvenimo realijų - už tai niekas man nemoka ir nemokės, tad jei mamai kas nors atsitiks ar ji mane išvys iš namų - gresia tapti bomžu.

      Comment


        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
        Tai taip, viskas dėl pinigų. O mano misija šioje planetoje - neatlygintinai pagelbėti visokias smulkmenas žmonėms - palaikyti duris, parodyti kelią... Bėda ta, kad tokia mano gyvenimo kryptis neatitinka valstybės gyvenimo realijų - už tai niekas man nemoka ir nemokės, tad jei mamai kas nors atsitiks ar ji mane išvys iš namų - gresia tapti bomžu.
        valstybe duos socialini busta ir mokes kazkiek pasalpos, ant duonos uzteks.

        Comment


          Socialinis būstas man per prastai, aš noriu ne prastesnio būsto, negu kad esu dabar. Tuose socialiniuose viskas apkirmiję, apsamanoję, pilna voratinklių , gausu nupuvusių durų rankenų ir grindų, prasta santechnika, žemo lygio kaimynai.... Ne, ne, ne, jau geriau gailestingųjų Šarkaičių bestogė padangė.

          Comment


            dar yra mociute, senelis, viska paveldesi, ir busta, jeigu jie turi nuosava. Ar be taves dar yra anuku?

            Comment


              Pusseserė. Bet kai nuvėjęs pas senelį pamačiau jos nuotrauką, baisiai išsigandau, kaip ji atrodo.

              Comment


                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                Pusseserė. Bet kai nuvėjęs pas senelį pamačiau jos nuotrauką, baisiai išsigandau, kaip ji atrodo.
                zodziu, ne taip blogai. Ant ledo neliksi, manau, bet net ir bomzauti nera labai blogai. kai esi jaunas ir sveikas, tai netgi romantika.

                Comment


                  Parašė liutass Rodyti pranešimą

                  zodziu, ne taip blogai. Ant ledo neliksi, manau, bet net ir bomzauti nera labai blogai. kai esi jaunas ir sveikas, tai netgi romantika.
                  Gal, nakvoji kur nori. Bet tai sunkiai dera su dar vienu mano svarbiu poreikiu - nusiprausti. Nes nugara suprakaituoja kone kasdien, ypač - kai prasčiau išsimiegu. Todėl maudausi kasdien, o kur tai daryti žiemą, baisu ir pagalvoti. Ai, tiesa, yra gi toks Kepenis.

                  Comment


                    o kas baisaus su ta pusesere?

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      o kas baisaus su ta pusesere?
                      Nu iš nuotraukos tai pradžioje pagalvojau, jog ten mano mama paauglystėje. Slapta nufotkinau. Parodžiau mamai, pasakė, kad tai ne ji. Tuomet supratau, kad tai - pusseserė. Nu tokia neformalės išvaizda, plaukų kirpimas, stori negražūs akiniai, žvilgsnis... tokia pasišiaušusi atrodo, gal net kažkas su LGBTQRMLNPRST...

                      Comment


                        Bet man svarbu ir nusiprausti, pasikeisti drabužius, ir sočiai pavalgyti, o kaip išsimiegoti po atviru dangumi laukinėje Lietuvos gamtoje, irgi lieka neaišku - net ir atsigulus nuošaliausiame kampelyje lieka pavojus, kad užklys kokia nors stirna ir užmins ant manęs, arba pervažiuos koks lenkų fūristas...

                        Comment


                          Reikėtų palapinės.

                          Comment


                            Tai pabandom išanalizuoti tą mano kliedesiuką su dainomis? P.S. Pusės dainų pavadinimų nežinau ir aš pats - daugumą jų girdėjau grojant mamos kompiuteryje. Ji dirba iš namų, tad pas ją visą laiką kas nors groja.
                            P.P.S. ir ne visos frazės yra iš dainų - viena sukurta mano, kita - iš krepšinio komentatorių.

                            Comment


                              O kaip cia analizuoti? Ant popieriaus čia raidžių kratinys. Nuo ko pradėt?

                              Comment


                                Rašykite tuos, kurie labiausiai užkabino, aš pasakysiu, ar žinau dainos pavadinimą, jei taip - pacituosiu konkrečią ištrauką. Rašykite konkrečią frazę ir šalia jos - numerį, tuomet aš atsakyme nurodysiu tą numerį ir pakomentuosiu.
                                Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.04.17, 13:41.

                                Comment


                                  Jaidėtus nus, bukavika, pokavoka, aia iai tzū!

                                  Comment


                                    Šito nežinau. Galiu pasakyti tik tiek, kad čia kažkas švediškai, bet net dėl grupės pavadinimo nesu tikras...

                                    Comment


                                      1. Ala seivri pada houpj ūpraiz.
                                      2. Jovėnta mo ėj, cykorcylopop-fop!
                                      3. Barja carja marja ei, liubyrja parja ėėn.
                                      4. Būšinbū tiliondė.
                                      5. Syvratėr ratėr.
                                      6. Omeikina gustidžiag, ainopicai - braštydyš di sopnais ai murėk.
                                      7. Naikol lė lebynsa, stypėnd marsėh-l, sohysta lėntai.
                                      8. Jastas griajojanoka, onou griatmychou, odėi vodavoda.
                                      9. Ikan mi-ėi, stipėndmarsėhl, sohis talantai-aiai?

                                      Comment


                                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                        1. Ala seivri pada houpj ūpraiz.
                                        2. Jovėnta mo ėj, cykorcylopop-fop!
                                        3. Barja carja marja ei, liubyrja parja ėėn.
                                        4. Būšinbū tiliondė.
                                        5. Syvratėr ratėr.
                                        6. Omeikina gustidžiag, ainopicai - braštydyš di sopnais ai murėk.
                                        7. Naikol lė lebynsa, stypėnd marsėh-l, sohysta lėntai.
                                        8. Jastas griajojanoka, onou griatmychou, odėi vodavoda.
                                        9. Ikan mi-ėi, stipėndmarsėhl, sohis talantai-aiai?
                                        1. - nežinau
                                        2. - nežinau
                                        3. - nežinau
                                        4,5 - ABBA daina I Have A Dream - bušinbū tiliondė tai angliška frazė "Pushing through the darkness", o syvratėr ratėr - tai "Still another mile".
                                        6. (1) Moder Talking daina Geronimo`s Cadillac frazė "omeikina gustidžiag" - tai kur sakoma "Geronimos Cadillac are making all girls too sad". (2) "ainopicai, braštydyš..." - tai "Survivor" dainos "Eye Of The Tiger" nuotrupa, net nežinau kas tikslai.
                                        7-9. - tai vienos tos pačios dainos žodžiai, nežinau

                                        Comment


                                          Comment

                                          Working...
                                          X