Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
    O iš kur lieka pinigų kurui? Aš suprasčiau, jei važinėtumėte socialiniu transportu, vos išgalėtumėte nusipirkti maisto. O koks jūsų butas? Jaučiu kaip pas mano senelį buvo - nieks nekeista nuo namo statybos, tapetai seni, stovi VEF radijo aparatas, šaldytuvas "Minsk", lempą, kad nešviestų į akis, pridengiate laikraščiu? Kaip žmona, kiek turite vaikų, ką jie jums sako dėl nedarbo?
    butas senokas, gyvenuis zmonos pinigu. Vaikai mane taip ir nemate dirbancio. O ka daryti, kai niekur nerandu gero darbo

    tu irgi is svetimu pinigu gyveni ir nedirbi
    Paskutinis taisė liutass; 2023.09.18, 19:47.

    Comment


      O kai dar buvote dirbantis, vaikų neturėjote? Koks darbas būdavo anksčiau? Aš tai turiu nesvietiško kilnumo, pvz. ten 5 klasėje tas Maikopas kur sakė, kad dainuodamas ką prašo septintokai, darau gėdą klasei, tai aš seku, kaip jam sekasi, jis Amerikoje žaidžia krepšinį, ir kaip suprantu, jo svajonė - prasimušti į NBA. Tai aš jam irgi palinkėsiu sėkmės, nepaisant to, ką jis man ten priekaištavo tą niūrųjį 2011 m. rudenį.

      Comment


        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
        O kai dar buvote dirbantis, vaikų neturėjote? Koks darbas būdavo anksčiau? Aš tai turiu nesvietiško kilnumo, pvz. ten 5 klasėje tas Maikopas kur sakė, kad dainuodamas ką prašo septintokai, darau gėdą klasei, tai aš seku, kaip jam sekasi, jis Amerikoje žaidžia krepšinį, ir kaip suprantu, jo svajonė - prasimušti į NBA. Tai aš jam irgi palinkėsiu sėkmės, nepaisant to, ką jis man ten priekaištavo tą niūrųjį 2011 m. rudenį.
        dirbau IT srityje geroje firmoje, bet ji bankrutavo, o pas konkurentus garbe neleido eiti. Vaikai jau buvo, bet labai mazi ir manes dirbancio neatsimena.

        Comment


          O nenorėtumėte prasivažiuoti socialiniu transportu? Tikrai geras jausmas, kai tie Lietuvos laukai skamba, t.y. kai išlipate iš transporto priemonės ir einate kur norite, nereikia sukti galvos, kur palikti mašiną...
          Ir kodėl tik aš visą laiką traukiu pokalbį į priekį, kas aš? Gal Božena? Paklausinėkite ko nors ir jūs apie mokyklą, sekiojimą troleibusus ar mano gatvę.

          Comment


            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
            O nenorėtumėte prasivažiuoti socialiniu transportu? Tikrai geras jausmas, kai tie Lietuvos laukai skamba, t.y. kai išlipate iš transporto priemonės ir einate kur norite, nereikia sukti galvos, kur palikti mašiną...
            Ir kodėl tik aš visą laiką traukiu pokalbį į priekį, kas aš? Gal Božena? Paklausinėkite ko nors ir jūs apie mokyklą, sekiojimą troleibusus ar mano gatvę.
            as nenoriu su autobusais vazineti. Kolkas viska zinau apie tave, klausimu nekykla

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą

              tu irgi is svetimu pinigu gyveni ir nedirbi
              Taip, bet aš nesiurbiu pinigų iš valstybės su visokiomis kompensacijomis, išmokomis ir pašalpomis, kaip siūlo senelis - pasidaryk invalidumą, gauk nedarbo išmoką... Jei valstybei nieko neduodi, tai ir neimk iš jos. Nors tiesa, aš duodu - savarankiškai kas mėnesį moku PSD įmokas, iš kurių mokamos algos medikams, nors kai gydžiausi PDS`e, ten socialinė darbuotoja teigė, jog aš mėtau pinigus. Va užsiregistruok į UŽT ir už tave jie viską sumokės. Bet aš ten nenoriu eiti, nes man pradės kišti darbo pasiūlymus. O dabar susimoku tyliai ir ramu. Pakeliui to man draudžiamo lankyti asmens namai... Bet tikrai įdomu, kaip jis reaguotų mane pamatęs pro langą? Ar rėktų, ar tyliai paskambintų į policiją...

              Comment


                tai kad duoda valstybe, tik reikia nueiti ir pasiimti

                Comment


                  Mama sako neiti lengvu keliu, neatsistoti į vieną eilę su visokiais lodoriais...
                  O kartais jum neatrodo taip, kad mes lyg palaiminti kažkur skrendame?

                  Comment


                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                    Mama sako neiti lengvu keliu, neatsistoti į vieną eilę su visokiais lodoriais...
                    O kartais jum neatrodo taip, kad mes lyg palaiminti kažkur skrendame?
                    visi zmones yra palaiminti. Visi iki vieno

                    Comment


                      Kaip galvojate, už ką visam laikui išbelsti Policija ir Žuvies grybas? Čia tokie forumo nauji nariai atsiradę buvo NATO summit`o metu. Jų narystė forume gyvavo dar trumpiau nei Kruševo Respublika.

                      Comment


                        Tavo senelis tiesa sako dėl pašalpų. Dabar jis is pensijos turi tau mokėti, o galetum is biudžeto pasiimti, kaip seimo nariai. O invalidumo tu negausi.

                        Comment


                          Kodėl manote, kad negausiu? Pasakysiu, kad esu gulėjęs Vasaros gatvėje, kad darau čūkūrovą, dėl ko aplinkiniams ne visada suprantamos mano veido mimikos, judesiai stebint tam tikrus dalykus... Arba kad dideliu greičiu įsibėgėju, o tuomet staigiai stabteliu, kad pakelti nuorūką, pro kurias negaliu praeiti nesutvarkęs .
                          Ir galite plačiau nušviesti tą mano stebėjimo istoriją? Ar ryžtis eiti, kaip tas asmuo reaguotų į mane.

                          Comment


                            Sakyk tu jiem ka nori, negausi jokio invalidumo.

                            O tu ji stebesi ar tik siaip vaikstinesi prie jo namų?

                            Comment


                              Tai kaip aš galiu stebėti? Į butą lįsti? Tikrai nesiruošiu tvirtinti pasiklausymo įrangos prie jo mašinos. Tiesiog kaip visada, prasieiti tuo miškeliu, paskui pro tą aikštelę prie jo namų. Na ant kelmo po langais nebetupėsiu gal jau...

                              Comment


                                Tai ir eik, kas tave laiko? Nuo kada draudžiama vaikščioti miškelyje? Net prie milicijos to nedrausdavo.

                                Comment


                                  Bet ten gi vaikštau ne šiaip sau, o su tikslu, jei ne tas žmogus, vargiai būčiau pats atradęs tokią vietą. Ir kai pagalvoju apie tą Maikopą, kuris valdė mūsų 5c klasę su savo kultūra, tai mintyse įsivaizduoju, kaip tų 2011 m. rugsėjį, kol dar buvo šiltas oras, Rygos st., link Pašilaičių vykstančiame 11 maršruto troleibuse iš 1-o parko, švelniai užsidaro (kaip aš sakau - sukrenta) jo durys. Gi dalyje senų Škodų, kur vidurinės ir galinės durys uždaromos paspaudus bendrą mygtuką, ten prieš užsidarant durims dar būna toks signalas "Pyyyypt", tada sušnypščia oras ir durys šuldunkt, buldunkt, taip va sukrenta. Kituose, nors ir be signalo, smarkiai atsidaro arba užsidaro, tai išlipus iš tokio troleibuso, Lietuvos laukai tikrai užskamba šienapjūtėj nuo dainų.

                                  Comment


                                    O kas gi ten žino ko tu ten vaikstai? Jokių įrodymų nera, nebent pats garsiai ir aiškiai pasakysi, arba uzsikabinsi plakatą su detaliu išaiškinimu ko čia tame miškelyje vaikstai. Gali užsirašyti, kad tvarkai miškelį, surenki lapus, nuorukas ir šunų sudus

                                    Comment


                                      O tiesa, kad kaime pigesnės pragyvenimo išlaidos, nes kaip juokaujama, ten į parduotuves užsukama tik cukraus ir druskos, o visa kitą pasidaroma patiems - kiaušinius padeda vištos, pieną pasimelžiama iš savo karvutės, duona užsiauginama javų pavidalu (arba grūdų pavidalu išsimainoma su vietiniais ūkininkais)? Ir ten alkoholis sudaro kone pusę prekių asortimento, nes daugiau tiems kaimiečiams nelabai ko reikia? Ir ką jūs į 5c klasės vedlį?

                                      Comment


                                        5c vedlys yra kvailys, kogero..
                                        Kaime gyvent pigiau, bet dirbti reikia dvigubai daugiau

                                        Comment


                                          Bet tikrai keistai atrodo, kad net ir gūdžiausiame kaime registruoto automobilio valstybiniai numeriai niekuo nesiskiria nuo didmiestyje registruoto - toks pat simbolių šriftas, ta pati ES vėliavėlė. Ir kas baisiausia, kad pvz. aš Vilniuje pamatęs eilinį automobilį kartais net nenutuokiu, koks adresas figūruos patikrinus jo registracijos liudijimą. Net kraupstu žvelgdamas kad ir į sau po langais prie namų stovinčias mašinas - tikrai baisu suvokti, kad dalis jų gali būti registruota visai kitoje savivaldybėje. Be to, kaimuose gi nėra degalinių, kur jie užsipila kuro?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X