Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bet tas Kunigėlis koks baisus... ryžas, garbanotas.
    O eiti per tą perėją baisu, nes per ją, tikėtina, reguliariai į darbą Kaune iš to mano kaimo važinėjo ir tebevažinėja vienos šeimos moteris. Žemiau prisegu anksčiau rodytą straipsnį. Baisumas tame, kad va ji su savo automobiliu iš to atokaus kaimo gali nuvykti be persėdimo, o štai pėstieji (kurie pėsti yra dėl mašinos neturėjimo), turėtų vykti nepatogiai, su atbuliniais persėdimais. Tai va - iš Karmėlavos į Sližių kaimą tiesioginio autobuso maršruto nėra, bet va pereiti per važiuojamą kelio dalį, per kurią rieda tame kaime reziduojančios moters automobilis - kažkodėl galima. Bet aš to nerekomenduoju, nes taip susigadini savo gyvenimą - jei neturi galimybės tiesiogiai ten nuvykti, turi vengti ir atsistojimo su batu ant vietos, per kurią rieda ratai mašinos, kuri registruota tokiame nuošaliame kaime.

    Straipsnyje mane pakraupino ši vieta:
    Paskui laikinai apsistojome pas mano tėvelius Sližių kaime, kuris yra maždaug už 1,5 km nuo mūsų vienkiemio“, – pasakoja R. Samsonienė, porą metų važiuodavusi į darbą banke iš Ukmergės rajono. Kas rytą tekdavo sukarti apie 60 km. „Kamščių rytais? Ne, mano kelyje nepasitaikydavo, buvo labai patogu“, – sako ji ir priduria, kad kolegos, gyvenantys Kauno priemiesčiuose, spūstyse stovėdavo apie 40 minučių, o Rūta iš savo kaimo į banką atlėkdavo per valandą.

    Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...aisve-1130585?

    Comment


      cia tas buves komentatorius Kunigelis?

      Comment


        Ne, prokuroras Kunigėlis.
        Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.09.23, 21:23.

        Comment


          nepazystu tokiu

          Comment


            o tu nenori kartais vietoje turkiskos ciukurovos sokti lietuviska sadute?

            Comment


              O tai per kurią juostą, kaip manote, varydavo ta moteris iš to nuošalaus Ukmergės r. kaimo į darbą banke Kaune? Kurią jų kertant, pėdą statyti atsargiau, kad netyčia neatsistoti ant ten, per kur prariedėjo padanga automobilio, kuris prieš dar mažiau nei valandą riedėjo nuošaliu, neapšviestu kaimo žvyrkeliu?

              Comment


                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                O tai per kurią juostą, kaip manote, varydavo ta moteris iš to nuošalaus Ukmergės r. kaimo į darbą banke Kaune? Kurią jų kertant, pėdą statyti atsargiau, kad netyčia neatsistoti ant ten, per kur prariedėjo padanga automobilio, kuris prieš dar mažiau nei valandą riedėjo nuošaliu, neapšviestu kaimo žvyrkeliu?
                jauciu, leke antra juosta, juk skuba i banka, ten, jei paveluosi, atleis

                Comment


                  O kas ta sadutė?

                  Comment


                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                    O kas ta sadutė?
                    Vestuvinis šokis. Lietuviškas senovinis, merginų

                    Kauno Rotušės a. buvo tokia kavinė kažkada

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą

                      Vestuvinis šokis. Lietuviškas senovinis, merginų
                      Nežinau kaip jis atrodo, o ir pirmojo judesiams jūs tiesiog prilipdėte turkišką pavadinimą.

                      Comment


                        Žodžiu, šuoliuojant per gatvę, čia geriau vengti atsistoti, nes ant savo batų dar parsineši žvyro ir to nuošalaus kaimo žvyrkelio.
                        https://www.google.com/maps/@54.9689...l=lt&entry=ttu

                        Aš tai vieną dar žiemišką dieną, važiuodamas troleibusu, kai artėjome prie iešmo, kur linijos šakojasi, ir mūsų maršrutui reikėjo į tą kairiau esančią, tai kadangi sėdėjau pačiame gale, užverčiau galvą į viršų, kur matosi kyšantys, per laidus slenkantys srovės imtuvų galai ir žiūrėjau, kas nutiks, kai vairuotoja pradės perspaudinėti pedalus į kairę: ir ji tik sulėtina, girdisi toks variklio pridusimas (kas ir turi būti), tuomet imtuvai tik brūkšt, blu-dunkt! per iešmą, į šalį nulekia kibirkštys ir mes sėkmingai riedame toliau. Tą akimirką kaip koks tėvas apie sūnų, galvojau apie tą savo klasioką: "Va, jam jau tiksi paskutinis, 4 kursas, o aš šudmaliauju trankydamasis po miestą tiek pat laiko". Čia dar kai nebuvau perdavęs jam dovanos.

                        Comment


                          O kas blogai, kad su batais parsinesi to žvyro?

                          Comment


                            Tiesiog nesudaromos lygios teisės su autobusu nuvykti be persėdimų, tuo pačiu keliu lyg važiuotum su mašina. Autobusas veža per aplinkui, nepatogiai, o kažkas su mašina gali pasirinkti patį greičiausią kelią. Ir esmė tokia, kad aš be mašinos tuo tiesiausiu keliu nuvažiuoti negaliu, bet vat atsistoti ant tos vietos, per kurią prariedėjo tiesiausiu maršrutu važiavusios mašinos padangos - jokių kliūčių.

                            Comment


                              Tai ir oras, kuri tu įkvėpti yra užterštas, palyginus su kaimo grynu oru. Nelygybė. Stenkis nekvepuoti užterštu Vilniaus oru.

                              Comment


                                O galima kaip nors reabilituoti siuntą? Čia vakar kėliau klausimą atsakydamas kitam forumo nariui dėl to sekiojimo. Arba bent paskambinus ar man pasakys, kas per asmuo man ją siuntė? Gal ten išvis ne man, o mamai adresuota siunta, arba išvis kažkas supainiojo pašto dėžutę...

                                Comment


                                  O tai kas parašyta ant siuntos?

                                  Comment


                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                    O tai kas parašyta ant siuntos?
                                    Nieko, tik vakar pavėluotai (beveik 3 mėnesius!) patikrinęs radau įmestą lapuką, kad reikia atvykti į centrinį paštą miesto viduryje. Ant jo net neparašyta ne kokiam asmeniui (mamai/man) siunta adresuota, nei iš kokios vietos siunta buvo išsiųsta. Net gavėjo adreso nėra, gali būti, kad kažkam iš kaimynų adresuota ir paštininkas įdėjo ne į tą dėžutę arba kažkas sugalvojo papokštauti.
                                    Kaip matote, siunta buvo saugoma iki rugpjūčio 4, t.y. šiuo metu suvedus siuntos numerį rašoma, kad ji grąžinta atgal siuntėjui.
                                    Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.09.23, 22:22.

                                    Comment


                                      Tai nueik i paštą ir paklausk

                                      Comment


                                        Arba ivesk numeri ir pažiūrėk

                                        https://post.lt/?gclid=CjwKCAjwmbqoB...hoCV5QQAvD_BwE

                                        Comment


                                          Reiks skambinti, nes dabar nežinau ką ir galvoti, o jeigu aš, kai siunta dar buvo laikoma pašte, nueičiau jos atsiimti, ir ten paaiškėtų, kad tai mano mamai skirtas siuntinys, tai ką daryti - grįžti tuščiomis namo atgal ir kitą dieną siųsti ją atsiėmimui? Bent ant lapuko būtų nurodę konkretų gavėją, arba bent to siuntusio asmens teritorinį paštą pagal jo gyvenamą vietą.
                                          Numerį vedžiau, gi sakiau, kad ten parašyta, kad gavėjui (t.y. man) jos įteikti nepavyko ir ji grąžinta siuntėjui.
                                          Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.09.23, 22:16.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X