Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nemanau, kad rizikuos antrą kartą mokėdamas pinigus už siuntimą siuntos, kurios, tikėtina (jo akimis), kad neatsiimsiu vėl. Vis tiek įdomu, gal ne tik dovaną grąžino bet įdėjo papildomų lauktuvių, kadangi esu jam išdėstęs, kad supirksiu iš jo visas šiukšles, pradedant senais rūbais, baigiant...

    Comment


      Žiūrėkite, kadangi vairavimo teises pra*ikote, užsiėmimų kasdienybei praskaidrinti nelabai turite, padarom taip: jūs kurią dieną nuvykstate į Kauno autobusų stotį, kasoje nusiperkate bilietą į Vilnių. Įlipate į autobusą, rodydamas vairuotojui bilietą pasakote, kad Vilniuje norėsite išlipti prie Lazdynų ligoninės. Kai jau įvažiuosite į Vilnių, pravažiavus pirmąjį šviesoforą (Gariūnų sankryžą) pradėkite judėti link vairuotojo, galite net atsistoti šalia priekinių durų. Tuomet išlipus, patraukite į priekį, bet kiek dešiniau, kur lygiagrečiai einančioje gatvėje yra Jonažolių stotelė. Ten sulaukite 49/69 autobusų ir įlipęs, pirmiausia prieikite prie vairuotojo įsigyti vienkartinį talonėlį už 1 eurą. Pasižymėkite. Mėgaukitės kelione. Kadangi skelbiami garsiniai stotelių pranešimai, išlipkite Oršos stotelėje. Ten dairykitės manęs, kur lauksiu jūsų su kartono gabalu, ant kurio bus užrašyta "LIUTASS".

      Comment


        Linksma istorija, kaip ir visos tavo

        Comment


          Kas linksmo? Aš tiesiog pasakau, kaip jums atvykti. O jūs tikrai manote, kad kažkas vėl mokės pinigus antrą kartą už siuntimą? Gal pagalvojo, kad nurodžiau klaidingą adresą ir daugiau nebandys kartoti... gal nuvykus į paštą gyvai, ten pagaliau pamatytų, kas tas siuntėjas? Nes nebežinau ką ir daryti, ar planuoti vėl kokią dovaną jam ateinančiais metais...

          Comment


            Pabandyk nuvykti i paštą, gal ten ant kokios protingesnes pataikysi ir tau padės?

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              Pabandyk nuvykti i paštą, gal ten ant kokios protingesnes pataikysi ir tau padės?
              O galite papasakoti kokį nors pavyzdį, kaip atrodo, kai tolimojo susisiekimo autobusas išlaipiną keleivį miesto stotelėje?

              Comment


                Atvažiuoja toks autobusas, tarkim, is Rygos i Kauną. Keleiviui reikia islipti Šilainiuose. Jis papraso, kad sustotų Žemaičių stotelėje ir tas sustoja. Tada keleivis išlipęs nueina i IKI esančia alude Apynelis, padaro ant smūgio viena bokalą alaus po kelionės ir grįžta namo i savo blokini butą, ned rytoj jam į tarnybą

                Comment


                  Nu, artėjant prie tų miesto stotelių, kurios yra įtrauktos kaip išlaipinimas, vairuotojas kilsteli galvą į veidrodėlį, ir jei pamato, kad kokia nors babcė kabarojasi link priekio, draiveris krakšteli tą posūkio lazdelę ir pradeda mirksėti dešinio posūkio lemputė. Tuomet junginėjant pavaras mažėjimo tvarka, autobusas, lygiai taip pat kaip miesto, prinešamas, priplukdomas prie krašto. Tada vairuotojas nuspaudžia mygtuką: oras tiktai "pšššš", ta rankenėlė, laikanti duris, kiek nusileidžia žemyn ir tada durys tarsi išstumiamos lauk. Išleidus, vairuotojas dažniausiai ilgai nestovėjęs, vėl paspaudžia mygtuką ir jau užkerta duris, lyg sakydamas miesto autobuso stotelėje laukiantiems "Čia jums negalima įlipti, nuo kur aš bilietą duosiu, čia tik išlaipinimui!".

                  Comment


                    Esu važiavęs tarpmiestiniu prieš 30 metų į ir iš Klaipėdos

                    Comment


                      O Kurpius Kaukas ir tas per LRT televiziją neseniai paleistas projektas "Videokaukas" tai čia ne tas pats?
                      Kas 2019 m. Kauno "Veršvų" gimnazijoje dirbo ekonomikos mokytoju? Man taip taip patinka tokie pasiminimai, kai pagalvoji, kad kažkuriuo laikotarpiu, kažkurioje vietoje dirbo/gyveno/mokėsi ar kitaip žibėjo tam tikras asmuo, kuriuo šiuo metu ten jau neberasi, o kaip įrodymas apie jo buvimą tam tikroje vietoje tam tikru metu įrodyti gali nebent nuotraukos (jei tokių yra išlikę). Pvz. ten, kur prasimokiau pirmus 8 metus, ten dabar manęs jau nebėra, liko tik prisiminimai, bet jei patikrinti Šeškinės vid m-klos vaizdo kamerų įrašus apie 2007-2015 m. - ten gal kažkur ir užmatytum mane, kaip aš tuomet žibėjau.

                      Comment


                        Kas tas Kaukas? Versvu direktorius?

                        Comment


                          Kurpius Kaukas kažkas jaukaus, o Veršvų gimnazijos mokytojas buvo Bartosevičius.

                          O kaip galvojate, kokius V. Šiškausko dainos "Mūsų kaimas" žodžius reikia rėkti, kai degant žaliai šviesai matai, kad tikrai pavyks praskrieti iki galo šitą sankryžą?
                          https://www.google.com/maps/@54.7168...l=lt&entry=ttu

                          Comment


                            Comment


                              Parašė liutass Rodyti pranešimą
                              Nu? Teisingas atsakymas "Ant plataus Europos kelio - nepamirškim papročių!". Galbūt taip todėl, kad toje vietoje kelias tikrai platus, įsibėgėji nežmoniškai ir spėjimas prašokti per žalią - tarsi pergalė...

                              Comment


                                O tai ko liutass nenorite atvažiuoti pas mane į Vilnių? Kas labiausiai neramina? Pasikalbėkime. Juk turėsite retą progą (priežastį) pasivažinėti socialiniu transportu, pasižvalgyti, kaip jis pasikeitė per 30 metų...

                                Comment


                                  ne, man Vilnius labai nepatinka. Nenoriu ten vaziuoti.

                                  Comment


                                    Ir ką dabar manote apie tą grupę "Bagda Magda" ar kaip ji ten... Nu kur tigras nupieštas buvo.

                                    Comment


                                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                      Ir ką dabar manote apie tą grupę "Bagda Magda" ar kaip ji ten... Nu kur tigras nupieštas buvo.
                                      as jos nezinau ir zinoti nenoriu

                                      Comment




                                        https://www.youtube.com/watch?v=1XsE3F9IDy0
                                        Žiūrėkite, kieno reklama prabėga pačioje pradžioje 0:08-0:09 min., taip pat 1:11-1:13 min. ant to užtvaro paskirtį atliekančio stendo ar kaip ten

                                        Comment


                                          Lietuvos geležinkeliai?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X