Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nu kokie geležinkeliai, žiūrėkite atidžiau dar kartą, nu labai juokingas pavadinimas, esam čia diskutavę. Reikėjo pasukalioti dar kiek pirmyn-atgal ir pamatęs iškart suprasite. Žiūrėkite dar kartą abejose mano nurodytose vietose.
    Prieš geležinkelių reklamą kas?

    Comment


      Dujotekana?

      Comment


        Va, išgavau tai ko reikėjo! DUJOTEKANA

        Va čia ta situacija, kuomet esant lygiam rezultatui, 3:10 min., pirmą baudą žaidėjas pataiko, o antrą specialiai prameta, kad kamuolys jei ir atšoks į rankas ne saviškiui, bet varžovui, jam liko tik 1 sekundė ir jis bus priverstas mesti kamuolį iš kito aikštės galo nepatogia padėtimi. Pasižiūrėkime nuo 3:10 min:

        https://www.youtube.com/watch?v=_vCgdjFFIwk

        Comment


          Tai sakėte, už tokį legalų gudravimą kas ten jiems turėtų būti? Linčo teismas užmėtant kamuoliais ir uždaužant rankšluosčiais? Nes matote, pirmą baudą įmeta, išsiveržia vienu tašku į priekį. Jei būtų pataikęs antrąją, varžovų treneris dar būtų galėjęs paimti time-out`ą (jei dar buvo likę neišnaudotų), blogesniu atveju - komanda būtų pasistengusi išsidėstyti poziciškai, o štai kai bauda tyčia prametama, kuomet varžovams liko vos kelio sekundės, kamuolys atšoka staigiai ir reikia žaibiškai sugalvoti, kaip nusitaikyti į krepšį iš kito aikštės galo, o juk laikas paleidžiamas nuo to momento, kai žaidėjas prisiliečia prie kamuolio.

          Comment


            taip, tik linco teismas. Dar galima uzmetyti vandens buteliukais arba kojinemis

            Comment


              O verta bėgti (ir jei taip - kaip nuo Tecios Siliuk ar mano išgalvoto Cemento Bobrovičiaus), kai jie pasako, kad tavo bilietas per vėlai pažymėtas/negaliojantis ir nori temptis į raudonąjį autobusiuką?

              Comment


                O jie neuzdeda antrankiu?

                Comment


                  Antrankių ne, man rodos, jie net gaudyti ir fiziškai liesti keleivio nelabai turi teisės.
                  Bet įdomiai - šiandien nuvykau į paštą, tai pasakė šį tą daugiau - siuntėjas, kuriam laiškas grąžintas atgal - Registrų centras. Tai paskambinau į RC, kad pakomentuotų ką nors - kam ir ar tikrai mūsų adresu ta siunta buvo adresuota, sakė dar pasižiūrės pagal numerį. Klausė, ar ne įmonės vardu adresuota. Beje, moteris, iš kurios nuomojamės butą, ji mūsų bute buvo registravusi mažąją bendriją, bet kaip suprantu, biznio nebėra jau keli metai. Ir gal numanote, kodėl pastaruoju metu tapo taip populiaru steigti tokį juridinį asmenį, kaip MB? Jų atsakomybė gal kažkokia mažesnė, paprasčiau bankrutuoti? Lengviau įsteigti, nei pvz. UAB`ą?

                  Comment


                    Uab geriau, jei turi ka uabinti.O ten, jei negali net liesti, tai pasiuntei nx ir eini savo keliais

                    Comment


                      Senelis kaskart susitikus ar telefonu rėžia tą patį: "Va, kai susiruošėt bėgti iš ano buto - tylėjot kaip kokie partizanai, nieko man nesakėt! Va dabar pasirinkot skurdžiaus kelią - ir PAJUSIT TĄ SKURDĄ! Jūs tuoj badausite, gi net valgyti nusipirkti už ką greit neturėsit!" "Kaip butų nuomos kainos kyla, jūs galvokite kur už miesto pigiau išeiti, turėti ūkį, auginti kokias vištas".

                      Comment


                        Pasalpelemis galima gyventi

                        Comment


                          Ne, mano mamai nesinori stoti į vieną eilę su visokiais pijokais ir ubagais. Ji visad mokė mane neiti lengviausiu keliu. O ir tos pašalpos kažin ar priklauso, ypač jai, kaip dirbančiai. Dar įrodinėk, kad tau ji tikrai priklauso... O gal jai tiesiog sakys: Žinot, ponia, o nenorit tiesiog persikraustyti į pigesnį butą?

                          Comment


                            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                            Ne, mano mamai nesinori stoti į vieną eilę su visokiais pijokais ir ubagais. Ji visad mokė mane neiti lengviausiu keliu. O ir tos pašalpos kažin ar priklauso, ypač jai, kaip dirbančiai. Dar įrodinėk, kad tau ji tikrai priklauso... O gal jai tiesiog sakys: Žinot, ponia, o nenorit tiesiog persikraustyti į pigesnį butą?
                            Nu tada teks badauti, kaip senelis sako

                            Comment


                              Seneliui nežinau, ar yra daug prasmės atvirauti apie savo gyvenimą. Kai jam papasakoju iš pažiūros kažkokį nesudėtingą dalyką, jis jį išverčia, perinterpretuoja pagal savo supratimą: pvz. pasakiau, kad perdaviau tam klasiokui dovaną, o tada iš jo gavau žinutę su prašymu nebesirodyti prie namų. Tai jis dabar susitinkant man kartoja: "Va kai tu ten lakstei paskui kažkokį vyrą su dovana... Tai ir nebesirodyk! Čia yra homoseksualų elgesys". Arba, kad padedu vilkikų vairuotojams prie savo namų rasti iškrovimo teritoriją... Tai jis (gestikuliuodamas rankomis) sako: va kai tu ten jiem lakstai iš paskos ir rodai va va taip "Ne, ne, tu ne čia važiuoji, važiuok taip !", tuomet tikrai nusvyra rankos bendrauti. Aišku, jis nematė, kaip aš tiksliai atlieku vieną ar kitą veiksmą, todėl paklausius gal atrodo ir juokingai, kai pabando įsivaizduoti...

                              Comment


                                Reikia klausyti senelio, nors jis ir kontoroje dirbo

                                Comment


                                  Bet tai, kad jis niekina mano pomėgius/veiklas, nors už juos man niekas ir nemoka, tai tikrai kitam jautresniam žmogui, kuris viską priima asmeniškai, gali ir numušti norą gyventi.

                                  Comment


                                    Gal ir gali, bet jis yra žmogus su patirtim ir jam tos vaikiškos nesąmones atrodo beprasmės

                                    Comment


                                      Tai žinoma, jo laikais būdavo taip: fizikos mokytoja Diržienė sodina savo mokinius traukdama per juos diržu, rašydama dvejetus, tada su gėlėmis jie atsisveikina su mokykla, įstoja į universitetą, kur dėsto koks nors žilas profesorius, tada gauna paskyrimą dirbti ir varo iki pensijos. O tada laukia mirties.
                                      Man, kad aš iš šalies žiūrint tikrai atrodau, kaip suaugęs vaikas, pamatęs į savo siaurą gatvę įsukančią fūrą kone pašoku iš laimės, o tada sustingęs it koks karys atiduodu pagarbą, kuomet jis artėja prie teritorijos vartų, tuomet , jei jis stabčioja ar pats atidaro langą, patikslinu, kur rasti konkrečią įmonę, ir nustatęs tam tikrą veido mimikos-judesių fiksaciją žaviuosi jo judesio grožiu ir ta didybe, kad kątik pabendravau su žmogumi, kuris vairuoja tokią didelę mašiną. Taip, iš šalies mano mamai tie mano, kaip ji sako, "plasnojimai" atrodo infantiliai, tačiau aš tikrai džiaugiuosi, kad galiu, tegu ir neatlygintinai, bet užtat išeiti kada noriu ir būti kiek noriu, vat tas, kas tai išgirdęs, pasiūlys man įsidarbinti krovėju sandėly ar net vairuotoju - tas nesupranta mano situacijos. Esmė gi ir yra ČIUKUROVA - tas kitos transporto priemonės judėjimo stebėjimo metu mano atliekamas tuo metu šokis rankomis, ir vėliau, po daug dienų, prisiminęs tą vilkiko įsukimą/pabandęs įsivaizduoti, kaip jis dar skrido autostrada, kur nors lėkdamas prie to klasioko namų, kai nieks nemato, irgi įsibėgėju, ir įsivaizduoju, kad skleidžiu tokį patį garsą, koks pasigirsta iš vilkiko, kai skrisdamas greitai, duodi dar daugiau gazo. Ir galite jūs iš manęs juoktis, kad aš kaip kažkoks durnelis vaikštantis paleis gatvę, tačiau man šis užsiėmimas teikia malonumą.

                                      Comment


                                        Liūtai, aš kartais laukiu, kol jūs ką nors atrašysite, ir mano galvoje per tą laiką susikaupia dar n minčių, kurias čia turiu surašyti. Jei negalite nieko pakomentuoti, vis tiek ko nors paklauskite, jei ne, tuomet varom toliau. Tai klausėte nors vieną grupės "Panda Manda" dainą? Ko palinkėtumėte jos nariams?

                                        Comment


                                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                          Liūtai, aš kartais laukiu, kol jūs ką nors atrašysite, ir mano galvoje per tą laiką susikaupia dar n minčių, kurias čia turiu surašyti. Jei negalite nieko pakomentuoti, vis tiek ko nors paklauskite, jei ne, tuomet varom toliau. Tai klausėte nors vieną grupės "Panda Manda" dainą? Ko palinkėtumėte jos nariams?
                                          jau rasiau, kad tos grupes neklausiau ir neklausysiu. O ko palinketi? Kaip dabar labai madinga linketi, tai paskui rusiska laiva

                                          o tu gal gali nufilmuoti savo ciukurovos soki?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X