Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jo, atsiimti turi asmuo, kad adresuota. Kitam neduos

    Comment


      Gali jau neiti, nes rašo

      2023-08-07 Siunta grąžinta siuntėjui

      Comment


        Parašė liutass Rodyti pranešimą
        Jo, atsiimti turi asmuo, kad adresuota. Kitam neduos
        Ant lapuko net nesugeba nurodyti, kam adresuota, tai kituose butuose, kur gyvena kokie 5 asmenys, tai jiems visiems vykti kartu, kad sužinoti, kieno siunta? O numerį ten buvau suvedęs, kur man rodėte, ten parašyta, kad grąžinta siuntėjui, bet net ir ten nenurodoma, iš kokio miesto pašto buvo išsiųsta, kokia siuntėjo pavardė...

        Comment


          Tai Lietuvos Paštas ko noret

          Comment


            Tai jau supratau, kad pavėlavau, tai užtat ir domėsiuosi galimybe reabilituoti siuntą, pvz. gal pašte dirbančios moterytės pagal siuntos numerį savo kompiuteriuose matys kažką daugiau, pvz. kas per asmuo ir iš kur man siuntė ją. Tuomet, gal už kokį papildomą mokestį jie kreipsis į tą asmenį ir jam pasakys, kad Kristupas pageidauja, kad pakartotumėte siuntimą. Nes dabar gaunasi negerai, tas mistinis žmogus už siuntimą mokėjo pinigus, o viskas baigėsi tuo, kad nepasitikrinęs pašto dėžutės, laiku nebuvau informuotas apie siuntinį ir jis grįžo jam atgal.

            Comment


              Jos viska matys, tik telefonu nepasakys, nes tik gavejui su asmens dokumentu galės pasakyti

              Comment


                O dabar be jokių juokų galite mane apšviesti apie tuos KOOP`sus? Pirmiausia tai tikrai keista, kad nebuvote apie tokius girdėjęs ar matęs tų kaimo parduotuvėlių su tuo logotipu. Gal aiškinimą reiktų pradėti nuo "Kas yra tas vartotojų kooperatyvas"?

                Comment


                  Manau, ten verslininkeliu valdomas tinklas graudziu pavadinimu prasciokams suklaidinti

                  Comment


                    Pasakykite man labai durną priežastį, kodėl, kai po 8 metų praleistų Šeškinės vidurinėje, kurią, kaip aštuonmetę progimnaziją, turėjau palikti, tai kaip į 9 klasę atėjau į Viršuliškių mokyklą (buv. 45 vidurinę), kas buvo nelabai populiaru, nes dauguma išsibėgiojo po Žemynos ar Ozo gimnazijas, tai pirmomis dienomis, vaikštant po koridorius, ten ant kabinetų buvo surašytos mokytojų pavardės ir dalykai, tai ant vieno iš jų buvo "Dailės kabinetas", mokytoja Žaneta ************. Kodėl vardas "Žaneta" man sukėlė šiokią tokią nostalgiją ir kam? Dar kartą kartoju, priežastis kiek be ryšio tokia bus.

                    Comment


                      nuo zodzio Zenytis?

                      Comment


                        Todėl, kad toje Šeškinės vidurinėje, 5-8 klasėse mokiausi su ta jau buvusia klasioke Dominyka (kur ne kartą rašiau, kad buvo moksliukė - vienais dešimtukais varo), tai jos mamos vardas buvo Žaneta. Va ir visa nostalgijos esmė. Aišku, tai tik sutapimas, ta dailės mokytoja jau vyresnė, o tos klasiokės mamai metų gal panašiai kiek mano mamai. Bet tiesiog pamatęs, kad naujoje mokykloje dirba mokytoja su tokiu vardu, iškart amintir`inau savo aną mokyklą, kurioje praleidau 8 metus, kad ten turėjau tokią protingą klasiokę, kurios mamos vardas - irgi toks pats (retas).

                        Comment


                          o mano klasioke buvo Zaneta iki 8 klases

                          Comment


                            Nu, skelkite dar kokį nors bajerį apie šitą gėrį:

                            https://www.google.com/maps/@54.9990...l=lt&entry=ttu

                            Prekybos sistema, vadinasi... Kaip ji veikia?

                            Comment


                              vadinasi koops. kaip veikia? Tempia pusdykiai is Lenkijos pusiau pasvinkusi maista ir parduoda 3x brangiau lochams

                              Comment


                                Atsimenu, kaip kartą dailės pamokoje, mokytoja mums buvo uždavusi nupiešti piešinį tema "Kelio ženklas man - ne priešas". Tai buvo toks nepiktybinis, gal kiek švelnus, antriems metams paliktas klasiokas Mantas. Mokytoja jo paklausė, kur jo piešinys. Jis pasakė, kad neturi ar kaip. Tai mokytoja Žaneta "Tai dvejetas!?". Ir tuo metu, tam Manto dvejetui paminėti man mintyse užgrojo ir to dvejeto himnu tapo Petro Dimšos daina "Jaunystės godos". Tokia liūdna, kaip tas nenupiešimo faktas. Paskui mokyklos tinklapyje buvo rašyta "Visą mėnesį, VŠĮ "Kapolė" kvietimu, mokiniai dalyvavo piešinių konkurse "Kelio ženkl... >

                                Comment


                                  Kapole

                                  Comment


                                    Kažkada kai matydavau (važiuodavau) vienu troleibusu, tai ten kai dar nebuvo visų tų asmens duomenų apsaugų ir būdavo šalia kabinos vairuotojai užsidėję darbuotojo pažymėjimo kortelę, tai toks žilstelėjęs vairuotojas su akinukais, man kažkodėl atrodydavo, jog jis (kaip aš perskaičiau) - kažkoks Arūnas Kupčiūnas. Ir vis galvodavau "va, zirzina jis pastoviai gatvėmis savo tą 2478". Pasirodo, kaip vėliau paaiškėjo, ten buvo toks Aleksandras, kuris nė nešneka lietuviškai.

                                    Comment


                                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                      Kažkada kai matydavau (važiuodavau) vienu troleibusu, tai ten kai dar nebuvo visų tų asmens duomenų apsaugų ir būdavo šalia kabinos vairuotojai užsidėję darbuotojo pažymėjimo kortelę, tai toks žilstelėjęs vairuotojas su akinukais, man kažkodėl atrodydavo, jog jis (kaip aš perskaičiau) - kažkoks Arūnas Kupčiūnas. Ir vis galvodavau "va, zirzina jis pastoviai gatvėmis savo tą 2478". Pasirodo, kaip vėliau paaiškėjo, ten buvo toks Aleksandras, kuris nė nešneka lietuviškai.
                                      tai fiktyvu darbuotojo pazymejima pasikabines? Tipo, lietuvis?

                                      Comment


                                        Nežinau, mažesniame amžiuje dažnai ne taip perskaitydavau pavardes/pavadinimus. Kad ir vakar klausiau apie tą rusišką/lenkišką pavardę, nes su 1614 dirbdavo, sakau, kažkokia Tatjana... Čebiritalova. O gal Čerenislova.
                                        Atsimenu, dar, kaip darželyje, kai mes žaisdavome lauke dienos metu, aš matydavau, kaip prieš mums artėjantį pietų metą įprastai atvykdavo 2 sunkvežimiai: pirmasis - įmonė "Smulkus urmas" (dabartinis "Pontem") atveždavo baltą duoną. Vairuotojas greitu judesiu tik iškrauna tą plastmasinę dėžutę su servetėle, įėjęs pro duris greit padeda ir išvyksta. Ir paskui buvo dar kažkoks sunkvežimis, kuris atveždavo... gal juodą duoną, gal dar bala žino ką... Tai ant jo tamsiai žaliomis raidėmis buvo kažkoks užrašas, kurį perskaitydavau kaip "Dailyfreshb" ar pan. Tiesa, abu juos išsikraunant prisimenu skirtinguose darželio teritorijos galuose.
                                        Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.09.24, 15:57.

                                        Comment


                                          O kaip spėjate, kas, pagal mano mąstymą, galėtų būti vadintina "vengryte"?
                                          P.S. Su orbanistanu nieko bendro.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X