Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bet kitas žmogus nepajus to, ką jaučiu aš, ir jam tai nebus taip svarbu ir reikšminga, kad aukotų savo laiką. Visi vaidina kažkokius užsiėmusius, nelabai yra pas ką prašyti, o ir už dyką vargu ar kas sutiks...

    Comment


      Tada galvok. Kažkokia išeitis visada yra bet turi pats ja surasti

      Comment


        Dėl Taivano... Taip, suprantu - Taivanas - demokratija, laisvė, nediktatūra, bet man dar nuo mažens, kai žinodavau tik šalių vėliavas, man jau tada nepatiko jų tas apvalus baltas dantytais kraštais ta saulė ar kas ten baltas kur pavaizduota jų herbe/vėliavoje kairiajame kampe. Kažkaip jau tada asocijavosi su nešvara tas kraštas. Beje, ten būna žemės drebėjimai, ane? O dar kai pasakėte, kad tas pas demokratiškasis Taivanas patys daug ką gamina toje žemyninėje (komunistinėje) Kinijoje, tai dar blogiau. Ir dar... Taivane rašoma tradiciniu kinų raštu, kuris dar sudėtingesnis.
        Kaip ten tas Vizbaras ar kas? Nu kur sakė "Mes buvome paaukoti dėl vertybinės politikos".

        Comment


          Taivane greit rinkimai. Pamatysim. Vizbaro nepamenu. Bet Kinija bus kartu su rusija geopolitinese dalybose

          Comment


            O jums žiūrint į važinėjančius dviračius nekyla tokių minčių, kaip kad "galinis ratas, nuo jo vidurio ašies (už kur jis laikosi) iki pat savo pabaigos, pasisuka pats"? T.y. jo ten jau nieks nebekontroliuoja.
            Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.10.31, 21:47.

            Comment


              kaip nekontroliuoja? Ji kontroliuoja tie patys zizikos dezniau kaip ir viska pasaulyje

              Comment


                O ta mano klasiokė Dominyka, kur vienais dešimtukais varė, tai kaip jūs manote - ar ji pati tokia protinga ir gerai įsisavinanti žinias pati iš savęs, ar ją tėvai prieš mokyklą išpurškė*?
                * - buvau susigalvojęs tokią legendą, kad dar prieš paleisdami tėvai ją į mokyklą, pravedė jai visų klasių, įskaitant ir 9-12 klasių kursų medžiagą pagal visus mokomuosius dalykus, t.y. ji vos baigusi darželį jau žinojo, kas yra rėlė ir kam ji naudojama (fizika), kokią funkciją atlieka sėklapradis (biologija), kad molis tai ne tik klampi medžiaga, iš kurios žiedžiami ąsočiai, bet ir pats smulkiausias cheminis elementas. Ji taip pat (pagal mane) turbūt jau žinojo apie krikščionių bažnyčios schizmą, logaritmus ir matricas (matematika), visą geografiją, taip pat - visus lietuvių kalbos dalyvius, pusdalyvius ir padalyvius, turėjo anglų kalbos pradmenis, o žinant, kad 6 klasėje reiks rinktis 2-ą užsienio kalbą - buvo minimaliai pramokyta tiek rusų, tiek vokiečių kalbų, mokėjo gražiai piešti (dailė) ir daryti lengvus pratimukus (kūno kultūros pamokoms), C++ programavimo pamatus (Informacinės technologijos), rankdarbius ir maisto ruošą (darbų pamokoms), taip pat - visas muzikos instrumentų rūšis ir Mocarto simfonijas, mintinai mokėjo ir LR konstituciją, ir Sapurmarato Turkmėnbašio veikalą "RUHNAMA", o pacituoti Koraną - vieni juokai.
                Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.11.01, 13:53.

                Comment


                  nezinau. bent jau as tavo isvardintu dalyku nieko nezina, isskyrus C++

                  Comment


                    Tai jo, jūs gi aITyšnikas buvęs.
                    O gal nutuokiate, kaip vyksta liudytojų apsaugos programa, kaip įmanoma taip visiškai paslėpti žmogų? Ten girdėjau, kad žmogų veža automobiliu niauktais stiklais, paskui užlaužę galvą įveda į laiptinę, o bute visur juodai užklijuoti langai, kad nesuprastum, kokiame mieste/rajone randiesi ir netyčia neišsiduotum. Man įdomu, kaip tokiomis sąlygomis vyksta elementariausias apsipirkimas parduotuvėje? Čia kalbu apie Lietuvos realijas, ne amerikietiškus filmus.

                    Comment


                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                      Tai jo, jūs gi aITyšnikas buvęs.
                      O gal nutuokiate, kaip vyksta liudytojų apsaugos programa, kaip įmanoma taip visiškai paslėpti žmogų? Ten girdėjau, kad žmogų veža automobiliu niauktais stiklais, paskui užlaužę galvą įveda į laiptinę, o bute visur juodai užklijuoti langai, kad nesuprastum, kokiame mieste/rajone randiesi ir netyčia neišsiduotum. Man įdomu, kaip tokiomis sąlygomis vyksta elementariausias apsipirkimas parduotuvėje? Čia kalbu apie Lietuvos realijas, ne amerikietiškus filmus.
                      duoda nauja tapatybe, pasa, perkelia i kita sali ir pilnai islaiko iki gyvenimo galo

                      Comment


                        O tai numanote, kaip tai Dominykai taip gerai sekėsi mokslai? Ar tėvai paruošė ją, ar jai pačiai į galvą savaime lindo visos žinios?
                        Jei priverčiau jus įsiminti, kas yra Kriščė, tai gal žinosite ir kas yra Kaščė?

                        Comment


                          nemanau, kad jai tevai kazka kiso i galva. Tiesiog imlus ir protingas vaikas. As jau pamirsau kas ta Krisce, jau nekalbant apie kascia

                          Comment


                            Kriščė - tai Eduardas Kriščiūnas (šiame forume - KEdas) - vilnietis, kovojantis ne tik su KET pažeidėjais, bet ir su pareigūnais, kurie vengia tirti nusižengimus, aplaidžiai žiūri į savo darbą, ar netgi gina pažeidėją.
                            Kaščė - Laurynas Kasčiūnas, Seimo NSGK pirmininkas, pasisakantis už tai, kad mokyklose atsirastų tokia pamoka, kaip Nacionalinis saugumas ir krašto gynybos pagrindai.

                            Comment


                              tokiais nesidomiu

                              Comment


                                Nereikia kažkaip specialiai domėtis, tiesiog žinai tokį ar anokį veikėją ir tiek. Bet yra žmonių, kurie net nesusigaudo, su kokios įmonės autobusu važiavo ir parašo viešą skundą ne į tą įmonę. Tokie turbūt ir nežino, kas valdo šalį, kurioje jie gyvena.
                                O tai su ta liudytojų apsauga... man, kaip praeiviui yra kaip nors pastebėti, kad name, pro kurį einu, yra įrengtas konspiracinis butas? Pvz. mano namo 6 aukšte yra vienas balkonas, kurio langai visuomet užtraukti užuolaidomis ir nė karto nepavyko pamatyti, kad kas nors jas praskleistų ir pasimatytų, kas ten viduje.

                                Comment


                                  greiciausiai ten kurvu lizdas po tom uztrauktom uzuolaidom

                                  Comment


                                    O kaip atrodo butai, kuriose saugomi liudytojai? Gal kaip tik niekuo neišsiskiria iš aplinkos? O ten tame bute tie tave saugantys pareigūnai ir miega kartu su tavimi? Ar tokiu atveju galima kur nors pasiskųsti, kad jie pvz. garsiai knarkia ir tau trukdo?

                                    Comment


                                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                      O kaip atrodo butai, kuriose saugomi liudytojai? Gal kaip tik niekuo neišsiskiria iš aplinkos? O ten tame bute tie tave saugantys pareigūnai ir miega kartu su tavimi? Ar tokiu atveju galima kur nors pasiskųsti, kad jie pvz. garsiai knarkia ir tau trukdo?
                                      Jie nesaugo. Pakeičia tavo asmenybę ir gyveni naują gyvenima užsienyje

                                      Comment


                                        Bet būna, kad kurį laiką gali būti saugomas ir savo šalyje, kaip Stankūnaitė. Šitame straipsnyje kažkiek parašyta, bet tik tiek tos viešai prieinamos informacijos.

                                        Liudytojų apsauga: kalėjimas be grotų

                                        https://www.15min.lt/naujiena/aktual...rotu-56-221305

                                        Comment


                                          Aa, laikinai pasaugo

                                          Comment

                                          Working...
                                          X