Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    2. Ratas.

    O ką aš vadinu "šapkėmis"?

    Comment


      sudinas tapkes?

      Comment


        Tokius kaip slaptus susitarimus, suokalbius, kurie pašaliniams nežinomi ir dėl to tie pašaliniai nukenčia, pvz. derinukų nežinantys krepšinio varžovai, pralaimi rungtynes.

        Comment


          tai derinuku nezino abi komandos

          Comment


            Tai vat. Kokie galimi netiesioginiai dovanos įteikimo būdai, kuris geriausias?

            1. Per trečius asmenis (draugai, kaimynai)
            2. Paštu
            3. Palikti prie buto ar automobilio durų

            Kas toliau, yra dar?

            Comment


              1. bus sunku rasti durniu, kuris sutiktu
              2. iskarto bus irodymai nuo ko
              3. geras variantas, jei pavyktu neuzfiksuotam padaryti

              Comment


                Jo, ten namų prieigos nefilmuojamos, suformuoto sklypo nėra.
                O ko vis taip varote ant anūko, neva jis dėl visko kaltas? Jis yra tikroji Lietuva, jis turi nuostabius 4 vaikus, kurių kiekvienam suteikiami dvigubi vardai, pvz. Konstantinas Vilhelmas ar kaip ten... Jis dirba Lietuvai, gerai kalba angliškai, tikras ministras.

                Comment


                  tai vat, geriau butu, kad jis nedirbtu, kaip kad ir iki siol buvo niekur nedirbes nei samdomo darbo, nei verslus turejo. Zmona ji galetu pilnai islaikyti

                  Comment


                    Kažkuriais metais, o gal ir dabar, Turkijoje buvo toks kažkokio miesto klubas pavadinimu "Ušak", tai jis man asocijuodavosi su Vygaudu Ušacku, tokiu URM ministru ar kuo ten...

                    Beje, tai nežinote, nesugalvojate daugiau dovanos perdavimo būdų? Su tuo palikinėjimu prie durų yra rizika, kad nugvelbs koks vagis ar kiemsargis, palaikęs dovanos paketą šiukšle.

                    Comment


                      per langa imesti?

                      Comment


                        Stiklą galima sudaužyti taip netyčia...

                        Dabar dėl mano kvalifikacijos atestato laikymo. Užduotys jau beveik paruoštos - bus 10 klausimų su pasirenkamu atsakymu ir 10 klausimų, į kuriuos reiks atsakyti savo žodžiais. Pasikartokite viską, ką rašiau, ką pasakojau, ką kalbėjom, visus prisegtukus, nuotraukas, gerai išsimiegokite, pavalgykite, kai ką gal perklausiu pakartotinai ir tuomet viską išlaikysite, ir gausite geriausią Kristupo žinovo titulą.

                        Comment


                          turbut neislaikysiu, bet bent bandsiu. Kaip ir viska gyvenime taip ir sita laikysiu ekspromtu

                          Comment


                            "Ekspromtu" - šis žodis man siejasi kažkuriais metais, kai Klaipėdos "Neptūnas" žaidė VTB Vieningosios lygos mačą išvykoje su CSKA, ir ten "Neptūnas" ilgai kovėsi, galiausiai pralošė, bet pamenu, kai Šarakauskas paleido tritaškį iš labai toli nuo linijos, tai kažkas komentaruose rašė, kad "meta - ekspromtu", o kažkas, kad Maskvytis (tuometis "Neptūno treneris) - Maskva.

                            Comment


                              gal Maksvytis jis? Ai, nezinau

                              Comment


                                Tai taip, bet kažkas taip specialiai rašė, tokia stilizuota klaida, kaip kad jūs rašote maskva.
                                O jūs nemanote, kad jus reikėtų užrakinti mano temoje? Kam lendate į tą karą Ukrainoje ir ten baiminatės?

                                Comment


                                  as nesibaiminu. Galite rakinti, as tik pasijuoksiu

                                  Comment


                                    Vilniaus m., Ukmergės r., Skuodas, Klaipėdos m.
                                    Kas vienija šias savivaldybes, ką jose tokio ypatingesnio esu daręs? Tai dalykas, kurį susiorganizuoti ne visada paprasta.

                                    Comment


                                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                      Vilniaus m., Ukmergės r., Skuodas, Klaipėdos m.
                                      Kas vienija šias savivaldybes, ką jose tokio ypatingesnio esu daręs? Tai dalykas, kurį susiorganizuoti ne visada paprasta.
                                      tai su autobusu turbut pravaziavai tuos kaimus?

                                      Comment


                                        Panašiai, bet ne visai. Esu pravažiavęs kone visas LT savivaldybes, man lengviau pasakyti, kurių nesu nei kirtęs tranzitu, nei buvęs išlipęs - Visagino ir Neringos. Bandykite dar kart. Jūs manote, kad tarpmiestiniais autobusais aplankiau tik 3 sav. (jei Vilniaus neskaičiuoti)? Kaip tuomet teleportavausi iš Vilniaus į Ukmergės r., nekertant Vilniaus ir Širvintų rajonų? Ar į Klaipėdą/Skuodą?

                                        Comment


                                          tai gal perlipai i kita autobusa ir nuvaziavai ten, kur jis veza?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X