Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Visi naudojasi linkomanija. Neimanoma uzdaryti

    Comment


      Tikrai ne visi. Aš nė karto nesu bandęs ir net už dyką nežiūrėčiau. Tiesą sakant, net nežinau, ar ten mokama ar ne.
      O kaip, suvedus adresą jau rodo, kad nebeveikia. Ar yra parazitų, kurie žino, kaip apeiti tai, kas uždrausta? Pvz. šalia mano namų patalpas turi įmonė, kuri vilkikais veždavo drabužius į rusų šalį, o kai prasidėjus karui buvo įvestos sankcijos, tuos pačius drabužius pradėjo vežti į... Kazachstaną. Ir juokinga ir pikta žinant, kur tos prekės nusėda iš tikrųjų.

      Comment


        Visi apeina pasikeitus dns

        Comment


          Aš taip nemoku. Vienintelis ką sugebu "daryti per aplinkui" tai sekti tą klasioką. Prie jo namų nebesirodau, užtat kasdien, kartais ir po kelis kartus, peržiūrinėju jo socialinių tinklų paskyras, žiūrėdamas, ar neįdėjo naujų nuotraukų ar pranešimų.

          Comment


            Dar yra iptv piratines kurias visi žiūri.

            Comment


              O ką manote apie tokį metimo į krepšį būdą, kai žaidėjas stovi maždaug ties baudos metimo linija nugara į krepšį, varžovas jį dengia, tuomet tas su kamuoliu staigiai atsisuka į krepšį ir meta... ir pataiko?

              Comment


                Manau, kad juokinga suaugusiems vyrams kamuoliukus metyti i skyles

                Comment


                  O jūsų vaikai kažką dirba? Ar mokslus kažkokius baigė?

                  Comment


                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                    O jūsų vaikai kažką dirba? Ar mokslus kažkokius baigė?
                    Dar mokosi

                    Comment


                      Tai jūs labai vėlyvas tėtis būsite, jei jums jau tuoj į pensiją, o jie dar tik studijuoja. Panašiai kaip Dezida.

                      Comment


                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                        Tai jūs labai vėlyvas tėtis būsite, jei jums jau tuoj į pensiją, o jie dar tik studijuoja. Panašiai kaip Dezida.
                        nezinau, yra daug ir uz mane vyresniu su jaunesniais vaikais mano aplinkoj

                        Comment


                          Straipsnyje rašoma, kad gavo jau 3 baudas, ta ta ta, ta ta ta. Aš tai jo vietoje jau senai būčiau paėmęs virvę ir taburetę. Neįsivaizduoju, kaip kiti gavę protokolą dar mato jėgų gyventi toliau.

                          Pareigingo kaimyno dėka baudas mokančiam vilniečiui trūko kantrybė: „Nežinau, ko griebtis“

                          https://www.lrytas.lt/bendraukime/ma...btis--28908830

                          Čia garantuotai Kriščė pasidarbavęs bus. Ir gerai.

                          Comment


                            tavo darbas? Kas tas Krisce?

                            Comment


                              Eduardas Kriščiūnas. Jis tame rajone sukiojasi, jis yra forume čia.

                              Comment


                                turi patalogija greiciausiai persekioti

                                Comment


                                  Aš tai sakyčiau, kad Gazai Izraelis turi duoti gero gazo tankų pavidalu. Arabiškai kalbančių valstybių aplinkui - ištisi tūkstančiai kilometrų, o žydų valstybė užima tik nedidelį lopinėlį Artimųjų Rytų, o arabai ir tą nedidelį lopinėlį arabų apsuptyje, vadinamą Izraeliu, nori sunaikinti.

                                  Comment


                                    patys ilindo i toki pragara, juk zinojo kas laukia

                                    Comment


                                      Ten kur kaip sakiau, savo kažkokį niekingai menką gyvenimo įvykį mėgstu sutapatinti su kažkuo daug didingesniu, tai va dar vienas pavyzdys-klausimas: tokie vat garsai: trep, trep, trep - žlengt! - u-ūūūūūūūūū, pš,pš,pšt, zdunkt, šmunkšt, tšš, zbam, š-šapt! ir mano neoperatyvus atsakymas į vieną šių metų kovo gale gautą SMS žinutę telefonu - ką tai gali turėti bendro ir kokį ten garsą aprašiau?
                                      Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.10.29, 01:47.

                                      Comment







                                        Comment


                                          Tie garsai - tai kai maršruto galutinėje (ir tuo pačiu - pirmutinėje) stotelėje stovėjo pora troleibusų*. Vairuotojai abudu išlipę kažką kalbėjosi. Ir užsikalbėjo per ilgai. Vienas jų tik žvilgteli į laikrodį ir sako "Oj, man jau reikia važiuoti!", tuomet greitai nutrepsi į troleibusą, įlipęs į savo kabiną pasuka tą užvedimo rankenėlę, variklis pradeda dirbti, įšokęs į savo sėdynę, vairuotojas paspaudžia mygtukus, kuriais suguldomos (t.y. uždaromos) durys. Paskutinis garsas su šnypštimais ir pasitrankymais - tai senų Vilniaus troleibusų durų uždarymo garsai. Žodžiu, taip gerai pliurpė, kad iš pirmos stotelės išvyko vėluodamas apie 3 minutes. Bet nustebino tai, jog kalbėjosi lietuviškai. Tai retas atvejis Vilniuje.

                                          Ką tai bendro turi su mano gauta SMS žinute? Tai kai gavau pirmą to klasioko žinutę su prašymu nebesižvalgyti, aš tą žinutę pamačiau irgi gal tik po kokių 3 valandų (ne minučių, o valandų!) nuo gavimo. Tai puoliau atsakyti, bet jau buvo po vidurnakčio. Žodžiu, kaip tas vairuotojas susivėlino išvažiuoti užsišnekėjęs su kolega, taip aš laiku nepamačiau (negalėjau tuojpat atrašyti) į to objekto siųstą žinutę-reikalavimą.

                                          *
                                          https://www.google.com/maps/@54.6437...6656?entry=ttu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X