Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Mariupolis?

    Comment


      Tai Sverdlovskas. Tas priebalsių persipynimas jo pavadinime man koreliuoja su viena iš frazių iš iš "roksetų" dainos. O jūs jį paminėjote, kai įkėliau savo darytą foto su troleibuso 2644 salonu. Čia galite virtualiai pasivažinėti juo, yra žmogaus įkeltas važiavimas mano mėgstamiausia atkarpa - Valakampių tiltu ir vos vos Lizdeikos gatvės. Abu žiūrėdamas užtruksite iki 3 minučių ir gal nors kiek pajusite tą vėlyvo 2011 m. rudens dvasią:

      https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=GFRECscU1zE
      https://www.youtube.com/watch?v=GgU3-Axns6Y

      Comment


        neziuresiu, nes Vilniumi tiesiog slyksciuosi

        Comment


          Ten aprašiau situaciją, kad tą dieną, kai važiavau (ir dariau nuotrauką tame 2644), tą pačią dieną buvau sukrėstas, kai perduodamas dovaną per tą draugę, sužinojau, kad jis nenori, kad aš rodyčiausi jam prie namų. Tai kai atsiunčiau tą salono nuotrauką, jūs klausėte "Ar čia foto iš Sverdlovsko?". Tai va.
          Kai po tokios kelionės, kur vairuotojas taip užspaudžia gazą iki dugno, pagaliau pasiekiamas kitas saugus krantas (t.y. stotelė), tai atsidarius durims ir išlipus į lauką (į laisvę) po tokios kelionės vienintelė ir pirma mintis kurią galima perteikti daina tai būtų "Lietuvos laukai skambė-ėjo..."

          Comment


            tie troleibusai man tai labai nepatinka, ypac kontingentas juose

            Comment


              O kas Vilniuje šlykštaus? Kaune keleivių kontrolė dar diktatoriškesnė, nuo jos, skirtingai nei Vilniuje, šansų pabėgti praktiškai nėra. Kai Vilniuje dirba visokios celiuk-teliuk, tai jas nustumi ir eini savais keliais, o Kaune tai dirba stambūs, augaloti apsauginiai iš saugos firmos, kurie įpratę sudoroti smulkius vagis.

              Comment


                vilniaus zmones labai nepatinka, savanaudziai, pasipute ir kaimietisko mentaliteto

                Comment


                  Bet Vilniuje jau daugiau nei metai yra galimybė įsigyti kontrolės bilietą, o štai Kaune vis dar išlieka ta žeminant išsivedimo į autobusiuką protokolo surašymui, procedūra.

                  Comment


                    man nelabai rupi, kas ten kaip su tai autobusais. Del manes ju gali isviso nebuti, net nepastebeciau. O miestas sutaupytu, greiciausiai

                    Comment


                      O tai kuo važinėti tokiems kaip aš, kurių tiesiog netraukia lengvieji automobiliai? Man labiau patinka būti keleiviu, o vairuojančio savęs neįsivaizduoju. Be to, autobusai saugesnis avarijos atveju, nes jų gabaritai didesni, o vežamas automobiliu pasijuntu toks mažiukas, taip žemai sėdintis...

                      Comment


                        tai tu vazinek, bet man tai net neminek

                        Comment


                          Tai kad jum niekas neįdomu - ne krepšinis, nei mokykla, nei troleibusai. Kas dar? Gal pingvinų žygiai kokie?

                          Comment


                            Mano metuose jau niekas neidomu. Tiesiog lauki pabaigos

                            Comment


                              Kažkas vyksta Mozambike

                              Comment


                                Aš esu sugalvojęs tokį terminą/aljansą kaip "Vienuoliai Batysos". Klausimas - su kuo tai siejama, jei tai siejama su žodžiu "patiesti" (tiksliau - pačiu patiesimo veiksmu)?

                                P.S. primenu, kad metų gale, jei manęs arba jūsų neišmes, laikysite mano egzaminą, kurį perėjęs, gausite "Kristupo pažinimo kvalifikacijos atestatą". Jį gavęs, galėsite vadintis geriausiu manęs žinovu.

                                P.P.S. ten tikrai bus klausimėlis apie Kunigėlį. Jis bus kertinis. Į jį atsakęs neteisingai, galimai negausite to atestato.

                                Comment


                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                  maskvieciai gales megautis Europos Kino Festivalio filmais ir programaES planas pribloškia: Maskvoje rengia kino festivalį (lrytas.lt)
                                  O kodėl tamstai taip įdomu kas leidžiama maskviečiams?

                                  Comment


                                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                                    O kodėl tamstai taip įdomu kas leidžiama maskviečiams?
                                    Mam idomiau, kaip europiečiai atsiduoda

                                    Comment


                                      Va šiame rungtynių video nuo 5:15 minutės galite stebėti, kaip esant lygiam rezultatui, išgelbėti nuo pratęsimo (t.y. išplėšti pergalę) kabinamu dvitaškiu iš nuotole vidutine bando tos žaidėja Mike Batiste. Tai man pavardė Batiste kelia asociacijas su patiesimu. Bet jam nepavyko patiesti CSKA ir teko žaisti pratęsimą.

                                      https://www.youtube.com/watch?v=V5wnJIqHWws

                                      Comment


                                        ar jis patiese, ar nepatiese, jam giliai vienodai rodo. Pasiima savo milijonus nepriklausomai nuo tu patiesimu

                                        Comment


                                          O kokia interneto svetainė yra max blogio ašis Lietuvoje, Marijos žemėje?
                                          Atsakysiu pats - ogi "Linkomanija". Ir gerai, kad pagaliau prieš kažkiek laiko ji buvo užlaužta. Vien pavadinimas skamba panašiai kaip "Narkomanija". Ne tik dėl autorių teisių pažeidimų ji buvo blogis, bet ir nu tiesiog, paprastai tokį taisyklių apėjimą mėgstantys žmonės dažnai mėgsta nesilaikyti ir kitų įstatymų arba ieško landų. Linkomanijomis dažniausiai naudojasi tie, kurie toleruoja ir kitus pažeidimus arba stoja ne į teisuolio, bet į pažeidėjo pusę, tarkime, kai keleivių kontrolieriai užlaužia keturiese vieną žmogelį, tai visi gina tą "vargšą paprastą darbo liaudies žmogelį", nors jis pažeidė vežimo taisykles, bet dauguma kažkodėl jį gins, nors kaip aš sakiau visada "jei tu sąžiningai laikaisi tvarkos, tau nėra ko bijoti, kad tave kada nors patikrins".

                                          Comment

                                          Working...
                                          X