Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

    Tai kas dabar tamstai gresia likus be teisių? Kelionės socialiniu transportu į Ožeškienę ir dar kur nors?
    i ozeskiene tik kitaip metais pavasari, jau turesiu teises

    Comment


      Kazkas vyksta Nagorno Karabache

      Comment


        O tai kaip įdomu - jūs esate registruotas darbo biržoje, bet iš jos tiesiogiai jokių išmokų negaunate - esate ten prisirašęs tik tam, kad galėtumėte prašyti kompensacijos už šildymą iš savivaldybės. Ar teisingai supratau?

        Comment


          taip, tu teisingai supratai. Tik del to

          Comment


            Na kokia sudėtinga schema. Bet ta darbo birža, tai niekada nebuvo taip, kaip įsivaizdavau būdamas 2-oje klasėje - kad užeini į kabinetuką, ten sėdi ūsuotas dėdulė, kuriam prie kojų esančiame stalčiuje prigrūsta pluoštai litų* banknotų, kurie, kad tvirčiau laikytųsi, perrišti gumytėmis. Tas dėdulė iš stalčiaus ištraukia tau tokį vieną ir paduoda, nė nepaklausęs tavo vardo ar pavardės. Pasirodo, realybė tokia, kad reikia ne tik prisistatyti, bet dar ir patikrina, ar ta pašalpa tau tikrai priklauso.
            * - 2015 m. vasarą kažkas troleibuse iš įpratimo dar pavartojo žodį "litų" vietoje "eurų", nu grynai iš įpratimo, nes buvo dar tik pusė metų su nauja valiuta. Bet tas žmonių užmaršumas mane taip nervina, kad net galvojau, reikia įstatymo, uždraudžiančio vartoti lito pavadinimą, panašiai kaip po Stalino mirties buvo uždrausta minėti jo vardą, ko pasekoje net himno žodžiai buvo pakeisti.

            Comment


              As dar ir dabar litais vadinu. O ten kokią schemą tie sukūrė, tokią ir turim. Galėtų iškarto kompensaciją pervesti, juk mato šeimos pajamas, tai ne, reikia dar darbo birža pajungti. Nu, bet kitaip is kur turės darbo ta darbo birža, juk ten šimtai jei ne tūkstančiai moterų dirba, nors mačiau ir vieną vyrą kabinete prie stalo sedinti. Toks su ūsais buvo, nelabai tvarkingai apsirengęs. Batai tokie šiaip sau buvo. Mano, kaip bedarbio buvo geresni, ir aš be ūsų, nes dar sugebu skutimosi priemonių isisgyti kažkaip

              Comment


                O kokia jūsų opinija apie šiuos plačiai žinomus asmenis:

                1. Tecia Siliuk (keleivių kontrolierė, gastroliuodavusi po troleibusus, jos 2008 m. hitas "BAUDOS KVITAS")
                2. Žygis Pavilionis (Seimo narys, išgarsėjęs pasisakymais ignoruoti Nausėdą)
                3. Dainius Kunigėlis (tas baisios išvaizdos prokuroras, kvietęs nuteistą jaunuolį į sodybą "pasikalbėti apie bylą")
                4. Kristupas0220 (toks forumo narys)
                5. Maikopas (tas 5c klasės, į kurią papuoliau, lyderis, garsus savo pasisakymu apie tai, kad "darau gėdą klasei")

                Comment


                  1,2,3,5 be nuomonės, o 4 tai toks labai kūrybingas, turi gerą atmintį ir mamą, mandagus bedarbis-veltedis

                  Comment


                    O tai apie Celiuk-Teliuk net nežinote ką pasakyti? Taigi profesionali kontrolierė buvo, bet jau ko gero senokai pensijoje sėdi.

                    Comment


                      Kalbant apie nuteistuosius... taip, nusikaltimai yra blogis, bet aš tikrai jaučiuosi negerai, kad pvz. aš ar eilinis mano kaimynas iš kito namo (pvz. toks į mane panašus P. B.), gali atsikelti kada nori, planuotis dieną kaip nori, su savo automobiliu su drauge vykti kur nori, rengtis irgi kaip nori, o štai laisvės atėmimo vietose esantiems tokia laisvė suvaržyta - turi laikytis tam tikro režimo - kada keltis, valgyti irgi gausi ne bet kada, išėjimai į lauką riboti, telefonai - draudžiami, kameroje - net ir vienutėje - neturi šimtaprocentinio privatumo, nes bet kada pro langiuką savo snapą kyštelti gali smalsus pareigūnas... Ką man daryti, kaip socializuotis su tais, kurie tokios laisvės, kokią po-mokyklos baigimo eroje turiu aš, netekę?

                      Comment


                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                        O tai apie Celiuk-Teliuk net nežinote ką pasakyti? Taigi profesionali kontrolierė buvo, bet jau ko gero senokai pensijoje sėdi.
                        gal ir pensijoje, o gal ir toliau bauduoja nusidejelius tik kitame pasaulyje?

                        Comment


                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                          Ką man daryti, kaip socializuotis su tais, kurie tokios laisvės, kokią po-mokyklos baigimo eroje turiu aš, netekę?
                          tu nori socializuotis su kailiniais? Tada gali eiti padirbeti i Tevo namus, ten pabendrausi, susipazinsi, o veliau jau pazinciu ratas issiples, tik turesi truputi pagerti su jais, kitaip socializacijos nebus

                          Comment


                            Parašė liutass Rodyti pranešimą
                            1,2,3,5 be nuomonės, o 4 tai toks labai kūrybingas, turi gerą atmintį ir mamą, mandagus bedarbis-veltedis
                            Kad ir be nuomonės, apie visus esame vienaip ar kitaip aptarę anksčiau:
                            1. Sakėte, kad kontrolieriais dirba niekam tikę žmonės, o su pastarąja kavos išlenkti nenorėtumėte.
                            2. Pavilionis (kaip jūs rašote - Povilonis) - esate minėjęs, kad kiekvieno kampo bomžas jį siunčia aiškia kryptimi.
                            3. Kunigėlis - sakote, tokio nežinote, nors tikrai buvo rašyta apie tą prokuratūrą drebinusį skandalą.
                            5. Maikopas - sakėte, kad 5c vedlys - kvailys, kad pats įsižeidęs dėl savo pavardės, siūlėte smurtauti prieš Maikopą duodant jam į dantis...

                            Comment


                              nu kazkas panasaus

                              Comment


                                Bet tikrai nenorėtumėte to gero jausmo, kad kai išlipi iš troleibuso, jis jau palikęs stotelę ir nutolęs nuo jos taip, kad horizonte jo nebesimato, o jūs einate nuo stotelės prieigų, žygiuojate link savo kelionės tikslo kažkiek metrų? Einate, einate, einate išlipęs ir laimingas, kad nereikia galvoti, kur prisiparkuoti... Ir tuomet tikrai norisi rėkti "Lietuvos laukai skambė-ėjo!""

                                Comment


                                  jausmas gal ir geras, bet kaip toki pasiekti be alaus, as neisivaizduoju

                                  Comment


                                    Kodėl būtent alaus? Kodėl ne pvz. pieno? Man tai daug skanesnis gėrimas, nuo jo neapsinešama iki žemės graibymo, o ir pigiau. Labiausiai mėgstu "DVARO", bet kartais ir "Rokiškio". Galiu sugerti visą litrą be nieko.

                                    Comment


                                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                      Kodėl būtent alaus? Kodėl ne pvz. pieno? Man tai daug skanesnis gėrimas, nuo jo neapsinešama iki žemės graibymo, o ir pigiau. Labiausiai mėgstu "DVARO", bet kartais ir "Rokiškio". Galiu sugerti visą litrą be nieko.
                                      alus sukelia busena, kuria be jo beveik neimanoma pasiekti

                                      Comment


                                        Efektyviausiai tie Lietuvos laukai skamba tuomet, kai troleibusas yra ne tik senas, bet ir jo durys atsidarinėja triukšmingai, o salono vidus - gana nutriušęs - tuomet tikrai išlipus, o troleibusui - palikus stotelę, džiaugiesi, kad saugiai išlipai į saugų krantą iš troleibuso, kurio durys prispaudusios gali sulaužyti tau kaulus.
                                        O kas būtų, jei aš išsiųsčiau registruoto pašto laišku tam klasiokui paklausti, ar ten kartais ne jis man siuntė tą per vėlai pastebėtą siuntą - įdomu, ar jis traktuotų tai kaip persekiojimą, kreiptųsi į paliciją?

                                        Comment


                                          Kaune tokiu troleibusu nera. Tas kas siunte, jei nores, atsius dar karta. Nesirupink. Nieko vertingo ten vistiek nebuvo

                                          Comment

                                          Working...
                                          X