Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O tai kame bėda? Viskas čia labai normalu.

    Comment


      Bėda (ypač iš senelio pusės) žiūrint - kad taip niekada nesusirasiu darbo, skirtingai nei kiti žmonės, kurių vaikystės hobiai vėliau virsta profesijomis. Manieji gi visą gyvenimą taip ir liks tik pomėgiais, nes mane atbaido tam tikri momentai tose profesijose, kurie man yra didelė kliūtis. Todėl tie, kurie vadina mane "dideliu vaiku" nėra visiškai klystantys.
      Ir dar keleivių kontrolieriaus darbas - gal ir faina surašyti protokolą, bet gi gali būti ir agresyvių keleivių, kurie yra tokio žemo lygio, kad netgi gali duoti tau į nosį, ar bent pasiūlyti tai padaryti. Nors tai jie yra neteisūs, kad piktybiškai neįsigyja bilieto. O ta Tecia Siliuk, net jei ją dėl jos profesijos vertinate neigiamai, negali ji būti gera vien tuo, kad jos pavardės galūnė yra ukrainietiškos kilmės?
      Va naujas video, kur kontroliere Vilniuje įdarbinta tikra ukrainietė (t.y. atbėgėlė):

      Socialiniuose tinkluose išplito konflikto su kontroliere įrašas: ar išties ji spyrė filmuotojui?

      https://www.15min.lt/naujiena/aktual...jui-56-2115798

      Comment


        Tai pagal dirba mažuma žmonių zinok. Kiti dirba kas papuola, kad tik prasimaitintu.

        Comment


          Išgirdęs senelį ar dar ką nors paminėjus mano pusseserės vardą, prieš akis mintyse iššoka Kroatijos himno "Lijepa naša domovino" pavadinimas. Klausimas - koks pusseserės vardas?

          Comment


            Domovina?

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              Domovina?
              Eina sau, kaip žvengiu, negaliu, tuoj numirsiu Domovina

              Nu taigi Liepa, kur jūsų protas, liūte? Buvau 99 procentais tikras, kad atspėsite iš pirmo karto.

              Comment


                Kad pas jus ten tokie keisti visokie vardai, kad negalejau pagalvoti apie kažkokį normalų vardą

                Comment


                  "Pas mus" tai kur? Vilniuje ar giminėje? Galvojau, gal dar spėsite, kad Nataša kokia, bet tikrai ne Domovina...
                  Paspauskite šią nurodą. Pagal galimybes, iškart, dar nespėjus užkrauti video, užsidenkite akis, bet įtempkite ausis. Po maždaug 3 minučių pasižiūrėkite, ką paklausėte.
                  https://www.youtube.com/watch?v=Mt8756kSFyc&t=115s

                  Comment


                    Vilniuje

                    Video neatspejau. Poto paziurejau, a joptvaj... bandei prakišti ta minda pinda

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      Vilniuje

                      Video neatspejau. Poto paziurejau, a joptvaj... bandei prakišti ta minda pinda
                      O kaip jūs galvojate, ką aš įdėjau? Kad "Uzbekistane kažkas vyksta"?
                      O Kaune tai irgi keistus vardus duoda - ten, teko girdėti, yra Saturnas, Romeo...

                      Comment


                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                        O kaip jūs galvojate, ką aš įdėjau? Kad "Uzbekistane kažkas vyksta"?
                        O Kaune tai irgi keistus vardus duoda - ten, teko girdėti, yra Saturnas, Romeo...
                        Nieko negalvojau, tiesiog paklausiau.
                        Dabar Mali kažkas vyksta. Turiu video, bet tingiu kelti. Ten panašiai kaip tam Uzbekistane.

                        Comment


                          O žiūrėkite, vieni mano kaimynai - iš veidų jaunai atrodantys vyras ir moteris turi firmą, kur prekiauja maisto ruošos ir gamybos įranga. Jie vakare kai parvažiuoja, tai ta jų mergytė nenori lipti iš mašinos - pastoviai verkia, tamposi, muistosi. O tie tėveliai su ja taip maloniai pavyzdingai lietuviškai kalba. Gal tik apsimeta padoriais, įtariu, kad viduje ją gal ir pamuša ar dar ką nors padaro, kad ji taip nenori eiti. Gal ji namus suvokia kaip bausmę? Ar tiesiog neišsimiegojusi yra. Kodėl jie tuomet jos neguldo pietų pogulio miego? Dabar pranešimo vinis - kodėl jie savo įmonės svetainėje neparašo tokio fakto, kad jų turima mergytė nėra pavyzdinis vaikas - pastoviai einant iš mašinos link namo durų vis žviegia, vis apsiverkia neaišku kodėl. Aš tai nepirkčiau iš jų, nebendradarbiaučiau su tokia įmone, jei jos savininkai nesusitvarko su savo vaiku. Ir tikrai vis dažniau pagalvoju, kad kai nieks nemato, jie jai daro kažką negero... arba gal elementariai trūksta miego, pavargusi ta jų angeliukė mažoji princesė.

                          Comment


                            Ten ne ju vaikas, jis yra pagrobtas, manau, reikėtų kuo skubiau pranešti ugniagesiams. Kitomis tarnybomis aš nepasitikeciau

                            Comment


                              Bet jų mašinos lieti ratlankiai - kaip gėlės žiedai. Tokių įdomių kontūrų... Tokie, kai ratas važiuojant sukasi, jie (tie ratlankio žiedai) tarsi kapojasi į priekį.

                              Comment


                                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                Bet jų mašinos lieti ratlankiai - kaip gėlės žiedai. Tokių įdomių kontūrų... Tokie, kai ratas važiuojant sukasi, jie (tie ratlankio žiedai) tarsi kapojasi į priekį.
                                Kokia nors Kia, itariu

                                Comment


                                  Ne, man rodos Audi A4, juoda. Vat Turkmėnistane draudžiami importuoti juodi automobiliai, ir tam tikri pernelyg pilki. Jie nepraeina techninės apžiūros, pakol spalva neperdažoma į pakankamai šviesią.

                                  Comment


                                    Audi-kia tas pats govno

                                    Comment


                                      Bet dar iš Kinijos, pvz. šalia mano namų kur pora įmonių gauna tam tikrus krovinius konteineriuose, tai kaip man aiškino, kai kurie jų, ne plaukia laivu, bet važiuoja geležinkeliu per Kazachstaną. O kaip toliau? Negi per tas 2 nedoras šalis? Gi rusai ar baltarusiai gali sugalvoti kokį nors diversijos aktą, pvz. pakeliui susistabdę sąstatą, atidaryti duris ir ant krovinio užpurkšti kokio novičioko ar įtrinti į jį prieš kelis metus netikrą Šiaurės Korėjos vado brolį pražudžiusios medžiagos VX?

                                      Comment


                                        Versle viskas sutarta ir nera tokios panikos ir chaoso kaip politikoje

                                        Comment


                                          Norite pasakyti, kad nieks tų krovinių pakeliui nenuodija, net kai jis, per mums nedraugiškas šalis gabenamas į Lietuvą?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X