Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
    Šiąnakt sapnavau 2 sunkiai protu suvokiamus dalykus - :
    1. Aš glostydamas vieno šeimos nario plaukus netyčia išskėliau jam vieną danties gabaliuką, tai tas supyko, išsižadėjo manęs, davė man mėlyną rankšluostį, sakydamas, kad glostyčiau jį, ir "vis tiek gi prie šikano miegu". Realybė taip ir atrodo - nuo 2021 m. rugsėjo miegu vonios kambaryje ant čiužinio, nes gatvėje triukšmas nežmoniškas - sunkvežimiai, paskui būtinai kas nors kam nors pyptels (kokie nekantrūs tie LT vairuotojai).
    2. Į vandens apskaitos mazgą, (šilumos punktą) mes kaip Taikos g. 4, Vilnius, namo gyventojai padėjome įnešti kažkokį pūkuotą suvyniotą daiktą, lipdami laiptais metaliniais vos nesusideginome batų nuo karščio, tuomet buvo tokia juoda kapsulytė, kurios viduje buvo radioaktyvus atomas, tai jis buvo reikalingas norint nujuodinti medienos lentą rūsyje (supainiojome su sieros rūgštimi), tai iš anksto pasakė, kad artimiausias penkias minutes jis švies itin ryškiai, todėl visiems reiks pabūti nuo jo nusisukus, užsimerkus. Ir darbuotojas su plaktuku tik tinnkšt ir tas atomas blyksteli žalia šviesa, taip apakindamas visus, ir tą pačią sekundę man pasidaro bloga. Juk buvau perspėtas dėl radiacijos ir itin vaiskios šviesos.
    3. Dar sapnavau, kad Rygos st. įlipau į 16 troleibusą, kurio garažinis numeris 2622. Kartu su manimi dar lipo toks dėdūnia su vaiko vežimėliu. "Ot spiegs tas vaikas" - galvojau. Bet pavažiavo tik iki Šaulių sąjungos. O aš plikomis rankomis liečiau to troleibuso palanges, bandydamas įsivaizduoti, kad šį TP nepakitusi dar nuo tada, kai dirbo tuomet egzistavusiu 11 maršrutu, nors ji lygtais perėjusi kapitalinį yra.


    Sapnų reikšmės nėra vienareikšmės ir jos skiriasi nuo žmogaus iki žmogaus. Tačiau sapnai dažnai reflektuoja mūsų baimę, jausmus, patirtis ir mintis. Pavyzdžiui, sapnuojant apie plaukų glostymą ir danties išskėlimą, tai gali simbolizuoti atsisveikinimą ar netektį, o juoda kapsulė su radioaktyviu atomu ir šviesos apakimas - nerimą dėl kontrolės ir saugumo. Troleibuso sapnas gali reikšti kelionę per savo gyvenimą ar jausmų kaitą.






    Comment


      Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą



      Sapnų reikšmės nėra vienareikšmės ir jos skiriasi nuo žmogaus iki žmogaus. Tačiau sapnai dažnai reflektuoja mūsų baimę, jausmus, patirtis ir mintis. Pavyzdžiui, sapnuojant apie plaukų glostymą ir danties išskėlimą, tai gali simbolizuoti atsisveikinimą ar netektį, o juoda kapsulė su radioaktyviu atomu ir šviesos apakimas - nerimą dėl kontrolės ir saugumo. Troleibuso sapnas gali reikšti kelionę per savo gyvenimą ar jausmų kaitą.





      O ką rodo tai, jog kartais sapnuoju 2008 m. pabaigoje - 2009 m. pradžioje 11 maršrutu kursavusį troleibusą, kurio garažinis numeris buvo 1124? Toks su žalia Bigbank reklama buvo. Mane domina, ar tais metais su juo reguliariai dirbęs vyras iki šiol vairuoja troleibusą, ar jau išėjęs į pensiją ar gal net numiręs? Kiek klausinėjau visų seniai dirbančiu troleibusų vairuotojų, tai nieks negalėjo pasakyti - dauguma sakė neatsimena kas ten buvo tokiais senais metais, o kiti - tiesiog neprasilenkdavo su juo.

      http://phototrans.eu/14,288680,0,__k...08_6_1124.html

      Comment


        Prisimenu itin gėdingą nutikimą iš mokyklos laikų, apie kurį iki šiol niekam nesu pasakojęs.
        Pradėkime nuo to, kad kažkada gal dar darželio laikais ant kažkokio žurnalo, knygutės ar kompaktinio disko kampe pamačiau kažkokį galimai nieko nereiškiantį užrašą, kuris rašėsi "IDOKIH" ar kažkaip panašiai, raidė į raidę neatsimenu. Todėl, būnant 1-oje klasėje, mums baigėsi pamokos ir mes pajudėjome į koridorių, kur daugumos mūsų laukė pasiimti tėveliai. Ir kai judėjome, ar garsiai užrikau bandydamas atkartoti tą kažkur pamatytą žodį, (tik ištariau ne taip nors iki šiol nežinau, kaip jis atrodo užrašytas teisingai), žodžiu, aš išstryksiu iš klasės ir pašokęs ant vienos kojos į viršų, iškeldamas vienos rankos rodomąjį pirštą viršun sušunku kažką panašaus į "IDIOKIDTH..." ar kažkaip taip, turėdamas omenyje tą kažkada kažkur perskaitytą žodį (pavadinimą). Berods prieš mane ėjo toks krepšinį mėgstantis lošti Lukas, jam pasirodė, kad aš jį įžeidinėju, tad jis, jau pažįstantis mano mamą, prie jos prieina ir sako "Kristupas mane pavadino idiotu". Tuomet mama puolė kaltinti mane "Kristupai, kodėl tu pavadinai Luką idiotu, Lukas gi toks protingas vaikas" ir pan.
        Aš gintis nebandžiau, ką ji supras, būčiau atrodęs dar durniau, jei bandyčiau sakyti kad garsiai ištariau kažkada kažkur matytą žodį, bet tas mano sušukimas buvo skirtas tikrai ne jam, aš ir dabar, būdamas 23 metų, dažnai galite mane išgirsti einantį gatvėje kartojantį kokias nors mantras, keistus nieko nereiškiančius žodžius ar nuotrupas iš tam tikrų dainų. Ir tai nereiškia, kad aš kažkoks durnelis. Tiesiog man, kaip autistiškai asmenybei, tam tikrų garsų, skiemenų kartojimas suteikia pilnatvės, padeda nusiraminti. Tad jei ir dabar išgirsite mane nevalingai garsiai užrėkiant kokį nors žodį, tai toli gražu nereiškia, kad jis adresuotas konkrečiai Jums.

        Comment


          Daugiau naudos būtų, jei susirastum gerą terapeutą (-ę), ir viską, kas neduoda ramybės, papasakotum ten, o ne internetiniam forume.

          Comment


            Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
            Daugiau naudos būtų, jei susirastum gerą terapeutą (-ę), ir viską, kas neduoda ramybės, papasakotum ten, o ne internetiniam forume.
            Tai terapeuto reikia ne man, o tam, kas pagalvojo, ir tai, kuri patikėjo, kad tą klasioką iš tiesų norėjau pavadinti idiotu.
            O dėl serverio išlaikymo mokesčio - kodėl klausinėjate? Manote, jog jei nedirbu, tai ir pinigų neturiu? Kai kažkada rugsėjį buvo vienas incidentas su kaimynu dėl jo mašinos signalizacijos (jis nenorėjo patikėti, jog ji buvo suveikusi, sakė, kad tokios neturi), tai kai jis manęs paklausė iš ko gyvenu, aš jam atsakiau liūtass pasakytą frazę, kuri man irgi tinka - "artimieji išlaiko". Negana to, kad niekur nedirbu ir nesimokau, dar netgi reguliariai dotuoju vieną savo draugą ir daugybę kitų atsitiktinių žmonių už paslaugas, iš savo turimų atsargų. Galėčiau aišku visai neleisti tų pinigų, ruošiuosi savo gyvenimo kelionei - viešai nesakysiu rajonų savivaldybių, tačiau Lietuvoje yra tokia upė, kurios viduriu eina tiba tarp Vilniaus ir Kauno apskričių - ten nebuvau jau beveik 10 metų, ten tokia magiška vieta - vienoje pusėje eini lauku, tada staigiai žemyn šauna molinis kalnas, kuriuo (arba gretutėliau esančiu kreivuoju kalnu, kur lipdamas garantuotai nugriūsi arba išsisuksi koją) nusileidi į lanką, tuomet paeini dar kokį šimtą metrų į pakrantę, o prieš tave stačiu 90 laipsnių kampu į viršų šauna skardis. Norint patekti į kitą krantą teks bristi per upę - tuomet apėjus per aplinkui gali nuo to skardžio pasižiūrėti apačion į tenkančią upę. Kaip į tokią vietą atvyktų ugniagesiai ir gelbėtų skenduolį - neįsivaizduoju. Turbūt neapsieitume bep parasparnio. Tame krante yra tik laukai, kelios pušaitės ir tiek. Autobusais nusigauti į ten sudėtinga, nes vieta labai nuošali, sodybų nedaug, o ir tų gyventojai automobilizavęsi. Šiaip būtų gerai autobusu, bet tektų labai anksti keltis, trankytis su persėdimais ir pan. Jei neatsiras daugiau laisvo laiko turinčių žmonių galinčių mane ten nuvežti, teks kviestis taksi, kur kainuoja kone tiek eurų, kiek nuvažiuota kilometrų. Todėl savaime suprantama, leisti pinigus savo domenui nelabai matyčiau prasmę - su šia nedėkinga visuomene nelabai noriu dalintis savo asmeniniu gyvenimu. Neatsakingumas pasireiškia tuo, kad apie mano pilietiškus veiksmus, tokius kaip ant žolės pastatytų mašinų ar ant stotelių priklijuotų skelbimų apie dingusius naminius gyvūnėlius fotografavimas-nuplėšimas, daugumai papasakoti būtų nedrąsu, nes būsiu toks kaip pasmerktas, tačiau teisus esu aš, nes aš pastebiu pažeidimus, o dauguma žmonių yra linkę pateisinti taisyklių nesilaikymą, nes gi "taigi visi taip klijuoja, o kaip kitaip surasti" (prisiskaitę patarimų verstų ir užsienio kalbų), arba "nėra kūr parkoci". Kodėl jūs negalite apsieiti be automobilio ir be naminių gyvūnų laikymo? Mano pavyzdys rodo, kad įmanoma gyventi be šių 2 nuolatinių gyvenimo atributų/palydovų. Forumas - išimtis. Yra asmeninės žinutės, tokius privatesnius klausimus geriau aptarti ten, arba el. paštu, arba susitikus, arba atvykus prie "Vilniaus kibirkštis" šlagbaumo pokalbiui. Senai bevalgiau kebabą ar gėriau pieną su skruzdėlynu. beje, koks pienas jums skanesnis - Dvaro ar Rokiškio? Ir kada bus atbanintas liuTASS, šioje temoje jo kliedesinės mintys, pasiremdamos manosiomis, suteikdavo šiai temai papildomo šarmo? Dieve, duok jiems visiems duonos ir vandens. Aišku, trydaliojimas dėl kažkokių bėgančių žmogeliukų Uzbekistane tikrai neatrodo patraukliai. Kaip ten būna laivų mūšiuose - jei visas būrys ateina nusiteikę kovoti, ir atsiranda koks nors vienas pradedantis isterikuoti, tai jį nušauna, kad neskleistų panikos. Maždaug "mes atėjom čia laimėti mūšį, o tu pradėjai inkšti ir skleisti baimę".

            Comment


              Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
              Daugiau naudos būtų, jei susirastum gerą terapeutą (-ę), ir viską, kas neduoda ramybės, papasakotum ten, o ne internetiniam forume.
              Kiek prisimenu tai Krustupas yra sakęs kad jį ir priverstiniai gydimui buvo paguldę. Nepadėjo.

              Comment


                Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                Kiek prisimenu tai Krustupas yra sakęs kad jį ir priverstiniai gydimui buvo paguldę. Nepadėjo.
                Ne priverstinai, o savo noru - kai sužinojau, kad kaimynai darys remontą, pasiprašiau į psichiatrinę, nes jokios sodybos užmiesčio ar namų nr. 2 kur galėčiau prisiglausti - neturiu.
                Beje, kodėl mano kartos žmonių tarpe tiek daug asmenų, vardu Paulius? Čia gal šito vardo populiarumui įtakos turėjo tas popiežius Jonas Paulius II?

                Comment


                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                  Ne priverstinai, o savo noru - kai sužinojau, kad kaimynai darys remontą, pasiprašiau į psichiatrinę, nes jokios sodybos užmiesčio ar namų nr. 2 kur galėčiau prisiglausti - neturiu.
                  Beje, kodėl mano kartos žmonių tarpe tiek daug asmenų, vardu Paulius? Čia gal šito vardo populiarumui įtakos turėjo tas popiežius Jonas Paulius II?
                  Manau popiežiaus įtaka tikrai buvo, o šiaip vardai gana cikliškai eina kartomis.

                  Comment


                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                    Kodėl jūs negalite apsieiti be automobilio ir be naminių gyvūnų laikymo? Mano pavyzdys rodo, kad įmanoma gyventi be šių 2 nuolatinių gyvenimo atributų/palydovų.
                    1. Automobilis - jūs galite apsieiti, nes jus išlaiko artimieji. Aš negaliu apsieiti, nes aš išlaikau artimuosius.
                    2. Gyvūnai - galėčiau apsieiti, bet šeimoje yra. Lygiai taip pat, kaip ir daugelis dalykų, be kurių galėtume apsieiti, bet vis tiek turime. Teoriškai galėtume apsieiti be viso to, kas nereikalinga fiziologiniams poreikiams patenkinti, bet neapsieiname. Ir jūs taip pat neapsieinate.

                    Comment


                      Ir be interneto galima apsieiti, bet tai ką mes čia veikiam?
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        O žiūrėkite - taip, kaip mes visi palaikome sporto komandas įvairiose varžybose (futbolas, krepšinis), nes tai simbolizuoja lietuvybę - juk žaidžia Lietuvos rinktinė arba lietuviškas klubas, tai ar lygiai taip pat kaip sporto, mes negalėtume palaikyti ūkininkų, kuomet jie su savo technika dirba laukuose? Na nesakau, kad stovėti su plakatais "Pirmyn, Vacy, taip ir toliau ark su savo MTZ" arba "Šauniai kuliate, ponai Noreika", tačiau kažką panašaus į tokio galėtum suorganizuoti? Juk ūkininkai - tai irgi Lietuva, kaip ir koks nors Kauno "Žalgiris" - juk tų ūkininkų išaugintus grūdus mes eksportuojame į kitas šalis, ir tokiu būdu mūsų šalis uždirba pelną.
                        O kaip sportininkams susikaupti padeda nuolatinis triukšmas (palaikymas) arenoje - neįsivaizduoju...

                        Comment


                          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                          Ir be interneto galima apsieiti, bet tai ką mes čia veikiam?
                          Na nelabai, dabar kai kurių dalykų negali be interneto daryti. Pvz deklaruoti pajamų.

                          Comment


                            Parašė Austras Rodyti pranešimą
                            1. Automobilis - jūs galite apsieiti, nes jus išlaiko artimieji. Aš negaliu apsieiti, nes aš išlaikau artimuosius.
                            2. Gyvūnai - galėčiau apsieiti, bet šeimoje yra. Lygiai taip pat, kaip ir daugelis dalykų, be kurių galėtume apsieiti, bet vis tiek turime. Teoriškai galėtume apsieiti be viso to, kas nereikalinga fiziologiniams poreikiams patenkinti, bet neapsieiname. Ir jūs taip pat neapsieinate.
                            Gal nustebtumėte sužinojęs, kad mane abu išlaikantys asmenys irgi nevairuoja. Vienas niekada gyvenime neturėjo mašinos, o kitas - nevairuoja jau ~20 metų. Vienos iš jų pozicija buvo tokia, kad "aš kaip karalius - mane turi vežioti, o ne aš pats kaip koks darbinis arklys maltis su savo automobiliu".
                            Man tik klausimas, kodėl neįteisintas elektroninis balsavimas, kodėl reikia vis dar gyvai atvykti apylinkėn? Juk prisijungtum viens du per banką su PIN generatoriumi... Bet viskas kažkodėl tik ir liko kalbomis. Dabar gi net savo įmonę gali įsteigti neišeidamas iš namų.
                            Gal kas žinote, kaip vyksta prasižengėlio pokalbis su keleivių kontrole, ką jie sako? vakar L. Sapiegos st. nenorėjau arti stovėti, kad nesuerzinčiau pažeidėjo, tik girdėjau, jog kontrolierė (berods ta Genutė) sakė "...va čia yra... o čia bus 8 eurai...tatatatatata". Žinai, tas jų paaiškinimas kaip sumokėti baudą. Tas pats, kas primušti žmogų, o paskui padedinėti jam atsikelti, gaivinti jį.

                            Comment


                              Šiaip liutass galėtų būti atbanintas bent šitoje temoje, jei prisibijoma įsileisti jį kitur per anksti.
                              O ten kur aš po mokyklos baigimo norėjau į kalėjimą, tai ko gero tik dėl to, kad norėjosi patekti į tokią aplinką, kur už mane viskas nuspręsta, kur nereikia pačiam galvoti iš ko užsidirbti, kas pagamins man valgyti, kaip sumokėti mokesčius ir pan. nesąmones. Bet realybė kalėjimuose - sukrečia. Kone kiekvienoje pasaulio šalyje tai yra nežmoniškos būtybės tatuiruotais kūnais, necenzūrine leksika, problemas sprendžiantys "duodami į dantis" būdu ir pan. O aš kažkuriuo metu tikrai naiviai tikėjau, kad ar bent jau turėjau viziją, kad ateityje nieks nedarys nusikaltimų, išnyks tos subkultūros, o kalėjimai bus vieta žmonėms, kurie tiesiog nežino ką nori veikti gyvenime, kuo būti, jiems sunku prasimanyti pinigų, nes dirbti nenori, tad tiesiog savanoriškai užsidaro ir būna. Keliasi, kalbasi, valgo, žaidžia lauko badmintoną...
                              Tomizmai, o kaip jūs asmeniškai vertinate tai, kad aš nuplėšiu neleistinose vietose priklijuotus skelbimus apie dingusius šunis ir kates? Juk pats turite katę... Nepalaikote mano veiksmų? Bet tokiu atveju jūs būtumėte neteisus juos klijuodamas, o ne aš juos plėšydamas, nes aš plėšydamas kaip tik užtikrinu teisingumą, nes tai ne mano užgaida, o todėl, kad tai yra draudžiama Tvarkymo ir švaros taisyklėse. Pasakymai, kad "kai atsiras, nuimsiu"netinka - tokia taisyklių esmė, kad nuklijuoti reikia nedelsiant, kai tik sužinai apie teisės aktų reikalavimus, o ne kai atsiras. Juk atsirasti gali tik po mėnesio. Jūs nuimsite, o tada it pagal grafiką ateis eilė dingti kieno nors kito tame rajone gyvenančio augintiniui. Ir taip tas stotelės stiklas be perstojo bus niokojamas. Dar geriau yra prieš išeinant į platųjį pasaulį iš anksto žinoti tas taisykles ir neklijuoti kur negalima, nes dabar gaunasi tik tas gaisro gesinimo efektas, kuomet jau po užklijavimo gaunate skambutį iš Viešosios tvarkos skyriaus.

                              Comment


                                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                Man tik klausimas, kodėl neįteisintas elektroninis balsavimas, kodėl reikia vis dar gyvai atvykti apylinkėn? Juk prisijungtum viens du per banką su PIN generatoriumi... Bet viskas kažkodėl tik ir liko kalbomis. Dabar gi net savo įmonę gali įsteigti neišeidamas iš namų.
                                Nes elektroninis balsavimas yra nesaugus.

                                Comment


                                  Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                  Na nelabai, dabar kai kurių dalykų negali be interneto daryti. Pvz deklaruoti pajamų.
                                  Briedas:

                                  Deklaracija su priedais VMI gali būti pateikta tokiais būdais:
                                  1. elektroniniu būdu, naudojantis elektroninio deklaravimo sistema,
                                  2. įteikta tiesiogiai VMI darbuotojui *,
                                  3. atsiųsta paštu į AVMI, jų skelbiamais adresais, arba į VMI prie FM Deklaracijų tvarkymo skyrių adresu Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.
                                  Taip pat galima apsieiti ir be pajamų deklaravimo, jis nėra būtinas fiziologiniams poreikiams tenkinti.

                                  Comment


                                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                    Nes elektroninis balsavimas yra nesaugus.
                                    Nesaugus kuo? Kad už nugaros man kažkas stovės ir pasakinės už ką balsuoti?
                                    Kažkada klausiau tų VMI inspektorių, kurių mėgstamiausias patiekalas, mano nuomone, yra baltu padažu apipiltos virtos bulvės, tai jie sakė, kad jei aš niekada gyvenime niekur nedirbęs, negavęs jokių dovanų ar kito turto, tai man nieko deklaruoti nereikia.
                                    Didžiausia nesąmonė yra ta, kad norint registruoti automobilį savo vardu užtenka tik turėti deklaruotą gyvenamą vietą. Čia, mano galva, yra didelė spraga. Toks reikalavimas argumentuojamas tuo, kad "adresas reikalingas, norint žinoti, kokiu atveju vairuotojas gali būti surandamas". Jo jo, kurgi ne, žinau vieną jaunolį, kuris nuomojamą būstą keičia kaip kojines maždaug kas pusę metų - gyveno ir mano name, dabar persikraustė dar bala žino kur... Ir kaip tu jį "surasi"? Ta jo deklaruota gyvenama vieta greičiausiai yra kokiame nors kaimo glušyne, kažkur kitame Lietuvos gale. Jis ten deklaruotas buvo greičiausiai dar gimimo metu, o dabar taip dažnai visur nuomojasi, kad vargiai tu jį suseksi. Juk tame popieriniame reg. liudijime adresas nepasikeis automatiškai. Dar keisčiausi tai, jog tas tavo "adresas", jis į liudijimą įkalamas automatiškai iš gyventojų registro, t.y. pačiam pasakinėti "va aš gyvenu ten ir ten" nereikia. T.y. niekas net nesidomi, ar realybėje tu tikrai ten gyveni, užtenka kad kažkur kažkurioje bet kurioje Lietuvos vietoje būtum deklaravęs (deklaruoti galėjo dar mama kątik pagimdžiusi tave), viskas tik ant popieriaus, o kaip realybėje - niekam neįdomu. Svarbu tas "adresas". O vat telefono numerio įtraukti į tą dokumentą kažkodėl nėra numatyta. Nors jis kaip tik reikalingesnis, juk paskambinti savininkui gali tekti bet kuriuo metu dėl įv. priežasčių. Vienu žodžiu, ateini į Regitrą, jie duomenų bazėse suvedę tavo asmens kodą patikrina - aha, deklaruota vieta yra, prašau, imkite registracijos liudijimą, gero dalyvavimo viešajame eisme!

                                    Comment


                                      Ok, šaunu dar vieną - kaip ir sakiau, Dariaus Mickaus vardą ir pavardę (jų skambesius) geriausiai atskleidžiantis garsas-judesys yra stovint vietoje, laikant kojas suglaustas vieną šalia kitos, ir pirštus prispaudus prie žemės, kilnojant kulnus pakaitomis mindžikuojant ir visa gerkle rėkiant NANANANANANANANANA! Kitos pavardės, kaip ten koks nors Dūm`lakis ar kaip ten, kuriam sukurta netgi atskira tema šiame forume, man išgirdus tą pavardę, prieš akis iškyla veikiančio vieno iš žemės ūkio padargų - smulkintuvo besisukančio peilio vaizdas. Tie smulkintuvai gali būti naudojami naikinant kelmus, šakų krūvas, šienaujant nuganytas ar užleistas pievas ir t.t. Žemiau prisegu, kokios būtent formos atrodo tas smulkintuvas, pagal ką maždaug įsivaizduosite, kaip atrodo po apačia paslėptas jo peilis.

                                      O dabar jūs gerbiamieji man pasakykite - kokio, ne per seniausiai išgarsėjusio žmogelio vardo ir pavardės tandemą, geriausiai atkartoja vienas muzikos kūrinys - neprisimenu, kokio kompozitoriaus, bet ar ar tik ne Mocarto - ten garsas maždaug toks "Tofitom, tofitom, tofito-om, to-om, tom. Tofitom, tofitom, tofito-om, to-om, tom!"? Na supratote mano mintį - pasakykite man bet kokio žmogaus vardą/pavardę ir aš pagal jų skambesį parinksiu jiems labiausiai tinkančią melodiją kokios nors žinomos dainos (arba sugalvosiu savo).
                                      Taip pat - kokios šalies vadovui tinkamiausia muzikėlė bei judesiukai atrodytų štai taip: Atsistojam tiesiai (geriau uždaroje patalpoje) - tuomet ištiesiam abi rankas į priekį ir tokiais nevalingais, plastiškais judesiais kilnojam jas į viršų (labiau ne kilnojam, o mėtom, na ranka negali pašokti aukščiau jūsų galvos) ir kilnodami tas rankas sakom "La la la la-a, la la la la-a!"?
                                      Arba kokios valstybės vystymuisi labiausiai tinkanti muzikėlė būtų kažkur girdėta va tokia vat: "Bom, bobom, bobom, bobom, bobom, bobom..." Bom - tei ne bombos sprogimo garsas, o toks kaip šuoliavimas pirmyn, tarsi rodantis tos valstybėlės žymią pažangą, tokį forštrichftą pirmyn.
                                      Attached Files
                                      Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.02.17, 23:31.

                                      Comment


                                        O tu ne tas kur ėjo iš Justiniškių iki Ozo ir vis sakydavo "tokis vat prikolas"?

                                        Comment


                                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                                          O tu ne tas kur ėjo iš Justiniškių iki Ozo ir vis sakydavo "tokis vat prikolas"?
                                          Kada ėjo? Su kuom? Kaip maždaug atrodė, kokio amžiaus jūsų akimis jūsų aprašomas žmogus buvo? Pateikus daugiau detalių galėčiau identifikuotis, bet greičiausiai tai buvau ne aš. Aš stengiuosi skirtis nuo savo bendraamžių, ir net būdamas nelabai formalioje aplinkoje stengiuosi kalbėti tik tokiais žodžiais, kurie vartojami per TV žinias ar spaudoje, t.y. cenzūriniai, norminiai, neiškraipyti ir ne anglicizmai/rusicizmai. Beje, norite pasakyti, kad visą tą kelią sekėte kažkokį žmogų?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X