Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Yra youtube, buvo linkas čia forume prieš kelis metus.

    Comment


      Na tikrai nežinau apie ką ten kalbate, nesu tokio video matęs, o manęs pačio nieks nefilmavo taip. Kada nors gal pasirodysiu čia. Bet čia rimtai liutass būna pastoviai pašalinamas dėl savo nesuderinamų pažiūrų? Taip, man tie jo postai labiau ne kaip pažiūros, bet iš baimės tie nuolatiniai nuogąstavimai, kad prasideda blogiausias - irgi neatrodo patraukliai. Labiau kaip kokio nors dieduko dejonės "tuoj prasidės karas", "tuoj mus visus nušluos". Vat Trydenio (buv. rat) postus skaityti vienas malonumas, aišku reiktų biški valdytis su keiksmais.

      Comment


        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
        ...muzikos kūrinys - neprisimenu, kokio kompozitoriaus, bet ar ar tik ne Mocarto - ten garsas maždaug toks "Tofitom, tofitom, tofito-om, to-om, tom. Tofitom, tofitom, tofito-om, to-om, tom!"?
        Šitas?

        Comment


          Parašė Austras Rodyti pranešimą

          Šitas?
          Ilgai klausyti, nebent pabrėžtumėte konkrečią vietą. Ną įsiklausykite į pavardės Davidonis skambesį ir bus aišku, kokios tiksliai ten kūrinio garsas yra tas "Tofitom tofitom, tofito-om, to-om, tom! Rašau tai kol nevėlu, nes jei bus rastas negyvas, bus galima sakyti, kad tai - mirusiojo atminimo paniekinimas.
          Dėl LALALALA-A, tai čia prezidentas, kuris pagal originalią profesiją - klounas (tiesa, dabar surimtėjęs), o BOMBOBOMBOBOMBOBOM tai jauniausia Europos valstybė, kurioje iki šiol yra dislokuoti taikdariai. Beje, įdomu, kad už laisvę ir išlikimą kovojanti Ukraina kažkodėl nepripažįsta Kosovo nepriklausomybės, nors abidvi šalys turi joms grasinančius priešus, kurie tarpusavyje yra draugai (RUS/SRB).

          Comment


            Dėl krepšinio... nu ar negali būti tie Žalgiriečiai ir kiti krepšinio grandai gailestingesni? Kodėl jie nori laimėti patys, kodėl neduoda šanso neleidžia laimėti kitiems? Visokie ten Ūliovanai... Edgaras yra vardas populiarus nelabai lietuviškose šeimose, tad pavardė kaip ir nemaišo. Nelabai įsivaizduočiau žmogų, kurio vardas būtų lietuviškas, o pavardė ta - tarkime Gediminas.... Ulanovas.

            Comment


              John ,

              KEdas kaip nuolatiniai visa ko pranešinėtojai gal galite pasakyti, kokia jūsų asmeninė nuomonė skelbimų neleistinose vietose apie dingusius šunis ir kates, klijavimą? Ar esate siuntę tokių pažeidimų nuotraukas per epoliciją? Per tvarkaumiestą tai kaip ir aišku kaip išnagrinės ir ką maždaug atsakys, o vat ką pasakytų policija. Juk jie irgi kaip ir savivaldybė, pagal kompetenciją gali taikyti atsakomybę pagal ANK 366 str. Bet John pats yra katinas, todėl apie dingusius savo gentainius nepranešinės... O KEdo dar noriu paklausti, ar gavus protokolą, kai jis surašomas jūsų akivaizdoje (pvz. dėl dviračio laikymo viena ranka) ar į paštą įkrenta pranešimas ar čia būna tik tokiu atveju, jei surašomas "už akių"?

              Tomizmas , kaip pats mėgstantis ir galimai laikantis katę, kaip vertinate tokius "Kristupo" veiksmus? Aš gi kaip ir teisiojo pusėje, o va tie klijuojantys yra neteisūs pagal įstatymo raidę..

              Širdis plyšta dingus augintiniui, tačiau graudulingi skelbimai teršia miestą: vilnietis juos plėšo


              https://www.lrytas.lt/bustas/nekilno...pleso-24602680

              Comment


                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                Tomizmas , kaip pats mėgstantis ir galimai laikantis katę, kaip vertinate tokius "Kristupo" veiksmus? Aš gi kaip ir teisiojo pusėje, o va tie klijuojantys yra neteisūs pagal įstatymo raidę..

                Širdis plyšta dingus augintiniui, tačiau graudulingi skelbimai teršia miestą: vilnietis juos plėšo


                https://www.lrytas.lt/bustas/nekilno...pleso-24602680
                Pagal įstatymo raidę viskas yra vienaip, o iš žmogiškos pusės kitaip. Siūlyčiau palikti skelbimų nuiminėjimus tiems, kas tai tvarko ir kieno tai tiesioginis darbas. Reikės - nuims. Man asmeniškai netrukdo tokio pobūdžio skelbimai, ir pats nė už ką nenorėčiau atsidurti nežinioje esančių mylimo gyvūno šeimininkų vietoje.
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  Parašė Austras Rodyti pranešimą

                  Briedas:[/LIST]Taip pat galima apsieiti ir be pajamų deklaravimo, jis nėra būtinas fiziologiniams poreikiams tenkinti.
                  Taigi sakė nebepriima popierinių deklaracijų, ar dabar vėl perisgalvojo?
                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                  Nesaugus kuo? Kad už nugaros man kažkas stovės ir pasakinės už ką balsuoti?
                  Nesaugus tuo, kad gali už tave prisijungti pavogus tavo banko duomenis ir nubalsuoti už ką nori.

                  Comment


                    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                    Pagal įstatymo raidę viskas yra vienaip, o iš žmogiškos pusės kitaip. Siūlyčiau palikti skelbimų nuiminėjimus tiems, kas tai tvarko ir kieno tai tiesioginis darbas. Reikės - nuims. Man asmeniškai netrukdo tokio pobūdžio skelbimai, ir pats nė už ką nenorėčiau atsidurti nežinioje esančių mylimo gyvūno šeimininkų vietoje.
                    Bet tai man norisi, kad jų kuo greičiau neliktų, nes negalėsiu ramiai grįžti namo ir užmigti, kad kažkur ant tam tikro objekto kabo toks "svetimkūnis", kurio ten neturėtų būti. Juk tas taisykles kūrė ne robotas, o kažkokie žmonės, kurie tai uždrausdami turėjo numatyti, jog skelbimai apie gyvūnus - bene dažniausi. Pats sulaukęs skambučio iš Viešosios tvarkos irgi būtumėte sakęs, jog "nežinojote, kad taip kabinti negalima"? Palikimas nuimti tiems, kas tai tvarko nelabai gera išeitis, nes tie kamunalinynkai oranžinėmis ar žaliomis liemenėmis dirba tik dėl pinigų (dažniausiai atidirba už pašalpas), o aš savo darbą atlieku (t.y. nuiminėju) iš širdies. Po darbuotojų praėjimo tai dar pusę metų garantuotai užsiliks koks nors jų pražiopsotas skelbimas, kurį lietus suirins tik per kokius kelis metus. O per tuos kelis metus ant to paties stulpo garantuotai bus užklijuoti bent 3 nauji panašaus turinio.
                    MedinisStrazdas o nuėjus į apylinkę gyvai apgauti neįmanoma? Ar jie tikrai sužiūri, kad atėjusio balsuoti žmogaus veidas būtų panašus į dokumento nuotraukoje esantį? Juk girdėta istorijų, kad tokie sukčiai su svetimu dokumentu paima paskolą kito vardu arba pateikia jį keleivių kontrolės cementams bobrovičiams visokiems...

                    Bet tikrai žiauru pagalvojus, kad pvz. už važiavimą be bilieto ar pranešus apie neeksploatuojamos mašinos laikymą, jų savininkai nubaudžiami visada, o vat skelbimų klijuotojai išsisuka tik su įspėjimu.
                    Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.02.20, 14:26.

                    Comment


                      O tiesa, kad žodis "lokomotyvas", kaip kažkada man susišvietė, reiškia ne tik traukinį, bet ir vietą, kurioje susirinkę jaunuoliai dar tik mokosi? Na kažkas tokio panašaus į kolegiją ar universitetą...

                      Comment


                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                        MedinisStrazdas o nuėjus į apylinkę gyvai apgauti neįmanoma? Ar jie tikrai sužiūri, kad atėjusio balsuoti žmogaus veidas būtų panašus į dokumento nuotraukoje esantį? Juk girdėta istorijų, kad tokie sukčiai su svetimu dokumentu paima paskolą kito vardu arba pateikia jį keleivių kontrolės cementams bobrovičiams visokiems...
                        Neįmanoma, tikrina. Paskola paimti žinant kito duomenis galima ir internetu, balsuoti turi gyvai pats ateiti.

                        Comment


                          Iš Instagramo žinau vieną 1998 m. gyvenančią, užup`ianskišku gyvenimo būdu garsėjančią (tik dar pridėkime keliones) Kleopatrą. Įdomu, kas jai galėjo duoti tokį mandrą vardą? Gal čia įtaką padarė tas 1998 m. Izraelio atstovas-konkurso nugalėtojas Dana International, kuris savo dainoje rėkė kažką panašaus į "Viva la viva, Diva Viktorja - Afroditaaaa! Vivva la viva, viva Viktorja - Klėopatraaaaa!"

                          Comment


                            Istoriniai vardai visada buvo populiarūs.

                            Comment


                              O ta ryt beprasidėsianti Knygų mūgė ten mokama ar ne? Pačios knygos nemokamai dalinamos turbūt? Ar tik pigiau?
                              Prisimenu mokykloje, gal kokioje 4 klasėje vykome į ekskursiją kažkur Aukštaitijon, tai buvo toks mušeika klasiokas Aleksas, tai kuomet kažkur sustojome, aš buvau atsistojęs, o jis irgi vaikščiojo autobuse, ir gretimai sėdėjo tokia mergaitė, vardu Laurita. Tai Aleksas sugriebė man už rankos ir ja trenkė Lauritai kažkur tai, neatsimenu kur. Ji tuo metu rankoje laikė arbatos termosėlį ir nuo smūgio aš irgi apsitaškiau. Grįžęs papasakojau tai mamai. Ji prisakė kitą dieną atsiprašyti Lauritos, o, man grįžus namo, ji paklausianti ar tikrai atsiprašiau. Taip ir buvo, kitą dieną priėjau prie jos. Bet nusivylimas didis tame, kad mama nepaklausė. Ar pamiršo ar kas buvo... Panašiai ir man einant į kokią 6 klasę, atėjus į anglų kalbos pamoką mokytoja kažką moralizavo penktokėms, ant jų šaukdamas sakė "Grįžusios viską papasakojat savo tėvams, paskui dar specialiai paskambinsiu ir paklausiu, ar tikra papasakojat". Negaliu pasakyti, kas tiksliai ten nutiko, bet įtariu, kažkoks nelabai gražus, o gal net nešvankus prikoliukas, kurį tos mergyčkos norėjo iškrėsti mokytojai. Tas ir žiauru - gali papasakoti apie tą nutikimą mamai, o mokytoja taip ir nepaskambins tėvams, bet va tu papasakojai ir tėvai jau žino apie savo atžalos darbelius. Kitu atveju, gali sąmoningai nepasakoti, tikėdamasis jog mokytoja tik pagąsdino, tačiau realybėje neskambins. Bet va jei tėvams nusprendei nesakyti, tikėdamasis, jog nepaskambins, tačiau mokytoja savo žodį tesėjo ir paskambino - tuomet gausi barti nuo tėvų. Kodėl suaugusieji tokie kartais veidmaniški ir manipuliuojantys būn?

                              Comment


                                O kaip ten kur yra tame Joniškio r., kurio meras Vitalijus Gailius per TV pasakojo, kaip susikviečia ir išstato visus bedarbius (toliau juos vadinsiu trumpiniu - bedas), o tuomet atsijoja tuos, kurie realiai ieško darbo, ir tinginius, kurie tik imituoja darbo paiešką. Sako, jei problema ta, kad bedas gyvena nuošalioje vietovėje, kur nevažiuoja jokie autobusai, tai organizuojamas tam žmogui pavėžėjimas iki darbovietės. Tai įdomu, jei aš pasakyčiau, kad tas manęs paimti atvažiavęs autobusiukas netinka, nes jis pvz. pagamintas šalyje, kurios aš nemėgstu, arba jo valstybiniai numeriai prasideda raide C, kas reiškia, kad jie išduoti dar iki 2013 m. Vilniaus miesto maršrutų reformos, o aš nepripažįstu nieko, kas įvyko iki tos datos. Arba kad jo vairuotojas man nepakankamai gražios išvaizdos. Įdomu, kaip jie įvertintų tokius mano "argumentus", kodėl man net ir jų siūlomas pavėžėjimas netinka?

                                Comment


                                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                  Tai įdomu, jei aš pasakyčiau, kad tas manęs paimti atvažiavęs autobusiukas netinka, nes jis pvz. pagamintas šalyje, kurios aš nemėgstu, arba jo valstybiniai numeriai prasideda raide C, kas reiškia, kad jie išduoti dar iki 2013 m. Vilniaus miesto maršrutų reformos, o aš nepripažįstu nieko, kas įvyko iki tos datos. Arba kad jo vairuotojas man nepakankamai gražios išvaizdos. Įdomu, kaip jie įvertintų tokius mano "argumentus", kodėl man net ir jų siūlomas pavėžėjimas netinka?
                                  Manau gultumeisi dar pasigydyti ligoninėje.

                                  Comment


                                    Taip kaip kažkada sakiau, kad mėgstamiausias VMI inspektorių patiekalas yra bulvės, apipiltos baltu padažu ar L. Kasčiūno - cepelinai, taip dar seniai susigalvojau, jog kuomet Lietuvos kelių policija buvo paperkamesnė (kokie 2005 m.), tai buvau susigalvojęs, kad tų kyšius mėgstančių imti patrulių mėgstamiausias patiekalas yra juostelės su džemu (beje, labai skanu jas valgyti užsigeriant Dvaro ar Rokiškio pienu).
                                    Beje, o PoDV, kaip pasakytų liutass, nesibalotiruoja į Kauno savibledą* kartu su KituDžiugu?
                                    * - ™ by KK2.
                                    Attached Files

                                    Comment


                                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                      Beje, o PoDV, kaip pasakytų liutass, nesibalotiruoja į Kauno savibledą* kartu su KituDžiugu?
                                      * - ™ by KK2.
                                      Ne, esu tingesnis už Džiugą. Man baisu galvot ką John apie mane galvoja, kai tingiu ten visokias urbanistikos bėdas ant LT ir Kauno spręst. Taisyti Kauną irgi tingiu, kad Kaunas atsikratytų vėlyvuoju sovietmečiu instaliuotų prakeiksmų... kad žmonės pasikeistų, būtų daugiau pasaulio matę, etc.
                                      Taip ir gyvenu. Mėgstu fatalizmą, gal praeitam gyvenime gyvenau tamsiuose viduramžiuose, mylėt Dievą ir laukt teismo dienos.

                                      Asociatyvi nuotrauka:
                                      Click image for larger version

Name:	ne mano kiemas.jpg
Views:	375
Size:	336,3 kB
ID:	2032439
                                      Paskutinis taisė PoDV; 2023.02.23, 17:48.

                                      Comment


                                        Kontekstui:
                                        Pasidomėkit kiek ir kur Džiugas yra dalyvavęs, stažavęsis ir pan. Nežinau ar kiekvienas iš mūsų galėtų pasigirt tokiu aktyvumu, spėju tik mažesnė dalis mūsų forumiečių.

                                        Aš tiek daug neveikiau gyvenime. Nors asmeniškai labai daug kažko veikt ir nenoriu, tik kažkiek pakeliaut, nesušalt ir skaniai (nebūtinai brangiai) pavalgyt noriu
                                        Paskutinis taisė PoDV; 2023.02.23, 18:09.

                                        Comment


                                          Malonu, kad dviem iš eilės žinutėmis vėl trūktelėjote šią temą į priekį! Taip ir toliau! Pasikelkime savo lygį, pakliedėkime, juk visi galvose turime tokių užslėptų panašių kvailų durnų minčių. Ir dėkoju Arūnasxui Dumalaxui, kurio palaiminimu dėka ši tema atsirado.
                                          Man tik įdomu, kodėl žmonės mane klaidingai supranta - kaip į save panašius - ir visokius paaiškinimus kuria. Tarkime, kai 2012-2015 m. intensyviai planšetiniame susirasdavau bet kokio čempionato, bet kokios šalies krepšinio rungtynes. Net mama susidomėjo, sako, gal nori eiti krepšinį lankyti žaisti. Bet mane domina ne tie visi derinukai, o žiūrėti ir nuolat laikrodyje besikeičiančius (mažėjimo tvarka) laikrodžio skaičiukus, į graudulingai nuskambančią sireną, skelbiančią ar keitimą/minutės pertraukėlę/kėlinio pabaigą, bei raudonai užsižiebiančius lentos apvadus.
                                          Dabar, kai stoviu šalia namų esančios teritorijos ir stebiu, bei, esant reikalui reguliuoju (padedu) krovininio transporto vairuotojams ar po to važinėju troleibusais, tai man pažįstami siūlo "gal nori išsilaikyti fūros teises/įsidarbinti į troleibusų parką" ir galėtum pats vairuoti... Gerbiamieji, mane domina ne pats vairavimas, tam tikri su tuom susiję procesai, kuriuose daugiau autistui būdingo mechaniškumo stebėjimo, negu realios prasmės. Tarkime, žiūrėdamas į iš siauro išvažiavimo išsukančią fūrą, mintyse meldžiuosi, kad kuo daugiau kaimynų tuo metu eitų pro šalį ir matytų tą vaizdą ir suprastų, kodėl ten po ženklu negalima statyti automobilių bei mintyse įsivaizduoju, kaip puspriekabės ratai traiško tų KET pažeidėjų ir mane skundiku vadinančių durnių galvas. Su troleibusais - jau anksčiau kažkur minėjau kas yra tas "užtrankimas į priekį", o taip pat - išlipus pažiūrėti į momentais siūbuojančius jų laidus ir juos laikančias detales, gražiausiai man atrodo sagtiniai-kilpiniai izoliatoriai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X