Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Ėjimas per ratų vėžes yra tas pats, kas ėjimas per jo kiemą, tu negali eiti per jas, nes policija tau neleido
    O tai kaip man elgtis? Eiti per gatvę taip, kad neužlipti ant ten, kur buvo mašinos ratai? O kaip tuomet su ėjimu per orą? O kaip su vėžių susikryžminimu? Tarkime, tas ar kitas žmogus, jo kaimynas pravažiuoja viena gatve, o koks nors kitas vairuotojas - skersai tos gatvės, ir per tą gatvę aš pereinu. Juk tokiu atveju tos (ne)matomos ratų žymės susikerta ir taip išsinešioja po visą Europą. Dar žiemą rašiau, kad kasdien šimtai lietuvių taip į namus ant batų padų parsineša gabalėlį kokio nors Irano ar Magadano.
    gerietis , ir ten tas peticijos iniciatorius buvo tas pats, kuris pasakė "patraukit tą stovą, va šitą va, jis be leidimo stovi, arba pranešiu policijai"

    Comment


      Parašė enigma Rodyti pranešimą

      neskiesk, iš kur tada gauni vaistų? privačiai? pinigu neturi vadinasi
      Is žmonos pinigų
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Parašė liutass Rodyti pranešimą

        Is žmonos pinigų
        O kaip tada, sakykite, sprendžiate receptų klausimą? Ar ten kur perkate neprašo? Jei neprašo, matyt, mokate tam tikrą antkainį? Vienok, tik nevalia nemaišyti vaistus su alkoholiu.
        Ir jei taip jau visai sąžiningai: žmonos nesvaiginate benzdiazepinais tikslu gauti pinigų jiems? Ačiū už sąžiningą atsakymą.
        Paskutinis taisė dr.; 2023.04.17, 09:36.
        Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

        Comment


          Parašė dr. Rodyti pranešimą

          O kaip tada, sakykite, sprendžiate receptų klausimą? Ar ten kur perkate neprašo? Jei neprašo, matyt, mokate tam tikrą antkainį? Vienok, tik nevalia nemaišyti vaistus su alkoholiu.
          recepta gaunu is daktares beveik giminaites, o su alkoholiu nemaisau, as alkoholi pakeiciau vaistais. Beje, alkoholiko gyvenimas kainuoja zymiai brangiau, negu paprasto narkomano vaistais.
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Pilnai Jumis tikiu, ačiū. Jei jau atsikratėte alkoholio, tai pamaina jam neblogai pasirinkta. Jei ne paslaptis, kada mesite ir vaistus?
            Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

            Comment


              Parašė dr. Rodyti pranešimą
              Pilnai Jumis tikiu, ačiū. Jei jau atsikratėte alkoholio, tai pamaina jam neblogai pasirinkta. Jei ne paslaptis, kada mesite ir vaistus?
              kai baigsis karas
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Gal ir visai nebloga mintis. Abydniausia, kai piliečiai kažkokias transformacijas sukergia su naujaisiais, gimtadieniais, laidotuvvėmis ir t.t., ir t.t.
                Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                Comment


                  Parašė dr. Rodyti pranešimą
                  Gal ir visai nebloga mintis. Abydniausia, kai piliečiai kažkokias transformacijas sukergia su naujaisiais, gimtadieniais, laidotuvvėmis ir t.t., ir t.t.
                  kad kitaip man neiseina atlaikytu siu dienu realiju ir itampu.
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Sakysim: kaip asmuo gali autotransformuotis iš girtuoklio į abstinentą ryšium su naujais metais, jei į naujus metus įžengia prisibuchinęs... Niekaip nesuprantu.
                    Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                    Comment


                      Parašė dr. Rodyti pranešimą
                      Sakysim: kaip asmuo gali autotransformuotis iš girtuoklio į abstinentą ryšium su naujais metais, jei į naujus metus įžengia prisibuchinęs... Niekaip nesuprantu.
                      tai taip, cia tai absurdas. Jei girtuoklis galvoja mesti, tai turi mesti ta pacia akimirka, kai ta suvoke.
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Gal kokių 2009 m. vasarą per TV3 televiziją pastoviai būdavo rodomas kažkoks anonsas, kur būdavo užrašas (ir taip pat pasakoma) - kažkoks "DOLCE BANKAS". Klausimas, ar čia rimtai bankas, pvz. kaip SEB, ar tik kažkoks, kaip jaunimas sako, prikolas?
                        P.S. Tame vaizdo klipuke buvo rodomas tolstantis motociklas.

                        Comment


                          manau, toks pats kaip ir Sekundes bankas
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            O kaip reikia "užvežti stogą" varžovams? Na padaryti taip (sutriuškinti), kad nuaidėjus sirenai jie pasijustų kuo didesne nevykėlių šaika .

                            Comment


                              ivtkygyg
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                ivtkygyg
                                Ke?

                                Visvaldas Matijošaitis:
                                - Kaunas pilnas kultūros!
                                sankauskas:
                                - Chmmmmmmm.....

                                Comment


                                  Baras
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    O norėtumėte paanalizuoti mano kūrybą? Pranešimas 558 (28 puslapis), kur surašiau, kaip mano lietuviškai ausiai skamba įvairiomis užsienio kalbomis atliekamos dainos. Ar atspėsite nors vieną iš užrašymo?

                                    Comment


                                      .
                                      Attached Files
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                        Matau, kad be manęs jums visai nesikliedi. Tuo pačiu noriu kreiptis į kitus forumiečius, labiausiai - į Liūtą. Primygtinai siūlau susilaikyti nuo visokių propagandinių video kėlimo, kad nebūtum už borto ir galėtum laisvai rašyti. Aš ir tu - esame tikra kliedesių bomba. Kviečiu kliedėti kartu! Žemiau prisegu tekstuką - iš pažiūros tai tik nesuprantama kalba surašytas jovalas, tačiau po juo slepiasi kai kas kito - tai keleto žodžių nuogirdos, iškarpos iš dainų įvairiomis kalbomis. Žodžius užrašiau taip, kaip jie skambėjo mano lietuviškai ausiai, o tuomet dar neturėjau interneto, kad pagooglinti, kas tai per daina. Viską sumečiau į vieną pastraipą. Ar atspėsite nors vieną dainą? Kai kurių pavadinimų nė pats nežinau, tiesiog girdėjau skambant ir tiek.

                                        Ala seivri pada houpj ūpraiz. Jovėnta mo ėj, cykorcylopop-fop! Barja carja marja ei, liubyrja parja ėėn. Būšinbū tiliondė. Syvratėr ratėr. Omeikina gustidžiag, ainopicai - braštydyš di sopnais ai murėk. Naikol lė lebynsa, stypėnd marsėh-l, sohysta lėntai. Jastas griajojanoka, onou griatmychou, odėi vodavoda. Ikan mi-ėi, stipėndmarsėhl, sohis talantai-aiai? Auparahin b`zot mžleif - bižn`ciuneu ciū mėj iai ū. Braštydyš disopnais ciū da-ė! Nanananacystarė - inakufožinaa-nakou... Dalčia ryna nhiosle endė ai ai cū! Prram, prram, pram! Slūcha, endė ai-nin ū! Oou, iscuvivo per oj - ciupylavytorja esu - detsuara-iz? Oh, sejulupei - sejodaitsi ma ū ei! Jaidėtus nus, bukavika, pokavoka, aia iai tzū! Vauri - širdijasacula! - baurram, baurram, baurram... Stypėndi-laikopaa-naikopąą. Dečureibilyyyy! Pečiukevi-čiučiučiučiučiučiu! Aiglio cypna fueijgo, cymbarja parja mė-ėn, kusterišneikjovar. Bende e-helmundo, o šazjė karcjėn. Ėnatrėnzakašietatatatata - latakifa! Volotokamistaoja - amistajonželoa... A ššaas? Illishancoou čilbrasou. Joroukyti -rooubifaiv. Aup-n ma - sigitablekblek. Gorbghtin - ghousa, dasans... balabiss... Moskuey. Lafoksikuo matropsikou - uokor-sikou! Odicheiraaaaa... Soyditus, bakugaan, latropofoko. Kusterišneikjovar? Chobim - rom! Paai, ciūciū, ikarsingai - pam pym, pirym, primpimpim. Kekėj - idza - įsūvožtė! Jadmūchuron - nastai, mistai. Ijou lighan - naujūsin pidabolfojų, ciūbyja fo, labyzda - ponyjita. Caikopa, laikopa, naikopaaaaa! Fidiariašiv, kolanimou ailepijou. Garopindesthu - lehopistani, gar austv`yt palamėdžabanji! Moužanjofrankėvan, syvyry bukenadziu? Šachba-o, biėžėmi. Jadmūchuron - nastai, mastai. Yvanamū! Dauktianstjurghan - disleustaparuystpruy. Al m-gas, ufuz`n`ma-as!
                                        prijuokinai Bet nei vienos dainos nesupratau
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Bet kai pagalvoji - kiekvienas žmogus dirba ir duoną valgo iš to, ką sugeba geriausiai. Viena kaimynystėje dirbanti ančiasnapė pūstalūpė blondė tau gerai paaiškins L linkio subtilybes, kitas, elektrotechnikos įmonės pardavimų vadybininkas Dovydas - kokį ateniuatorių tau geriau pasirinkti ir visokius ten USB...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X