Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O kodėl Nausėdą vadina AIG? Ir kaip ten buvo 2008 metais, kai D. Grybauskaitė savo parašu išformavo tokį darinį, kaip LEO.LT? Kas tas LEO.LT? Tipo kažkokie oligarchai, kurių dėka mums visiems būtų pabrangusi elektra?

    Comment


      O sakykime, jei aš ir absoliuti dauguma mano klasiokų, su kuriais kažkada mokėmės, esame gimę 2000 metais, tai gal galite kas nors maždaug pasakyti, kokia turėtų būti norma (vidurkis) mano kitų klasiokų tėvų gimimo metų prasme? Galiu išskirti 2 ekstremumus - vyriausia mano klasioko mama gimusi net 1964(!) metais, kas reiškia, kad vaikas jai gimė būnant gana brandaus - 36 m. amžiaus, o į pirmą klasę savo sūnų ji palydėjo jau 43-ų, o jauniausia - 1980, jei išvis ne 1981 metais, kas reiškia, kad mama tapo dar būdama labai jauna, vos ne pati iškart po mokyklos. Kokie metai, jūsų nuomone, turėtų būti vidurkis? Aš spėju, sudėjus visų mano bendraamžių tėvų gimimo metus, vidurkis turėtų būti maždaug kažkas apie 1974-uosius, ar ne taip?

      Comment


        O tu pasitiki savim?

        Comment


          Geras klausimas. Manau taip, tiesa, bet dar daug kas priklauso ir nuo kitų žmonių elgesio bei kitų aplinkybių. Beje, o kuo tai susiję su mano aukščiau užduotais klausimais?

          Comment


            O gerai būtų stebėti ir klausyti kitą žmogų iš tolėliau žiemą, kai aš apsirengiu baltą striukę ir atsigulu į pusnis, taip susiliedamas su aplinka? Čia toks užsimaskavimas būtų, žmogus tik priėjęs arti ir paklibinęs ar užmynęs suprastų, jog čia jau nebe sniegas, o gyvas žmogus... Tai bene vienintelis variantas likti nepastebėtam, kuomet noras pažinti kitą žmogų toks stiprus, jog atsispirti neįmanoma. Man čia kaip kokia ekstremali sporto šaka tie šnipinėjimai.
            Man atrodo per vadinamąjį Žiemos karą kažkaip panašiai suomiai išvaikė rusus - irgi apsirengę baltai sugulė ant žemės ir laukė pasirodant priešo - kai tie priartėjo manydami, jog ten visur sniegas, suomiai tik šast iš pusnų ir pach pach pach į tuos, o tie išsigandę pabėgo. Nu ar kažkaip taip.

            Comment


              Ar amoniakas ir konjakas - ne tas pats? Kaip atrodo rūmai, kuriuose nakvoja Jinping Xi? Ar jis turi vaikų? Toks išpūstas burbulas... Dar kažkada mintyse buvau nusipiešęs tokį komiškai graudų vaizdelį - kai eilinę vasarą į pirmąją treniruočių stovyklą renkasi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė (toliau - LVKR), tai įsivaizduoju, kaip Palangoje per šviesoforu reguliuojamą sankryžą eina bobutė, ir, nors ji spėtų pereiti į kitą kranto pusę, tačiau pamato, kad pirmas prie stop linijos stovi ir pasukti į kairę joje laukia (kas reiškia, kad vairuotojo pusės langas yra prie pat gatvės viduryje esančios pėsčiųjų saugumo salelės. Tai ta bobutė pamato, kad mašinoje sėdi pats Martynas Pocius. Na ir ji sustoja, sąmoningai laukia, kol jai užsidegs raudonas, o Marty-tynuiiii, P, po po p o po pociui žalias, ir ji galės eiti per jo ratai. T.y. ji kažkokį vos ne malonumą pajunta dėl to, prieš tai dar laukdama nužiūri, kaip jis sėdi mašinoje.
              Ir kai ten visi tie straipsniai būdavo, kaip ta rinktinė renkasi, kaip visi atvažiuoja su prabangiais automobiliais, man natūraliai kilo klausimas - kodėl visi kaip kokie ponai su mašinomis, negi su autobusu negali atvykti? Ar bijo, kad visi keleiviai apspis, taps paparacais, neduos ramybės klausinėdami... Ar tiesiog tų krepšininkų labai ilgos kojos ir autobuse nepakanka vietos jas ištiesti?

              Comment


                Hm, net liutass užsilenkė, nebeturėdamas ką pridurti. Bet ar kas nors mokate braižyti schemas, panašiai kaip čia, kuri vadinasi "R. Karbauskis prieš Roką Masiulį"? Norėčiau, kad kas nors ir man sudarytų tokią, kurioje būtų pavaizduoti visi mano ryšiai - kaip koks nors eilinis mano kaimynas, kažkada atsitiktinai sutiktas žmogus ar dar koks nors pažįstamas, vieni per kitus, per dar kitus kažkur susilieja tam tikrais ryšiais? Kai kurie yra kažkieno bendradarbiai, kažkas kilę iš vieno krašto ir yra vienas pas kitą drauguose Facebooke, dar kažkas yra giminaitis žmogaus, kuris mokėsi ten pat, kur aš ir pan.

                Paskelbtas „R.Karbauskio sąrašas“ apie R.Masiulio nepotizmą – buvęs ministras kaltinimus vadina srutomis

                Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...1268430?copied

                Comment



                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                  bet vistiek idomus judesys vyksta aplink Taivana



                  Liutaiiii, nepradėkite, tuoj vėl būsite, tikėtina, už borto. Kaip ir ten rašėte "va, Uzbekistane kažkas jau vyksta" (video kažkokie vyrai lakstė pro pamiškes).

                  O kurioje Kauno vietoje tamsta gyvenate, ar mūsų ratai kur nors susikirto (turiu omeny pro Kauną pravažiuojančių tarpmiestinių autobusų trasas, gatves, kuriomis jie juda, ir jūsų kelią nuo namų iki Sodros moteryčių.

                  Comment


                    Gal bus WWIII, bet labiau primins WWII, nes atomines bombas lazeriais neutralizuos.

                    Comment


                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą




                      Liutaiiii, nepradėkite, tuoj vėl būsite, tikėtina, už borto. Kaip ir ten rašėte "va, Uzbekistane kažkas jau vyksta" (video kažkokie vyrai lakstė pro pamiškes).

                      O kurioje Kauno vietoje tamsta gyvenate, ar mūsų ratai kur nors susikirto (turiu omeny pro Kauną pravažiuojančių tarpmiestinių autobusų trasas, gatves, kuriomis jie juda, ir jūsų kelią nuo namų iki Sodros moteryčių.
                      visi tarpmiestiniai autobusai, vaziuojantys is Vilniaus, pravaziuoja pro mano rajona.

                      As Sodroje nesilankau, tik darbo birzoje, ir tai, tik 2 kartus per puse metu. Ir kertu ta trasa, kuria vaziuoja autobusai i Vilniaus.

                      Comment


                        Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                        Gal bus WWIII, bet labiau primins WWII, nes atomines bombas lazeriais neutralizuos.
                        o kodel negali dabar paprastu bombu neutralizuoti lazeriais?

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą

                          visi tarpmiestiniai autobusai, vaziuojantys is Vilniaus, pravaziuoja pro mano rajona.

                          As Sodroje nesilankau, tik darbo birzoje, ir tai, tik 2 kartus per puse metu. Ir kertu ta trasa, kuria vaziuoja autobusai i Vilniaus.
                          Bet jūs tikrai nesate apkūnus? Tipo toks aukštas, bet padžiūvęs? Plaukai jau pražilę ar dar ne? Metų kažkur apie 60, jo?

                          Comment


                            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                            Bet jūs tikrai nesate apkūnus? Tipo toks aukštas, bet padžiūvęs? Plaukai jau pražilę ar dar ne? Metų kažkur apie 60, jo?
                            2/5 pataike

                            Comment


                              A, nu aš jus įsivaizduoju biški kaip Rolandą Kazlą, tik dar senesnį, aukštesnį...

                              Comment


                                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                A, nu aš jus įsivaizduoju biški kaip Rolandą Kazlą, tik dar senesnį, aukštesnį...
                                1/2

                                Comment


                                  O jums galvoje nekyla tokių keistų asociacijų, kaip pvz. aš žiūrėdamas į palengva siūbuojančius troleibusų laidus mintyse bandau įsivaizduoti, kaip po jais esančia gatve važiuoja kokio nors mano pažįstamo automobilis, arba jaukias savo namų užuolaidas prie lango, ir kad vos už kelių metrų, gatvėje, stovi kokio nors chamo automobilis. Arba pasididžiuojate, kad žmonės eidami per perėją, savo avalyne atsistoja ant taško, per kurį mažiau nei prieš minutę riedėjo jūsų BMW ratai?

                                  Comment


                                    ne, tokiu asocijaciju ir minciu nekyla. Prie laidu esu taip iprates, kad ju net nepastebiu, o del BMW, tai svarbiausia, kad pati pesciuju avalyne neatsidurtu po ratais.

                                    Comment


                                      O kas yra jūsų Alma Mater? Gal kažkoks kadaise populiariu buvęs Kauno politechnikos institutas?

                                      Comment


                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                        O kas yra jūsų Alma Mater? Gal kažkoks kadaise populiariu buvęs Kauno politechnikos institutas?
                                        tas pats

                                        Comment


                                          O tai kažką su energetika baigęs? Kokia jūsų darbo patirtis? Sovietinėje armijoje netarnavęs?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X