Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    A, tai jei ką, pateks vidun... Bet vis tiek kodėl jiems leidžiama nešiotis į namus mokyklų kabineto raktus, kodėl negali atėję pasiimti pas budinčią, o išeidami - jai palikti? Čia kaip kokia slapta informacija, kurios namo neštis negali. Dar viena įdomybė - kur prie mano namų yra odontologijos kabinetas, nekart mačiau, kaip iš jo išėję "pacientai" - rūko! Tai gal reikia nustoti čiulpti tas cigaretes ir dantys bus sveiki? Patys gadinasi sveikatą sąmoningai, paskui gydosi pusvalanduką, o išėję vėl užsirūko...

    Comment


      Tai cia kai alkoholikai, pasigydo pusę metų, o paskui dvigubai atsigriebia

      Comment


        Panervuosiu jus dar šiek tiek, pasidalindamas savo mokyklinėmis istorijomis.
        Atsimenu kažkurioje pradinėje klasėje (gal net ir 1-oje) mano mokytoja A. L. ištarė frazę, kažką panašaus į "Va Laurita tai išvis labai gera mokinė!".

        Comment


          Liu - #860 - Tass! (paskutinė dalis). Nusiunčiau užklausą ir į VMGMPS, bet dar neatsakė (gal ir neatsakys), ką daryti tokioje situacijoje. Kitas gal džiaugsis, kad kažkas atvažiavo gelbėti apskritai, bet man čia būtų interesų konfliktas.

          Comment


            garantuoju, kad neparasys tau atsakymo, bet jei jau kviesi greitaja, reiskia esi tokios busenos, kad pats nebegali nueiti i priimamaji. O tokiu atveju tau maziausiai rupes interesu konfliktai. Bet siaip tai jo, sutinku, ir as nenoreciau, kad mane gfydytu mano klasioke ar kita pazystama.

            Ir dar, tau reikia ta 11 klase istrinti is savo galvos taip, kaip is kompiuterio galima istrinti failus. Tada atsikratys nemazai problemu, manyciau.

            Comment


              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
              Nu ką, dingau dienelei ir kliedėti nebemokam be manęs? Kai pagalvoju, nebaisiai ir į tą vaikystės kaimą noriu*. Visus atitikmenis turiu Vilniaus mieste. Pavyzdžiai:

              1. Kaime kur nusileidus nuo kalno yra lanka - pats Ukmergės r. galas, kurią perėjus atsiduri upės pakrantėje, kur kitame krante - aukštas šlaitas - jau Jonavos rajonas, o ant jo viršaus esanti ta kita kranto pusė man faktiškai nepažinta, buvau ten tik kartą - Vilniuje tokios vietos atitikmuo yra čia - tik čia upę atitinka gatvė, kurios abiejų pusių pakraščiuose yra statūs šlaitai - man ši vieta irgi pažįstama tik nuo Jeruzalės pusės, o štai kitame krante - Visoriuose - gal kokį kartą ir buvau perėjęs tą pėsčiųjų tiltą, bet ten vien nuosavi namai, nesaugu, pilna šunų vedžiotojų... Privažiuoti taip pat patogiau iš Baltupio gatvės, nes kitoje pusėje jokio viešojo transporto nėra.
              Belmontas netinka?

              -

              Comment


                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                garantuoju, kad neparasys tau atsakymo, bet jei jau kviesi greitaja, reiskia esi tokios busenos, kad pats nebegali nueiti i priimamaji. O tokiu atveju tau maziausiai rupes interesu konfliktai. Bet siaip tai jo, sutinku, ir as nenoreciau, kad mane gfydytu mano klasioke ar kita pazystama.

                Ir dar, tau reikia ta 11 klase istrinti is savo galvos taip, kaip is kompiuterio galima istrinti failus. Tada atsikratys nemazai problemu, manyciau.
                Gal 9 klasę, ne 11? 11 jau buvau normalių žmonių apsuptyje, o 9 dar ten, kur aplink mane - vien chamai. Nors mokytojai man buvo labai geri.

                O gyvenimas su mama gerai dar ir tuo, kad ji sugeba paaiškinti dalykus, kurių pats nesugebėčiau perinterpretuoti. Pvz. prieš gal metus buvo straipsnis apie vieną mano kaimyną, kuris įkūrė IT įmonę, kad jam viskas puikiai sekasi, atsiranda pirmieji klientai Amerikoje... Tai mama paaiškino, jog čia greičiausiai bus taip, kad į Ameriką prieš daug metų emigravo ir ten tebegyvena koks nors to kaimyno klasiokas ar buvęs bendradarbis, kuris ir paprašė jo įmonės teikiamų paslaugų. O žurnalistai, kaip žinome, mėgsta išpūsti reikalą, ir pateikia taip, kad galima pagalvoti, jog JAV yra ant tiek skurdi šalis, kad eilinis amerikietis negalėtų susirasti atitinkamas paslaugas teikiančių vietinių kompanijų savo šalyje ir jo akys kryptų į kažkokią Lietuvą. Na pvz. Kristupas0220 nori statytis nuosavą namą, tai dabar sugalvotų kreiptis į kokią nors Pietų Korėjoje esančią statybų kompaniją, tokiu atveju natūraliai kyla klausimas - negi nėra lietuviškų statybos kompanijų, kad reikia susidėti su kitame pasaulio gale esančia firma. O atsakymas labai paprastas - koks nors buvęs Kristupo klasiokas/kaimynas persikėlė gyventi į Pietų Korėją ir ten įsteigė savo firmą. Dabar tas žmogus galės sakyti "va, turiu klientų iš Lietuvos", nors realiai tai vienkartinis atvejis. Moka tie žurnalistai hiperbolizuoti situaciją.

                Comment


                  taip, 9 klase istrink. O zurnalistai siais laikais raso tai, uz ka moka arba apsimoka

                  Comment


                    Bet ta istorija apie "klientus iš Amerikos" jūs tikite ar ne? Aš tai tikėjau, kol manęs nepaprotino, kaip greičiausiai yra iš tiesų. Vienas mokytojas, kurį visi siuntinėjo, niekas neklausė, jis dabar pakeitė profesiją - tapo teisėju. Nenorėjote klausyti jo anksčiau - dabar jis jus teis. Labai džiaugiuosi už jį.

                    Comment


                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                      Bet ta istorija apie "klientus iš Amerikos" jūs tikite ar ne? Aš tai tikėjau, kol manęs nepaprotino, kaip greičiausiai yra iš tiesų. Vienas mokytojas, kurį visi siuntinėjo, niekas neklausė, jis dabar pakeitė profesiją - tapo teisėju. Nenorėjote klausyti jo anksčiau - dabar jis jus teis. Labai džiaugiuosi už jį.
                      O tu gali tapti detektyvu, dėl savo persekiojimo.

                      Comment


                        mano keli pazystami programuotojai teikia savo paslaugas Amerikos klientams, tai pilnai tikiu, kad programuotojai ar kitokie IT paslaugu tiekejai turi klientu USA ar betkur kitur, kad ir Somalyje. Ju produktai pasiekiami per interneta, taigi, bet kur. Pervedi pinigu i PayPal ir gauna paslauga/produkta

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                          mano keli pazystami programuotojai teikia savo paslaugas Amerikos klientams, tai pilnai tikiu, kad programuotojai ar kitokie IT paslaugu tiekejai turi klientu USA ar betkur kitur, kad ir Somalyje. Ju produktai pasiekiami per interneta, taigi, bet kur. Pervedi pinigu i PayPal ir gauna paslauga/produkta
                          As pats dirbau IT srity, tai mano keli buve bendradarbiai taip sukasi su savo IT paslaugom USA, kad net dumelis ruksta

                          Comment


                            Parašė liutass Rodyti pranešimą
                            mano keli pazystami programuotojai teikia savo paslaugas Amerikos klientams, tai pilnai tikiu, kad programuotojai ar kitokie IT paslaugu tiekejai turi klientu USA ar betkur kitur, kad ir Somalyje. Ju produktai pasiekiami per interneta, taigi, bet kur. Pervedi pinigu i PayPal ir gauna paslauga/produkta
                            Bet tai argi tie amerikiečiai negali susirasti tokias pat paslaugas teikiančių įmonių savo šalyje, kodėl ir kaip jie susižino, kad yra tokia šalis, kaip Lietuva, kurioje galima kreiptis? Negi ne paprasčiau susirasti tarp savų, savo šalyje?
                            Lygiai taip pat būtų keista, jei aš pirkčiau paslaugas iš kokio nors somaliečio (Somalis yra skurdesnė už Lietuvą šalis).

                            Comment


                              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                              Bet tai argi tie amerikiečiai negali susirasti tokias pat paslaugas teikiančių įmonių savo šalyje, kodėl ir kaip jie susižino, kad yra tokia šalis, kaip Lietuva, kurioje galima kreiptis? Negi ne paprasčiau susirasti tarp savų, savo šalyje?
                              Lygiai taip pat būtų keista, jei aš pirkčiau paslaugas iš kokio nors somaliečio (Somalis yra skurdesnė už Lietuvą šalis).
                              jie net nezino is kokios salies perka. Pvz, perka NordVPN paslauga, kas yra lietuviska, bet bukam amerikontui visai dzindzilin is kokios salies ta paslauga.

                              Comment


                                arba pvz usa firmos perka programavimo, tinklo prieziuros paslaugas is lietuviu. Lietuviai pigesni. As zinau net lietuviu, programuojanciu Angry Birds kurusiai firmai, jau nekalbant begales lietuviu dirbanciu Microsoft, Goodle, Amazon ir pan.

                                Comment


                                  Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                                  O tu gali tapti detektyvu, dėl savo persekiojimo.
                                  Dar kažkuomet seniau (gal kokioje 3 klasėje) maniau, kad detektyvas tai yra ne tas, kuris kažką seka, bet toks žmogus, kuris daug šaudosi (t.y. šaudo į kitus žmones). Tai ir maždaug tas pats metas, kuomet galvojau, kad žodis "lokomotyvas" reiškia ne tą traukinio dalį, kuri traukia likusius vagonus, bet kokią nors vietą, kur mokomasi (jaunimo kolegija, profkė, universitetas...).

                                  Comment


                                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                    "lokomotyvas" reiškia ne tą traukinio dalį, kuri traukia likusius vagonus, bet kokią nors vietą, kur mokomasi (jaunimo kolegija, profkė, universitetas...).
                                    Dėl logopedo analogijos?

                                    Comment


                                      Nesupratau čia jau apie ką jūs.

                                      Comment


                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                        Bet ta istorija apie "klientus iš Amerikos" jūs tikite ar ne? Aš tai tikėjau, kol manęs nepaprotino, kaip greičiausiai yra iš tiesų. Vienas mokytojas, kurį visi siuntinėjo, niekas neklausė, jis dabar pakeitė profesiją - tapo teisėju. Nenorėjote klausyti jo anksčiau - dabar jis jus teis. Labai džiaugiuosi už jį.
                                        Gali būti visaip. Jei sukūrė kokį unikalų programinį produktą, ir įvedus į google paiešką pvz. "intensyvaus darbo imitatorius" (angliškai) , tik juos ir rodo, tai kodėl gi ne. Daugiau šansų rasti klientų tarp milijonų amerikiečių, negu kad 1) tavo klasiokas išvažius į JAV ir 2) kad būtent jam reikės tavo paslaugų.
                                        -

                                        Comment


                                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                          Nesupratau čia jau apie ką jūs.
                                          Panašiai skamba, logopedai dirba mokykloje su kalbos defektais.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X