Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
  purtinu? Čia kas per gyvūnas?
  jo vardo tarti negalima

  Comment


   Liu- 887 - tass! T.y. pirmyn apie elektrošokerį ir signalizacijas!

   Comment


    sito nezinau. Elektrosokerio nesu mates, bet, tikiu, kad galima atjumgti signalizacija. Jei gerai pataikai, gali perdegti sirenos mikroschema ir jinai nutils. Bet per korpusa tu vargiai ar pataikysi, nebent tiesiai prie signalizacijos pridesi. Kitaip sakant elektrosokerio elektros srove turi prateketi tiesiogiai per signalizacija ir ja uztrumpint

    Comment


     O kadangi esate tingus naminis katinas, gal norėtumėte pusantro mėnesiuko pasigydyti psichiatrijos dienos stacionare (PDS)? Visokie užsiėmimai, kaip antai muzikos terapija, meno terapija, šokio-judesio terapija, psichodramos, relaksacijos. Konkretūs užsiėmimai priklauso nuo konkrečios poliklinikos - kai kuriose kai kurių užsiėmimų išvis gali nebūti. Taip, už lankymą pinigų nieks nemokės, bet pats irgi viską gausite nemokamai, įgysite patirties, naujų pojūčių. Kiekvieną vakarą būsite išleidžiamas namo, taigi viskas ne taip diktatoriška, kaip griežto rėžimo psichiatrinėje.

     Comment


      Butu visai smagu, bet as jau vedęs ir man tai neįdomu. Tegul jaunimas žaidžia

      Comment


       čia va pvz. vienas iš Kaune veikiančių PDS`ų.
       https://kaunopoliklinika.lt/paslaugo...s-stacionaras/

       O kaip energetikas, gal galite atsakyti, kai ten per žinias rodo reportažus apie dujotiekius, ir ten būna rodomi į vamzdžius ant viršaus sumontuoti tokie milžiniški pasukami vožtuvai, tai galite plačiau papasakoti apie dujotiekių vamzdynus, vožtuvus ir visą kitą įrangą? Tos jų viduje tekančios dujos, jos skystos ar ten viduje prakirtus tą vamdzį (pvz. NS1 ar nepaleistą NS2) tokia kaip nematomo oro srovė eina? Ar liūtass ne to tipo energetikass?)

       Comment


        As elektros energetikas, ne dujų. Beto, buvęs. Dabar visai nesidomiu ta sritim. Koks skirtumas kas tek kur ir kaip. Vistiek Finita jau ranka pasiekiama

        Comment


         O tai pavyzdžiui, įsivaizduokite: šeštadienio rytą visa šeima sėdi prie stalo: sūnus klausia:
         - Tėti, o mūsų namuose naudojama elektra, kurios dėka virtuvėje dabar kalba radijas, ji atiteka iš tos elektrinės, kurioje tu dirbi?
         -Taip sūnau, iš tos.

         Comment


          Kas įdomiausia su specialia programa galima paskaičiuoti, is kur teka, kiek teka ir kur teka

          Comment


           O ką man veikti, jei esu priverstas būti kone visą dieną prie namų? Važiuoti po miestą - vienur aš uždraustas, kitur - atsibodo plėšyti tuos beviltiškus skelbimus. Kur dėtis, nėra saugios vietos Vilniuje? Na yra miškiukas, bet ten medžiuose sėdi erkės.

           Comment


            vaziuok pasivaikscioti i Vingio parka gal?

            Comment


             Gal ir nieko, tik ten gali būti daug tiek šunų vedžiotojų (aš esu kinofobas), tiek bevedžiojant dingusių augintinių ir apie tai informuojančių skelbimų.
             O gal būtų galima į pasaulio istoriją įrašyti tokį dalyką, kaip "apsigynimą sugulus"? Na tarkime egzistuoja dvi priešiškos šalys - ir jų susikibimas įvyksta vasaros pradžioje, kažkur laukuose, kuomet aukštos apleistos pievos dar nenušienautos. Ir savo šalį ginti besiruošiantys kariai sugula ton pievon ant žemės, apsirengę drabužiais, atkartojančiais pievos šabakštynų spalvą. Tuomet ateina grobuoniški užpuolikai, atjoję ant žirgų, o rankose laikydami aštriai nusmailintas ietis. Tuomet iš pievos atsikelia, pašoka tie šalies gynėjai, šeimininkai - užpuolikai išsigąsta tarsi iš niekur pakilusių ir į juos pach pach pach pradėjusių daryti chozeinų ir klykdami pabėga.

             Comment


              o tu parasai laiska kam reikia, kai pamatai vedziojama suni be pavadelio ir antsnukio?

              Apsigynimas sugulus siais laikais neimanomas, nes ne ietimis puola, bet atominem raketom, jei labai isgasdinsi juos.

              Comment


               Nerašau, kū tu ten pričiupsi juos vietoje, po kelių minučių jau nebebus jų ten. Be to, jei tai vyksta ne mano gyvenamame rajone - tegu kviečia/rašo vietiniai, gal jie žino kažką daugiau.

               Comment


                reiketu bent pagasdinti, bet tie gali uzpjudyti savo suni

                Comment


                 Tai va būtent, tie šuniukų mylėtojai tokie nuprotėję, taip sudievinę savo augintinį, jog kitaip mąstantiems dar gali atsakyti kažką negero. Man imponuoja Seimo narys Valdemaras Valkiūnas - vien už faktą, kad balsavo PRIEŠ įstatymą, sugriežtinusį atsakomybę už žmogaus persekiojimą. Teritorijoje šalia mano namų, bent su 3 žmonėmis apie tai šnekėjau, kaip jie vertina mano veiksmus. Pridedu pokalbį su teritorijos prižiūrėtoju Arvydu.

                 (Aš) - Kaip vertinate tokį dalyką, kaip žmogaus persekiojimas?
                 (Arvydas) - Nu jeigu merga patinka, tai valio!
                 (Aš) - Ta prasme, kai periodiškai praeini/pravažiuoji/tupi po langais savo nusižiūrėtai aukai po langais... Gi dabar tai kriminalizuota...
                 (Arvydas) - Nieko neįrodysi!
                 (Aš) - Bet jeigu sekiojamą žmogų toks elgesys trikdo?
                 (Arvydas) - Tai gydytis reikia!

                 Žinokite paskutinis sakinys mane taip pramušė. Toliau - skudurininkas Darius, ten turintis savo firmą: "Tu sakyk jam, kad dirbi slaptoje tarnyboje ir jį saugai, tai tegu dar džiaugiasi". Galiausiai, santechnikas, kurio vardo nežinau, bet jo mašinos numerių raidės yra LCU - vien iš kombinacijos matosi, kad jos šeimininkas bus lengvai trenktas. Na tai papasakojus, jis pradėjo žvengti sakydamas, jog "visokių žmonių gi yra".

                 Comment


                  jei nefilmuoji ir nefotografuoji, cia joks persekiojimas. O kas uzdraus vaikscioti kur nori?

                  Comment


                   Parašė liutass Rodyti pranešimą
                   jei nefilmuoji ir nefotografuoji, cia joks persekiojimas. O kas uzdraus vaikscioti kur nori?
                   Bet gi akivaizdu, kad ten vaikštau ne šiaip sau, o pasirinkau būtent dėl to, kad ten gyvena/dirba kažkada mano pažinotas žmogus. Gi būna, kad kokiam smurtautojui uždraudžia artintis tam tikru spinduliu aplink buvusios sugyventinės namus.

                   Comment


                    kodel akivaizdu?

                    Comment


                     Akivaizdu, nes gi ko daugiau aš specialiai atėjęs iki jo namų, ten pasisukiosiu keletą minučių ir grįšiu atgal į savo namus. Jis pats man sakė, kad tai neatrodo sveikas elgesys, kad paprastai žmonės šitaip nedaro su tais "budėjimais" prie namų durų ar mašinos. Mieste yra keletas vietų, kur tas žmogus būna, ir visose jose jis yra pastebėjęs mane. Nu argi neakivaizdu?

                     Comment

                     Working...
                     X