Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai kad Palanga yra buduliu sostinė

    Comment


      Parašė liutass Rodyti pranešimą
      Tai kad Palanga yra buduliu sostinė
      O kur man būti, kur dėtis? Turite idėjų?

      Comment


        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

        O kur man būti, kur dėtis? Turite idėjų?
        O kas blogai namie? Manau, čia geriausiai būti

        Comment


          Gerai, bet namie nesisėdi, išgirdus kiekvieną mašinos durelių dunkstelėjimą reikia bėgti žiūrėti, ar neatsistojo mašina po ženklu. Nes praeitą savaitę vienas mano kaimynas įsakė "patraukti tą kilnojamą lentelę, stovinčią be leidimo, nes priešingu atveju jis pats praneš policijai". Tai dabar visą dieną stoviu ir budžiu. Vakar jau spėjau nukalti vieną baudelę moteriškei, vargšelė atvažiavo iš priešingos pusės, nepamatė ženklo. O važinėjimo po miestą galimybės susiaurėjo, nes po vieno incidento stotyje, daugiau į tą miesto dalį nesinori kelti kojos, į kitus 2 taškus vykti šansų beveik nėra, aš ten praktiškai paskelbtas "persona non grata".

          Comment


            Dar kažkuomet seniau maniau, kad A.A. Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko trumpinį AMB reikia sakyti ne lietuvišku pagrindu (a,me,be), bet anglišku - ei em by.
            Bet sportininkai žiaurūs žmonės, nesvarbu, kokios šakos. Gal labiau komandines. Juk jie savo pelnomais taškais (metimais) ar įvarčiais pravirkdo ne vieną varžovų komandų sirgalių. Gal yra net dėl to nusižudžiusių, mat šiandien mano mylima komanda nelaimėjo?

            Comment


              Kuom tau patinka Amdi Bajram? Labai random veikėją pasirinkęs.

              Comment


                Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                Kuom tau patinka Amdi Bajram? Labai random veikėją pasirinkęs.
                Dėkui, kad susidomėjote. Tikrai ne random. Amdi Bajram - makedonų politikas (pagal tautybę - romas). Niekur nerandu, bet vienas po jo šalį keliavęs lietuvis savo straipsnyje teigė, kad jis baigęs tik pradinę mokyklą, bet tai nesutrukdė jam tapti turtuoliu - jis privatizavo tekstilės fabriką "Shutex", ir kurį laiką buvo valdžioje. Beje, už tariamą drobės vagystę spėjo ir kalėjime pasėdėti, bet paleistas į laisvę anksčiau laiko. Jis buvo partijoje, kuri kovoja už romų teises. Trumpai suspėjo pabūti didžiausios pasaulyje romų gyvenvietės - Šuto Orizari (šnek. k. Šūtka), meru. Bėda ta, kad iš Šiaurės Makedonijos mus pasiekia mažai naujienų aktualijų. Aš kiek rimčiau apie šią šalį susimąsčiau po įvykio, kuris iškyla prieš akis kiekvienam lietuviui, išgirdus šios šalies pavadinimą - ogi būtent ne kas kitas kaip makedonai išmetė LVKR iš Eurobasket 2011 tolimesnių kovų (ketvirtfinalyje), ir tuomet tapo aišku, kad čempionato šeimininkai Lietuva dėl medalių nebekovos. Man jo šalis patinka kaip šalis ir dėl savo padėties, kuri panaši į mano - aš nevengiu savintis kitų žmonių slapyvardžių, aš iki šiol priverčiamas būti nesavarankišku (kaip ir bulgarai nelaiko makedonų atskira tauta). Aš lygiai taip pat iki šiol ieškau savo tapatybės ir laisvės nuo mane perdėtai globojančių giminių kontrolės. Man jis juokingas savo kalbomis, yra pagarsėjęs ne viename skandale (kažkada kažkam parodė vidurinį pirštą). Deja, 2020 m. jis mirė nuo COVID-20. Ne be reikalo kiekvienas forumietis pasirenka atitinkamą avatarą. Gal to ir nesuvokia, tačiau pasąmonėje kažkas yra. Man Amdi Bajram yra lengvai juokingo kvailumo ir turtingumo derinys. Kaip ir aš - nuolat įsipainioju į kokį nors skandalą, su kažkuo konfliktuoju, o daliai kaimynų aš tik "palei gatvę vaikštantis durniukas", tačiau pinigų gaunu nieko nedirbdamas, nebaigęs jokių mokslų apart vidurinės ir dar šelpiu kitus (dirbančius). Galiausiai, jo ta avatare esanti veido išraiška panaši į mano, kuomet aš išsižioju ir pradedu kokį nors eilinį savo nusišnekėjimą.
                Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.03.29, 21:10.

                Comment


                  Tai tu irgi užsikrėtęs ta vilnietiska stukalinimo mada? Pranešti policijai kas ant zolytes paparkavo, kas po zenklu neleistinu stovi, kas nusikeike ar nusispjove ne vietoje ir pan.?

                  Comment


                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                    Dėkui, kad susidomėjote. Tikrai ne random. Amdi Bajram - makedonų politikas (pagal tautybę - romas). Niekur nerandu, bet vienas po jo šalį keliavęs lietuvis savo straipsnyje teigė, kad jis baigęs tik pradinę mokyklą, bet tai nesutrukdė jam tapti turtuoliu - jis privatizavo tekstilės fabriką "Shutex", ir kurį laiką buvo valdžioje. Beje, už tariamą drobės vagystę spėjo ir kalėjime pasėdėti, bet paleistas į laisvę anksčiau laiko. Jis buvo partijoje, kuri kovoja už romų teises. Trumpai suspėjo pabūti didžiausios pasaulyje romų gyvenvietės - Šuto Orizari (šnek. k. Šūtka), meru. Bėda ta, kad iš Šiaurės Makedonijos mus pasiekia mažai naujienų aktualijų. Aš kiek rimčiau apie šią šalį susimąsčiau po įvykio, kuris iškyla prieš akis kiekvienam lietuviui, išgirdus šios šalies pavadinimą - ogi būtent ne kas kitas kaip makedonai išmetė LVKR iš Eurobasket 2011 tolimesnių kovų (ketvirtfinalyje), ir tuomet tapo aišku, kad čempionato šeimininkai Lietuva dėl medalių nebekovos. Man jo šalis patinka kaip šalis ir dėl savo padėties, kuri panaši į mano - aš nevengiu savintis kitų žmonių slapyvardžių, aš iki šiol priverčiamas būti nesavarankišku (kaip ir bulgarai nelaiko makedonų atskira tauta). Aš lygiai taip pat iki šiol ieškau savo tapatybės ir laisvės nuo mane perdėtai globojančių giminių kontrolės. Man jis juokingas savo kalbomis, yra pagarsėjęs ne viename skandale (kažkada kažkam parodė vidurinį pirštą). Deja, 2020 m. jis mirė nuo COVID-20. Ne be reikalo kiekvienas forumietis pasirenka atitinkamą avatarą. Gal to ir nesuvokia, tačiau pasąmonėje kažkas yra. Man Amdi Bajram yra lengvai juokingo kvailumo ir turtingumo derinys. Kaip ir aš - nuolat įsipainioju į kokį nors skandalą, su kažkuo konfliktuoju, o daliai kaimynų aš tik "palei gatvę vaikštantis durniukas", tačiau pinigų gaunu nieko nedirbdamas, nebaigęs jokių mokslų apart vidurinės ir dar šelpiu kitus (dirbančius). Galiausiai, jo ta avatare esanti veido išraiška panaši į mano, kuomet aš išsižioju ir pradedu kokį nors eilinį savo nusišnekėjimą.
                    Tada pasidomėk ir Bung Moktar Radin.

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      Tai tu irgi užsikrėtęs ta vilnietiska stukalinimo mada? Pranešti policijai kas ant zolytes paparkavo, kas po zenklu neleistinu stovi, kas nusikeike ar nusispjove ne vietoje ir pan.?
                      Ką reiškia "stukalinimo"? Neveltui kažkas sakė, jog Kaune su pilietine visuomene dar sunkiai einasi (berods John). Ženklas draudžiantis sustoti ten yra ne šiaip sau, o todėl, kad iš po dešine matomos teritorijos neišvažiuoja vilkikai, nes kažkokiam puspročiui šovė į galvą palikti mašiną gerokai iškištą į sankryžą. Prisegu nuotrauką. Ji neperteikia visos tos atmosferos būnant šalia - dar reikia pridėti fūristo naudojamą garso signalą (vairuotojas buvo moldavas, tad civilizuotai spręsti problemos nemoka), tipo gal automobilį palikęs šeimininkas išgirs ir ateis. Man mano gatvėje krovininis transportas yra aukščiau visko, todėl jei matau besiparkuojant - mandagiai perspėju parodydamas į ženklą. Jei ateinu ir randu mašiną išjungtu varikliu, viduje žmogaus nėra, o už priekinio stiklo nepaliktas telefonas - sorry, esi niekšas. Dėl galiojančių idiotiškų, perteklinių asmens duomenų apsaugos reikalavimų, įpareigoti kiekvienos mašinos šeimininką palikinėti savo numerį, net jei stovi pagal taisykles, neįmanoma. Visgi maža kas - ar signalizacija suveiks, ar komunalininkai kokį šulinį norės atkelti, o ant jo kaip tik stovi tavo mašina. A?
                      P.S. taip, pranešinėti reikia, nes na ant žolės statyti yra antžmogiška - žolė irgi yra gyvas organizmas, kaip ir žmogus, jai irgi skauda, kai ant jos užvažiuoja kelias tonas sveriantis metalo gabalas. O jei kitame gyvenime liutass atgims žolės pavidalu, gal tuomet supras, ką tai reiškia. Žiauriausia kai ant tos žolės statoma taip dažnai, kad lieka tik rudas žemės lopinėlis. Žolė tarsi verkdama prieš mirtį sako "neskriausk manęs, pasigailėk", o tu vis tiek ant jos chamiškai važiuoji, nes gi nėra kur statyti. Tai atsisakyk mašinos, kodėl anais laikais kiemai nebuvo perpildyti, kodėl didesnė dalis išsiversdavo su viešuoju, o dabar gi kiekvienas nori būti ponu.
                      Attached Files
                      Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.03.29, 21:26.

                      Comment


                        bet pilietine visuomene nera tai, kad visi stukalina del kazko, o tai, kad niekas nedaro taip, kad reiketu stukalinti.

                        Comment


                          Bet vis iš kažkur atsiranda nesilaikančių ženklų. Už tai (baudelę moteriškei) galima dėkoti kaimynui iš gretimo namo Rimvydui V., kuris mane įkalbėjo atitraukti tą be leidimo stovintį kilnojamą stovą su užrašu "NEUŽSTATYTI", kuris bent atkreipdavo dėmesį tų, kurie nepastebėdavo pagrindinio ženklo su rodyklyte.

                          Comment


                            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                            Bet vis iš kažkur atsiranda nesilaikančių ženklų. Už tai (baudelę moteriškei) galima dėkoti kaimynui iš gretimo namo Rimvydui V., kuris mane įkalbėjo atitraukti tą be leidimo stovintį kilnojamą stovą su užrašu "NEUŽSTATYTI", kuris bent atkreipdavo dėmesį tų, kurie nepastebėdavo pagrindinio ženklo su rodyklyte.
                            is musu visuomenes atsiranda. Kur visada yra lygus ir lygesni. Kur toleruojamos patycios ir stipresniojo teise. Tai moteriskei baudele greiciausiai nieko nereiskia, O vat pasistate labai patogiai jai paciai ir visai nesvarbu kitu teises, nes ji yra lygesne negu kiti, nes turi turtinga vyra, greiciausiai.

                            Comment


                              O kaip veikia ta šildymo kompensacija? Automatiškai gauni sumažintą sąskaitą ar gauni normalią kaip visi, bet paskui tau atpe*džia tuos 20 ar 80 eurų atgal? Kodėl nieks nepasakoja "visa ko esmės'? Visa ko esmė - tai techniniai kiekvieno dalyko dalykai - pvz. kas sportininkams ar fūristams padaro vizas (vykstant į šalis, kur ji reikalinga).

                              Comment


                                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                O kaip veikia ta šildymo kompensacija? Automatiškai gauni sumažintą sąskaitą ar gauni normalią kaip visi, bet paskui tau atpe*džia tuos 20 ar 80 eurų atgal? Kodėl nieks nepasakoja "visa ko esmės'? Visa ko esmė - tai techniniai kiekvieno dalyko dalykai - pvz. kas sportininkams ar fūristams padaro vizas (vykstant į šalis, kur ji reikalinga).
                                gauni nuline saskaita uz sildyma ir karsta vandeni. Tiesiog nuliukai tose eilutese. As gaunu

                                Comment


                                  A, taip va ir veikia? Bet va apie patį veikimo principą nieks neaiškina... O kažin kuo reikia užsiimti, kad gautum darbą Hagos tribunole ir galėtum teisti žymiausius karo nusikaltėlius? Savo šalyje baigti tesės studijas, tada pas save teisėjauti...

                                  Comment


                                    reikia buti teiseju, o paskui salys siulo savo kandidatus

                                    Comment


                                      A, ten prieš kažkiek metų buvo tokia viena moterytė iš Gambijos. Pasirodo, nes ir tokių neturtingų šalių lūšnynuose užaugę piliečiai gali pasiekti neregėtų aukštumų... Ar ne ji buvo išdavusi leidimą suimti Gaddafi. Tik kaukštelėjo su lazdele į gongą ir pasakė maždaug "nežinau, kokiomis priemonėmis, bet mes jį - suimsime!"

                                      Comment


                                        panasiai ir su purtinu, turbut, buvo

                                        Comment


                                          purtinu? Čia kas per gyvūnas?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X