Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nežadėjau, čia pats susigalvojote.

    Comment


      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
      Nežadėjau, čia pats susigalvojote.
      Sakėte, kad nors liūtas pašalintas, grįžote jūs, todėl "nesąmonių užteks". O dabar dėmesio - paskelbsiu dar neregėto masto kliedesį - kaime, kur vasarodavome su močiute, ten netoli mūsų gyveno tokia kaimynka, vardu Janina. Tai mes ją šnekamąja-tarmiška kalba vadindavome Jane. Paskui, gal po tos ar kitos vasaros, kokį kovo mėnesį, aš, būdamas savo kambaryje ir žiūrėdamas pro langą, į Justiniškių g. pusę stebėdavau, kaip 75 maršruto autobusas pasuka į kairę toje sankryžoje iš Rygos gatvės. Na ir žinote, aš su rankomis ten visaip plasnodavau, veidu darydavau visokias grimasas, mintyse mėgaudamasis tvarkaraščiais, jų sudarymo laikais ir pan. Ir aš, ten mintyse kažką matyto realaus, sugretindavau su kažkuo vaikiškai infantilaus, būdingo tik sau. Tai to pavasario atžvilgiu, gal metais prieš metus mama porai dienų buvome traukiniu išvykę Klaipėdon, ten su keltu keldavomės į Kuršių neriją, eidavo prie jūros. Taip sakant, mama dar kažkiek bandė eksperimentuoti su išvykomis. Na ir ten, ant to Bulgarijoje surinkto kelto būdavo kažkokie užrašai viens po kitus kaip BALTIJA KLAIPĖDA ar NIDA KLAIPĖDA. Tai aš, stovėdamas namuose prie lango ir spoksodamas į tą sankryžą, atsimenu galvojau, kaip būtų gerai tame mano kaime padaryti keltą, per 15 m pločio, ne itin gilią Širvintos upę bristi bijančius žmones perkeliantį į kitą krantą, kuriame yra Kunigiškių atodanga (jei kas norite nuvažiuoti pasigrožėti, jos koordinatės - 55.108724, 24.578095). Tai aš taip įsivaizdavau, kad tą keltą reiktų pavadinti ŠIRVINTA JANĖ ar kažkaip taip. Na net pačiam kiek gėda rašyti tokias beprasmes nesąmones, bet tikrai man taip atrodė. O kadangi žodis "keltas" kilo nuo žodžio kelti, tai toje vietoje įrengtas keltas galėtų ne tik perplukdyti į kitą upės krantą, bet ir atsimušęs į tą skardį - su sparnais pakilti ar kažkaip užskristi ant tos atodangos viršūnės. Nes kai vaikystėje pirmą kartą išgirdau žodį "keltas", tai man prieš akis iškilo vaizdas, kad juo ne plauksime, bet kilsime į viršų, tai va keltas JANĖ galėtų užkelti turistus ant tos atodangos viršaus.

      Comment


        As gryzau. Buvau isvykes. Mane anksciau atblokavo? Kristupo deka? Truputi turiu apsiprasti cia su realybe, todel iskarto neatsakysiu i visus klausimus. Bet po truputi, labai isleto

        Comment


          Reaguodamas į savo paties paskutinį pranešimą dar pridėsiu, kad pasaulio pažinimo (taip vadindavosi viena iš pamokų pradinėse klasėse, nuo kurios vėliau atskilo istorija, geografija ar biologija) pratybose buvo užduotis, kur išsprendus rebusą (žodis rebusas man skamba kaip troleibusas) turėjo gautis atsakymas - pavardė žmogaus, kurio nuopelnai buvo aprašyti ir šalia pateikta jo nuotrauka. Ten buvo rašyta kažkas panašaus į "Nukariavo Galiją - sritį apimančią dabartinę Prancūzij...>". Atsakymas aišku turėjo būti ir buvo Julijus Cezaris, tačiau tą niūrų žiemišką vakarą, kai debesys slinko, aš mintyse įsivaizdavau, kad ateityje apie mane, būsimąjį forumietį Kristupas0220 bus rašoma "Nukariavo Untaragę - sritį apimančią šiaurinę Sližių k. dalį, einančią nuo siauro bevardžio upelio iki Širvintos upės. O visokiomis teorijomis bandydamas įsivaizduoti, kaip aš ją galėčiau nukariauti, mintyse įsivaizduodavau, kaip mūšyje, kuriame naudojami tik kardai, skydai ir ietys, metu ietį į tokią Mildą, kuri ten gyvena.
          Ir šiaip, galėtų man kas nors pasiūti marškinėlius, kur ant nugaros būtų užrašas "Kaip aš jus sekioju? Skambinti +37061697455 - ATŠOK!

          Comment


            Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
            Nežadėjau, čia pats susigalvojote.
            Nemeluok, žadėjai. Va citata:

            Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
            Nieko tokio, aš grįžau tai šioje temoje nesąmonių užteks

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              As gryzau. Buvau isvykes. Mane anksciau atblokavo? Kristupo deka? Truputi turiu apsiprasti cia su realybe, todel iskarto neatsakysiu i visus klausimus. Bet po truputi, labai isleto
              Tai į pirmą klausimą, prašom! (#2074)

              Comment


                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                Tai į pirmą klausimą, prašom! (#2074)
                Šita klausimą atidek vėliau, dabar dar nepajėgus atsakyti, ten reikia gerai panagrinėti

                Comment


                  Parašė liutass Rodyti pranešimą

                  Šita klausimą atidek vėliau, dabar dar nepajėgus atsakyti, ten reikia gerai panagrinėti
                  O ką manote apie Tecią Siliuk kaip apie žmogų? Tą keleivių kontrolierę, kuri į kažkokio keleivio širdį bei sielą nepaliaujamai įamžino tą BAUDOS KVITĄ.

                  Comment


                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                    O ką manote apie Tecią Siliuk kaip apie žmogų? Tą keleivių kontrolierę, kuri į kažkokio keleivio širdį bei sielą nepaliaujamai įamžino tą BAUDOS KVITĄ.
                    Tecia Siliuk? :Hm: Šiaip, mano nuomonė apie kontrolierius bendrai yra tokia, kad man gaila tų žmonių, nes tokį darbą gali dirbti tik gyvenimo dugną pasiekę žmonės. Jie nebeturi jokio pasirinkimo, daugiau nieko absoliučiai nesugeba, tik dirbti bilietų kontrolierium. O ten dar gauna šiokią tokią valdžią, todėl visą savo gyvenimo nesėkmės sukeltą pyktį išlieja ant paprastų žmonių, dėl nesumokėto 1 € gali fiziškai sudoroti žmogų.

                    Comment


                      O #2090 kaip? Jei sutrumpintai, tai ar normalu, kad per valstybinę TV rodo žmogų, kurio sūnus mokykloje pasižymėjo chamiškomis zonos manieromis?

                      Comment


                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                        O #2090 kaip? Jei sutrumpintai, tai ar normalu, kad per valstybinę TV rodo žmogų, kurio sūnus mokykloje pasižymėjo chamiškomis zonos manieromis?
                        Šiaip nenormalu, bet Lietuvoje normalu

                        Comment



                          Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
                          Jep. Na ir kieno čia rankos kyšo kaip galvojat ? Praeitą savaitę kariškiai nuvertė Nigerio prezidentą. Vieną iš nedaugelio tame regione provakarietiškai nusiteikusių šalies vadovų. Na ir kaip galvojat koks bene pirmasis kariškių darbas užgrobus valdžią ? Ogi uždraudė į Europą tiekti urano rūdą. Čia smulki detalė: Nigeris didžiausias urano rūdos tiekėjas bendrai į Europą. O į Prancūziją tai ypač. O antram pagal dydį urano rūdos tiekėjui į Europą - Kazachstanui - kažkada buvęs trečias pagal dydį tiekėjas - Rusija - draudžia vežti uraną per savo teritoriją.
                          Pacituodamas jus šioje temoje, namuose, kaip nieks nemato manęs, kai vaikštau ir darau visokias čiukurovas, tą dalyką, kur kaip sakiau, rimtus pasaulio ar vietos reikšmės įvykius mėgstu prilyginti savo gyvenime vykstantiems infantiliems, mažesnės svarbos. Tai šuo atveju, pasistengčiau sukurti situaciją, kad koks nors žmogus galvodamas apie nutikimą užduotų tą patį retorinį klausimą, kurį iškėlėte jūs (pabraukiau).
                          Tam man draudžiamam stebėti žmogui aš jau ruošiu staigmeną kitam jo gimtadieniui, kuris bus už kiek daugiau nei pusės metų. Tai jei jis man vis dėl to grąžins tą dovaną (blogesniu atveju - nupirksiu jam kažką kito), aš galvoju padaryti taip - kaip siuntinį tą dovaną nusiųsti registruotu paštu vienam iš 2 tose mano kaimo apylinkėse gyvenančių ūkininkų ir paprašyti jų, kad jie tą dovaną persiųstų to mano klasioko seseriai, kuri gyvena Amerikoje (tikslus jos adresas irgi nepaslaptis, nes nesunkiai randu įvedęs į Google paiešką pagal pavardę). Esmė būtų tokia, kad jis, gavęs gimtadienio dovaną, kaip siuntėją matytų ne mane, o savo sesę (ar kažkokį Širvintų/Ukmergės r. gyvenantį ūkininką*, kurio pavardę regi pirmą kartą gyvenime *- tuo atveju, jei siuntimas į JAV kaip į trečiąją šalį kainuotų daug nervų su visomis muitinės deklaracijomis ir pan.). Ir tik vėliau jis, pakartotinai perskaitęs ar prisiminęs raštelį, kurį buvau pridėjęs prie tos pernykštės dovanos, kur aprašiau savo vaikystę tuose kraštuose, jis sustings ir savęs paklaus "Kieno čia rankos kyšo?". Ar tik ne Kristupo? Juk jis ten leisdavo vasaras, tai gal norėdamas "apeiti mano sankcijas" nelįsti į mano gyvenimą, padarė taip, kad neva siunčia ne jis, o kažkoks man nepažįstamasis... Aišku, jei jis kreiptųsi į policiją, kaip kad žadėjo, tuomet išaiškės, kad siuntos maršrutas buvo "Oršos g. Vilniuje - Širvintų/Ukmergės r. - (JAV) - jo namai Vilniuje. liutass , gera būtų tokia tikrąjį siuntėją maskuojanti schemutė, ar ne?

                          Comment


                            Vakar įdomus susirašinėjimas gavosi su kažkokiu narkomanu. Galvojau, kad prisijungė senas pažįstamas, bet pasirodo to telefono numerio jis seniai nebeturi:

                            Click image for larger version  Name:	photo_2023-08-22_01-37-46.jpg Views:	0 Size:	69,6 kB ID:	2070071 Click image for larger version  Name:	photo_2023-08-22_01-37-59.jpg Views:	0 Size:	85,5 kB ID:	2070072

                            Comment


                              Įdomu, galutinis siuntos gavėjas matys tik paskutinį žmogų (t.y. tą, iš kurio namų ji iškeliavo jau tiesiai jam), ar užklausus pašto, galima pamatyti visą seką, visus žmonės, per kuriuos ji suvaikščiojo ir taip atsekti, jog čia mano staigmena?

                              Taip pat, ten kur tamstelę paskutinį kartą išmetė per bortą, tai vėl tikriausiai sakysite, kad "už rašymą ne į temą". Taip, nes yra pražangų kategorijos "Kalbos kultūra", yra už įžeidinėjimus, bet tokio kaip "Rusiškos propagandos platinimas", nėra. Tai aišku, greičiausiai gaunate kaip už "Forumo taisyklių nepaisymą", o tose taisyklėse kaip ir nepaminėta, kad "visokių žirnių, kisielių ar salot(jov)ų nuorodų dėti ar cituoti negalima". Bet tai kam jūs juos dedate, jei žinote, kas laukia už tai?

                              Comment


                                Nieko as nepazeidineju daugiau, negu bet kuris kitas forumo dalyvis. Daugelis cia rašo tokias pievas, kad, bent dėl padorumo, galėtų pratrinti, ką anksčiau ir darė Romas, bet buvo pats ispasolvonintas

                                Comment


                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                  Nieko as nepazeidineju daugiau, negu bet kuris kitas forumo dalyvis. Daugelis cia rašo tokias pievas, kad, bent dėl padorumo, galėtų pratrinti, ką anksčiau ir darė Romas, bet buvo pats ispasolvonintas
                                  O kaip dėl tos siuntos siuntimo tam uždraustam asmeniui? Gera idėja? Žinokite, lengvų klausimų serija baigėsi, visi tik sunkės.

                                  Comment


                                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                                    O kaip dėl tos siuntos siuntimo tam uždraustam asmeniui? Gera idėja? Žinokite, lengvų klausimų serija baigėsi, visi tik sunkės.
                                    Tu siusk per pastomata kito asmens vardu ir niekas nieko nesuseks, nebent pagal kortelės savininką, kuris apmokėjo, bet čia jau būtų policijos darbas

                                    Comment


                                      O nenorėtumėte socialiniu transportu atvykti pasisvečiuoti pas mane į Vilnių? Veiksmų seka būtų tokia:
                                      Socialiniu Kauno transportu arba savo mašina atvykite į Kauno autobusų stotį. Tik nepalikite jos autobusų manevravimo aikštelės viduryje. Ten pirmiausia nueikite į kasą ir ten vienai iš prie langelio sėdinčių moteryčių pasakykite "Vieną bilietuką į Vilnių prašyčiau". Tuomet - susimokėkite. Gavęs bilietą, einate prie 17 aikštelės, iš kurios autobusai pajuda į Vilnių. Įsitikinkite, kad aikštelėje stovi tikrai to vežėjo autobusas, kuris nurodytas biliete. Įlipęs būtinai pasisveikinkite su vairuotoju ir parodykite jam bilietą. Rodydamas užsiminkite, kad Vilniuje norėsite išlipti prie Lazdynų ligoninės. Tada užimkite biliete nurodytą vietą (nors tiesą sakant, dauguma keleivių sėda bet kur, nekreipia dėmesio kokia vieta jiems automatiškai priskirta, gal tik užsieniečiai atidesni). Jei yra saugos diržai - prisisekite. Tuomet - geros kelionės ir malonių vaizdų pro langą. Pravažiavus Gariūnus, pradėkite judėti link priekinių durų. Iki mano namų atsigauti jums tikrai bus greičiai išlipti prie ligoninės, nei vykti iki pat stoties. Tai oficialus išlaipinimo sustojimas, tad vairuotojas privalės jus išleisti. Išlipęs ne stovėkite toje pačioje stotelėje, ne eikite per požeminę perėją į kitą gatvės pusę, bet išlipęs pro autobuso duris eikite tiesiu kampu į tą pusę kaip kad išlipote, ten takelis per pievelę veda kiek dešiniau. T.y. jokios gatvės kirsti nereikia, yra kita lygiagrečiai einanti gatvė. Kažkada siunčiau tos stotelės su raudona juostele, nuorodą, kuomet jūs atsakėte, kad "stulpeliai kreivi kaip Tambove". Ir ten bus Jonažolių stotelė. Ten sulaukite 49/69 autobusų. Jei pakliūsite į rečiau važiuojantį 69, galite lipti ir Kernavės st. Ir įsėdęs į vieną iš jų, vykite iki Oršos stotelės (pranešimai skelbiami per garsiakalbius). Ten jūsų lauksiu aš, rankoje laikydamas kartono gabalą su užrašu LIUtass.
                                      Kitoje dalyje papasakosiu, kaip sugrįžtumėte atgal namo po vizito pas mane.

                                      Comment


                                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                                        Vakar įdomus susirašinėjimas gavosi su kažkokiu narkomanu. Galvojau, kad prisijungė senas pažįstamas, bet pasirodo to telefono numerio jis seniai nebeturi:

                                        Click image for larger version Name:	photo_2023-08-22_01-37-46.jpg Views:	0 Size:	69,6 kB ID:	2070071 Click image for larger version Name:	photo_2023-08-22_01-37-59.jpg Views:	0 Size:	85,5 kB ID:	2070072
                                        "I`m in Nida now". Čia galima suprasti dvejopai, pvz. kad esate svečiuose pas Nidą Bum Bum Bum* Vasiliauskaitę svečiuose.
                                        * - kodėl taip? Ogi todėl, kad viename iš tų žmonių-atliekų mitingų ji ant scenos sakė, kalbą, kurios fone girdėjosi būgnų mušimas. Ten jiems nutilus, ji sako kažką panašaus į "...ir šita valstybė - ji jau nebėra teisinė valstybė". Tuomet akimirkai nutyla - tada visi palydi ovacijomis, pradeda vėl mušti būgnus (kaitinti atmosferą) ir Vasiliauskų Nidulia toliau varo savo...
                                        P.S. Dėkoju už atbanintą liutąą, tik galėtumėte tai daryti dažniau ir efektyviau.

                                        Comment


                                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                          O nenorėtumėte socialiniu transportu atvykti pasisvečiuoti pas mane į Vilnių? Veiksmų seka būtų tokia:
                                          Socialiniu Kauno transportu arba savo mašina atvykite į Kauno autobusų stotį. Tik nepalikite jos autobusų manevravimo aikštelės viduryje. Ten pirmiausia nueikite į kasą ir ten vienai iš prie langelio sėdinčių moteryčių pasakykite "Vieną bilietuką į Vilnių prašyčiau". Tuomet - susimokėkite. Gavęs bilietą, einate prie 17 aikštelės, iš kurios autobusai pajuda į Vilnių. Įsitikinkite, kad aikštelėje stovi tikrai to vežėjo autobusas, kuris nurodytas biliete. Įlipęs būtinai pasisveikinkite su vairuotoju ir parodykite jam bilietą. Rodydamas užsiminkite, kad Vilniuje norėsite išlipti prie Lazdynų ligoninės. Tada užimkite biliete nurodytą vietą (nors tiesą sakant, dauguma keleivių sėda bet kur, nekreipia dėmesio kokia vieta jiems automatiškai priskirta, gal tik užsieniečiai atidesni). Jei yra saugos diržai - prisisekite. Tuomet - geros kelionės ir malonių vaizdų pro langą. Pravažiavus Gariūnus, pradėkite judėti link priekinių durų. Iki mano namų atsigauti jums tikrai bus greičiai išlipti prie ligoninės, nei vykti iki pat stoties. Tai oficialus išlaipinimo sustojimas, tad vairuotojas privalės jus išleisti. Išlipęs ne stovėkite toje pačioje stotelėje, ne eikite per požeminę perėją į kitą gatvės pusę, bet išlipęs pro autobuso duris eikite tiesiu kampu į tą pusę kaip kad išlipote, ten takelis per pievelę veda kiek dešiniau. T.y. jokios gatvės kirsti nereikia, yra kita lygiagrečiai einanti gatvė. Kažkada siunčiau tos stotelės su raudona juostele, nuorodą, kuomet jūs atsakėte, kad "stulpeliai kreivi kaip Tambove". Ir ten bus Jonažolių stotelė. Ten sulaukite 49/69 autobusų. Jei pakliūsite į rečiau važiuojantį 69, galite lipti ir Kernavės st. Ir įsėdęs į vieną iš jų, vykite iki Oršos stotelės (pranešimai skelbiami per garsiakalbius). Ten jūsų lauksiu aš, rankoje laikydamas kartono gabalą su užrašu LIUtass.
                                          Kitoje dalyje papasakosiu, kaip sugrįžtumėte atgal namo po vizito pas mane.
                                          Nu gal ne, as labai bijau i Vilnių važiuot, nes ten rytfaniai mane pagaus ir atims būgną

                                          Comment

                                          Working...
                                          X