Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O perklausėte tą kątik įkeltą tam troleibusui 1111 skirtą skrydžio dainą, bei vakar porą įmestų klipukų, kuriuose skambančias dainas priskiriu atitinkamai mano kaimynei Dezidai ir Filipinų valstybei?

    Comment


      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
      Čia kai buvau pradinukas, tokia buvo TV3 televizijos programos pradžia iš ryto - tie garsai yra melodija muzikėlės, su kuria kokią 6 val., ekrane degant TV logotipui, prasidėdavo šiuo intarpu, paskui eidavo Televitrina, kurią aš irgi žiūrėdavau po daug kartų, kur reklamuodavosi visokie Top-Shop ir pan. nesąmonės.
      tie top shop iki siol sukasi per kazkuria gavnoTV

      Comment


        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
        O perklausėte tą kątik įkeltą tam troleibusui 1111 skirtą skrydžio dainą, bei vakar porą įmestų klipukų, kuriuose skambančias dainas priskiriu atitinkamai mano kaimynei Dezidai ir Filipinų valstybei?
        perklausiau. Tai Mirei Matje, ar kaip ten jinai vadinasi. Gal per gerai ruskajazychnai truliko vairuotojai?

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą

          perklausiau. Tai Mirei Matje, ar kaip ten jinai vadinasi. Gal per gerai ruskajazychnai truliko vairuotojai?
          Nesu garantuotas ar ji tikrai rusė, asmeniškai pažįstu buvusią jos pamainininkę Danutę, kurios abi dalindavosi tuo pačiu troleibusu. O Dezidos ir Filipinų "himnus" klausėte?

          Comment


            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

            Nesu garantuotas ar ji tikrai rusė, asmeniškai pažįstu buvusią jos pamainininkę Danutę, kurios abi dalindavosi tuo pačiu troleibusu. O Dezidos ir Filipinų "himnus" klausėte?
            neklausiau, pakartok

            Comment


              Dezidos daina
              https://www.youtube.com/watch?v=V0PisGe66mY

              Filipinai
              https://www.youtube.com/watch?v=ETxmCCsMoD0

              Comment


                Dezidos daina nebloga. Jeigu jinai irgi panasi i ta daina, tai visai nieko gal? O Filipinu daina tai super, bet, primink man, kas tie Filipinai? Ar tu cia apie valstybe kalbi?

                Comment


                  Taip, apie tą valstybę, man ji kažkodėl nelabai patinka...
                  Kitą kartą, po ilgesnių neprisijungimų, skaitykite visus nematytus pranešimus tol, pakol pamatysite kažkada anksčiau jau matytus. Taip išvengsime situacijų, kuomet jūs kažką pražiopsote ir paskui prašote pakartoti...
                  O ten kur prie mano namų yra ta grožio studija, ten vyrų kirpimas nežinau kiek, gal kokie 40 eurų, žodžiu, kaip jums atrodo, ką jos man sakytų, jei ateičiau pas jas (nors realybėje žinau, kad tikrai neisiu) ir paprašyčiau apkirpti mane, žinant, kad esu nubaudavęs to salono savininkę-kirpėją, kai ji pasistatė automobilį ant trinkelių per arti požeminio garažo vartų? Gal sakytų 40+15* eurų, kaip kompensacija už tą baudą?
                  * - 15 todėl, kad būtent tokio dydžio bauda skiriama už pirmą kartą padarytą prasižengimą.

                  Comment


                    40 eur uz kirpima gali moketi tik begemotai ir ienos. O Filipinai yra siaubinga valstybe. Turejau tokia pazystama, buvo tokia storoka ir labai maza. Kai jos paklausdavau, kaip gyvena Filipinai, jis man atsakydavo F#cking like rabbits. Cia kai Tokijuje buvau.

                    Comment


                      Dar kažkoks stogo pačiuožimas man buvo 2018-2019 m. (12 klasė čia buvo), kuomet mano galvoje sklandė leitmotyvas "Nenorėti būti klientai". T.y. tas labai pasijusdavo mokykloje, kuomet pertrauka, bet mokytoja mus išvaros, nes pliurpia su kokia nors Vyšniauskiene ir tik nuskambėjus skambučiui įsileidžia vidun, arba PDS`e, kuomet anksčiau neleisdavo, tai mes kaip kokie durniai klientai stovime už durų ir tarsi esame jų valioje ir laukiame, pakol būsime pakviesti užeiti. Tas pats ir su tolimojo susisiekimo ar priemiesčio autobusais, kur visi stovi eilutėje prie vairuotojo ištiesta ranka laukiant bilieto. Tiesa, šiam dalykui turėjau atsvarą - dažniausiai važinėdavau su vienu, kuris mane pažinojo, todėl pas jį įlipdavau anksčiau, pvz. dar parke arba paimdavo mane pakeliui, tai "būti klientu" (t.y. stovėti eilėje kartu su kitais mirtingaisiais) man nebereikdavo.
                      Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.08.24, 19:46.

                      Comment


                        kas yra PDS?

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                          kas yra PDS?
                          Jau gal 3 kartą klausiate to paties - taigi psichikos dienos stacionaras. Tai vieta, kur gydytis ateini tik dienos metu kaip į darbą, ten gauni visus vaistus ir konsultacijas ir popiet esi išleidžiamas namo, taip sakant, kad per daug neatitrūktum nuo savo šeimos ir įprasto gyvenimo. Ten ne tokio diktatoriško tipo gydymo įstaiga kaip kad ligoninė - ten gali labai panorėjęs išeiti, nieks tavęs neužrakina ar pan. skirtingai nei tikroje ligoninėje, kur jau reikia likti nakvoti.
                          Va čia vienas iš Kaune esančių:
                          https://kaunopoliklinika.lt/paslaugo...s-stacionaras/

                          Comment


                            pas mane pradegustuota atmintis

                            Comment


                              Tai gerai, ne esmė kiek ten oficiali kaina, man tiesiog įdomu, ar jų kirpėjų kolektyvas pakeltų man kainą ar išvis atsisakytų aptarnauti, turint omenyje tai, kad nufotografavau ir policijai pridaviau jų vadovės automobilio, pastatyto neleistinoje vietoje, nuotrauką?

                              Comment


                                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                Tai gerai, ne esmė kiek ten oficiali kaina, man tiesiog įdomu, ar jų kirpėjų kolektyvas pakeltų man kainą ar išvis atsisakytų aptarnauti, turint omenyje tai, kad nufotografavau ir policijai pridaviau jų vadovės automobilio, pastatyto neleistinoje vietoje, nuotrauką?
                                jei suzinotu, ziurek, kad blogiau ko nepadarytu

                                Comment


                                  O norėtumėte į PDS? Spaudėte mano nuorodą, žiūrėjote foto - kiek muzikos instrumentų pridėliota, kokie minkšti, šviesūs krėslai? Ten algos už lankymą, aišku, negausite, bet mokėti irgi nereikės - jei esate socialiai remtinas, PSD jus draudžia valstybės lėšomis. Aš irgi tokį lankiau, kuomet mane nervino, kad kažkas kažką su mašina paima/išleidžia stotelėse. Po visko jaučiausi, lyg buvau ne gydomas, o lankiau kažkokį muzikos-piešimo būrelį. Tai socialinė darbuotoja kaip tik sakė, kad ji painioja sąvokas PDS ir PSD. Pirmoji - jos darbo vieta, antrąjį dažnai linksniuodavo, kai pakonsultuodavo ligonius apie sveikatos draustumo reikalus.

                                  Comment


                                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                    O norėtumėte į PDS? Spaudėte mano nuorodą, žiūrėjote foto - kiek muzikos instrumentų pridėliota, kokie minkšti, šviesūs krėslai? Ten algos už lankymą, aišku, negausite, bet mokėti irgi nereikės - jei esate socialiai remtinas, PSD jus draudžia valstybės lėšomis. Aš irgi tokį lankiau, kuomet mane nervino, kad kažkas kažką su mašina paima/išleidžia stotelėse. Po visko jaučiausi, lyg buvau ne gydomas, o lankiau kažkokį muzikos-piešimo būrelį. Tai socialinė darbuotoja kaip tik sakė, kad ji painioja sąvokas PDS ir PSD. Pirmoji - jos darbo vieta, antrąjį dažnai linksniuodavo, kai pakonsultuodavo ligonius apie sveikatos draustumo reikalus.
                                    man nera poreikio. Vaistus as namie galiu gerti, o malti suda ten as neturiu laiko. Man reikia vaikscioti Azuolyne, reikia ziureti Youtube, skaityti knygas ir pan. O ten tik zamorachivanyje golovy butu

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą

                                      jei suzinotu, ziurek, kad blogiau ko nepadarytu
                                      Tai kaip ir žino, dar pati sakė, kad eis bylinėtis, kad panaikintų tą nuobaudą, nes ten trinkelės, draudžiančio statyti ženklo nėra. Bet nėra ir leidžiančio, užtai ir sakau...
                                      O ką jūs apie tą mano vieną iš 12 klasėje krėtusių krizių "Nenoriu būti klientu"?

                                      Comment


                                        Krize kaip krizė. Man yra teke dirbti SU klientais tai neduok dieve buti klientu

                                        Comment


                                          Tą Bazilijaus vasarą (2011 m.), pavadintą pagal spėjamą žmogaus, dirbusio su 1592 vardą, tais metais mokyklą baigė 1992 m. gimę jaunuoliai. Įprastai mokykla baigiama 19 metų, arba kai kam būna ir 18, bet baigimo metais, iki kalendorinių metų pabaigos turi sueiti 19. Tai dar per žinias buvo rašyta dilema, kad tas tuomet dar tik kylanti žvaigždė Jonas Valančiūnas (toks krepšininkas, jei nežinote), jam kažkuriuo metu turėjo būti ir svarbios rungtynės ir brandos egzaminai... Ką pasirinkti, kas svarbiau? Bet per Eurobasket2011 rungtynes su Vokietija, kai jis 2 kartus iš eilės įspūdingai įkrovė kamuolį iš viršaus, dar mano mama aikčiojo "Tas Valančiūnas tai kažkas nerealaus".

                                          Comment

                                          Working...
                                          X