Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
    Aš tik nežinau vieno - kas ta juodaplaukė moteris iš komisijos, kur prašė Minedo pristatyti save 2 sakiniais, kas jis toks yra?
    jinai yra niekas pries Mineda

    Comment


      Komisijos reakcijos juokingos, kai Mindė uždainavo - Lukošiaus šypsenėlė kaip į durnelį bežiūrint, Samo akmeninė morda, Mamontovas kaip akis nuleido, firminė Kelmickaitės veido išraiška...

      Bet man kalbant apie vairuojančius darželinukų tėvus, tai žiaurumas būtent tame kontraste, kad vaikas dar toks mažutis, kojytės nepasiekia pedalų, vaikas dar nesusipažinęs su LR teisės aktais, o tėvai - artimiausi kraujo žmonės tam vaikui - jau tokie galingi ir įtakingi, kad skrodžia gatves mašina, kuria bet kada gali partrenkti nekaltą žmogų.

      Comment


        O kai jūs būnate pašalintas, jūs atsijungęs paskaitote ką aš rašau, kad grįžęs po "ligos" neatsiliktumėte ir suprastumėte kuo aš gyvenu? Pakartotinai pacituosiu vieną svarbesnių:

        O iš visų 60 Lietuvos savivaldybių, jei visas jas ir jų gyventojus laikyti tarsi atskiromis valstybėmis ar net tautomis, tai man patys keisčiausi yra kupiškėnai. Kiek teko pažinoti ar girdėti, visi kažkokie savaip trenkti. Be to, tos visos jų tradicijos, kažkokios ikona tapusios "Kupiškėnų vestuvės" (turbūt kažkuo itin skiriasi nuo įprastų vestuvių?), paskui kažkur mačiau, kad yra kažkoks jų senovinis žaidimas "Kepeliušį velia" ir daug kitų. Kodėl tas kraštas toks išskirtinis, kas taip nuodija jų protus? Gerai, tarkime jei koks nors kvailas visaginietis, tai suprantama, kad radiacijos apšvitintas nuo atominės elektrinės, jei iš kokios N. Akmenės - cemento apsiuostęs. O daugybės anomalijų, nusikaltimų - Kėdainių kraštas - savaime suprantama, krematoriumas žmonių protus veikia. O Kupiškyje kas?

        Comment


          Skaičiau visus tavo pranešimus, cia nelabai daugiau ką yra skaityti. Visur tas pats per tą patį ir vokrug do okola

          Comment


            O iš 95 temos puslapio negalite paanalizuoti kuo daugiau mano postų? Jame itin daug neatsakytų klausimų...

            1. Kodėl dingus tas davidoniui visas Vilnius susitelkė jo paieškai, ko pasekoje buvo sugriautas mitas, kad lietuvis džiaugiasi kito nelaime?
            2. Apie PKC 466
            3. Kodėl TS-LKD dar vadinami konservatoriais? Čia liaudis sugalvojo jiems tokį pavadinimą ar jie patys anksčiau taip vadinosi?
            4. Ar nenusinuodysiu uostydamas žiebtuvėlio dujas?
            5. Kupiškėnų keistumai...

            Comment


              Pradesiu nuo 3) Pacioje pradžioje jie vadinosi Tevynes Sąjunga Konservatoriu Partija, sutrumpintai TSKP, bet dėl panašumo su komunistų partija persivadino i Tėvynės Sąjunga Lietuvos Konservatoriai, nuo tada ju niekas kitaip nevadina, kaip konservatoriais

              Comment


                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                Pradesiu nuo 3) Pacioje pradžioje jie vadinosi Tevynes Sąjunga Konservatoriu Partija, sutrumpintai TSKP, bet dėl panašumo su komunistų partija persivadino i Tėvynės Sąjunga Lietuvos Konservatoriai, nuo tada ju niekas kitaip nevadina, kaip konservatoriais
                Super! Viršuje esančiam laukelyje "Pranešimai", kuomet pamatau raudoną vienetuką, kur paspaudus parodoma, kad jūs atsakėte į mano pranešimą, tai jūs neįsivaizduojate, kaip verčiate mane aikčioti nuo kiekvieno tokio įvykio.

                Comment


                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                  O iš 95 temos puslapio negalite paanalizuoti kuo daugiau mano postų? Jame itin daug neatsakytų klausimų...

                  1. Kodėl dingus tas davidoniui visas Vilnius susitelkė jo paieškai, ko pasekoje buvo sugriautas mitas, kad lietuvis džiaugiasi kito nelaime?
                  2. Apie PKC 466
                  3. Kodėl TS-LKD dar vadinami konservatoriais? Čia liaudis sugalvojo jiems tokį pavadinimą ar jie patys anksčiau taip vadinosi?
                  4. Ar nenusinuodysiu uostydamas žiebtuvėlio dujas?
                  5. Kupiškėnų keistumai...
                  4) apsinesti tikrai galima, gal galima ir nusinuodyti, bet reiketu suuostyti kokia europalete ziebtuveliu is karto
                  5) Kupiskenai yra ziauriai geri zmones, sakau tai is asmenines patirties. Be to, jie Aukstaiciai, patys romiausi ir tolerantiskiausi zmones Lietuvoje.

                  Comment


                    1) cia vilnietiski reikalai, nesugebesiu atsakyti. Vilniumi visiskai nesidomiu

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą

                      4) apsinesti tikrai galima, gal galima ir nusinuodyti, bet reiketu suuostyti kokia europalete ziebtuveliu is karto
                      5) Kupiskenai yra ziauriai geri zmones, sakau tai is asmenines patirties. Be to, jie Aukstaiciai, patys romiausi ir tolerantiskiausi zmones Lietuvoje.
                      Nu, o kaip ten su dingusiais žmonėmis ar gyvūnais? Kodėl visi gaili, skatina klijuoti skelbimus, siūlosi į pagalbą? Iš kur tuomet tas pasakymas, kad "lietuvis džiaugiasi, kai kaimyno tvartas pleška"?

                      Comment


                        Dėl pranešimo #1911, tai man irgi aktualu gauti atsakymus į visus, išskyrus 2, nes tai labiau ne klausimas, o teiginys. 3 išvis neįmanoma patikrinti.

                        Comment


                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                          Nu, o kaip ten su dingusiais žmonėmis ar gyvūnais? Kodėl visi gaili, skatina klijuoti skelbimus, siūlosi į pagalbą? Iš kur tuomet tas pasakymas, kad "lietuvis džiaugiasi, kai kaimyno tvartas pleška"?
                          ne visi ir siulosi. Ta daro dazniausiai kokie nors nevykeliai ir kvailuciai. Dauguma ziuri savo reikalu kol beda neistinka ir dziaugiasi deganciu kaimyno tvartu.

                          Dar del to PKC 466, del numerio tai nezinau, bet mane visada stebindavo, kaip su tokiomis meslinomis masinomis galima vezti piena

                          Comment


                            O 1916-asis pranešimas. Ar verta ramų Kūčių vakarą surizikuoti vardan malonumo ir išlėkti į ruožą, kuriuo įprastą dieną nesustodamai kliokia srautas mašinų? Net jei mašinų kelyje nebus, vistiek gal kokia ore levituojanti nematoma kamerytė nufilmuos ir atsiųs protokolą... Tiesiog eidamas per kelio ruožą, kurio kad ir prieš 15 metų prariedėjo kokio man gerbiamo žmogaus mašina, tai atsistojęs ant tos vietos, per kurią jis važiavo, aš jaučiuosi, kad pasikraunu to žmogaus savybių, energijos, mąstymo būdo...
                            Maždaug šioje vietoje:
                            https://www.google.com/maps/@54.7279...8192?entry=ttu

                            Comment


                              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                              1. O eilinį nusenusį troleibuso vairuotoją galėtume pavadinti visuomenininku? Juk jis - visuomeninio transporto priemonės vairuotojas!
                              2. Prieš keletą metų iki LT žiniasklaidos atplaukė toks komiškas vaizdelis, kaip atrodo Belgijos sveikatos apsaugos ministrė - tokia apkūni, eina sau... Sveikatos apsaugos.
                              3. Pas mus kaime, dar kai buvau priešmokyklinio amžiaus, vieną vasarą visą dieną pirmyn-atgal (matyt kaimo jaunimas iš neturėjimo ką veikti prisigalvodavo pramogų) be sustojimo pagrindiniu kaimo žvyrkeliu visu garsu ir greičiu praskriedavo senas, nebeegzistuojančioje šalyje pagamintas oranžinės spalvos automobilis, ant kurio priekinio lango buvo užrašas "Lada Masport". Įdomu, tie vyrukai dar gyvi, ar jau kur nors užsimušę?
                              4. O tas kažkoks su lietuvių liaudies etnokultūra susijęs, ar net kažkokios dainos pavadinime esantis žodis "Raskila", tai čia jis kilo kartais ne nuo Tomo Vytauto Raskevičiaus pavardės? Ar greičiau jo pavardė nuo šio magiškai skambančio žodžio?
                              1) nelabai, nes as tai vadinu socialiniu transportu, kitas gal kitaip, tai vairuotoja reiketu vadinti vergu, siuo atveju.
                              4) nieko bendro neturi. Nors, ka gali zinoti, gal jis naktimis tampa kokia nors Raskila?

                              Comment


                                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                O 1916-asis pranešimas. Ar verta ramų Kūčių vakarą surizikuoti vardan malonumo ir išlėkti į ruožą, kuriuo įprastą dieną nesustodamai kliokia srautas mašinų? Net jei mašinų kelyje nebus, vistiek gal kokia ore levituojanti nematoma kamerytė nufilmuos ir atsiųs protokolą... Tiesiog eidamas per kelio ruožą, kurio kad ir prieš 15 metų prariedėjo kokio man gerbiamo žmogaus mašina, tai atsistojęs ant tos vietos, per kurią jis važiavo, aš jaučiuosi, kad pasikraunu to žmogaus savybių, energijos, mąstymo būdo...
                                Maždaug šioje vietoje:
                                https://www.google.com/maps/@54.7279...8192?entry=ttu
                                cia kaip kam. As tai tikrai tingeciau, bet kitas gal priesingai, pasijaus kaip tu ir parasei

                                Comment


                                  O man atrodo, viena mano kaimynė dirba stiuardese, nes kartais iš namų savaitėms iškeliauja/grįžta su ženklintais lagaminukais ir komsomolkinio (net nepasitikslinau, ką šis žodis reiškia), šiaurės-korėjietiško tipo kostiumine uniforma. Tai jei aš sugalvočiau skristi kur nors lėktuvu, ir prieš kylant pamatau, kad ji bus mano palydovė, ar yra prasmės bėgti iš lėktuvo? Na nes čia būtų mano privačių ir privačių interesų konfliktas, kaip ir nenorėčiau, kad mane gelbėti atriedančioje GMP būtų ta mano buvusi klasiokė, kuri buvo mane įsimylėjusi, o man ji kaip tik visai negraži.

                                  (pranešimas 1917)

                                  Comment


                                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                    O man atrodo, viena mano kaimynė dirba stiuardese, nes kartais iš namų savaitėms iškeliauja/grįžta su ženklintais lagaminukais ir komsomolkinio (net nepasitikslinau, ką šis žodis reiškia), šiaurės-korėjietiško tipo kostiumine uniforma. Tai jei aš sugalvočiau skristi kur nors lėktuvu, ir prieš kylant pamatau, kad ji bus mano palydovė, ar yra prasmės bėgti iš lėktuvo? Na nes čia būtų mano privačių ir privačių interesų konfliktas, kaip ir nenorėčiau, kad mane gelbėti atriedančioje GMP būtų ta mano buvusi klasiokė, kuri buvo mane įsimylėjusi, o man ji kaip tik visai negraži.

                                    (pranešimas 1917)
                                    el stiuardeses gal sutikciau skristis, jai aptarnaujant, gal viena kita lyshna alaus atnestu po blatu, bet kad gydytu klasioke, tai jokiu budu. Mano keli giminaiciai yra daktarai, tai as niekada gyvenime nesu i juos kreipesis del svo sveikatos pasikonsultuoti ar panasiai. Ir niekada nesikreipsiu

                                    Comment


                                      O kaip manote, ar Lenkijai, kaip šaliai, kurioje daug tikinčiųjų, ar jiems dera turėti tiek daug vilkikų ir atitinkamai, puspriekabių? Spėju, kad ši šalis turi didžiausią Europoje šio gėrio parką. Juk jų varikliai riaumoja tikrai nekatalikiškais garsais, vairuotojų juokeliai tikrai nėra padorūs ir moralūs. Kaip tai dera - tokia tikinti šalis, kad net svarstė sekmadieniais drausti dirbti parduotuvėms (nes sekmadienis - šventadienis - Dievas 6 dienas kūręs Žemę, 7-ąją ilsėjosi), o turi tokį nežmonišką kiekį tų griozdiškų mašinų bei jų vairuotojų?

                                      Comment


                                        Bet nuo to nubyra daug bažnyčiai, visi patenkinti ir laimingi

                                        Comment


                                          Nu nes tas transporto sektorius tokia žiauri sritis... Atsimenu dar iš geofrafijos kurso, pamokos temą "Kodėl šalys prekiauja". Prekiauti gal pradedama nuo to, kad tvarkingais kostiumais apsirengę ministrai pasirašo tarpvalstybines sutartis dėl krovinių gabenimo, tačiau tie krovinių gabentojai (fūristai, traukinių mašinistai, jūreiviai) taip nesirengia. T.y. tarpvalstybines sutartis sudaro pasitempę asmenys, bet va tie sraigteliai toje sistemoje, tie krovinius įkeliantys/iškeliantys darbininkai, t.y. tos "žemiausios grandys" būna pasirengę paloskiniais treningais, rūko, kraudami keikiasi. O viskas prasidėjo nuo sutarties, kurią pasirašė puošnūs ministrai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X