Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    bet kaip zmones gali valgyti kiausinius? Juk tai yra neisnesioto vistos vaisiaus gemalas, savotiska vistos aborto liekana...
    O kaip žmonės gali valgyti vištiena, juk tai gyvo padaro mėsa.

    Comment


      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

      O kaip žmonės gali valgyti vištiena, juk tai gyvo padaro mėsa.
      lygiai ta pati norejau pasakyti. Nesuprantu sito. Zuvis taip pat yra mesa ant kaulu po oda. Bet vistiek, valgyti neisnesiota gyva gemaliuka yra kazkas tokio

      Comment


        Parašė liutass Rodyti pranešimą

        dvitaktes zoliapjoves uzvedimas?
        Ne, čia gi liftas. Senos statybos daugiabučio senas klibantis, girgždantis, nežydintis, stringantis liftas. Aprašiau tiek jo važiavimo, tiek durų darinėjimo garsus.

        Comment


          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

          Ne, čia gi liftas. Senos statybos daugiabučio senas klibantis, girgždantis, nežydintis, stringantis liftas. Aprašiau tiek jo važiavimo, tiek durų darinėjimo garsus.
          Megau vaikystėje važinėtis svetimais liftais. Pas mane name lifto nebuvo, todėl eidavai į tokius Vilijampolės dvylika aukščius ir ten pasivezindavau liftu. Budavo baisu, rizika, kad kas nors paklaus, kur vaziuoji, bet tam visada turedavau paruošęs susigalvota atsakyma

          Comment


            Trečioji zona klausimų - kokio žemės ūkio padargo, kabinamo prie traktoriaus galo, veikimo garsas čia užfiksuotas? Šis garsas labiau girdimas, kai minėtas padargas veikia, tačiau kiek aprimęs, t.y. tuo momentu neatlieka savo tiesioginio darbo, bet tebėra įjungtas.
            Ur-ran-kagagagan, ur-ran-kagagagan! Na vienu žodžiu kažkuo primena "Spragtuko" ar kokio ten baleto melodiją...
            Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.07.24, 16:10. Priežastis: "r"

            Comment


              Dar mėgau tokį nuotykį: anksčiau zmones sarvodavo butuose, o prie laiptines privarstydavo egliu sakeliu, vedanciu i ta buta. Tai as, su viena kiemo drauge, gal kokiu 5-6 metu. eidavom i tuos butus paziureti lavono.

              Comment


                Tai kaip, liutass , ar neturite idėjų, kas tai galėtų būti?

                Comment


                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                  Tai kaip, liutass , ar neturite idėjų, kas tai galėtų būti?
                  Tu apie liftą ar aš kažką pramiegojau?

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą

                    Tu apie liftą ar aš kažką pramiegojau?
                    Skaityti pranešimą #1986.
                    Beje, kai pamatau žmogaus gimimo metus 1986, man iškart iškyla klausimas, ar jo gimimo diena nebus paženklinta istorine nelaime - 1986-04-26.

                    Comment


                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                      Skaityti pranešimą #1986.
                      Beje, kai pamatau žmogaus gimimo metus 1986, man iškart iškyla klausimas, ar jo gimimo diena nebus paženklinta istorine nelaime - 1986-04-26.
                      gal koks meslo barstytuvas?

                      Comment


                        Ne. Tai - vadinamieji diskai. Nežinau koks oficialus pavadinimas, bet tie kur nupjautą žolę guldo lygiomis pradalgėmis. Su jais pjaunama žolė dažniausiai ruošiama presavimui.

                        https://www.youtube.com/watch?v=D6ijgiZNHUA

                        Comment


                          O jei liūtas ignoruoja viešąjį transportą, negi nepanorėtumėte "ištempti prieš valandos pertrauką"? Juk faina.
                          P.S. Puslapyje nr. 92 susiraskite mano pranešimą #1826 ir jį perskaitęs dar kiek pamąstykite ir tik nesant idėjų eikite link pranešimo #1827, kuriame išsamiai paaiškinu "ištempimo prieš valandos pertrauką", sąvoką.
                          Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.07.24, 16:05.

                          Comment


                            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                            O jei liūtas ignoruoja viešąjį transportą, negi nepanorėtumėte "ištempti prieš valandos pertrauką"? Juk faina.
                            P.S. Puslapyje nr. 92 susiraskite mano pranešimą #1826 ir jį perskaitęs dar kiek pamąstykite ir tik nesant idėjų eikite link pranešimo #1827, kuriame išsamiai paaiškinu "ištempimo prieš valandos pertrauką", sąvoką.
                            ne, as nenoreciau, taciau, tai buvo mano pastovi psichologine busena kai dar dirbau kazkokiame darbe pries pietu pertrauka.

                            Comment


                              Parašė liutass Rodyti pranešimą

                              ne, as nenoreciau, taciau, tai buvo mano pastovi psichologine busena kai dar dirbau kazkokiame darbe pries pietu pertrauka.
                              O ką čia bendro su autobusais turi jūsų psichologinė būsena? Taip pat, daug kartų gvildenau klausimą, ryšio tarp darželyje mažo žaidžiančio vaiko, kurį tėvai atvežą į darželį ar mokyklą nuosavu automobiliu. Juk mažas vaikas dar negali turėti vairuotojo pažymėjimo, jis toks gležnutis, bet va jo tėvai tokie monstriškai galingi... Kaip kitiems vaikams, kurių tėvai nevairuoja, žaisti su tokiu vaiku kurį atveža?

                              Comment


                                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                                O ką čia bendro su autobusais turi jūsų psichologinė būsena? Taip pat, daug kartų gvildenau klausimą, ryšio tarp darželyje mažo žaidžiančio vaiko, kurį tėvai atvežą į darželį ar mokyklą nuosavu automobiliu. Juk mažas vaikas dar negali turėti vairuotojo pažymėjimo, jis toks gležnutis, bet va jo tėvai tokie monstriškai galingi... Kaip kitiems vaikams, kurių tėvai nevairuoja, žaisti su tokiu vaiku kurį atveža?
                                su autobusais nieko bendro neturi, bet turejo su tuo laukimu pietu pertraukas, kaip istempti ta likusia valanda iki pietu pertraukos.

                                O tie vaikuciai, kuriu teveliai neturi automobiliu, o vargsta su autobusais/troleibusais/mikriukais jau yra gailecio verti, uzuojautos ir siaip, ju likimas jau uzrasytas zvaigzdese visa likusi gyvenima buti nelaimingais

                                Comment


                                  Aleikit? O kas atliko šią dainą:

                                  Ašarų nebuus,
                                  Tereikia, išsiskirt sunku
                                  Ir gaila mes per visąnakt,
                                  Mergaite, būsi su manim

                                  Suprantu sunku, nelengva
                                  Laukti tau manęs
                                  Ir verta pagalvot man tik
                                  Ar verta taip ilgai kentėt

                                  Ich bin dein, mergaite mano
                                  Du bist mein, aš būsiu tavo
                                  Allein, atnešiu savo-o-o degančius jausmuus
                                  Ich bin dein, mergaite mano, du bist m..

                                  Comment


                                    sita zinau, SEL

                                    Comment


                                      Neteisingai.
                                      Atsakymas:

                                      https://www.facebook.com/watch/?v=1478397388994073

                                      Comment


                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                        blyn, sumaisiau konservatoriu zvaigzde su Didziuoju SEL

                                        Comment


                                          Aš tik nežinau vieno - kas ta juodaplaukė moteris iš komisijos, kur prašė Minedo pristatyti save 2 sakiniais, kas jis toks yra?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X