Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O jei ta Tecia Siliuk balotiruotųsi į prezidentus, manau kokį procentą tikrai surinktų, ypač už ją balsuotų visi, gavę baudos kvitą nuo jos už važiavimą troleibusu be bilieto. Ypač imponuoti turėtų jos pavardės galūnė -uk, rodanti ukrainietišką jos kilmę. O dabar taip - kaip kad per dažną rugsėjo 1-ąją mokyklų direktorės sakydamos sveikinimą taria: "Labiausiai norėčiau kreiptis į dvyliktokus - jums šie metai paskutiniai". Tai aš rašau panašiai - labiausiai šiuo pranešimu kreipiuosi į enigma - AŽ tamsta siūlėte bendradarbiavimą, atseit, kad aš jums mokėčiau už skaitymą ir atsakinėjimą į mano žinutes šioje temoje. Tai iš ko aš jums mokėsiu, manote man viskas gerai? Štai mes su mama nuo 2018 m. birželio, kuomet seneliai mums pervedė pinigus už tą parduotą butą, kuriame gyvenome iki 2016 m., tai mama, nors ir man prikaišioja, kad aš 2017 m. senelio dovanotus 4,5K eurų pravažinėjau tarpmiestiniams autobusams, jų bilietams. Tačiau tie 30,000K eur., gauti 2018 m. birželį, tai nors mama irgi kas mėnesį gauna atlyginimą, ji už buto nuomą ir maistą išleidžia žymiai daugiau, negu kiekvieną mėnesį gauna reguliarų darbo užmokestį, o štai ta 30,000 eur suma gi nedidėja, o tik mažėja. Tai mama sakė, kad kaip liks mažiau kaip 10 tūkst., ji jau "išsigąs" ir gal net vys mane dirbti. Tačiau suma mažėjo, mažėjo, tiesa, žiemą, gimtadienio proga močiutė pervedė dar 3 tūkst. - tai buvo stipri finansinė injekcija, nes tuo metu pinigų atsargos beveik išseko. Na o dabar pasiekėme tą rubežių, kuomet pas mamą sąskaitoje lieko mažiau negu 8 eurai! (kontrolės bilietui nebeužtektų), tad ji ima pinigus iš manęs, kuriuos man periodiškai duoda senelis. O jie irgi baigėsi, šiuo metu neturiu nė vienos šimtinės kupiūros. Mama pati sako, kad jai gaila siurbti mano atsargas, bet kitos išeities nėra - nuoma su komunaliniais išeina apie 800 eurų, o tai yra panašu į mamoms atlyginimą. Ji vis kalba apie papildomus pajamų šaltinius, pilna visokių idėjų, kaip antai išleisti knygą, teikti svetainių iškėlimo paslaugas, vis kalbama apie tuoj tuoj išaušiantį mūsų "aukso amžių" - tačiau realybė - tokia pati. Tiesa, šiandien 15-16 val. susitinku su seneliu, kada įpūs mano kokius 200, kuriuos atidavęs mamai turėsiu paskelbti žinią - senelio pinigais baigėsi. Ji gali pradėti klausinėti, kiek jų turėjau ir kur taip viską išleidau. Atsakymas jai nepatiks - 2,5 metų bendravau su vienu klasioku, kuriam periodiškai mokėjau ir sumokėjau virš 1000 eurų už leidimą jį glostyti it aligatorių bei pirkau iš jo kitas paslaugas, už kurių paviešinimą manęs laukia karomos pareigūno likimas. Tai va, iki 2018 m. birželio, kuomet mama į sąskaitą gavo dar neregėtą sumą pinigų, iki tol taip ir gyvendavome - kokią 5 mėnesio dieną, gavusi atlyginimą, mama užperka pilną šaldytuvą maisto, o štai mėnesio pabaigoje jau skaičiuoja centukus, dėliojasi, prašosi iš manęs, moka nebe išdidžiai kortele, o grynais. 2018-2022 buvo kone pasaka, o štai dabar priėjome tą ribą, kai mama jau svarsto kraustytis į užmiestį kur nors pigiau (kaip apsidžiaugs kaimynai, kad nebeliks šito "durnelio vaikštančio palei gatvę").

    Comment


      Šiąnakt sapnavau baisų sapną - aš buvau Vilniuje, prie autobusų žiedo, šalia Baltupio - Ateities g. sankryžos, ir kažkur prie tos eglės atlikau visokius judesius, kuriuos liutass vadina "čiukurova". Man, kaip autistiškai asmenybei, jie padeda nusiraminti ir netgi duoda prasmę gyventi. Tai staiga prie manęs prieina kažkokie 2 diedai (man rodos tie patys, kur geležinkelio stoties prieigose bandė man sutrukdyti nuimti nuo stulpo skelbimą apie dingusį žmogų-narkomaną), ir dar vienas žalialiemenis, gal policijos remėjas. Ir jie pasirodo buvo iškviesti, nes kažkas pranešė, kad aš sklaidausi, plasnoju ir pan., nors jokios grėsmės nekėliau, į važiuojamąją dalį neišlindau, tiesiog viešoje vietoje rankomis ir galva atlikau kiek neįprastus judesius. Ir aš pabadžiau eiti tolyn, ką jie čia priskreto prie manęs. Jie nebėgo, tačiau normaliai vijosi, eidami iš paskos. Man mintyse toptelėjo fun-tastišca idėja - kadangi tai yra visai netoli mano draudžiamo stebėti asmens, galvojau nueiti iki jo namų, specialiai ten jam po balkonu pašūkauti, kad jis mane išgirstų, ir tuomet pasiduoti jam, kad tai jis man iškviestų tikrąją policiją ir jinai mane suimtų, o ne kažkoks žalią liemenę vilkintis pusiau bomžas. Bet paėjus Baltupio g. į šiaurę, ties krepšinio aikštele kažkaip aš nusileidau, o jie sutiko nusiginkluoti, o to žmogaus namų, nenorėdamas jo erzinti ir laikydamasis susitarimo, laimei taip ir nepasiekiau.

      Comment


        Lorbek zgūna gior šiūt DŽUUUUUUGŠT "Ouuuu!" Eruazem Lorbek vuak šiu šhi CHavi Paskual
        Navarro for truyyyy - kiauniiiit BŽUUUUUUUUNNNNNNGŠT! (Minutės pertraukėlė). Džiauai for dė džeam! Ei?

        Pabandžiau pamėgdžioti garsu iš "Siemens" arenos, 2012 m. rudenį, kuomet namų Lrytas žaidė su svečiais iš Barcelonos. Tai rezultatas po 2 kėlinio buvo vos 27:25 Barcelonos naudai ir galėjo būti lygus, jei ne taikliai nuotole vidutine pakabytas Erazemo Lorbeko iš Slovėnijos, dvitaškis. Tai kai jis pataikė ir sirena liaudiškai tarianti, užskuto, užblūdijo, tai aš mintyse galvojau panašiai kažką į "Va, šio žaidėjo dvitaškis išveda komandą į priekį, tas Barca treneris Xavi Pascual, maždaug, aš tuo metu einu į 6 klasę, o tą trenerį sirena (skambutis) savo laiku irgi palydėdavo į mokyklą, o dabar va jis veda komandą į pergales". Na net nebemoku aprašyti ar ką, tai dabar kiek esminis pranešimas ne labai į temą: išgirdęs žodį "gyvastis", prisimenu tokį klasioką Mantą L., su kuriuo mokiausi 5-8 klasėse, tai ten jo mama Inga L. ir tėtis Nerijus L., kur gyveno tuose plytinukuose prie Buivydiškių g. ar kažkas tai tokio. Yra šansų, kad vienas trumpiausių išbeldimo terminų - 2 savaitės - kliuvo ir liūtui. Bet jei jis toliau vatuosis, tai tegu tik dosniai šalina jį kaip koks Šalenga toliau. "Ir kaip toj, skęstančioj dainoj" - nu kaip daina gali skęsti? Tai kas nutiko Jai, galėjo nutikti bet kuriam mūsų sūneliui (o gal šuneliui?). Aš jei būčiau milijonierius, tai kiekvienam atskirai paprašiusiam nemokamai dovanočiau po sumelę pinigų būtiniausioms išlaidoms, o ne taip kaip Zoran-komerciniai bankai, kur atiduoti turi daugiau, negu pasiskolinai. Čia jie taip ir uždirba? Visur gerai. Pas Sapą Alkesijų geriausia.Tik AL1 mobilizuotasis, gal jau pamuštas mūšio (o gal mūsio - musių mūšio) lauke stebi mus nuo debesėlio? Ir kur ta puikybėje prisiekusi šiai temai gauja, kur pradžioje kaip lygi tarp lygių diskutavo, o dabar paliko man ant ledo, kaip kaip ant Akropolio ledo palieka tie, kurie su mašinomis paima iš stotelių. Ar realu, kad kada nors sulauksiu skambučio iš nepažįstamo numerio "Gal norite darbo?". Nea, realybė tokia, kad pats turi eit ieškot, kitaip be nieko liksi. Ar Tecia - gražus vardas?

        Comment


          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
          Kas būtų, jei deklaruotum išvykimą iš Lietuvos (kad nesiskaičiuotų PSD įmokos), tačiau paslapčia vis tiek sau tyliai kur nors lindėtum kokiam nuošaliam Dzūkijos kaime? MedinisStrazdas žinote?
          Nieko nebūtų. Problemos būtų jeigu norėtumėt pasinaudoti valdžios paslaugomis, pvz patekti į ligoninę.

          Comment


            Bet o tai jeigu į Lietuvą grįžai savaitgalį, kuomet deklaravimo įstaigos nedirba, ir kaip tik tuo metu susižaloji, tai kaip įrodyti, kad tikrai kątik grįžai? Juk tie duomenys apie deklaruotą gyvenamą vietą dar ne tą pačią minutę visur suvaikšto, nugargaliuoja į gydymo įstaigų kompiuterius?

            Comment


              Bet tas 2011 m. ruduo, ta mano 5 klasė. Atsimenu per lietuvių kalbos pamoką buvo namų darbams užduota sukurti kažkokią trumpą istoriją apie kažkieno atsiradimą ar pan., ir duotas tam tikras kontekstas, tai aš su niekuo nesitaręs pradėjau rašyti ir sukūriau. Kitą dieną mokytoja atsakinėti pakvietė klasioką Salvijų R., tai jis parašė praktiškai identišką kūrinėlį manajam. Kad buvo aukštas, stiprus ir augalotas vyras ir todėl jis buvo pavadintas Ąžuolu. Ar kažkaip taip, žodžiu, žmogus, jo tvirtybė ir palyginimas su lietuvybę simbolizuojančiu medžiu. Sutapimas? O kur dar tos ketvirtfinalio rungtynės su Makedonija 67:65, o dar tas rugpjūtis, kuomet aš žiūrėdavau pro langą, ir dar buvo 11 troleibuso maršrutas - kas juo dirbdavo tą mėnesį, kokie garažiniai numeriai, kokie vairuotojai?
              Bet tai kaip "Mėšlita" vadas Bortosevičius susidirbo savo karjerą, ech tie skandalai...

              Comment


                Ar atsiras šioje temoje liutass nr. 2? Iki kada imtinai pašalintas pagrindinis liutass? Aišku, pats kaltas, kad cituoja tą numirėlį, kurio pavardės pirmoji dalis mano lietuviškai ausiai skamba panašiai kaip "žirnis". Gal būtų įmanoma jį visam laikui užbaninti geo-politinėse temose, bet palikti išimtinę laisvę diskutuoti čia, panašiai kaip buvo pasielgta su AI1?

                Taip pat:

                John , kaip forumo sinologas, gal galėtumėte pavertėjauti, apie ką šita daina?
                https://www.youtube.com/watch?v=8FLAHF_dMYs

                Taip pat, eidamas per gatves, stengiuosi su batu nebeatsistoti ant ruožo, per kurį, normaliomis sąlygomis, prarieda automobilių padangos, t.y. galutinai atsisakiau ėjimo per jų ratai.
                Visi žmonės, kuriems pasakoju tą savo seklio istoriją, stoja į to mano sekioto žmogaus pusę ir sako "Jei jis tavęs prašė nebesirodyti, tai ir palik jį ramybėje, atstok nuo jo". Ir teisingai, manau sako, ar ne taip?

                Comment


                  Buvau susitikęs su seneliu, tai tas pasakė vos ne, kad tie fūristai prie mano namų mane sudaužys, atsilygindami už tai, kad jiems padedu. Na arba jis tikrai nesupranta, kad aš įsikišu tik esant reikalui, arba tikrai kvankt.
                  Taip pat nuolatos ragina, kadangi niekur nedirbu ir nelabai tinku kokiems darbams, pasidaryti pašalpą iš SoDros, dar gal su gydytojos siuntimu eiti į NDNT dėl pripažinimo ligoniu ir susiveikti išmoką už tai, tačiau mama tam prieštarauja, teigdama, kad mes ne varguoliai, pašalpų ėmimas yra žemas lygis, o aš ne invalidas (iš tiesų tai tiesa - fizinių išorinių ribotai darbingo žmogaus požymių neturiu). Ką man daryti? Visus tuos dalykus pasidaryčiau gal tik jei kada nors gyvensiu atskirai, bet net nėra kaip išeiti gyventi atskirai - kaip aš jai pripažinsiu, kad varau gyventi į savo buvusį kaimą, ten užimti apleistą pastatą - miegant matyti žvaigždes, maudytis upėje, maistą pirkti neaišku iš kur ir kokių pinigų, o šildytis deginant atliekas ir taip juodinant orą dūmais. Be to, tada, pasak senelio pradėti išmokų prašymo procedūras gali būti vėlu. "Stovėti prie bažnyčios su ištiesta ranka", kaip kad mane ateityje įsivaizduoja jis - tikrai ne, jis gi nežino, kad aš pats pranešinėju apie tokius tipus, nes prašyti išmaldos yra Tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimas.

                  Comment


                    O normalu, kad per valstybinę televiziją (LRT) rodoma laida apie namų remontus (berods vadinasi "Bendrom jėgom"), ir ten kaip to viso dalyko vadas buvo prie statybų dirbantis žmogus, kurio metais už mane jaunesnis sūnus mokėsi vienoje mokykloje kartu su manimi. Tai tas sūnus, atsimenu, konfliktavo su vienu tokiu kitu mokiniu, ir tas kitas jį kažkuo užkniso, tai tas su savo draugais kalbėdamas pasakė maždaug "Kai gaus nuo manęs į galvą, tai galės bėgt apsižliumbęs". Ar normalu, kad iš mokesčių mokėtojų pinigų išlaikoma televizija rodo tokių chamų tėvus? Kita vertus, ta pati televizija neatsakė į mano paklausimą, ar nėra taip, kad per sveikinimų koncertus jie dirbtinai prikuria sveikinamų asmenų (realybėje neegzistuojančių), sugalvodami jiems vardus ir pavardes, kad užpildyti visą eteriui skirtą laiką. Paprastai tie tariami sveikinamieji pasižymi tuo, kad neparodoma nė vieno jo nuotrauka, o sveikinamasis būna iš didesnio miesto (nes jei koks kaimas su 15 žmonių, taigi vietiniai iškart atpažins, kad toks ir toks asmuo pas juos negyvena).

                    Comment


                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                      O kaip su sekiojimu ir ėjimo per kitų ratai, derėjimo? Tarkime, ten eiti nebegaliu, bet lipti į autobusą, kuris dar prieš mažiau nei prieš 15 minučių buvo toje uždraustoje vietoje, lipti tai jau galiu, jo? Nu pavažiuoti kelias stoteles, bet ne į tą pusę, o į priešingą. Arba jei prie mano namų dirba žmogus, kuris gyvena netoli to uždraustojo namų, tai aš eiti per jo ratai galiu, bet trumpam pareziduoti šalia jo namų nebegaliu, nes jo namai visai šalia to, pas kurį rodytis man uždrausta...
                      Čia kaip su tuo dalyku, kad turėdamas tik ID kortelę, negaliu vykti į šalis, kurios reikalauja paso (pvz. jūsų išreklamuotą Uzbekistaną), tačiau prieiti prie uzbekiškais numeriais ženklintos fūros, pakalbinti jos vairuotoją, savo batu užminti vietą, per kurią prariedėjo jo padangos, kažkodėl jau galiu.
                      Štai ką dirbtinis intelektas atsako į mano klausimą:

                      Sekiojimas ir ėjimas per kitų ratus yra įvairiais atvejais leistinas, o kitais atvejais neleistinas. Šiems veiksmams gali skirtis taisyklės ir ribojimai priklausomai nuo konkrečios situacijos.

                      Gali būti atvejų, kai negalite sekėti arba eiti per kitų ratus, net jei praeityje buvo leidžiama tai daryti. Pavyzdžiui, jei vieta yra uždrausta eiti arba yra tam tikri apribojimai, tuomet negalite tai daryti, nepaisant to, kas įvyko anksčiau. Tai galioja ir tuo atveju, jei autobusas, kurio negalite apeiti, praeitais laikais buvo pasiekiamas. Taisyklės ir apribojimai gali pasikeisti, todėl reikia laikytis naujausių nurodymų.

                      Dėl pavyzdžio su žmogumi, kuris gyvena netoliese uždraustojo namų, tai priklauso nuo konkrečių apribojimų. Jei apribojimai yra susiję su tam tikra teritorija, tada gali būti draudžiama pereiti šalia jo namų, nepaisant to, kur jis gyvena. Tai vis tiek būtų laikoma pažeidimu. Geriausia būtų pasitarti su vietinėmis taisyklėmis, kad būtų užtikrinta teisinga elgtis.

                      Dėl ID kortelės ir paso reikalavimų skirtingose šalyse, tai priklauso nuo konkretaus šalies taisyklių. Nors ID kortelė gali leisti asmeniui teisėtai gyventi ir keliauti tam tikrose šalyse, kai kuriose šalyse vis tiek gali prireikti paso. Tačiau, tai, kad galite pakalbinti fūros vairuotoją ir padėti jam, nepriklauso nuo to, ar turite ID kortelę ar ne. Tai yra savanoriškas veiksmas, kuris nepriklauso nuo oficialių dokumentų.

                      Žodžiu, nelabai į temą. Tačiau kokiais 2009 m., būdamas kaime sėdėjau ant laiptų prie namo, ir per radiją sakė, kad vis labiau populiarėja prekyba žmonėmis, ir kaip pavyzdys buvo pateikta, kad "lietuviai išvežami į užsienio šalis ir verčiami dirbti sunkius darbus". Tai aš tuomet su savo vaikiška galva, tą frazę "sunkūs darbai", interpretavau taip, kad verčia atlikti konkretų veiksmą su tam nepritaikytu įrankiu, kad kuo labiau tave nualinti, pvz. tau liepia šienauti žolę su grėbliu. T.y. sunku, bet daužant, daužanti tą patį plotelį, grėblio dantys šiaip ne taip nupeša tą žolę kuokštais.

                      Comment


                        Parašė liutass Rodyti pranešimą

                        Gal brandos atestato ir yra tas numeris?
                        MedinisStrazdas , patikrinkite ar liūto atsakymas yra teisingas. Kur jį galima gauti, ar yra kažkoks valstybinis statybos inžinierių biuras, ar privačios firmos, kurios išduoda tą dokumentą ir kaip jis atrodo? Ar ten rimtai mokyklos baigimo atestato numeris, tipo parodyti, kad stroičikas nėra visiškai kvailas žmogus - netgi 12 klasių baigti sugebėjo... ?

                        Taip pat:
                        (baisu pagalvojus, kad į mano namo požeminį parkingą įriedanti mašina dar prieš kelias valandas buvo visai kitame šalies gale). Čia mano vienos kaimynkos postas namo grupėje (duomenys nuasmeninti). Ir dar su tais pačiais ratais, t.y. kertant savivaldybių ribas neprivaloma pasikeisti padangų, kad nediskriminuoti tokių žmonių kaip aš, kurie jau kelis metus praktiškai neišvyksta iš Vilniaus, tačiau yra pavojus atsistoti ant asfalto taško, per kurį prariedėjo ratai automobilio, dar tą pačią dieną pabuvojusio kokiame nors gūdžiame Mažeikių rajono kaime.
                        Attached Files

                        Comment


                          Kokiais 2018 m. žiemą praeidamas pro stovinčias mašinas labiausiai kreipdavau dėmesį, kokia joje pavarų dėžė - mechaninė ar automatinė. Juk tuomet buvo įsibėgėjęs teisių laikymasis pas mano klasiokus. Dabar praeidamas pro mašinas ar vaikščiodamas kieme net nepasakyčiau apie dažnos mano kaimyno mašinos pavarų dėžės tipą. Tačiau dabar man aktualiausia pasidarė tai, į ką pasižiūrėjus atsakyti neįmanoma - kur registruota mašina (tiksliau vadinasi - transporto priemonės valdytojo gyvenamosios vietos adresas). Kai pagalvoji, kiek daug automobilių šią minutę stovi visai ne tuo adresu, kuriuo yra prirašyti. Gerai jei dar tame pačiame mieste į svečius pas kažką. O jei visai kitoje savivaldybėje, kitame mieste, kitame Lietuvos gale registruotas, tai ir norisi paklausti - ką jis čia veikia? Aišku, dėl kelių valandų vizito į svečius pas kokį giminaitį gi nepersirašinėsi visų tų registracijos liudijimų...
                          Ne mažiau svarbu ir tai, kokia raide prasideda numeris, pagal ką galima maždaug pasakyti reigistracijos metus. Pvz. raidė F tai yra apie 2011 m.

                          Comment


                            Jei liutass liūdi, miega ar guli vis dar nesusivokęs, kad yra reabilituotas, paminiu čia jo vardą, kad atsibustų ir prisijungtų, bei informuoju, kad šią naktelę sapnavau daug ką, vienas epizodų - mano klasiokas Aleksas pasikvietė mane į lauką pažiūrėti, kaip jis spiria į mokyklos durų langą. Tai vos keletą kartų paspardė ir tuomet uraganiniu greičiu į lauką jo pačiupti išskuodė auklėtoja Rita, kuri tiesiogine to žodžio prasme nunešė jį. Taip pat, kur mano mama ieško pigesnio varianto kažkur išsikelti, tai ji žiūri tai visokiu Ignalinos r., pvz. Didžiasalį, arba Visaginą arba dar ką. Man tas rytinis LT pakraštys ant tiek nejaukus, kad nežinau. Tos vietovės, ir jų žmonių mentalitetas, mano galva, labiausiai atsispindi per šią dainą. Ji galėtų būti Vilniaus r. (visos gyvenvietės į šiaurę nuo Nemenčinės), Švenčionių, Ignalinos rajonų bei Visagino, himnu. Tikiuosi, forumietis Tomizmas, kilęs iš tų kraštų, per daug neužpyks. Pasiklausykime:

                            https://www.youtube.com/watch?v=XfR9iY5y94s

                            Comment


                              liutass , ar jūsų atbaninimas čia tik kažkoks, kaip sakoma, prikolas, ar tamsta įsižeidėte dėl periodiškų pašalinimų ir nusprendėte atsistatydinti iš forumo nario pareigų? Ar galėtume startuoti šiandien, su mano klausimu "Jei būtumėte traktoristas, nuo kurios vietos pradėtumėte imti tą lauką, kurio sklypo planą apibrėžiau??

                              Comment


                                O kodėl su klaidomis rašantys žmonės taip pyksta, kai informuoji juos apie jų neraštingumą? Ir ar tikrai galima tikėti, kad jei kažką desperatiškai bandai eilę metų, ir tas kažkas tau nepavyksta, kad vieną dieną tai pavyks? Kaip aš sakau, iš tos didelės desperacijos turi kilti (įvykti) triumfas.

                                Comment


                                  Žiūrėkite - yra svetainė https://epaslaugos.ird.lt/, kurioje asmenys gali matyti tiek nusižengimus, nuo kurių yra patys nukentėję, tiek - jų pačių padaryti prasižengimai. Kodėl per kažkokią, paprastam žmogui neprieinamą uždarą informacinę sistemą (šiuo atveju - ANR) suforminti dokumentai tau matomi per banką prisijungus per paprastą interneto naršyklę, tačiau kodėl, pažeidėjui nėra sudarytos sąlygos, keršijant tam protokolą surašiusiam pareigūnui, surašyti jam pačiam protokolą pagal kurį nors kitą ANK straipsniuką? Kas ten per visos tos programos, žinybiniai registrai ir pan., kokia jų paslaptis, per kur į juos įeinama, juk naudojami tokie patys ar panašūs kompiuteriai, klaviatūros, pelės... Ir man atrodo, į tas sistemas tyrėjai įlenda vos ne per tą pačią naršyklę, iš kurios aš jungiuosi prie forumo. Kaip ta pati keleivių kontrolė, kaip juos ten apmoko dirbti, visos tos nesąmonės...

                                  Comment


                                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                                    MedinisStrazdas , patikrinkite ar liūto atsakymas yra teisingas. Kur jį galima gauti, ar yra kažkoks valstybinis statybos inžinierių biuras, ar privačios firmos, kurios išduoda tą dokumentą ir kaip jis atrodo? Ar ten rimtai mokyklos baigimo atestato numeris, tipo parodyti, kad stroičikas nėra visiškai kvailas žmogus - netgi 12 klasių baigti sugebėjo... ?
                                    Neteko matyti, kad ant statybū būtų užrašytas atestato numeris, bet ten turbūt bus pagal to inžinieriaus išsilavinimą, aukštesnysis.

                                    Comment


                                      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                      Neteko matyti, kad ant statybū būtų užrašytas atestato numeris, bet ten turbūt bus pagal to inžinieriaus išsilavinimą, aukštesnysis.
                                      O kaip manote, kas atsitiko liūtui, kad jis, nors ir atpašalintas, tačiau nesijungia jau kelias dienas ir nerašo? Gal gali būti, kad jo "atbaninimas" - tik opiumas liaudžiai, taip sakant, man? T.y. jis realybėje pašalintas pusei metų - iki sausio galo, o man vienam kompiuteryje rodo, kad neva jis reabilituotas, kad apsidžiaugčiau? Ar jį galima laikyti profesionaliu vatniku ar jis tiesiog vis netyčia įdeda ne tokį video ar kitą nuorodą?

                                      Comment


                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                                        O kaip manote, kas atsitiko liūtui, kad jis, nors ir atpašalintas, tačiau nesijungia jau kelias dienas ir nerašo? Gal gali būti, kad jo "atbaninimas" - tik opiumas liaudžiai, taip sakant, man? T.y. jis realybėje pašalintas pusei metų - iki sausio galo, o man vienam kompiuteryje rodo, kad neva jis reabilituotas, kad apsidžiaugčiau? Ar jį galima laikyti profesionaliu vatniku ar jis tiesiog vis netyčia įdeda ne tokį video ar kitą nuorodą?
                                        Manau jūs pakankamai nusišnekate ir be liūto tai jam pasidarė gėda negebėti konkuruoti

                                        Comment


                                          Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                          Manau jūs pakankamai nusišnekate ir be liūto tai jam pasidarė gėda negebėti konkuruoti
                                          Tamsta kažkada žadėjote pakeisti liūtą, kol jis *Pašalintas. Gal kartais nutuokiate, kokia tauta šnekamojoje kalboje vadinama jasais? Na nes čia iš to legendinio skambučio į 112, kur paskambina gerai įkaušęs diedas:

                                          - KAROČE, LAIMĖJO LIETUVA PRIEŠ JASUS, AR GIRDI, MERGIOTE?
                                          - Kokios pagalbos jums reikia?
                                          - JOKIOS, ŠAMPANĄ VEŽK!

                                          Jeigu žinočiau, kelintų metų šis įrašas ir kokios dienos - būtų galima daug lengviau atsekti apie ką kalbama. Greičiausiai tai krepšinis. Nes futbolas pas mus neblizga, o kitos komandinės sporto šakos pas mus nepopuliarios. Kiti sportai, kur varžosi pavieniai atletai (pvz. disko metimas, plaukimas ar pan.), tai ten juk sakoma konkrečiau pavardėmis, pvz. laimėjo Alekna ar Meilutytė, o čia jei sako "Lietuva", tai ko gero bus krepšinis. Gal kas žinote, kas tie jasai? Gal kokie amerikiečiai (nuo trumpinio JAV)?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X