Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    O jūs buvote pašalinamas už tai, jog pasakėte, kad "Jei nemokės rubliais, tai negaus dujų"? Ar D. Grybauskaitę galima laikyti vatnike, nes ji irgi yra pasakiusi, jog sankcijomis Rusijos įveikti nepavyks, agresorius gali būti sustabdytas tik mūšio lauke"?

    Comment


      #82
      Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
      Aš kartais pagalvoju, kad būčiau visai graži mergina. Tik kažin ar man labai patiktų dažytis, nešioti kablus, visokios grožio procedūros ir t. t. Bet jeigu būčiau graži, tai gal man to nereikėtų (aišku, grožiui ribų nėra). Aš ir vyras esu labai gražus, ir net nesidažau.
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        #83
        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
        O jūs buvote pašalinamas už tai, jog pasakėte, kad "Jei nemokės rubliais, tai negaus dujų"? Ar D. Grybauskaitę galima laikyti vatnike, nes ji irgi yra pasakiusi, jog sankcijomis Rusijos įveikti nepavyks, agresorius gali būti sustabdytas tik mūšio lauke"?
        Nepamenu, bet lygtais.

        Comment


          #84
          https://facebook.com/groups/54765510...0318252446209/

          Comment


            #85

            Comment


              #86
              Nu gal nereikia čia dėti tokių mėšliškai šlykščių vaizdų? O šiaip, kiekvieną forumietį galiu pakviesti susitikti: papietausim, pakalbėsim kaip sekasi, apie gyvenimą, apie meilę porą žodžių...
              Kodėl tam tikroms įstaigoms ar organizacijoms vadovauja tokie žmonės? Pvz. visuomet būna pasipiktinimo, kai sveikatos apsaugos ministru norima skirti ne mediką. O aš sakyčiau, būtų labai sveika, kad valdytų žmogus iš visai kitos srities, pvz. Lietuvos gėjų lygos (LGL) vadovu būtų tradicinės orientacijos vyras.

              Comment


                #87
                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                Kodėl tam tikroms įstaigoms ar organizacijoms vadovauja tokie žmonės? Pvz. visuomet būna pasipiktinimo, kai sveikatos apsaugos ministru norima skirti ne mediką.
                Prisimink iš mokyklos laikų: "Idealios duos" ir "Realios dujos". Ir įjunk smegenis.

                Comment


                  #88
                  Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                  Iš kelinto interneto čia ištraukei?

                  Galvojau gal šiaip mergina, whatever. Gal kokia influencerė ar dar kažkas.

                  Nusprendžiau įvykdyti paiešką randant šaltinį, tai rado tik iš serijos p...ūcha. Saugi paieška išjungta.
                  Tolesnių žingsnių nedariau

                  Beje dabar žiūriu nuotrauka ir su watermark. Gal geriau nesigilinsiu.
                  Paskutinis taisė PoDV; 2022.08.26, 00:04.

                  Comment


                    #89
                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                    O aš sakyčiau, būtų labai sveika, kad valdytų žmogus iš visai kitos srities, pvz. Lietuvos gėjų lygos (LGL) vadovu būtų tradicinės orientacijos vyras.
                    Galima man?
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      #90
                      Tema sėkmingai perimta iš botų į mediciniškai nesveikų rankas.

                      Comment


                        #91
                        Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                        Iš kelinto interneto čia ištraukei?

                        Galvojau gal šiaip mergina, whatever. Gal kokia influencerė ar dar kažkas.

                        Nusprendžiau įvykdyti paiešką randant šaltinį, tai rado tik iš serijos p...ūcha. Saugi paieška išjungta.
                        Tolesnių žingsnių nedariau

                        Beje dabar žiūriu nuotrauka ir su watermark. Gal geriau nesigilinsiu.
                        Per giliai kapstote, ponas. Keli raktiniai žodžiai, ir googlas išmeta merginas pagal Tomizmo elgesį ir aprašymą (kokia mergina jis būtu).

                        Comment


                          #92
                          Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                          Per giliai kapstote, ponas. Keli raktiniai žodžiai, ir googlas išmeta merginas pagal Tomizmo elgesį ir aprašymą (kokia mergina jis būtu).
                          Pas mane plaukai juodi, tai nepataikė. Bet jeigu nusidažyčiau, tai gal būtų panašumo. Šiaip graži merga, man garbė būti tokia. Šlaunelės dailios, kaip mano.
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            #93
                            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                            Pas mane plaukai juodi, tai nepataikė. Bet jeigu nusidažyčiau, tai gal būtų panašumo. Šiaip graži merga, man garbė būti tokia. Šlaunelės dailios, kaip mano.
                            Tai jei būtum mergina, gal blondiniškai nusidažytum.

                            Comment


                              #94
                              Realiai tai ir dabar niekas netrukdo... Grožio idėja!

                              Žavus blondinas padarys romantišką masažą žvakių šviesoje.
                              Snowflakes will attack U <3

                              Comment


                                #95
                                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                Realiai tai ir dabar niekas netrukdo... Grožio idėja!

                                Žavus blondinas padarys romantišką masažą žvakių šviesoje.
                                Nu va, beliko tik įdėti skelbimą į skelbiu.lt

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

                                  Per giliai kapstote, ponas. Keli raktiniai žodžiai, ir googlas išmeta merginas pagal Tomizmo elgesį ir aprašymą (kokia mergina jis būtu).
                                  Nu mačiau tokius kaip: nerd girl

                                  Mano gyvenimo patirtis byloja, kad moksliukės, ypač jei prižiūri mitybą, tai labai griežtos mano sielai, nors irgi norėtųsi pabendrauti apie pasaulį Tomizmas PoDViliukas stiliumi, bet gal joms neįdomu arba erzina.
                                  Paskutinis taisė PoDV; 2022.08.26, 14:16.

                                  Comment


                                    #97
                                    Ar jums neatrodo kraupokai tas vaizdelis, kuomet tėveliai su dviratukais nusprendžia pavėžinti dar visai mažučius nevaikštančius savo vaikučius? Nu pasisodina už savo nugaros į tokią pritvirtintą kėdutę ir pirmyn. Taigi o jei tas dviračio vadeliotojas nuspręstų pagadinti orą, taigi visa smarvė tam vaikui tiesiai į nosį...

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                      Taigi o jei tas dviračio vadeliotojas nuspręstų pagadinti orą, taigi visa smarvė tam vaikui tiesiai į nosį...
                                      O jeigu tas dviračio vadeliotojas nukristų su visu dviračiu ir vaiku?

                                      Tai tas pabezdėjimas jaučiu būtų tik koks max 5% problemos, kurią keltų ši problema.

                                      ---

                                      Beje, ar mėgsti važinėtis dviračiu?

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                                        Beje, ar mėgsti važinėtis dviračiu?
                                        Ar mėgsti bezdėti važinėdamas dviračiu?

                                        Comment


                                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                                          Ar mėgsti bezdėti važinėdamas dviračiu?
                                          Yesn't
                                          Nedidelis, bet realiai irgi jėgų švaistymas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X