Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Ne tiek pat. Yra toks dalykas kaip democracy index, jame Turkija ir Baltarusija net arti nestovi. Dabartinė Turkijos valdžia gal ir nėra demokratiškumo etalonas, bet nėra klasifikuojama kaip jokia diktatūra.

    Brazilija iš viso tame reitinge užima gana aukštą vietą. Bolsonaro aišku toks šiek tiek įdomesnis (kaip buvo ir Trumpas), bet manau niekam nekyla abejonių demokratišku šitų personalijų išrinkimu (liaudis gavo, ko dauguma norėjo) ir tvarkinga valdžių kaita bei daugiapartiškumu.

    Man atrodo aš nuo pačios karo pradžios pateikinėjau Vokietiją ir Japoniją kaip sėkmingus pavyzdžius, ką reikia padaryti su per daug raganėjusiomis valstybėmis, tame tarpe dabartine rf. O geri žmonės ar kultūra... Gerų žmonių visur yra, kultūrą irgi kiekviena tauta turi. Tai nėra kažkoks faktorius, kuris kažką išgelbėjo nuo nusikaltimų. Nacių Vokietijoje irgi manau niekas nepasakys, kad nebuvo gerų žmonių, ar kad vokiečiai neturėjo kultūros, bet...
    Aha, pagal tavo mėėgstamus indeksus tai Rusija irgi buvo super valstybė. Gal geriau žiūrėk į realybę, o ne pieno riebumą skaičiuojančius indeksus.

    Taip, Brazilijoje iš tikro galima sakyti kad Bolsanaro išrintas demokratiškai, bet jo elgesys tikrai nėra sveikintinas.

    Kad tu pro-rusišką propagandą varei minimum 5 metus iki karo, ir tik kai jau nebebuvo kito pasirinkimo praregėjai apie rusijos blogį, bet toliau esi užsimerkęs apie tokį patį blogį Turkijoje, Irane ir t.t.

    Vokietija, kaip pamatėme, nebuvo labai sėkmingas variantas. Dabar pasinešusi į kitą ekstremumą.

    Gerų žmonių yra visur, bet jeigu jie nieko nedaro tai nelabai jie ir geri. O kultūros turėjimas nieko nereiškia. kultūra gali būti bloga ir tokia kurią reikia sunaikinti.

    Prusų kultūra buvo sunaikinta ir pakeista pacifistinio vokiečio Vergangenheitsbewältigung.

    Comment


      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
      Taip, Brazilijoje iš tikro galima sakyti kad Bolsanaro išrintas demokratiškai, bet jo elgesys tikrai nėra sveikintinas.
      Demokratija ir (ne)sveikintinas elgesys du skirtingi dalykai. Jei koks vietinis karaliukas-diktatoriukas daro sveikintinus sprendimus, nuo to demokratija neatsiranda. Kaip ir nuo nesveikintinų sprendimų demokratija nemažėja jei veikia demokratiniai procesai.
      [/QUOTE]

      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
      Vokietija, kaip pamatėme, nebuvo labai sėkmingas variantas. Dabar pasinešusi į kitą ekstremumą.

      Prusų kultūra buvo sunaikinta ir pakeista pacifistinio vokiečio Vergangenheitsbewältigung.
      Vokiečiai vis dar tie patys šovinistai. Giliai įsitikinę, kad yra teisingas kelias kuriuo eina arijų tauta ir yra visi kiti variantai. Geras pavyzdys matėsi su nordstrymų statymu ir visom kitom Merkel nesąmonėm. Kaip nors išsivartys iš sausainių pakelio ir varys tą patį, tikėkimės, šiek tiek kitu kursu.

      Comment


        sita tema be Kristupas0220 mirusi

        Comment


          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

          Demokratija ir (ne)sveikintinas elgesys du skirtingi dalykai. Jei koks vietinis karaliukas-diktatoriukas daro sveikintinus sprendimus, nuo to demokratija neatsiranda. Kaip ir nuo nesveikintinų sprendimų demokratija nemažėja jei veikia demokratiniai procesai.


          Vokiečiai vis dar tie patys šovinistai. Giliai įsitikinę, kad yra teisingas kelias kuriuo eina arijų tauta ir yra visi kiti variantai. Geras pavyzdys matėsi su nordstrymų statymu ir visom kitom Merkel nesąmonėm. Kaip nors išsivartys iš sausainių pakelio ir varys tą patį, tikėkimės, šiek tiek kitu kursu.[/QUOTE]

          Tai tą aš ir bandau Tomizmui parodyti, kad nors ir išrinktas demokratiškai elgiasi blogai ir neturėtu jis girti Brazilijos.


          Parašė liutass Rodyti pranešimą
          sita tema be Kristupas0220 mirusi
          Tavęs užtenka.

          Comment


            Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
            Tai tą aš ir bandau Tomizmui parodyti, kad nors ir išrinktas demokratiškai elgiasi blogai ir neturėtu jis girti Brazilijos.
            Demokratija pati savaime yra pagirtina. Net jei išrenkami „neteisingi“. Kas geriau - demokratiškai išrinktas „neteisingas“ ar nedemokratiškai valdžią uzurpavęs „teisingas“?

            Comment


              Čia šiaip pagal idėją turėjo būti linksma blevyzgų tema. Kam vėl nuvažiavom į rimtumus? Forume mažai rimtų temų?

              Geriau reikėtų aptarti, koks kakutis geriau tinka drėkinančiai ir atjauninačiai veido kaukei - skystas ar kietesnis. Kietas šūdukas vis tiek turi drėgmės ir yra tepus, bet gal skystesnis labiau įsiskverbia į poras?
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                Tavęs užtenka.
                Man neužtenka liutass. Trūksta Kristupas0220.

                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                Čia šiaip pagal idėją turėjo būti linksma blevyzgų tema. Kam vėl nuvažiavom į rimtumus? Forume mažai rimtų temų?
                Tik tas mašininis tekstas man nebuvo linksma, o šiek tiek net erzino. Soriukas.

                Comment


                  Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                  Tik tas mašininis tekstas man nebuvo linksma, o šiek tiek net erzino. Soriukas.
                  Esu bandžiau bet nesigavo tai kad nurodytu adresu papildomai kainuos keliolika metų nedrįso kad tai ne pirmas viešai ragino žmones egzistuoja

                  Comment


                    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                    Čia šiaip pagal idėją turėjo būti linksma blevyzgų tema. Kam vėl nuvažiavom į rimtumus? Forume mažai rimtų temų?
                    Gerai, gryžtam prie tavęs buvimo moteriška hitlerio versija.

                    Geriau reikėtų aptarti, koks kakutis geriau tinka drėkinančiai ir atjauninačiai veido kaukei - skystas ar kietesnis. Kietas šūdukas vis tiek turi drėgmės ir yra tepus, bet gal skystesnis labiau įsiskverbia į poras?
                    Šią temą paliksiu jūsų ekspertizei.

                    Comment


                      Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                      Esu bandžiau bet nesigavo tai kad nurodytu adresu papildomai kainuos keliolika metų nedrįso kad tai ne pirmas viešai ragino žmones egzistuoja

                      Comment


                        Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                        Esu bandžiau bet nesigavo tai kad nurodytu adresu papildomai kainuos keliolika metų nedrįso kad tai ne pirmas viešai ragino žmones egzistuoja
                        Kiaulė turi dviratį ir pyragai kiekvienam su krienais mieste važiavo su paspirtuku stogais sustabdė milicija ir klausė ar reikia priimti Turkiją į ES šoksim polką per vestuves bratano ir sistrucha sakė kaukšės skaitliukais mediniais dar po vieną už ekologiją
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                          sita tema be Kristupas0220 mirusi
                          Nu tai pabandom atgaivinti

                          Calculate how large your breasts would have been if you had been a woman


                          Kokie jūsų rezultatai?

                          Versija moterims: Calculate how large your penis would have been if you had been a man

                          Comment


                            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                            Kiaulė turi dviratį ir pyragai kiekvienam su krienais mieste važiavo su paspirtuku stogais sustabdė milicija ir klausė ar reikia priimti Turkiją į ES šoksim polką per vestuves bratano ir sistrucha sakė kaukšės skaitliukais mediniais dar po vieną už ekologiją
                            Pritariu, kad tai yra vienas iš dabartinės Lietuvos teritorijoje įvairių chanatų bet ir ką tiksliai studijuoti į užsienį ir to paties pavadinimo leidinys ėjęs du kartus per savaitę susitikti su draugais ir būkite pasirengę priimti verslo iššūkius ir daugiau nei tik teorinis ir praktinis mokymas.

                            Comment


                              Ruošdamiesi darbo pokalbiui iki detalių apgalvojame savo aprangą bei pasirepetuojame galimus atsakymus į potencialaus darbdavio klausimus. Neretas užmiršta, kad tokių pokalbių metu svarbu ne tik tai, kaip atrodome, bet ir kaip elgiamės bei kokius papildomus daiktus turime su savimi.

                              Comment


                                Pas mane būtų ultra big, nes aš ir vyrukas būdamas turiu biškį papus

                                Parašė Elis Rodyti pranešimą
                                Pritariu, kad tai yra vienas iš dabartinės Lietuvos teritorijoje įvairių chanatų bet ir ką tiksliai studijuoti į užsienį ir to paties pavadinimo leidinys ėjęs du kartus per savaitę susitikti su draugais ir būkite pasirengę priimti verslo iššūkius ir daugiau nei tik teorinis ir praktinis mokymas.
                                Neabejoju, bet ar kondensuoto pieno reikia daug leisti per tarką? Draugija sakė kad nepaisant to, šiandien susidarė pakankami kiekiai vystyklų lėliukams. Snarglėta pavarų svirtis juda nakties melancholijos simpoziume pagal 80-ųjų disko ritmą. Smartfonai gali išspręsti vedybų klausimus, bet kaimynams tik sukels hemorojų nuo silkės. Ar galima vaflių vadybininkui? Man samagono ant picos.
                                Paskutinis taisė Tomizmas; 2022.09.05, 21:58.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Drugteinis

                                  Comment


                                    Šličytė su Rastauskiene Sąjūdžio būstinėje

                                    Comment


                                      juos pakoreguoti pavyzdžiui taip aš sakau tiesiog kartais galima pažiūrėti programos kiaulytė kaip būti padėkite praeidamas pro šalį
                                      pas kaimyna veikla vyksta kada prasideda galima šitą čia viskas gerai kartais žiūrėk kas yra tas vadinamas tai irgi atsargiai skaudama vieta skausmas tiek ir tevertas jeigu yra galima pagydyti liežuvio dalykai dar daugiau reikia dar paminėti ir tokį dalyką pasitikėti žmonių taip atsiranda

                                      Comment


                                        kupcinskas

                                        Comment


                                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                          kupcinskas

                                          ir nežinau kaip tiksliai daryti nes neturiu gairių tai reikėtų pasidaryti nėra atliktas priklauso tolerancijos testas apie tai papasakoti 3 vienos paros bėgyje glikemija tik 3 dienos eigoje konteksto kodėl jos tokios replikos atrodo labai iš viso yra naudinga septintą valandą ryte perten 5,5 12:00 16 sutraukusio 16:00 9,1 bet čia greitai netapsi paimtas tiesiog valandomis nusirašyti druska ką dabar aktyviai sportuodamas 10 nežinau ką daryti su tavim formaciją kad nelabai randasi pasimatavo martinas valandos pamato būtų ten reikėjo labai žino visi parašytos maždaug normalios glikemijos man 9 galvojau kad tai geriau 93 tai mano supratimu galbūt nelabai prie tai čia tabletės yra negerai diabeto gydymo yra per mažai formacijos kalbėti 2 technikos taigi aš dar turiu kelis klausimus pasiteirauti būtų mano pacientai yra neturi kramtomos sutrikimų reikia keturis rinkimas valgo kad čia galima sakyt kaip visas filmas oro rengimas įrengimas Vilnius apie hidratacija dehidratacija galima rašyti kaip gali preliminari diagnozė kai tiktai išsiuntimo ten su savo ta sausas sausos lūpos liežuvis sausas balta prašau galima savo spaudimas valgant galėtų geriaušitą pacientai yra ir anemija kartu mano bendradarbiai turi turėti priežastį kažkoks infekcinis procesas turi būti kažkas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X