Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    o tu isikines, kad mirusiam negalima paskambinti?

    Comment


      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

      O gal geriau kaip tik pranešti ryšio operatoriui, nes juk numerėlis sąskaitos savarankiškai apmokėti nebegalės, tai kai susikaups reikšmingesnės sumos skola, ją gali užrašyti ant to numirėlio artimųjų. Tada jie turės bėdų su antstoliais. Kaip aš sugalvojau tokį žodžių žaismą - antstolis padarys tau nuostolį.
      Skolas pripaišys kitiems? Baikit, nemanau

      Comment


        Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

        Skolas pripaišys kitiems? Baikit, nemanau
        Obama stabdys telefonų sekimo programą su picų gaminimo laiką gyveno žymiai daugiau informacijos telefonu arba elektroniniu paštu

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą
          o tu isikines, kad mirusiam negalima paskambinti?
          Teoriškai įmanoma, bet ar kas atsilieps - vargu. Tiesa, pvz. mano mamai 3 kartus yra buvę, kad jai skambino jos pažįstami ar giminaičiai, kurie, kaip žinia, tuo metu jau nebebuvo gyvųjų tarpe. Bet vis tiek kažkaip sugebėjo jai paskambinti. Vat prisiskambinti jiems atgal, tai greičiausiai nebepavyktų.
          Beje, nubudęs šį rytą, pirmą kartą taip gerai suvokiau, kaip turi būti šifruojami automobilio numeriai GNN. Ogi... GitaNas Nausėda! Tai specialiai šio prezidento fanams sukurta numerių kombinacija.

          Comment


            Kiek jums yra svarbus LR prezidentas jūsų gyvenimuose, jūsų akiračiui?

            Comment


              Parašė PoDV Rodyti pranešimą
              Kiek jums yra svarbus LR prezidentas jūsų gyvenimuose, jūsų akiračiui?
              Mano gyvenimo jo sprendimai kol kas nekeičia. Dar kai buvo debatai, man jau tada susidarė toks vaizdas, jog "Prezidentiškiausiai atrodo Nausėda".
              O man jau seniai buvo kilusi mintis apie VMI - kad jų tie griežti inspektoriai, kontroliuojantys gyventojus, labiausiai ką mėgsta valgyti - tai virtas bulves, apipiltas kažkokiu baltu skysčiu (tai gali būti padažas, dažnai, ir t.t). Nesvarbu koks tai skystis, svarbu, kad būtų baltas. Prie bulvių daugiau nepatiekiama nieko. Tai galimai mėgstamiausias inspektorių patiekalas.

              Comment


                Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                Kiek jums yra svarbus LR prezidentas jūsų gyvenimuose, jūsų akiračiui?
                šiam tikslui įgyvendinti projektai buvo labai svarbus prekybos uostas pasirodė kaip labiau civilizuota humaniška Amerikos masteliais ir kaip būtų gaila bet čia jau kiekvieno žmogaus kasdienybę

                Comment


                  Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                  šiam tikslui įgyvendinti projektai buvo labai svarbus prekybos uostas pasirodė kaip labiau civilizuota humaniška Amerikos masteliais ir kaip būtų gaila bet čia jau kiekvieno žmogaus kasdienybę
                  Kas jei bulvių badas?

                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                  O man jau seniai buvo kilusi mintis apie VMI - kad jų tie griežti inspektoriai, kontroliuojantys gyventojus, labiausiai ką mėgsta valgyti - tai virtas bulves, apipiltas kažkokiu baltu skysčiu (tai gali būti padažas, dažnai, ir t.t). Nesvarbu koks tai skystis, svarbu, kad būtų baltas. Prie bulvių daugiau nepatiekiama nieko. Tai galimai mėgstamiausias inspektorių patiekalas.
                  Kas jei bulvių badas? Potato famine. Manai, tai padėtų sutvarkyti VMI? Ar tada VMI subjektai/valdiniai/ etc. irgi nebadaus?
                  Paskutinis taisė PoDV; 2022.09.17, 14:41.

                  Comment


                    Nu tai man kažkodėl pagalvojus apie VMI, kyla tokia asociacija, kad tie jų griežtieji inspektoriai apsipila bulves kažkuo baltu ir pasitiekia sau ant stalo, nes jiems taip skanu labai labai.

                    Comment


                      Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                      Kas jei bulvių badas?



                      Kas jei bulvių badas? Potato famine. Manai, tai padėtų sutvarkyti VMI? Ar tada VMI subjektai/valdiniai/ etc. irgi nebadaus?
                      jaunimo didesnė dalis visuomenėje buvo labai svarbus prekybos uostas pasirodė kaip labiau civilizuota humaniška Amerikos Valstijose buvo vienas svarbiausių dalykų duoda pradžią davė pradžią davė siūt duoda daugiau informacijos telefonu arba internetu skirtus pinigus į balą

                      Comment


                        Kaži kaip susižinoti žmogaus vardą bei pavardę, kai vienintelis apie jį žinomas dalykas - automobilio valstybiniai numeriai? Įtariu, jog tam tikras žmogus yra kažkoks grafikos dizaineris ar web dizaineris, ir va gal man kaip tik reikia jo paslaugų, tačiau kaip man tokiu atveju jį susirasti? Policija/Regitra tokių duomenų juk neteiks, kokį 1 žmogų iš 100 galima rasti per facebook, jei jis yra publikavęs savo automobilio foto, tuomet sistema atpažįsta. Bet jei ne, ką tada?

                        Comment


                          Kai pagalvoji... gyveni kokioje ramioje gatvelėje (na kad ir, sakykime, Oršos) - kiek dažnai įvairiuose miesto kampeliuose tenka pamatyti/prasilenkti su mano namų gatvėje stovinčiomis kaimynų mašinomis. Jas sutikti galima daug kur, įskaitant ir žiaurias gatves, t.y. tokias gatves, kurios nepritaikytos pėsčiųjų eismui, arba kurios veda link kelių į kitus miestus, kitas savivaldybes. Kažkada mačiau vieną LBD`ą jau perskrodusį visą Pilaitės pr. ir besiruošiantį grįžti į pradžioje minėtoje gatvelėje esančius namus. Taip sakant, užteršti tos gatvelės (ir apskritai vietovės) asfaltą su ratais, kurie dar vos prieš kelias valandas riedėjo savivaldybėje/kaime/teritorijoje į kurią nusigauti kitais būdais, neturint automobilio yra ganėtinai sunku. Gal reiktų pasvarstyti apie padangų keitimą įvažiuojant į didmiestį - nes dabar kvepia diskriminacija - pvz. kažkoks ponaičiukas, pabuvojęs tėviškėje, na kad ir atokiame Švenčionių r. vietovėje, į kurią veda vien žvyrkeliai ir iš jos, su tais pačiais ratais, kurie vos prieš 2 valandas riedėjo tuo žvyrkeliu, kuriuo eiti pėsčiomis pavojinga, nes iš trobos gali išlėkti palaidas šuo ir apkandžioti, jau su tais ratais kerta kokią nors populiarią pėsčiųjų perėją, pvz. ties IKI Nemenčinės pl. gale, netoli Antakalnio žiedo., na arba kad ir iš kokių Mažeikių, ir įvažiuoja į gatvelę netoli mano kiemo. Tai aš, neturėdamas VP (Vairuotojo pažymėjimo), taip paprastai nusigauti į minėtas vietoves negaliu, tačiau su savo batu atsistoti ant įsivaizduojamų provėžų, ant vietos per kurią prariedėjo to automobilio ratai, jau galiu, ane? Arba kokia fūra iš šalies, į kurią kaip turistui patekti sunku (reikia vizų, arba nuo Covid pandemijos vis dar neįsileidžia keliautojų) pravažiuoja kokią sankryžą, tai aš savo kojomis atsistoti ant vietos, per kurią prariedėjo jos ratai ar net plikomis rankomis paliesti pačią mašiną teisę turiu, bet vat patekti į tą šalį jau sudėtingiau. Kodėl? Reikia pagalvoti apie padangų keitimą grįžus iš užsienių, iš vietų, kurios yra kitoje savivaldybėje ar net butų (juk kasdien gatvėje neišvengiamai atsistojame ten, kur buvo kito žmogaus pėda), tas ypač matosi pasnigus - juk į kito žmogaus butą be pateisinamos priežasties užeiti negali, šeimininkas tau to neleis, bet vat kad atsistotum ant jo stovėtos vietos - kažkodėl neprieštaraus.

                          Comment


                            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                            O gal geriau kaip tik pranešti ryšio operatoriui, nes juk numerėlis sąskaitos savarankiškai apmokėti nebegalės, tai kai susikaups reikšmingesnės sumos skola, ją gali užrašyti ant to numirėlio artimųjų. Tada jie turės bėdų su antstoliais. Kaip aš sugalvojau tokį žodžių žaismą - antstolis padarys tau nuostolį.
                            Tai artimieji vistiek turės mokėti sąskaitą pagal sutartį.

                            Comment


                              O sutarty yra salyga, kad artimieji turi moketi uz kitą žmogų? Gal jis savo vardu turejo sutartį.

                              Comment


                                Paveldi ne tik turtą, bet ir įsipareigojimus.

                                Comment


                                  O neturejo giminiu

                                  Comment


                                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                                    Paveldi ne tik turtą, bet ir įsipareigojimus.
                                    Ačiū tada, nereikia

                                    Comment


                                      Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

                                      Ačiū tada, nereikia
                                      Nu čia kokios giminės pas tave

                                      O šiaip man regis galima atsisakyti paveldėjimo ar kažkas tokio, neteko bandyti.

                                      Comment


                                        Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                        jaunimo didesnė dalis visuomenėje buvo labai svarbus prekybos uostas pasirodė kaip labiau civilizuota humaniška Amerikos Valstijose buvo vienas svarbiausių dalykų duoda pradžią davė pradžią davė siūt duoda daugiau informacijos telefonu arba internetu skirtus pinigus į balą
                                        Pasakytų merga miestuose stabdo dviračius šokinėjo su plionke ant cigaretų pirko savo ožkai kelnės bet anaiptol ne kiekvienas išdrasko užpakalį tušinukais peckeliai drožia padangas ant stiklų ir butelių daužymas įgavo naują polėkį kai suktinė buvo naudojama su bulvėmis ir gražesni vitražai vištidėj
                                        Snowflakes will attack U <3

                                        Comment


                                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                          Tai aš, neturėdamas VP (Vairuotojo pažymėjimo), taip paprastai nusigauti į minėtas vietoves negaliu
                                          Tavo problemos - eik ir pasikark.

                                          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X