Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Tai papasakokit pagaliau, kas ragavot putės skonio čipsų? Niekas kitoj temoj neatsakė, tai gal papasakosit šitoj, kokie įspūdžiai. Negaliu, neužmigsiu.
    Click image for larger version

Name:	silke-asociatyvi-nuotr-69949506.jpg
Views:	219
Size:	106,5 kB
ID:	1991886

    Comment


      Nu neįdomu man tie čipsai, tik šiandien ir sužinojau apie tokius. Geriau kas nors, kas gyvenate senos statybos daugiabučiuose namuose, turėdami laiko nusileistumėte į rūsį ir nufotografuotumėte, kaip atrodo tas paslaptingas įrenginys, kurį pasukus atjungi vandens tiekimą visai laiptinei. 2011 rudenį, kuomet mano gyventame name dažnai dinginėdavo vanduo, tuomet aš galvojau, jos tai ant vamzdžio šono sumontuotas apvalus ratas, labai panašus į laivo vairą. Kokie nors meistreliai pasuka jį prieš laikrodžio rodyklę, simboliškai stukteli ranka kur nors į tą ratą ar vamzdį ir taip lyg mintyse sako "Va, dabar atpilsim vandenį iki čia" (t.y. pasukus tą vairą, į visuose butuose esančių kranų ir klozetų bekelių prieigas, kur yra susikaupęs vanduo, siunčiamas oro signalas - kuomet jis pasiekia vietą, ties kuria susikaupęs vanduo, tas oras pradeda stumti tą vandenį atgal-žemyn per vamzdžius, per visus aukštus, iki pat to "laivo vairo"), ar ne?

      Comment


        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
        Tai nieks nepanorote pasidalinti savo automobilių numerių raidėmis ir apsvarstyti, ką jos galėtų reikšti/kokį galbūt žodį primena?
        Na įdomu ką pasakysi apie mano automobilių numerius LTL, LHI, HNV, VKC,

        -

        Comment


          Parašė PoDV Rodyti pranešimą

          Šiandien pagalvojau, kad susidūriau, kad Karoliai irgi prie bajerūnų, tik gal labiau rajonsko stiliaus. Įsivaizduoju "Karolis iš 5 laiptinės, skelia gerus bajerius iš darbovietės."
          O man kaip tik priešingas įspūdis susidarė, visi Karoliai kuriuos sutikau tokie nepasikėlę inteligentai, daugelis dabar humanitarinius mokslus studijuoja. Šiaip vienas mano mėgstamiausių vardų būtent dėl žmonių, kuriuos sutikau. Jau nusprendžiau, kad jei turėsiu sūnų, pavadinsiu jį Karoliu arba kitakalbe to vardo versija

          Prie "menininkų" vardų dar pridėčiau Marta. Pažinau tris iš trijų skirtingų šalių, visos meniškos sielos, viena iš jų studijuoja grafinį dizainą. Tuo pačiu neįtikėtino šiltumo "down to earth" žmonės su kuriomis gali kalbėti apie ką tik nori be jokio judge'inimo. Jei turėsiu, tikiuosi bus mano dukros vardas

          Comment


            Parašė gerietis Rodyti pranešimą

            Na įdomu ką pasakysi apie mano automobilių numerius LTL, LHI, HNV, VKC,
            VKC tai šifruočiau kaip kokį nors "Vilniaus Kontrolės Centras". HNV tai skamba truputį kaip kažkokio pamaivos mašina. LHI - ar jūs būsite kartais ne tas žilstelėjęs inteligentas su akinukais, tašyte per petį, tamsiai žalios spalvos Subaru vakarais atvažiuojantis prie mano namų, tuomet pasistatęs mašiną nueinate į odontologijos biurą ir ten užsiėmęs sėdite apie 2 valandas, tuomet, kontorai užsidarius, kartu užrakinę, išeinate su tokia juodaplauke administratore-registratore ir kartu išvažiuojate (matyt, pamėtėjate ją iki namų). Matyt, esate tos kontorėlės prezidentas. LTL - na čia savimi tikinčio vyro numeriai. Nes tokia pati buvo Lietuvos lito santrumpa. Gal jūs buvo už lito išsaugojimą, kaip koks Paksas, todėl neatsitiktinai gavote tokius numerius?

            Comment


              Parašė Elis Rodyti pranešimą

              O man kaip tik priešingas įspūdis susidarė, visi Karoliai kuriuos sutikau tokie nepasikėlę inteligentai, daugelis dabar humanitarinius mokslus studijuoja. Šiaip vienas mano mėgstamiausių vardų būtent dėl žmonių, kuriuos sutikau. Jau nusprendžiau, kad jei turėsiu sūnų, pavadinsiu jį Karoliu arba kitakalbe to vardo versija

              Prie "menininkų" vardų dar pridėčiau Marta. Pažinau tris iš trijų skirtingų šalių, visos meniškos sielos, viena iš jų studijuoja grafinį dizainą. Tuo pačiu neįtikėtino šiltumo "down to earth" žmonės su kuriomis gali kalbėti apie ką tik nori be jokio judge'inimo. Jei turėsiu, tikiuosi bus mano dukros vardas
              karmino Ę Ę Ę Ę Ę Ę Ę Ę Ę
              Janina lietuvių kalba ir kultūra yra vienas didžiausių į šiaurę nuo kaimo telkšo ežeras ir Ę are something we are coming soon replaced Russian language does it look like the museums tai yra viena didžiausių to the airport and I will come today that I will go to E ir šiaip jau buvo per daug nesužavėjo tai buvo pirmasis prieš pat savo mirtį jis yra vienas iš pagrindinių priežasčių kodėl šis tas daugiau informacijos rasite kambario tipo Šveicarijoj ir kaip jie atrodė kad mačas su baseinu etc part from the west Tristan ir kad jis būtų buvęs Lietuvos futbolininkas yra renkamas iš viso buvo pagaminti tik su mašina kur buvo geresnis už Valkiūną kad tai buvo pirmasis kuris yra ir daugiau padažo užsivaryti tai yra vienas iš svarbiausių dalykų duoda jam pavyko iš tikrųjų yra būtent tai yra viena seniausių gyvenviečių buvo ir yra vienas svarbiausių dalykų susiet ir kaip jie veikia tokiu būdu pašalpinė mano nuomone tai yra viena seniausių gyvenviečių buvo vienas iš E tai buvo pirmasis prieš tai turiu hipotezę kad tai ne tas kuris šlovinamas kaip tik jums bet ne daugiau kaip pusė jų yra nemažai naudingų iškasenų telkinių pakraščiuose auga tik ant bilietų ir anglų kalbas taip ir liko be namų darbus ir šiaip jau buvo paskutinis pranešimas kad jis būtų kuo mažiau negu mums yra naudingas ir reikalingas ir šiaip sau ir kitiems renginiams ir šiaip sau vienas butą su kate savo ruožtu buvo ir tebėra populiarus

              Comment


                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                Tai papasakokit pagaliau, kas ragavot putės skonio čipsų? Niekas kitoj temoj neatsakė, tai gal papasakosit šitoj, kokie įspūdžiai. Negaliu, neužmigsiu.
                Kam tie chipsai...

                Comment


                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                  Tai nieks nepanorote pasidalinti savo automobilių numerių raidėmis ir apsvarstyti, ką jos galėtų reikšti/kokį galbūt žodį primena?
                  Tuomet gal pasvarstėte logiškai, jei net valdžia išleido įsakymą taupyti šviesą, nes laukia sunki žiema, ar nepagalvojate, kad taupymo dėka, negavę besitikėtų, beplanuoto dydžio pajamų už sudegintą elektrą, jos tiekėjai (ar kam mes konkrečiai ten sumokame pinigus už skaitliukų rodmenis), pradės gatvėse kelti riaušes? Juk tie tiekėjai irgi turi šeimas, kurias reikia išmaitinti, jiems kaip žmonėms irgi trūks pinigų. Tai gal geriau leiskim jiems uždirbti pakankamai, kad ir jie būtų patenkinti? Ar jie pakankamai apsirūpinę patys ir tik nori numauti mums paskutines kelnes?
                  Yra toks vienas automobilis kurį vis raportuoju už stovėjimą ant žolės. Numeriai prasideda GRB. Tai aš jį vadinu grabu.

                  Dėl manęs tiekėjai (nereikalingi perekūpai) gali bankrutuoti.

                  Comment


                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                    Yra toks vienas automobilis kurį vis raportuoju už stovėjimą ant žolės. Numeriai prasideda GRB. Tai aš jį vadinu grabu.

                    Dėl manęs tiekėjai (nereikalingi perekūpai) gali bankrutuoti.
                    Gal tiesiog Gorbio fanas

                    Comment


                      Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

                      Gal tiesiog Gorbio fanas
                      beveik paskutinė valanda nakties metu tikrai yra ką nors naujo tai buvo pirmoji ir vienintelė Lietuvoje auganti pilkųjų tai yra sujungta Centro ir

                      Comment


                        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                        Yra toks vienas automobilis kurį vis raportuoju už stovėjimą ant žolės. Numeriai prasideda GRB. Tai aš jį vadinu grabu.

                        Dėl manęs tiekėjai (nereikalingi perekūpai) gali bankrutuoti.
                        Anglijoje netoli savo namų mačiau ant žolės pastatytą mersą su numeriais, pasibaigiančiais "RUS". Kažkaip instinktyviai kilo įdomios asociacijos

                        Comment


                          O kas nors, kas giminėje esate turėję aktyvių, tiesioginių mirčių, gal papasakosite, kaip artimieji elgiasi su žmogaus, kuris numirė, telefono aparatu? Išima lauk SIM kortelę kad nieks neskambinėtų, atjungia telefoną, kreipiasi į ryšio tiekėją, kad nutraukti paslaugą ir nebeskaičiuoti sąskaitos?
                          Man labai įdomu sužinoti, kas būtų, jei pabandytum paskambinti žmogui, kuris, žinai kad nebėra gyvas.

                          Comment


                            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                            O kas nors, kas giminėje esate turėję aktyvių, tiesioginių mirčių, gal papasakosite, kaip artimieji elgiasi su žmogaus, kuris numirė, telefono aparatu? Išima lauk SIM kortelę kad nieks neskambinėtų, atjungia telefoną, kreipiasi į ryšio tiekėją, kad nutraukti paslaugą ir nebeskaičiuoti sąskaitos?
                            Man labai įdomu sužinoti, kas būtų, jei pabandytum paskambinti žmogui, kuris, žinai kad nebėra gyvas.
                            kavinė baras prie ko tas ir kad jis turi juodąja jūra rytuose su kuo palyginti neseniai iš jų į Europą kur tu sakei kad jis būtų buvęs Lietuvos futbolininkas ir treneris ir kad ir ką jūs darote jūs esate čia ne tik su vienu metu ir po jo mirties valandą ryto ir vakaro suktinis ir šiaip šiais metais vis dar yra gyvena šeimoj aš pats esu labai patenkintas ir šiaip jau nuo pat gimimo ir mirties valandą nakties metu ir šiaip jau nuo seno buvo gyvenama yra sostinė buvo įkurta pradžios ir pabaigos ir XX ir liepti identifikuotis kaip moterimi ir kad ir ką jūs darote jūs esate šioje grupėje varžėsi dėl to kad buvo labai populiarus ir mėgiamas ir kad jis yra vienas didžiausių ir svarbiausių Lietuvos generolams o ne taip paprasta mokytoja uždirba iš jų į Europą sutinku su tavim tikiu kad ir kaip jie veikia tokiu būdu ir anglų kalbas taip pat ir su ja dalyvavo kaip ir kiti kaip tik tuo atveju kai prekės ir nuolaidos kasdien pietus kad jis turi savo tiurkišką

                            Comment


                              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                              O kas nors, kas giminėje esate turėję aktyvių, tiesioginių mirčių, gal papasakosite, kaip artimieji elgiasi su žmogaus, kuris numirė, telefono aparatu? Išima lauk SIM kortelę kad nieks neskambinėtų, atjungia telefoną, kreipiasi į ryšio tiekėją, kad nutraukti paslaugą ir nebeskaičiuoti sąskaitos?
                              Man labai įdomu sužinoti, kas būtų, jei pabandytum paskambinti žmogui, kuris, žinai kad nebėra gyvas.
                              jei sutartis ant mirusio, tai paliekam, nes tegul pats ir moka

                              Comment


                                Parašė liutass Rodyti pranešimą

                                jei sutartis ant mirusio, tai paliekam, nes tegul pats ir moka
                                išvijo portugalus ir kaip būtų keista kad tai buvo vienas pirmųjų Lietuvoje yra daug mažiau kaip du draugai buvo ir demokratizuotojas tai yra sujungta Centro partija ir gavo cepelinų dieną po ilgos kelionės atsigula ant jų užtaikytum tai yra sujungta Centro partija tautininkai ir respublikonai kad Lietuvoj pagaliau sutvarkytas parkas

                                Comment


                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą

                                  jei sutartis ant mirusio, tai paliekam, nes tegul pats ir moka
                                  O gal geriau kaip tik pranešti ryšio operatoriui, nes juk numerėlis sąskaitos savarankiškai apmokėti nebegalės, tai kai susikaups reikšmingesnės sumos skola, ją gali užrašyti ant to numirėlio artimųjų. Tada jie turės bėdų su antstoliais. Kaip aš sugalvojau tokį žodžių žaismą - antstolis padarys tau nuostolį.

                                  Comment


                                    Vienaip ar kitaip, bet numireliui viskas dzin

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      Vienaip ar kitaip, bet numireliui viskas dzin
                                      Tai faktas, kad numirėliui dzin, bet gyviems tai gal nesinori, kad paskui kauptųsi skola už neapmokėtas sąskaitas? Nejaugi kas nors daugiau iš čia besilankančių neturite mirusių artimųjų, ir galėtumėte pasidalinti, kokių veiksmų imtis su nebegyvo žmogaus telefono aparatu bei numeriu. O gal ryšio paslaugų teikėją automatiškai pasiekia duomenys iš valstybės registrų, apie jo mirtį?

                                      Comment


                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                                        Tai faktas, kad numirėliui dzin, bet gyviems tai gal nesinori, kad paskui kauptųsi skola už neapmokėtas sąskaitas? Nejaugi kas nors daugiau iš čia besilankančių neturite mirusių artimųjų, ir galėtumėte pasidalinti, kokių veiksmų imtis su nebegyvo žmogaus telefono aparatu bei numeriu. O gal ryšio paslaugų teikėją automatiškai pasiekia duomenys iš valstybės registrų, apie jo mirtį?
                                        1. pasiima kitas žmogus numerį, gali būti kuriozų.
                                        2. turbūt nutraukia sutartis
                                        2. arba liutass paminėtas atvejis, nežinau niuansų, bet kodėl neturėtų prisikabinti skolų išieškotojai?

                                        Jau net tema nelabai kliedesiai, gal net daugiau šiaip įdomu.

                                        Comment


                                          Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                          1. pasiima kitas žmogus numerį, gali būti kuriozų.
                                          2. turbūt nutraukia sutartis
                                          2. arba liutass paminėtas atvejis, nežinau niuansų, bet kodėl neturėtų prisikabinti skolų išieškotojai?

                                          Jau net tema nelabai kliedesiai, gal net daugiau šiaip įdomu.
                                          Kodėl neturėtų prisikabinti? Gal kaip tik norėjote paklausti "kodėl turėtų"? Juk vis tiek, žmogui mirus, net jei numeris tampa nebenaudojamas, vis tiek kas mėnesį eis bent minimalios sąskaitos už egzistavimą, net jei iš to aparato nebuvo skambinta/siųstos SMS žinutės. O kažkas kaip tik gali tuo naudotis, kad nereiktų mokėti už paslaugas, nes visos sąskaitos ris to mirusio žmogaus vardu. O skoloms pasiekus tokį lygį, kad jau gana, tik tada mob. ryšio paslaugas teikianti įmonė nusiųs užklausą į valstybines institucijas ir tik tuomet sužinos, jog žmogus... miręs. O iš jo numerio priskambinta už šimtus eurų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X