Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tiems kas sako, kad pas zuokalą skrupulų ir sąžinės 0:0, prisiminiau šitą:

    Parodoje A. Zuoko gaivintas vyras neišgyveno

    Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=74904250



    Comment


      Pašalino Liutass dėl neaiškių priežasčių. Visiškai suprantama - pašalinti nepatogų ar panašiai nereikalingą žmogų labai paprasta. Žr. Bulgakovą. O tema štai ir nukentėjo. Ir net labai. Ką norėjau pasakyti? Ogi kad gaila tų išrinktųjų ir pateptųjų. Teisėjų. Su siauru mąstymu.
      Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

      Comment


        liutass pašalinimas visiškai nesusijęs su šia tema. Ką jau padarysi - gavosi toks side effectas, kad ši svarbi tema nukentėjo...

        Comment


          Parašė dr. Rodyti pranešimą
          Pašalino Liutass dėl neaiškių priežasčių. Visiškai suprantama - pašalinti nepatogų ar panašiai nereikalingą žmogų labai paprasta. Žr. Bulgakovą. O tema štai ir nukentėjo. Ir net labai. Ką norėjau pasakyti? Ogi kad gaila tų išrinktųjų ir pateptųjų. Teisėjų. Su siauru mąstymu.
          Gal tamsta norite būti mano išsigelbėjimu? T.y. vietoje liūto atsakinėti į mano nesąmones? Pvz. jei dar besimokydamas mokykloje, atėjęs į aukštesnę klasę, rugsėjį, sužinau, kad praeitais metais man bedėsčiusi mokytoja išėjo į pensiją ir jos daugiau nebebus - ar tuomet visas tas žinias, kuri ji man įdėjo į galvą ankstesniais metais, reikia išvalyti, t.y. atsimokyti atgal?
          Na panašiai, kaip kad jei mane kažkada vežęs troleibuso vairuotojas išėjo į pensiją, tai visus tuos važiavimus su juo man irgi reiktų ištrinti iš atminties, pragyventi iš naujo ir nebepavažinėti su juo.

          Comment


            Nieko tokio, aš grįžau tai šioje temoje nesąmonių užteks

            Comment


              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

              Gal tamsta norite būti mano išsigelbėjimu? T.y. vietoje liūto atsakinėti į mano nesąmones? Pvz. jei dar besimokydamas mokykloje, atėjęs į aukštesnę klasę, rugsėjį, sužinau, kad praeitais metais man bedėsčiusi mokytoja išėjo į pensiją ir jos daugiau nebebus - ar tuomet visas tas žinias, kuri ji man įdėjo į galvą ankstesniais metais, reikia išvalyti, t.y. atsimokyti atgal?
              Na panašiai, kaip kad jei mane kažkada vežęs troleibuso vairuotojas išėjo į pensiją, tai visus tuos važiavimus su juo man irgi reiktų ištrinti iš atminties, pragyventi iš naujo ir nebepavažinėti su juo.
              Nebent galėsiu Liutass pavaduoti epizodiškai. Ryšium su tuo, kad šiuo metu turiu darbą.

              Kas liečia atsimokymą pasikeitus mokytojai (ui) būčiau skeptiškas. Pavyzdžiui, ar reikia dabar Jums išsiatsiskaityti ir išsiatsirašyti nuo Liutass atsakymų, kai Jis pašalintas? Manau - kategoriškai ne. Beje, ar Liutass grįš į šią temą kai grįš į forumą, čia dar klausimas. Jis juk dabar skaito mūsų rašinius. Ir dedasi galvon tai, ką rašome.
              Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

              Comment


                Bet vis tiek keista namuose turėti daiktą, kai žinai, kad prieš kelis metus jį atvežęs kurjeris jau nebedirba... Bet gal liūtas pašalintas, kad pvz. jungėsi su anoniminiu (proxy) serveriu ar kaip ten... Buvo kažkokia taisyklė forume...

                Comment


                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                  Bet vis tiek keista namuose turėti daiktą, kai žinai, kad prieš kelis metus jį atvežęs kurjeris jau nebedirba... Bet gal liūtas pašalintas, kad pvz. jungėsi su anoniminiu (proxy) serveriu ar kaip ten... Buvo kažkokia taisyklė forume...
                  Dabar jau to niekas nebepasakys. Nebent digital arba Liutass (jeigu jį reabilituos). Bet, domiuosi istorija, tad žinau, kad sugrįžę šneka mažai. Teisėjai dar mažiau. Ir, juoba, ne tokiuose sluoksniuose kaip mūsų. Pas mane namuose yra nemažai senų daiktų. Daugelis jų ir savo kurjerius pragyvenę. Jūsų klausimą, Kristupai0220, tuo metu ir man buvusį aktualiu, išsprendžiau daiktams įvesdamas kilmės klausimo senaties terminą.
                  Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                  Comment


                    Bet pastebiu, kad jei pašalinamas vieną kartą, kitą, tai paskui tampa reguliariai mėtomas lauk kas kažkiek laiko. Kaip tik praėjo lygiai mėnuo nuo liūto atbaninimo, tai gal užtenka ir užbanino vėl. kaip suprantu, viskas prasidėjo nuo to, kad jis kremliaus troliu palaikytas buvo. Gal neveltui jo paskutinės dvi raidės sutampa su ta naujienų agentūra?
                    Ką manote apie lankymąsį ten, kur būna/gyvena/mokosi konkretus tave dominantis asmuo?

                    Comment


                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                      Ką manote apie lankymąsį ten, kur būna/gyvena/mokosi konkretus tave dominantis asmuo?
                      Daug esu skaitęs apie tai. Beje, tik šioje temoje. Ir todėl daug apie tai galvojęs. Todėl negaliu duoti objektyvaus atsakymo. Atsakysiu remdamasis savo patirtimi: pas mane dominančius asmenis lankausi pranešęs iš anksto. Ir problemų nekyla, ir alkoholiu pavaišina (ir maistu, žinoma).
                      ​​​

                      Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                      Comment


                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                        Bet pastebiu, kad jei pašalinamas vieną kartą, kitą, tai paskui tampa reguliariai mėtomas lauk kas kažkiek laiko.
                        Trimseptintais (ypač) tas klausimas buvo išspręstas. Nebereikėdavo pakartotinai vargti su nepatogiais elementais.
                        Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                        Comment


                          Parašė dr. Rodyti pranešimą

                          Daug esu skaitęs apie tai. Beje, tik šioje temoje. Ir todėl daug apie tai galvojęs. Todėl negaliu duoti objektyvaus atsakymo. Atsakysiu remdamasis savo patirtimi: pas mane dominančius asmenis lankausi pranešęs iš anksto. Ir problemų nekyla, ir alkoholiu pavaišina (ir maistu, žinoma).
                          ​​​
                          Tai mano atvejis toks, kad aš domėdavausi žmogumi, kuriam aš ne tiek įdomus, kad mane kviestųsi. Jis gal net manęs šalintųsi, bet aš juo labai domėjausi, tad neliko nieko kito, kaip tik stebėti per atstumą, neprieinant prie jo iš arti.
                          O liutass tai man toks sumoteriškėjęs - drybso ant sofos, nedirba, žiūri serialus, bijo apokalipsės...

                          Comment


                            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                            O liutass ...
                            Nesakykite... Pašnekovas jis puikus. Gaila, kad nebegirtauja. Bando spragą užpildyti sofke, serialais ar dar kuo, kaip kad Jūs sakote.

                            O feminizacija dabar ant bangos, netgi euratlantinės. Ta tema, kokia Jūsų nuomonė apie besiskinančias kelią išeigines dienas moterims jų mėnesinių laikotarpiu? Ar tai nepaniekina moterų, ar nepamina lygių teisių ir galimybių politikos?
                            Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                            Comment


                              Beje, mes kiek panašūs: aš taip pat turiu baimę. Tik ne automašinos ratų treko. Aš bijau praleisti moterį į priekį, atidaryti jai duris ir panašiai. Bijau, nes tokiomis manieromis paniekinu moterų lygias galimybes ir teises. Mano košmaras: skęsta laivas, o kapitonas šaukia: pirma moterys ir vaikai!!! Ar gali būti didesnis pažeminimas buv. silpnajai lyčiai?
                              Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                              Comment


                                Man įdomiau, kaip reikia suformuoti savo žemės sklypą? Nuo ko pradėti, į ką kreiptis - kaip suprantu, tame dalyvauja mažiausiai 3 institucijos - NŽT, Registrų centras, taip pat rajono, kuriame formuoji sklypą, savivaldybės administracija. Dar ir susimokėti kažkiek turbūt reikia, už valstybinės žemės naudojimą ar ne? Kokio mažiausiai dydžio turi būti žemės lopinėlis, kad būtų galima jį teisėtai prisiskirti sau?

                                Comment


                                  Parašė dr. Rodyti pranešimą
                                  Jis pašalintas? Jis juk dabar skaito mūsų rašinius. Ir dedasi galvon tai, ką rašome.
                                  Kai esi išbatas skaityti negali, redirectina į informaciją apie išbaninimą. Atsujungus turbūt galėtim skaityti, nebandžiau.

                                  Comment


                                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                    Man įdomiau, kaip reikia suformuoti savo žemės sklypą? Nuo ko pradėti, į ką kreiptis - kaip suprantu, tame dalyvauja mažiausiai 3 institucijos - NŽT, Registrų centras, taip pat rajono, kuriame formuoji sklypą, savivaldybės administracija. Dar ir susimokėti kažkiek turbūt reikia, už valstybinės žemės naudojimą ar ne? Kokio mažiausiai dydžio turi būti žemės lopinėlis, kad būtų galima jį teisėtai prisiskirti sau?
                                    Jūsų vietoje, ko gero, kreipčiausi į savo savivaldybės administraciją. Ir būtinai raštu.
                                    Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                                    Comment


                                      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                      Kai esi išbatas skaityti negali, redirectina į informaciją apie išbaninimą. Atsujungus turbūt galėtim skaityti, nebandžiau.
                                      Man tai nesuprantama, kaip kai kuriems iki šiol tai nedaėjo. Aš visada forumą skaitau atsijungęs, o prisijungiu tik tuomet, kai pamatau, kad yra kažkokia tema, kurioje turiu ką pasisakyti-parašyti, tuomet taip - prisijungiu. O visą dalį iki tol perskaitau kaip atsijungęs. Man tik vienas klausimas - kai esi pašalintas, ar kvėpuoti, eiti į WC tau galima, ar ši teisė irgi atimama? Nes ekrane rodoma tik informacija iki kada pašalintas, daugiau nieko.

                                      Kažkur esu skaitęs anokio lietuvių keliautojo atsiliepimus, kad Italija - tai šalis, kurioje sutalpinta visa žmonijos istorija. Kažką panašaus, tik ne apie istoriją, o apie dabarties laikus, galėčiau pasakyti tą patį apie Vilniaus mieste esančią ORŠOS gatvę. Kiek joje gyvenu ar vaikštau, joje yra pravažiavę kone visi mano buvę klasiokai, dalis klasiokų tėvų, netgi viena mokytoja mano buvusi, jau nekalbant apie kai kurias mašinas, kurias esu matęs visai kitose Vilniaus vietose nakvojant, vieną dieną anksčiau ar vėliau jie prasineša pro minėtą gatvę. Tiesa, daugumai joje jiems nieko nereikia, jie pravažiuoja ją tik tranzitu, nors tranzitui labiau tinkama Kernavės gatvė, o ne šita parodija, kur trijose vietose net prasilenkti nesustojant sudėtinga.

                                      Comment


                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                                        Man tai nesuprantama, kaip kai kuriems iki šiol tai nedaėjo. Aš visada forumą skaitau atsijungęs, o prisijungiu tik tuomet, kai pamatau, kad yra kažkokia tema, kurioje turiu ką pasisakyti-parašyti, tuomet taip - prisijungiu. O visą dalį iki tol perskaitau kaip atsijungęs. Man tik vienas klausimas - kai esi pašalintas, ar kvėpuoti, eiti į WC tau galima, ar ši teisė irgi atimama? Nes ekrane rodoma tik informacija iki kada pašalintas, daugiau nieko.
                                        O kam naršyti atsijungus jeigu galima prisijungus?

                                        Comment


                                          Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                          O kam naršyti atsijungus jeigu galima prisijungus?
                                          Na tai vistiek susivedi forumo adresą, ir atsidaręs iškart gali skaityti - o kad prisijungti, tai reikia susivesti prisijungimo duomenis. Va jūsų pranešimą irgi perskaičiau neprisijungęs, bet kai pamačiau, kad yra ką atrašyti, prisijungiau.

                                          Dar šiąnakt sapnavau turbūt patį baisiausią sapną gyvenime - esu Vilniuje, Antakalnio g. ties sankryža su Šilo gatve ir Šilo tiltu. Šalia manęs stovi kažkoks jaunuolis, kažką kalba apie popppers (toks narkotikas), tuomet sako, einu už kampo. Pradžiai pagalvoju, jog atlikti gamtinių reikalų, tačiau užėjęs pamatau itin kraupų vaizdą - pastato kampe yra tokios aukštos betoninės sienos, kur eina laiptai žemyn į cokolinį aukštą, ir jų apačioje, iš užtemdyto rūsio išlenda visą galvą chaki spalvos audiniu dengiantis vyras. Kaip ir pro kur jis mato - neįsivaizduoju - visa galva akylai slepiama. Žodžiu, tam jaunuoliui jis paduodamas kažkokius paketus pasako kažką panašaus į "va, vieną tokį, ir vienas va va toks". Supratau, jog tame pusrūsyje įsikūręs pusiau oficialus narkotikų prekybos taškas. Automatiškai kilo mintis - reikia kam nors pranešti, kaip ir apie kiekvieną pastebėtą pažeidimą.
                                          tuomet nežinau kaip, bet jau po kelių minučių save atsimenu sėdintį tame nykiame tamsiame pusrūsyje po žeme, kur ir tamsu, ir rodos, trūksta oro. Kažkaip sužinojau, jog čia būsiu įkalintas visą likusį gyvenimą - matyt už tai, kad norėjau kažkam pranešti - ar jie nuskaitė mano mintis ar ką, bet pabandžiau ištrūkti, bet žinojau, jog atbėgs dar kažkas įstumti manęs atgal ar panašiai. Tuomet jau norėjau pulti atsiprašinėti ar pan., bet giliai buvau įsitikinęs, kad tai aš esu teisus ir toks blogis triumfuoti negali. Prakeikiau tą akimirką, kad smalsumo vedinas, nusprendžiau pažiūrėti, ką tas jaunuolis ten nuėjo padaryti - o tas uždengtgalvis matyt pamatė, kad aš jį pastebėjau. Bet tikrai atrodė šiurpiai, pabudęs dar gerą pusvalandį negalėjau užmigti - kai pagalvoji - gal kur nors, nebūtinai Lietuvoje, išties dedasi tokie dalykai - kad jei juos pamatai ar praneši, tai tave užsidarę į vidų pas save laiko iki mirties. Kai sako - dingo žmogus, dingo žmogus, tai gal būtent į tokias landynes ir prapuola, kad nesuranda? Tokius ištraukti - be šansų. Ir nė skelbimai ant stulpų nepadės...


                                          Visas veiksmas, kiek atgaminu, turėjo vykti kažkur šitam kampe ir jo požemiuose:
                                          https://www.google.com/maps/@54.7051...7i13312!8i6656

                                          Comment

                                          Working...
                                          X