Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Knygų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • ievutu
    replied
    Tai vat brangučiai, ilgai ieškojau "savojo" rašytojo... Bet vieno mano dėstytojo susižavėjimas J.R.R.Tolkien paskatino ir mane paskaityti jo knygų. Ir štai! Pataikiau! Dabar jis yra mano vienintelis ir nepakartojamas rašytojas Ir jo NIEKADA NIEKAS nepakeis
    Taigi lygiagrečiai myliu jo knygeles...
    Paskaitykit! Gal užsikabinsit
    J.R.R.Tolkien- "Hobitas. Ten arba atgal"; Žiedų valdovo trys dalys; na ir dar 3 neišverstos į lietuvių kalbą knygos, kurios yra redaguotos Tolkieno sūnaus Kristoperio.
    Kilus su Tolkinu ar jo kuryba klausimams KLAUSKITE

    Komentuoti:


  • Reptilias
    replied
    Gal kas buvot knygu mugej?
    Pasidalinkit atsiliepimais

    Komentuoti:


  • Karolis!
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Nerealios knygos:

    Kaip tik įpusėjau skaityti
    Paskutinis taisė Karolis!; 2008.02.11, 12:45.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Nerealios knygos:



    Komentuoti:


  • John
    replied
    Atrodo, kad mano gyvenime ivyko esminis ivykis... po geru 7 ar 8 metu i rankas paemiau knyga (neskaiciuojant vadoveliu ir kito studijoms skirto materialo)

    Labai realistiska fikcija apie "farang'o" ("uzsieniecio") ir vietines baro sokejos "meile" ir jos liudna pabaiga Angelu mieste Bankoke. Tai is esmes privalomas skaitalas tiems, kas planuoja (ar jau buvo) keliauti i Tailanda ir ypac Bankoka, nepriklausomai nuo to, ka jie ten veikia. Po poros kartu tame mieste, skaitant sita knyga jausmas toks lyg "as juk visa tai pats maciau!"...



    Didzioji dalis veiksmo vyksta Bankoko Sukhumvit Road ties Soi 3,4,5 t.y. kur yra didziausia uzsienieciu koncentracija ir kur turbut yra buve daugelis, buvusiu Bankoke. Belieka viska iliustruoti savo paties nuotraukomis
    Paskutinis taisė John; 2008.02.04, 17:57.

    Komentuoti:


  • d'Ark
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Jei kam depresija ar šiaip liūdna, tai rekomenduoju šią knygą:
    http://www.skaityta.lt/boardbin/arti...age=HerojaiMes

    Veiksmas vyksta Berlyne (padalintame).
    Skaičiau, prieš porą metų, tikrai savotiškai linksma

    Aš pasiūlyčiau Pedro Almodovaro "Pati Difuza ir kiti tekstai" groteskiška knygutė... subtiliai nepadori, kaip ir ne vienas Almodovaro filmas...

    Komentuoti:


  • Boružėlė
    replied
    Parašė rat Rodyti pranešimą
    O kam verst? Labai gera knyga, atsimenu kokioj 8 ar 9 klasėj skaičiau. Kuo daugiau įvairesnės literatūros skaitysi, tuo labiau pravers ateity.
    Man ji programoj yra, tai niekur neišsisuksiu. Bet va liko savaitė , o per praėjusias tris perskaičiau tik 50psl. Labai psichologiškai sunku skaityt tokią knygą, kuri tiek iš išorės nepatraukli, tiek apimtis jos baisoka Niekur nedingsiu ;/

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    Parašė Akela Rodyti pranešimą
    Kaip prisiverst perskaityt "Altorų šešėly"?
    O kam verst? Labai gera knyga, atsimenu kokioj 8 ar 9 klasėj skaičiau. Kuo daugiau įvairesnės literatūros skaitysi, tuo labiau pravers ateity.

    Komentuoti:


  • gyvulatis
    replied
    Parašė Akela Rodyti pranešimą
    Kaip prisiverst perskaityt "Altorų šešėly"?
    Svarbu prisiverst pradet skaityt. O paskui... kai krešulį pramuši, per pūlius eina kaip per sviesta man šis veikalas tai labai lengvai skaitėsi, atrodo, per 1 savaitę įveikiau...

    Komentuoti:


  • Boružėlė
    replied
    Kaip prisiverst perskaityt "Altorų šešėly"?

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Skaitau Erlicko 'Pavadinimą" iš LR kolekcijos. Niekaip nenustoju žvygaut. Ironijos perpildyta gera knyga.

    Komentuoti:


  • arun'
    replied
    Pati geriausia knyga, kurią kada nors skaičiau yra Biblija, pilna detektyvų, pasakų, eilių, meilės istorijų... Po jos būtų kunigo Salvijaus Pranskūno "Atviras". Trečioje vietoje - a.a. Jurgos Ivanauskaitės literatūrinė kūryba. Žinoma, visa tai yra tiems, kurie bent kiek domisi egzistenciniais dalykais, tačiau tuo pat metu manau, kad tie, kurie jais domisi, šias knygas puikiai žino

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Mirė rašytojas K. Vonnegutas

    A.A., belieka skaityti jo mintis, išdėstytas puikiose knygose...

    Komentuoti:


  • Eimantas
    replied
    Kelios perskaitytos knygos pastaruoju metu:

    1.E. Gimžauskas "Baltarusių veiksnys formuojantis Lietuvos valstybei 1915-1923 metais.

    Mokslinė ir gan sausoka knyga, bet vertinga faktine medžiaga ir tuo, kad šia tematika dabar turbūt didžiausios apimties darbas mūsų istoriografijoje.

    2.Э. Энгл, А. Паананен "Советско - финская война 1939 - 1940

    Lengvai skaitėsi, yra įdomių faktų, kilo apmastymų Lietuvos ginybos klausimais atėjusvalandai X.

    3. S. Zetterberg "Suomija po 1917 metų"
    Bendrais bruožais nušviečia politinį, ekonominį (socialinį) bei kultūrinį Suomijos gyvenimą. Gilių analizių nėra, tiesiog paminėti svarbiausi faktai ir pan.

    4. G. Surgailis "Lietuvos karinis laivynas 1935-1940 metais. Įdomi dalis apie numatytą tada laivyno plėtojimą apimantį laikotarpį iki 6-ojo dešimtmečio pradžios.

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Man labiausiai patinka V. Sekspyro "Hamletas" ir B. Sruogos "Dievu miskas". Abi knygos labai skirtingu siuzetu, bet abi vertos demesio siuo metu skaitau labai faina S. Parulskio ese rinkini "Nuogi drabuziai". Cia autorius neseniai po skyrybu su zmona, apraso savo isgyvenimus, jausmus ir vienisa savo gyvenima, apraso savo ispudzius is jo aplankytu vietu. Kai kur tekstai sokiruoja, bet bendras siuzetas man patinka Beje, nerekomenduociau skaityti jaunesniems nei 16 m., o jei ir tie nelabai subrende ir ruosiasi krizenti nuo kiekvieno nesvankesnio zodzio, tai jiems gal geriau paluket dar pora metu iki brandumo
    Paskutinis taisė Ametistas; 2007.01.28, 14:18.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Jei kam depresija ar šiaip liūdna, tai rekomenduoju šią knygą:
    http://www.skaityta.lt/boardbin/arti...age=HerojaiMes

    Veiksmas vyksta Berlyne (padalintame).

    Komentuoti:


  • romena
    replied
    Visai galima paskaitinėti vieno kažkokio lenkų autoriaus knygutę "Žiurkinas". Kažkaip pasikeičia požiūris į visą graužikų giminę ir...dar labiau galima įsitikinti, kokie baisūs yra žmonės.

    Komentuoti:


  • Karmanscik
    replied
    Parašė syle Rodyti pranešimą
    Kiek žinau, tai ji yra neplatinama, išleista labai ribotu tiražu ( atrodo 400) nežinomoje leidykloje, ir ją gavo tik artimi Daktarui asmenys. Pats per pažystamų pažystamus buvau ją gavęs, bet labai trumpam laikui, todėl tingėjau ir neskaičiau. Praverstų jei ruoščiaus sėst, nes ten pagrinde patarimai kaip elgtis kaliūzėj.
    Aisku,siaip norejau del idomumo paskaityt

    Komentuoti:


  • syle
    replied
    Kiek žinau, tai ji yra neplatinama, išleista labai ribotu tiražu ( atrodo 400) nežinomoje leidykloje, ir ją gavo tik artimi Daktarui asmenys. Pats per pažystamų pažystamus buvau ją gavęs, bet labai trumpam laikui, todėl tingėjau ir neskaičiau. Praverstų jei ruoščiaus sėst, nes ten pagrinde patarimai kaip elgtis kaliūzėj.

    Komentuoti:


  • Karmanscik
    replied
    Kur gaut H.Daktaro "Islikti zmogumi" knyga,jeigu kas mate knygynose butinai praneskit

    Komentuoti:

Working...
X