Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Etransport
    replied
    Pagal projektą turėjo būti šiek tiek kitaip , suvedamas iešmas sugretintas su automatiniu iešmų (vienas prie kito) taip būtų buvę šiek tiek mažiau trosų ir mažesnis kampas peiliui po iešmo

    Komentuoti:


  • abruo
    replied
    Parašė Tomas321 Rodyti pranešimą
    Tesiasi kontaktinio tinklo modernizavimas Draugystės žiede.
    Gražu. Nesuprantu, kodėl Vilniuje negali tų naujų iešmų taip pat užkabinti.

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
    Aš irgi galvočiau kad istorija įtartina, jeigu nebūtų tekę panašaus įvykio patirti Vilniuje (prieš dešimtmetį, tai nebeaktualus tas vairuotojas). Vairuotojas tiesiog nusprendė kad kai kuriose stotelėse nėra reikalo darinėti durų, kas labai nepatiko norintiems tne išlipti keleiviams. Šiuo atveju aš važiavau toliau tai buvau tik stebėtojas.
    Teko Vilniuje su vienu vairuotoju susidurti, kuris arba su uždelsimu atidaro trečias duris, arba išvis neatidaro (užmiesčio maršrutuose). Metų metais įpročiai nesikeičia pas jį, kiek pastebėjau.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Aš irgi galvočiau kad istorija įtartina, jeigu nebūtų tekę panašaus įvykio patirti Vilniuje (prieš dešimtmetį, tai nebeaktualus tas vairuotojas). Vairuotojas tiesiog nusprendė kad kai kuriose stotelėse nėra reikalo darinėti durų, kas labai nepatiko norintiems tne išlipti keleiviams. Šiuo atveju aš važiavau toliau tai buvau tik stebėtojas.

    Komentuoti:


  • cozzamarra
    replied
    Ech, tikiuosi, kad daug nervų nekainavo (ir nekainuos). Istorija puiki, galima gerą apsakymą parašyti!

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė cozzamarra Rodyti pranešimą
    (rašau besišypsodamas) Man šis John nuotykis skamba neįtikėtinai, bet tiek, ko gero, neprigalvosi ;] Noriu dabar patekti į 11 Kauno VT troleibusą su ta teta!
    Jei man kas papasakotų tokią istoriją, galvočiau, kad prisigalvojo arba kad kažką nutyli. Tik tiek, kad šiuo atveju turiu liudininkų,kurie matė visą procesą nuo pradžios iki galo ir policijos pareiškime, kur už išsigalvojimus grėstų BK, parašiau iš esmės tą patį (tik detaliau). Tai buvo be konkurencijos įdomiausias ir labiausiai neįtikėtinas nutikimas VT, kokiam teko sudalyvauti.

    Komentuoti:


  • cozzamarra
    replied
    (rašau besišypsodamas) Man šis John nuotykis skamba neįtikėtinai, bet tiek, ko gero, neprigalvosi ;] Noriu dabar patekti į 11 Kauno VT troleibusą su ta teta!

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
    Tai gal vairuotoja tiesiog galvojo, kad tavo telefono kamera nutaikyta į ją asmeniškai, o ne tiesiog į troleibusą. Yra žmonių, kuriems nepatinka, kai juos atsitiktinai fotografuoja kažkokie nepažįstami žmonės. Šioje vietoje, manau, galima suprasti ir tą troleibuso vairuotoją
    Negalima.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė 10.000 Rodyti pranešimą

    Tai gal vairuotoja tiesiog galvojo, kad tavo telefono kamera nutaikyta į ją asmeniškai, o ne tiesiog į troleibusą. Yra žmonių, kuriems nepatinka, kai juos atsitiktinai fotografuoja kažkokie nepažįstami žmonės. Šioje vietoje, manau, galima suprasti ir tą troleibuso vairuotoją
    Sunku pasakyti, ką vairuotoja galvojo, nes ji akivaizdžiai turėjo daugiau ir gerokai rimtesnių problemų, nei fotografavimas. Nepriklausomai nuo to, kas ką galvoja ar kas kam nepatinka, fotografavimas viešoje vietoje, gatvėje, šioje šalyje yra absoliučiai teisėta veikla, kuri nesuteikia jokios teisės niekam terorizuoti aplinkinių žmonių, nekalbant apie jų laisvės ribojimą.

    Ai ir dar. Aš apskritai nieko nefotografavau. Nors tai ir nėra kaip nors svarbu šiuo atveju.

    Komentuoti:


  • Tomas321
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Bet visi kalba, jog galima greičiau naujomis tnklo linijomis važiuoti.
    Daugelis ir važiuoja greičiau, ypač jei pastoviai su tuo pačiu troleibusu dirbą, nes nevisi troleibusai vienodai per iešmus važiuoją. Kažkokie štangu mechanizmai skirtingai nusidevėja, dėl to yra troleibusų kurie dažniau pametą štangas. Bet šiap pagreitėjimas ties atnaujintom vietom matosi, vis dažniau matau ttoleibusus kurie stotelėse lyginas laiką, nes per anksti atvažiavo.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Tomas321 Rodyti pranešimą

    Greitis priklauso nuo vairuotojo noro išlipti užsidėti nukritusias štangas.
    Bet visi kalba, jog galima greičiau naujomis tnklo linijomis važiuoti.

    Komentuoti:


  • Tomas321
    replied
    Parašė Kirstukas Rodyti pranešimą
    Puiku, kad toliau vyksta tinklo modernizavimas, bet vis dar kai kurie troleibusų vairuotojai stipriai užstabdo ties atnaujintomis vietomis. Ar vairuotojai paprasčiausiai nežino ir bijo, ar niekas jų neinformavo, kad gali daug didesniu greičiu važiuoti?
    Greitis priklauso nuo vairuotojo noro išlipti užsidėti nukritusias štangas.

    Komentuoti:


  • 10.000
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Papaskosiu linksmą istoriją apie patirtį su Kauno VT.

    Savaitgalį teko lankytis Kaune ir prisiminiau, kad dar niekada nesu Kaune važiavęs troleibusu, tai nutariau šitą klaidą ištaisyti ir su draugeliu nutarėm pavažiuoti 11 troleibusu nuo Laisvės Alėjos į viršų. Laukiant trūlo, vaikštinėjam apie stotelę, aš bandau savo naujo telefono kamerą, žvalgausi į aplinkinius namus ir šiaip žiūriu, kaip čia ką nors sukomponavus. 11 troleibusui atvažiavus, įlipam ir bandom nusipirkti porą bilietų už 2 Eur monetą. Vairuotoja bilieto mums neduoda ir 2 Eur nepasiima, bet spokso ir lyg kažką man sako. Neiškart net supratau, nes tiesiog tikėjausi bilietėlio ir paklausiau, ar galim nusipirkti du pilnus bilietus. Tada man dašilo, kad ji manę piktai klausia "ką čia fotografavai?" Aš galvojau, kad gal ji nusprendė pajuokauti ar šiaip mėgsta pašnekėti su keleiviais. Sakau "mes viešojo transporto entuziastai, bandom Kauno troleibusus". Ir tada vairuotoja pradėjo kažkokią nerišlia ir sunkiai į bet kokius logiškos ir koherentiškos kalbos rėmus įsipaišančią tiradą apie "iškeltą žmogžudystės bylą", "atiduok čia pat man telefoną", "iškviesiu policiją", "Vadovybė jau viską per kameras stebi", "tuoj jums bus" ir t.t. ir pan.
    Bet kokie bandymai jai mandagiai paaiškinti, kad ji neturi jokios teisės taip nei šio nei to užsipulti random žmonių, nepadėjo, bet bilietą visgi pardavė. Tik tuo viskas nesibaigė.

    Nuvažiavus kelias stoteles ir norint išlipti, neatidaro durų. Just like that, tiesiog neatidaro troleibuso durų. Kiti keleiviai pradėjo šaukti, kad atidarytų duris, tai ji atidarė priekines duris ir juos išleido. Man atsargiai priėjus prie durų, ji uždaro duris. Pareikalauju duris atidaryti ir išleisti, o ji vietoj to toliau pradeda savo isterišką baubimą apie "žmogžudystės byklą", "jau viską čia tiesiogiai vadovybė stebi", "atiduok telefoną" ir "parodyk nuotraukas". Ir taip iki kitos stotelės, kur aš jau pats biškį pakėliau balsą ir labiau užtikrintu, bet ir toliau labai mandagiu, pagarbiu ir civilizuotu tonu paaiškinau, kad poniai gręsia 146 BK straipsnis ir kad savo elgesio motyvus galės dėstyti savo vadovybei, o dabar prašyčiau nedelsiant atidaryti duris ir išleisti. Dar paspoksojo kelias sekundes į mane savo liguistu žvilgsniu ir visgi nusprendė duris atidaryti.

    Tai vat toks pirmas pasivažinėjimas Kauno troleibusais. Buvau pagrobtas troleibuso vairuotojos
    Tai gal vairuotoja tiesiog galvojo, kad tavo telefono kamera nutaikyta į ją asmeniškai, o ne tiesiog į troleibusą. Yra žmonių, kuriems nepatinka, kai juos atsitiktinai fotografuoja kažkokie nepažįstami žmonės. Šioje vietoje, manau, galima suprasti ir tą troleibuso vairuotoją

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė PoDV Rodyti pranešimą

    Man tai kyla toks vaizdinys kaip miksas kažkokių jau ūmėjančių ar ūmių psichiatrinių būklių ir dar noro jaustis relevant.

    Apie patį sulaikymą vykdomą trečių asmenų įdomu.
    Kaip suprantu, VT vairuotojas neturi teisės nieko sulaikyti? Pvz. nori išlaikyti kokius nors tikrus ar išgalvotus niekadėjus sulaikytus tr. priemonėj, tačiau realiai gaudymu ramiai pagal pareigas turėtų užsiimti policija?
    Laikiną sulaikymą gali atlikti bet kas, jeigu nusikalstama veika yra atliekama dabar arba tuoj pat po jos. Tiktais negali viso autobuso paimti įkaitais, arba laukti kažkokių apsaugų, o turi pranešti policijai, pagal BPK 140 str.

    Komentuoti:


  • Kirstukas
    replied
    Puiku, kad toliau vyksta tinklo modernizavimas, bet vis dar kai kurie troleibusų vairuotojai stipriai užstabdo ties atnaujintomis vietomis. Ar vairuotojai paprasčiausiai nežino ir bijo, ar niekas jų neinformavo, kad gali daug didesniu greičiu važiuoti?

    Komentuoti:


  • Tomas321
    replied
    Tesiasi kontaktinio tinklo modernizavimas Draugystės žiede.
    Taip atrodė prieš https://www.google.com/maps/@54.9117...7i16384!8i8192
    Dabar atrodo taip



    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    Na konkrečiai mano atveju problema turbūt ne žmogaus noras parodyti "valdžią" ar kažką vaizduoti, bet ūmi prichiatrinė būklė, reikalaujanti atitinkamos ir, ko gero, nedelsiamos pagalbos. Būtų labai sunku patikėti, kad tokie incidentai tai konkrečiai vairuotojai kiltų pirmą kartą.
    Man tai kyla toks vaizdinys kaip miksas kažkokių jau ūmėjančių ar ūmių psichiatrinių būklių ir dar noro jaustis relevant.

    Apie patį sulaikymą vykdomą trečių asmenų įdomu.
    Kaip suprantu, VT vairuotojas neturi teisės nieko sulaikyti? Pvz. nori išlaikyti kokius nors tikrus ar išgalvotus niekadėjus sulaikytus tr. priemonėj, tačiau realiai gaudymu ramiai pagal pareigas turėtų užsiimti policija?

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė PoDV Rodyti pranešimą

    Beje, kiek esu girdėjęs ir kiek jaučiu vairuotojus, psichologinė būsena vairuotojų nėra gera, kai kurie vairuotojai juntamai beviltiškai bando įrodyt savo valdžią, aprekinėja, bando vaizduoti rimtus kontrolierius, inspektorius, policininkus, ir tai atrodo kaip jų paskutinis bandymas kažką gal net apskritai gyvenime ką nors paaiškinti už savo namų durų. Čia kažkokia savybė būdinga kai kuriems žmonėms. Kai kuriems žmonėms labai svarbu išlaikyti garbę vos ne bet kokia kaina.
    Na konkrečiai mano atveju problema turbūt ne žmogaus noras parodyti "valdžią" ar kažką vaizduoti, bet ūmi prichiatrinė būklė, reikalaujanti atitinkamos ir, ko gero, nedelsiamos pagalbos. Būtų labai sunku patikėti, kad tokie incidentai tai konkrečiai vairuotojai kiltų pirmą kartą.

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Papaskosiu linksmą istoriją apie patirtį su Kauno VT.

    Savaitgalį teko lankytis Kaune ir prisiminiau, kad dar niekada nesu Kaune važiavęs troleibusu, tai nutariau šitą klaidą ištaisyti ir su draugeliu nutarėm pavažiuoti 11 troleibusu nuo Laisvės Alėjos į viršų. Laukiant trūlo, vaikštinėjam apie stotelę, aš bandau savo naujo telefono kamerą, žvalgausi į aplinkinius namus ir šiaip žiūriu, kaip čia ką nors sukomponavus. 11 troleibusui atvažiavus, įlipam ir bandom nusipirkti porą bilietų už 2 Eur monetą. Vairuotoja bilieto mums neduoda ir 2 Eur nepasiima, bet spokso ir lyg kažką man sako. Neiškart net supratau, nes tiesiog tikėjausi bilietėlio ir paklausiau, ar galim nusipirkti du pilnus bilietus. Tada man dašilo, kad ji manę piktai klausia "ką čia fotografavai?" Aš galvojau, kad gal ji nusprendė pajuokauti ar šiaip mėgsta pašnekėti su keleiviais. Sakau "mes viešojo transporto entuziastai, bandom Kauno troleibusus". Ir tada vairuotoja pradėjo kažkokią nerišlia ir sunkiai į bet kokius logiškos ir koherentiškos kalbos rėmus įsipaišančią tiradą apie "iškeltą žmogžudystės bylą", "atiduok čia pat man telefoną", "iškviesiu policiją", "Vadovybė jau viską per kameras stebi", "tuoj jums bus" ir t.t. ir pan.
    Bet kokie bandymai jai mandagiai paaiškinti, kad ji neturi jokios teisės taip nei šio nei to užsipulti random žmonių, nepadėjo, bet bilietą visgi pardavė. Tik tuo viskas nesibaigė.

    Nuvažiavus kelias stoteles ir norint išlipti, neatidaro durų. Just like that, tiesiog neatidaro troleibuso durų. Kiti keleiviai pradėjo šaukti, kad atidarytų duris, tai ji atidarė priekines duris ir juos išleido. Man atsargiai priėjus prie durų, ji uždaro duris. Pareikalauju duris atidaryti ir išleisti, o ji vietoj to toliau pradeda savo isterišką baubimą apie "žmogžudystės byklą", "jau viską čia tiesiogiai vadovybė stebi", "atiduok telefoną" ir "parodyk nuotraukas". Ir taip iki kitos stotelės, kur aš jau pats biškį pakėliau balsą ir labiau užtikrintu, bet ir toliau labai mandagiu, pagarbiu ir civilizuotu tonu paaiškinau, kad poniai gręsia 146 BK straipsnis ir kad savo elgesio motyvus galės dėstyti savo vadovybei, o dabar prašyčiau nedelsiant atidaryti duris ir išleisti. Dar paspoksojo kelias sekundes į mane savo liguistu žvilgsniu ir visgi nusprendė duris atidaryti.

    Tai vat toks pirmas pasivažinėjimas Kauno troleibusais. Buvau pagrobtas troleibuso vairuotojos
    Antrą kartą skaitau apie vairuotojų bandymą pažeidinėti 146 BK straipsnį.

    Pamenu skaičiau, kur berods 42 galinėj nepradėjo važiuot, įkalino keleivius, nes kažkoks žmogus lyg be bilieto norėjo važiuot. Prasėdėjo taip net 15 min įkalinti. Esą policijos laukė.

    Žodžiu, jei neatidarys durų, ar yra teisė jas kažkaip laužt, aišku filmuojant su įrodymais dėl neteisėto įkalinimo? Kaip įrodyti 146 BK pažeidimą? Matau čia tokie dalykai Kaune aktualu

    EDIT: radau naujieną. https://www.15min.lt/naujiena/aktual...eri-56-1127986

    Beje, kiek esu girdėjęs ir kiek jaučiu vairuotojus, psichologinė būsena vairuotojų nėra gera, kai kurie vairuotojai juntamai beviltiškai bando įrodyt savo valdžią, aprekinėja, bando vaizduoti rimtus kontrolierius, inspektorius, policininkus, ir tai atrodo kaip jų paskutinis bandymas kažką gal net apskritai gyvenime ką nors paaiškinti už savo namų durų. Čia kažkokia savybė būdinga kai kuriems žmonėms. Kai kuriems žmonėms labai svarbu išlaikyti garbę vos ne bet kokia kaina.
    Paskutinis taisė PoDV; 2023.02.13, 00:15.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Prieš ~10 metų troleibuso vairuotoja specialiai nutaranavo mano automobilį Taikos-Draugystės žiede, klykė, kad neblokuočiau jai kelio, kad kvies policiją ir t.t. Kai pasakiau, kad tuoj pats iškviesiu - truputį atsipeikėjo ir klusniai supildė eismo įvykio deklaraciją kur pripažino savo kaltę. Gal ta pati vis dar dirba?

    Komentuoti:

Working...
X